Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

Xxx

Chcesz być wiecznie zdenerwowany i niedoceniony? To praca dla Ciebie. Zarobki śmieszne,wieczne pretensje, stres. Możliwość rozwoju zerowa. Kierownictwo śmiech na sali. Nieliczne kompetentne osoby na których można polegać. Nie polecam nikomu.

@...

dlaczego kasujecie niewygodne komentarze? Podobno każdy może napisać swoją opinie. Tak jak pisałem niemożliwe we te wszystkie komentarze negatywne są od konkurencji. Widząc ze starsze i nowsze komentarze sa bardzo podobne można pomyśleć ze oprócz kasowania komentarzy niewiele robicie by polepszyć zdanie ludzi o tym miejscu

Kinga

Co do pensji to prawda ,jeśli jesteś znajomą to dostaniesz więcej, a starania i staż pracy to śmiech na sali ,im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz.....

Asia
@ŁAZIENKA 1994

Zdecydowanie się zgadzam, ludzie z odpowiednimi kompetencjami ale nie z rodziny nie są tak doceniani jak ktoś bez kompetencji ale po znajomości, przykra prawda, do tego zachowania kierownictwa które spokojnie można podciągnąć pod (usunięte przez administratora).

Edyta

W lipcu najniższą krajowa poszła do góry do 23.50zl, jak to się przekłada tutaj, ludzie którzy mieli mniej dostali wyrównanie?

To na jakiej umowie się tu zatrudnia ludzi? Z tego, co kojarzę nie można płacić na umowie o pracę mniej, niż najniższa krajowa. A tu kolega pisze, że nawet mniej. Ale jeśli uważasz, że to nieprawda to podaj po prostu, jeśli wiesz, ile firma najmniej płaci i na jakim stanowisku? I się sprawa wyjaśni.

Paulina Nowy wpis

Chciałabym dowiedzieć się więcej o pracy na stanowisku asystent laboratorium technologicznego. W liście z wymaganiami firma chce od kandydatów bardzo dobrej znajomości MS Office. Może wiecie, czy w codziennej pracy toi konieczne są wszystkie programy z tego pakietu, czy wystarczy excel i word? Bo ja średnio znam power point i inne.

Teraz po odejściu tej jednej kierowniczki atmosferę uważacie za przyjemną? Mam zamiar aplikować na stanowisko Młodsza Specjalistka ds. opakowań. Wyższe wykształcenie mam i w branży opakowań też już pracowałam, raczej się nadaje. Aplikując chciałabym najpierw wiedzieć jakie wynagrodzenie odpowiada temu stanowisku? Ponad 5 tysięcy mogę oczekiwać?

Jeżeli pracownicy mają problem z jedną zarządzająca osobą to nie powinni tego zgłosić "wyżej" próbował ktoś w ogóle? A stosunku między pracownikami nie licząc tej osoby, w porządku? Planuje wysłać swoją aplikację na stanowisko Specjalistki ds. Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Jest wzmianka, że firma preferuje długoterminowa współpracę, po jakim czasie mógłbym oczekiwać umowy o pracę na czas nieokreślony?

Pracownik Nowy wpis

Już ta kierowniczka tu nie pracuje z którą był problem. W firmie jest od zawsze pierwsza umowa na 3 miesiące jak ktoś się sprawdzi dostaje na czas nie określony.

A obecna kierowniczka ma zupełnie inne podejście? Te 3 miesiące to jest jakiś okres próbny, który trzeba przejść i jak ktoś się sprawdzi to może zostać na stałe? Ciężko jest przejść ten początkowy okres, dużo osób go nie 'zalicza'?

