Opinie o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

John Doe

Jasne, a ustawa o danych osobowych to lipa a instytucja stworzona przez rząd do trzymania w ryzach tych co łamią zakazy czyli GIODO to pic na wodę - ludzie, wszystko możecie napisać w necie i [usunięte przez moderatora] wam zrobią - chyba że prokurator wyda nakaz ścigania z urzędu tego co coś napisał to może wtedy - ale jeśli nie chodzi o pornografię dziecięcą i [usunięte przez moderatora] podatkowe to prokuratura leje na resztę syfu który ludzie piszą w sieci. Jak się boisz to pisz z kafejki internetowej. A o joko to można napisać książkę i kto wie, jak znajdę dłuższą chwilę to może napiszę :)

admin

Nie strasz nie strasz bo się [usunięte przez moderatora],demokracja nastała i każdy ma prawo wypowiedzieć o tej firmie

admin

pamiętajcie, że nikt nie jest anonimowy w internecie i w bardzo łatwy sposób można dojść do autora danego wpisu

ktos

schizofrenie to ma ma pani [usunięte przez moderatora] właśnie ha ha

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
o ludzie!!!

Tak!!!! to kawał wspaniałej i zyczliwej dziewczyny.Ludzie my cały czas pracujemy w tej firmie jak smiecie wyliczac nam przywary czy blizny. Nikt nie jes idealny,nie psujcie nam atmosfery,,,,,,Przedawkowałas ten APAP ze takie głupoty wypisujesz, polecam cos na schizofremie moze akurat pomoze.LECZ SIE KOBIETO!!!

apap

Tak są w porządku szczególnie Ania co ma bliznę na ręku buhaha to kawal........

polopiryna

szkoda,że ludzie o ludziach tak myślą i mówią przecież to ohydne nigdy nie pracowałam w Joko i po tych komentach za nic nie będę,ale przyznam,że znam parę dziewczyn,które tam pracują i są ok,nie znam co prawda kierownictwa a to chyba oni są tymi najgorszymi,czemu nie możecie chociaż dla siebie wykrzesać odrobiny serca tylko dokładacie sobie wzajemnie,a co do tego,że to wieśniary z Ostrówka,to nie sądzę,żeby wieś odstawała obecnie jakoś szczególnie od miasta,mieszkanie na wsi to teraz chyba żaden kompleks,bo nie ważne gdzie się mieszka ale co się sobą reprezentuje,pomyślcie o tym i nie róbcie Ostrówkowi takiej anty reklamy

ktoś

To co jest napisane o brygadzistkach to prawda najprawdziwsza w świecie ludzie piszą to wszystko ,ponieważ nie mogą się wypowiedzieć,ale sądzę na szczególną uwagę zasługuje P.BRYGADZISTKA [usunięte przez moderatora] myślę,że jej zachowaniem zajmie się ktoś wreszcie,bo dużo by o tym pisać reszta Pań jest sympatyczna.A co do całości funkcjonowania Firmy nie jest żle.

pytanie?

Na co Wy liczycie wypisujac takie rzeczy?

brygadzistki

Prawda.Nic nie robią i jeszcze wiecej zarabiaja.Zawsze cos im nie pasuje ,tylko krzycza aby norme dokonczyc bo Panie Brygadzistki nie dostana Premii he ,i dobrze nic im sie nie nalezy za siedzenie na naszej klasie.A tam trzeba tyle zapiepszac za przeproszeniem ze szok ,i nie zawsze sie zdaza jak Kierowniczka daje takduzo do zrobienia,i jeszcze chca norme podwyzac .Ledwo co z ta sie zdaza.Zmiencie to mniej normy.To wyglada jak [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!

ola

Zgadzam się z tym brygadzistkami z joko to prawda tylko nasza klasa i stękanie i narzekanie na przerwach jaka to ona zmęczona jest siedzeniem chyba na naszej klasie i rozmową przez tel druga zmiana to dla nich raj bo kierowniczki nie ma to tylko siędzą i i narzekają że zmęczone są niech się wezną za praca tak jak dziewczyny na maszynę niech ich postawią same i zrobią normy to docenią co to jest praca a nie leża

jaa

wszytskie brygadzistki to Lenie!!!!!!!!!