Hraksa

Właśnie to jest odpowiedź idealnie odzwierciedlająca poziom osób które czują się "wyższe ". Zwrócenie uwagi powinno się wykonywać w odpowiedni sposób a nie drac się i grozić że norma jest do wykonania, świeży pracownik również potrzebuje czasu by się wdrozyc nie prawda ? Czy notoryczny wrzask na korytarzu jest również odpowiedni? Nie pójdę bo już nie pracuje natomiast zglosilem że takie osoby nie powinny pracować z ludźmi. W kompetencje nie wchodzę bo owa Pani jakieś ma,natomiast Pani pracująca z nią nie ma żadnych, na najprostsze pytanie nie potrafi odpowiedzieć, pomóc, bądź wyznaczyć co zrobić gdy coś się nie zgadza i dziwne ale odpowiedź w ten sposób bardzo mi do niej pasuje. Ja ostrzegam i uczulam aby szefostwo się tym mocno zainteresowało. Widzialem nie jedna kobietę płacząca przez te Pani. Ja jako "facet w rurkach" sobie z tym poradzę ale nie każdy potrafi.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ada

Czy aktualnie są przyjęcia do firmy na produkcję? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

@Ada

Najlepiej podjechać do firmy i zostawić cv na recepcji

Uważaj tylko na jaki dział chcesz się dostać. Na jednym jest totalny brak szacunku do pracownika.

Dobrze by było aby się tym zajęło. Są osoby których nic się nie możesz zapytać. Wręcz uważam że takie osoby nie powinny pracować z ludźmi bo po prostu się do tego nie nadają. Na szczęście już dawno tam nie pracuje ale odradzam z całego serca prasowanie-jedna zmianę konkretnie bo bywałem na wszystkich.

Karolka

O, a takie zostawienie fizycznego cv daje większe szanse na zatrudnienie, niż wysłanie cv mailem? No właśnie, jak zostawiłabym cv na recepcji, to na nim napisać, o jakie stanowisko czy o jaki dział mi chodzi? Czy to dopiero potem jak firma się odezwie jest ustalane?

@Ada

Najlepiej iść i zostawić cv na recepcji, ale uważaj jeśli będą chcieli ciebie dać na wydział kosmetyków suchych gdzie idzie się ubrudzić tymi pudrami itp. i jest tak duże zapylenie że złapiesz po pewnym czasie jakieś problemy z płucami/oskrzelami tak jak parę osób plus ja to nie idź tam w ogóle. Od razu powiedz że wolisz na wydział kosmetyków mokrych albo mogą szukać innego pracownika. Zdrowia nikt ci potem nie odda. Ja do dziś czasami łapie kaszel i duszności zwłaszcza w nocy.

Anonymous

To że kierowniczka się na suchej zmieniła to dobrze ale wątpię że w kwestii pyłów coś się zmieniło pracownicy dalej chorują z tego co wiem od znajomego. Trzeba się wziąć za ODPYLANIE POMIESZCZEŃ bo nikt nie chce się nabawić astmy od pracy. Nie wiem więcej wyciągów albo coś innego ważne aby się tego pozbyć.

Anonymous

Jeśli ktoś chce tutaj pracować na stałe to na pewno nie na wydziale kosmetyków suchych. Pracowałem i jedynie jeśli ktoś przez krótki okres chce dorobić sobie dużo pieniędzy to polecam. Na dłuższą metę albo pojawią się alergie z nowymi surowcami bądź zamiennikami albo problemy z oddychaniem od pracy w pyle. Wydział kosmetyków mokrych jest o wiele nowocześniejszy i bardziej zautomatyzowany i czysty (brak zapylenia) aczkolwiek też praca nie jest łatwa, trzeba sporo zrobić aby zarobić. Myślę że dla osób młodych potrzebujących pieniędzy na dalszy rozwój idealne rozwiązanie. A i nie zapominajmy że co drugi pracownik na produkcji to ukrainiec i dodatkowo obowiązkowe dwunastogodzinne zmiany jak zajdzie taka potrzeba aby zrobić zamówienie :) pozdrawiam wszystkich co tam pozostali.

@Anonymous

A na jaki dział najlepiej trafić? Czy pracodawca nie zapewnia odpowiedniej ochrony i maseczek z filtrami? Jaki maksymalnie czas można wytrzymać w takich warunkach? Ile można wyjść miesięcznie na kosmetykach suchych? Piszesz, że dobra kasa, więc jestem ciekawa.

Anonymous

Z tego co słyszałem to najlepiej trafić do biura bądź na magazyn, a jeśli chodzi o produkcję to na stałe ja bym nie został na żadnym bardzo dużo pracy jest do zrobienia jak i obowiązkowe nadgodziny czasami albo przyjście w sobotę. Natomiast już w ostateczności to bym radził na produkcji iść na wydział kosmetyków mokrych bo na suchych szkoda zdrowia, maseczki dają takie jak w szpitalu czyli bez filtra, są też takie trochę lepsze z słabym filtrem ale trzeba o nie błagać brygadzistki aby je dały a jak chcesz pracować w masce profesjonalnej z filtrem chemicznym musisz poczekać aż dostaniesz swoją na przydział czyli 3 miesiące okres próbnego musisz przejść i nie ważne czy robisz w masce 8h czy nie norma ma być zrobiona a praca w profesjonalnej masce jest bardzo męcząca przez 8h. Ale jako przykład podam że w 2022 roku upadła huta szkła Wołomin i sporo pracowników przyszło tutaj do pracy z tego co wiem żaden nie został nawet technolog formowania który w hucie pracował ponad 10 lat tutaj jako ustawiacz maszyn popracował 3 miesiące i poszedł gdzie indziej także to już kwestia indywidualna. A z pieniędzmi jest tak że do ręki przy 8h za cały miesiąc około 4 tysięcy będzie jak nie ponad zależy ile premii się trafi, z dwunastkami i sobotami ponad 6 tysięcy da się zarobić, myślę że wyczerpałem temat.

@Anonymous

Jak ktoś chce dużo zarobić tak jak się zarabia w tej firmie to trzeba pracować pracuje tu już długo i sięgnęłam pół rodziny a co do różnicy między suchą a nitką to właśnie powstała nowa hala i wiem że zaraz i sucha będzie tak zautomatyzowana jak mokra. Polecam tu pracę dla ludzi którzy lubią stabilizację. Kierowniczki które tu były najsłabszym ogniwem poszły na emeryturę więc teraz może być tylko lepiej

Anonymous

No tak tylko tu chodzi o zdrowie pracownika, na kosmetykach suchych jest takie wysokie zapylenie w pomieszczeniach że to powinno być wliczane jako szkodliwe. Niektórzy będą mieli alergie na niektóre surowce albo nabawią się astmy od pracy w pyle zależy jaki organizm i jak sobie radzi z wdychaniem pyłów. Ale wiem że jest jedna osoba na mieszalniku lemieszowym i kaszle tak bardzo jakby miała właśnie taką astmę dlatego napisałem że jak już na produkcje by ktoś trafił to najlepiej na kosmetyki mokre bo nie ma tego pyłu.

Bylyoperator
@Anonymous

Akurat jeśli chodzi o wydział kosmetyków suchych to prawda ja nabawiłem się przewlekłego zapalenia oskrzeli od tych pyłów powinni zająć się tym i ulepszyć wyciągi tych pyłów bo na młynach to się oddychać prawie że nie da tak siwo się robi.

Anonymous

Tam co chwilę kogoś chcą poszukaj ofert na olx albo idź i zostaw im CV u sekretarki na pewno się odezwą

A kim była tu Pani Iwona i jak długo pracowała? Z jakiego powodu zwolniono tą Panią? Nie miała znajomości? Bo piszesz coś o układach? Jak to w praktyce tu wygląda, u kogo trzeba mieć plecy?

Anonymous

Pani Iwona była kierowniczką na suchej, dobrze słyszeć że ją zwolnili, ciągła inwigilacja pracownika w tym zakładzie była przerażająca z jej strony.

Co wchodzi w socjal NUCO?

XD

Praca na produkcji to żart. Na rozmowie tłumaczono mi że, to spokojna praca siedząca. Będę miała osobę wprowadzającą i nie zostanę sama w pierwszych dniach. XD No i co?(usunięte przez administratora) Siedziałam cały dzień sama. A właściwie to stałam.Pretensje ze, czegoś nie wiedziałam jak po prostu mi nikt nie powiedział. Bo nie miałam wprowadzenia. XD bo po co mówić komuś o czymś w pierwszym dniu jego pracy xD Jak powiedziałam że, hej! Tu powinny pracować 2 osoby bo nie dawałam sobie rady. -> to dostałam o (usunięte przez administratora) XD Dziś obudziłam się z ogromnym bólem pleców. A i ta (usunięte przez administratora). MONIKA czy jakoś tak co piszą to prawda. XD baba jest ... tu sobie dopiszczie odpowiedni przymiotnik ;) Miała pretensje że, chciałam pójść do łazienki w trakcie pracy! Po 3h od rozpoczęcia zmiany. Umowy nie dostałam bo za każdym razem coś tam. Nie wiem czy jest sens upominać się o umowę. Prawdopodobnie wolę jednak zostać na bezrobociu i sobie poszukać czegoś na spokojnie.