Ja nie zaprzeczę, to co napisałaś to cała prawda.Ta wstrętna brygadzistka z prasowania już nie jednej zalazła za skórę .No cóż zazwyczaj tak jest że przegrane życiowo osoby pracę mają po znajomości ,no bo gdzie ona by sie nadała buhaha.Naprawde nie polecam tej pracy

Cała prawda

Wszystkie zle opinie o tej firmie to prawda.Warunki pracy bardzo ciezkie "prasowanie" 8h ciezkiej roboty i tak nie zawsze mozna zdazyc,bardzo duze zapylenie czlowiek nawdycha sie tego paskudztwa,a ponziej kaszle kolorowo.Tam powinno byc placone szkodliwe, po jednej zmainie kratki wentylacyjne ktore sa zatkane jakas flizelina "zeby sie nie zapychalo" maja pol centymetra pylu.A dobre opinie -to proste na pewno jest w tak duzej firmie kilka "lajtowych" stanowisk- oto przyklad. Brygadzistka na dziale prasowania, laczna jej praca to jakies 3 h, nie obowiazuja je czepki,paznokcie moga miec umalowane .Na 1 zmianie ma 1.5 h przerwy,najpierw idzie do sklepu "czytaj na papierosa" nastepnie oficialna przerwa ,a pozniej idzie do utylizacji "czytaj na papierosa" i nie ma jej 0,5 h na 2 zmianie nie chodzi do sklepu bo pewnie juz chleba nie ma hehe.Za to od 16 kiedy pojdzie kierowniczka ma calkowity luz wychodzi na papieroska kiedy chce a "palaczki moga pomarzyc" Jak tylko teren sie oczysci od razu komputer nasza klasa jakies gierki lub dlugie rozmowy w pokoju bez kamer . Tak mozna pracowac!? Ciekawe czy kierowniczka to wie .?Ciekawe czy ktos temu zaprzeczy co tu przeczytal.

super

zgadzam sie ostrówek jest super i dziewczyny w joko też

ania45

Moi drodzy ,ale od Ostrówka to zdala,bo to nie jest wiocha i krów kóz dojnych nie ma ,a nawet pola uprawnego .Ostrówekl moi drodzy jak wam nie wiadomo to was oświecę ,to jest piękne ośiedle w którym nie jedna osoba chciałaby mieszkać ,ale nie może w nim mieszkać ,bo was nioe stać . A dziewczyny co pracują w joko to mają szkoły ,ale musza pracować ,bo wyjścia nie mają ,ale są w porządku .Są grzeczne ,uczciwe my je kochamy ,bo są fajne i nikomu krzywddy nie robią ,one mają serce i potrafią kochać nie tak jak wy , a szczególnie taka [usunięte przez moderatora] co ciągle się uśmiecha i nikomu krzywdy nie zrobi jest super i kochana fajna kump.pa,pa,pa i nie wypisujcie głupstw bo sie oszmieszacie

sama odeszłam

Pewnie z tego samego powodu co Ty , nie dawałam sobie rady.Chciałam tylko dodac ze podziwiam dziewczyny ktore tam pracuja i potrafia sprostac wymaganiom,dzieki swojej wzajemnej pomocy.Pozdrowienia dla WAS DZIEWCZYNY!! !trzymajcie sie.

@

No nie wiem ,jak Ci było tak dobrze to dlaczego odeszłaś?

sama odeszlam

Pracowałam na prasowaniu i nie zgadzam się z tą opinią.Dziewczyny są w porządku.Najgorsze są tylko pozal sie Boże brygadzistki.Ktore nic nie robiac wymagaja wszystkiego od innych.Kierowniczka dzialu choc wyglada na niedostepna wszystko mozna z nia zalatwic.

@

Nie radze tam, iść chyba że masz mocne nerwy.Szczególne właśnie na prasowaniu nie da się pracować.Te wredne wiejskie kobiety wykańczają nerwowo każdego.Boją się o prace bo umieją tylko krowy paść i robią dwie normy kosztem normalnych ludzi ale wybór należy do ciebie sama się przekonasz .

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