Zosia ????
@XD

Droga " Anno " Po Pierwsze to większość dnia byłaś na szkoleniach.... Po Drugie byłaś też u lekarz MP. Który też bardzo mocno Cię zdenerwowała... Po trzecie to : Nie znam tu osoby która pracuje bez umowy o pracę! ( a pracuję ponad 15 lat ✌️....) A po czwarte To cały czas pokazywałaś zdenerwowanie i oburzenie... (I jeszcze te przekleństwa!) A to chyba nie jest dobre podejście do pracy pierwszego dnia... Szczególnie osoby w tak młodym wieku... Więc chyba bardzo trudno będzie odnaleźć Ci się w każdej innej pracy.... Ale życzę powodzenia!

@Zosia ????

Nie wiem, jak ta praca na produkcji tu wygląda, ale mnie ciekawi ten lekarz medycyny pracy. Jak zatrudniana jest nowa osoba, to firma wysyła taką osobę do lekarza i płaci za taką wizytę? I czy ta wizyta jest, jak rozumiem, w trakcie godzin pracy, tak? I jest za ten czas pensja?

Kasieńķa1994

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie zarobki są marne a trzeba się nieźle na (usunięte przez administratora) żeby zarobić marne grosze. Kierowniczka M. ocenia ludzi zbyt pochopnie. W tej firmie bez znajomości nie ma szans na większy zarobek i rozwój. Miałam dostać po 200 zl netto pracy za 8 godz Zrobiono mnie w niezłe wbambuko ponieważ dostałam po 17 zł netto za godz. Gdzie tu sprawiedliwość ja się ku**a pytam. Zatruznają pracowników na czarno. Sprawa została zgłoszona do sądu. Życzę wszystkim pracownikom w tej firmie

@Kasieńķa1994

To ile w miesiącu musisz wyrobić godzin żeby nieźle wyjść z kasą? I o jakich kwotach tu w ogóle mówimy? Firma obiecuje umowę po jakimś czasie o to odwleka czy może wiadomo od początku, że będzie pracować się bez umowy?

Pracownik XYZ

(usunięte przez administratora), nie znam tu osoby bez umowy.

Henia

Chciałabym wiedzieć, czy stanowisko które mnie interesowało jest już zaklepane, bo widzę że oferta dwa miesiące temu zniknęła chodzi o ofertę Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości. Dajcie znać, i ogólnie to bym chciała też wiedzieć, po jakim czasie o ile w ogóle młodszy pracownik ma szansę zostać regularem teraz? O ile jest taka możliwość, zdarzają się awanse?

Kobieta

Jak tam pani kierowniczka z produkcji dalej pastwi się nad pracownikami ? "Bracia i siostry" ze wschodniej granicy dalej nic nie robią i żądają pieniędzy, dalej się obrywa polskim pracownikom za lenistwo, dziadostwo i sabotowanie produkcji przez nietykalne panie Ukrainki???

Nikola

Specjalista R&D też zarabia minimalną? Bo tak tu piszecie, że firma płaci, a z drugiej strony no widełek żadnych w ogłoszeniu właśnie nie widzę. Ciekawe, na jakim etapie rozmów w ogóle informują o tym, ile są w stanie zapłacić człowiekowi.

Edyta

Księgowość

Nie wiem czy szanowna osoba nie myli firm albo nie wie ile jest najniższa krajowa. Proszę sprawdzić na umówię czy pracuje w Nuco bo u nas nie ma nikt najniższej krajowej i proszę nie pisać głupot

?
@Księgowość

Hmm księgowość czy kadry zajmują się placami?

@Edyta

Bzdura. W firmie nikt nie ma najniższej krajowej. Ostatnio były nawet podwyżki.

Kaja

To jaka jest tu średnia pensja? Super sprawa z tymi podwyżkami, a o ile wzrosło wynagrodzenie? Firma często daje podwyżki?

Pracus

W firmie na umowie jest poniżej najniższej krajowej plus premia uznaniowa co łącznie daje więcej niż najniższą ale de-facto na umowie jest mniej.

Czy NUCO zapewnia kartę multisportu?

Jak się pracuje na dziale jakości? Też taka ciężka praca jak piszą o produkcji? Dlaczego dość często są ogłoszenia na to stanowisko?

@Kasia

Ej a w dziale jakości jest możliwość awansowania wyżej? Firma pozwala awansować w ramach działu lub awansować do innych działów? Wystarczy do tego praca w firmie, czy trzeba się doszkalać?

Wystarczy mieć kompetencje na wyższe stanowisko bo często są wewnętrzne rekrutacje

Czy są w tej firmie jakieś dodatki? Np wczasy pod gruszą, premie okresowe, premie na święta?

Magda

Hej. Widzę ogłoszenie na młodszego specjalistę ds jakości.. ktoś mi powie jak wygląda tam praca? :) Warto aplikować?

A Wójcik

Nie zrozumiem dlaczego negatywne komentarze są usuwane. Odkąd pracowałam przewinęło się wielu pracowników którzy rezygnowali z pracy nawet po 3 godz pracy. Atmosfera jest bardzo niemiła. P Monika jest ulubienicą kierowniczki Marzeny ponieważ jei wszystko donosi. Jeśli jesteś frajerem i donosisz na kolegów i koleżanki z pracy to będziesz ulubionym pracownikiem kierowniczki M. W ogłoszeniu jest napisane że praca będzie odbywała się w miłej atmosferze niestety tak nie jest. Jeszcze raz nikomu nie polecam pracy w tej firmie

Negatywne komentarze
@A Wójcik

Tez nie rozumiem dlaczego negatywne komentarze są usuwane. Uważam, ze jest to bardzo złe zagranie PR firmy nuko i tylko pokazuje stosunek firmy do opinii innych osób oraz w pewnym sensie nieudolność zarządzających. Inne firmy, które faktycznie idą do przodu i się udoskonalają, mając jednocześnie czesto kadrę zarządzająca na wysokim poziomie odnoszą się do komentarzy, argumentując swoje racje. Inne firmy to potrafią. Trzymam jednak kciuki by i w tej firmie „nuko” znalazła się osoba, która ma pomysł by ratować wizerunek na gowork ;)

Tosia
@A Wójcik

Po trzech godzinach ktoś naprawdę zrezygnował? A można poznać przyczynę? Wczytuję się w te wasze komentarze, bo chciałabym wiedzieć trochę o pracy, zanim zaryzykuję, ale nie widzę konkretów. Chodzi tylko o atmosferę? A są różne zespoły, w każdym jest negatywna Twoim zdaniem? Nie ukrywam, że to ważna rzecz, ale są też ważniejsze dla mnie.

@Tosia

Jak jesteś myśląca osoba to przyjdziesz i sprawdzisz sama. Pracuje tu 15lat i nawet nie chce mi się komentować tych opinii. Jeżeli było by tak jak tu ludzie piszą to by tu całe rodziny nie pracowały. Oczywiście są działy w których ludzie się nie dogadują ale niestety jest tak wszędzie.

Kinga

Jolanta
@Kinga

ten aspekt to jesteś w stanie wyjaśnić? jak można niby pracować dłużej i mieć z tego mniej kasy? jak miałoby to w razie czego wychodzić?

@Jolanta

Nowy przychodzi i ma tyle samo co Stary pracownik stażowe powinno być!!!

Klara
@Kasia

Przecież jest wypłacane stażowe!!! Już od dawna... Od dobrych kilku lat

ŁAZIENKA 1994
@Kinga

Bez znajomości w tej firmie nie ma szans na rozwój i zarobek.

@ŁAZIENKA 1994

Napisz z jakiego jesteś działu ??? Często są wewnętrzne rekrutacje może Twój przełożony nie informuje was o tym

Asia

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO