4Mass S.A.

Opinie o 4Mass S.A.

Joanna Nowy wpis

dzień dobry, jak konkretnie dużego doświadczenia trzeba by kwalifikować się na specjalistę ds. exportu? W tej aktualnej ofercie nie zostało to doprecyzowane, podobnie jak zakres szkoleń, został tylko wskazany dostęp do nich. nie są one obowiązkowe?

4Mass Nowy wpis

Nie polecam firmy a zwłaszcza jeśli chodzi o załatwienie spraw z księgową. Dziewczyny i atmosfera super, jestem byłym pracownikiem nie dlatego że było coś nie tak po prostu odeszłam z powodu ciąży. Praca nie była zbyt wymagająca ani ciężka. Pracowało mi się naprawdę dobrze z dziewczynami nawet niekiedy się tęskni i chciało by się wróci. Ale jak pomyślę o księgowości tej firmy to czysta porażka nie wiem dlaczego trzymają taką księgową która niczego nie ogarnia, jest osobą niekompetentną na swoje stanowisko pracy. Nie potrafi niczego, bezczelnie kłamie i nie odbiera telefonów. Czekałam trzy miesiące na dostarczenie dokumentów do ZUSu aby uzyskać macierzyński. Nie można było się doprosić o ich dostarczenie, przez te miesiące ciągle słyszałam ,,wczoraj wysłałam, nie wiem co się zadziało, sprawdzę " po czym cisza była przez dłuższy czas. Pomogła ostateczności, postraszenie sądem pracy. Także podsumowując księgowa do niczego, atmosfera w pracy w porządku.

A co to za praca na tym marektplace? Widzę ze taki specjalista jest poszukiwany, a przynajmniej oferta została taka wystawiona. Ktoś tu wspomniał o minimalnej oraz premii ale nie wiem czy to tego mojego stanowiska także dotyczy? Opiszecie sytuacje specjalistów? Na podstawie czego można wyrobić premie?

Kacha Nowy wpis

Ze względu na swoje doświadczenie myślę wstępnie nad zatrudnieniem w dziale zakupów. Od paru już dni jak widać specjalista jest poszukiwany. w opisie podkreślone zostały ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego. Czy jest tu może ktoś kto dłużej się zatrudnia w tym obszarze i by się co do tego ustosunkował? Jaka jest ścieżka kariery?

Firma 4Mass S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
kandydat

Czy warto aplikować na technologa kosmetyki? Rozumiem że to praca typowo laboratoryjna? Jak tam z atmosferą w firmie (praca w Wołominie lub Warszawie)?

CO z tym tematem odnośnie tego czy warto aplikować czy tez nie, nie został rozstrzygnięty? Upewniam się, bo zastawia mnie ten brak odpowiedzi na kwietniowe zapytanie. Na głównej stronie są trzy oferty, na które można aplikować, mnie chodzi o prace jako Brand Manager. Proszę o jakieś szersze odniesienie się do pracy na tym stanowisku. jak zostanę wdrożony? I w jaki sposób sama rozmowa przebiegnie? Po jakim czasie podpisuje się umowy?

Czy warto aplikowac do laboratorium tej firmy?

Jarosław

Jest praca dla specjalisty ds. kontroli jakości. Jako benefit jest dofinansowanie udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych. Często są takie wyjazdy albo kursy dla pracowników? Raz w roku czy można szkolić się bez ograniczeń? Jak to wygląda z waszego doświadczenia?

aa

Miałam okazję współpracować z tą firmą i nie rozumiem, skąd biorą się takie opinie. Atmosfera w pracy zależy od ludzi - może warto zastanowić się nad sobą, bo ja nie zauważyłam problemów w tym temacie, wręcz przeciwnie, ludzie są pomocni i życzliwi na każdym szczeblu, od członków zarządu po pracowników produkcji. Są momenty, w których pracy jest więcej niż normalnie, trzeba pracować pod presją czasu, ale nie jest to 100% - raczej norma w każdej rozwijającej się firmie. Można się dużo nauczyć, jeżeli oczywiście się chce. Jeśli ktoś chce pracować i dać coś od siebie firmie to będzie zadowolony z pracy w 4mass, natomiast jeżeli głównym zajęciem ma być picie kawy (której, całkiem dobrej, również można się czasem napić ;)) to radzę poszukać innego miejsca pracy.

ola
@aa

jak to współpracować ? jesteś byłym pracownikiem to o jakiej współpracy ty piszesz ?! byłeś zwykłym robolem za fgrosze.i tyle nie polecam tej firmy , a coś o tym wiem.

Lala

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracują tutaj chyba (usunięte przez administratora) z Radomia. (usunięte przez administratora). Myślą że jak (usunięte przez administratora)im wszystko uchodzi to (usunięte przez administratora), które mogą rządzić nowymi osobami. Tutaj stosują regułę radź sobie sam ,jeżeli nie ogarniesz czegoś w przeciągu 8h to cię później będą gnębić i robić wszystko abys sam się zwolnił albo kierownik. (usunięte przez administratora) Kierownik z dnia na dzień ,albo z godziny na godzinę mówi ci że trzeba zostać dłużej i oczywiście wszystko za jedną stawkę nawet soboty i niedziele. Dodatkowo druga (usunięte przez administratora) kierowniczka, dla której nie możesz się pomylić w obliczeniach, albo źle czegoś napisać bo musi być perfekt i generalnie lepiej nie wchodzić w dyskusje bo ten ukraiński głos działa na nerwy. Generalnie podłość w tej firmie przechodzi ludzkie granice. Rozumiem umowa zlecenie to ,,gorszy sort,, ale firma też nie należy do najwyższej półki. (usunięte przez administratora)

ALU
@Lala

Cześć, ja nie pracuje w oddziale radomskim, ale za to bardzo dużo z nim współpracuję i mam przeciwne zdanie do Twojego - bardzo pozytywne. Osoby pracujące tam są sympatyczne, pomocne i otwarte. Przykro nam, że nie pasuje Ci osoba z ukraińskim głosem (cokolwiek to znaczy). Firma traktuje każdego na równi, bez względu na narodowość, poglądy polityczne, wyznanie itd.. Dziwne także byłoby , gdyby kierownik chciał abyś popełniała błędy, gdy jego zadaniem jest dopilnowanie, aby zespół miał coraz lepsze wyniki. Pracodawca płaci Ci przecież za wykonanie konkretnych zadań, których umiejętność potwierdziłaś w swoim CV i które zapewne miałaś zawarte w umowie, a jeśli potrzebujesz przeszkolenia to trzeba to zgłosić. :) Jasnowidzów jeszcze nie zatrudniamy, a za szczerą rozmowę jesteśmy wdzięczni. :) Nie znam nikogo, kto by gnębił pracownika u nas za jakiś błąd, czy za to, że nie wyrobił się ze swoimi zadaniami, gdy zakomunikował o tym wcześniej. Wydaje mi się, że tu raczej był problem z komunikacją. Mogłaś zgłosić, że coś Ci sprawa trudności, potrzebujesz na zadanie więcej czasu, czy pomocy lub nie możesz/ nie chcesz zostać po godzinach. Mam wrażenie, że zamiast komunikować swoje potrzeby, to dusiłaś wszystko w sobie i w tym opisie "wybuchłaś". A jeśli faktycznie, ktoś Cię gnębił, to powinnaś to zgłosić do Zarządu, aby mógł się tym zająć. Firma się bardzo rozwija, jest dużo pracy i zależy nam aby pracownicy czuli się dobrze na swoich stanowiskach i w swoim towarzystwie.

Lala
@ALU

Dziewczyny, które tam pracują od razu wybierają sobie osoby które im się podobają i są milutkie. Kiedy były przyjmowane po mnie osoby robiły sobie selekcję. Jak ktoś sobie nie radził to nie to że pomogły tylko jeszcze bardziej dokładały swoje trzy grosze więc jeszcze bardziej zniechęcalo to do pracy. Kierownika mało co obchodziło jakie są relacje między pracownikami a raczej trzyma z nimi. Sam kierownik nie podszedł do mnie i nie powiedział do mnie że źle wykonuje swoją pracę a jedynie dziewczyny. Jeżeli chodzi o matkę kierownika ukrainke to też jest osoba bardzo pretensjonalną, tak jak by ona rządziła. Kierowniczka głowna nie robi jakiejś selekcji i nie przeprowadza rozmowy, idziesz od razu na produkcję i później mówisz czy ci się podoba czy nie.

agata
@Lala

masz na mysli Radom pytam ponieważ oferta pracy w 4Mass jest już od dłuższego czasu i zastanawiam się czy aplikować na zwykłego pracownika wcześniej pracowaliśmy z koleżanką. w Eveline w Lesznowoli

biurwa
@ALU

Zgadzam się z opinią. Praca w firmie przy dobrej komunikacji szła sprawnie i wg wytycznych. Trzeba jasno określać problem jeśli taki wystepuje. Jeśli ktoś rzeczywiście ma kompetencje i wykonuje swoje obowiązki tak jak należy to nie ma problemu. Osobom z brakiem doświadczenia i wiedzy zawsze wszyscy służą pomocą. Trzeba tylko umieć o tym powiedzieć a nie oglądać po kątach.

jola
@ALU

arogancka odpowiedź ,napisana przez kogoś z kierownictwa .! widać w jakim poszanowaniu maja pracownika , nic dodać nic ująć WSTYD TAK PISAĆ , POUCZAJĄC PRACOWNIKÓW .! WSTYD.!!!

Szczęśliwy były pracownik

Najpierw człowiek czytając negatywne opinie o firmie 4 Mass myśli, że są one przesadzone. Niestety z perspektywy czasu mogę tylko potwierdzić-tę firmę należy omijać z daleka. Toksyczna atmosfera nie sprzyja ani zdrowiu, ani motywacji do pracy. Spiskowanie, obmawianie i plotkowanie jest tu na porządku dziennym. Zero kultury i szacunku wobec pracownika, o merytorycznej rozmowie po trzymiesięcznym okresie próbnym nie wspominając. (usunięte przez administratora)Naprawdę cenni pracownicy uciekają-duża rotacja pracowników świadczy o braku zadowolenia, ale zarząd ma to w nosie, bo tu się nie rozmawia z pracownikiem, nie słucha jego pomysłów czy sugestii, tylko narzuca własne widzimisię. Zero szkoleń o produktach, zero szkoleń sprzedażowych. Zero współpracy, przyjacielskiego nastawienia, tylko fałsz -każdy sobie rzepkę skrobie. Nawet nie widzisz co sprzedajesz, bo produkty trzymane są pod kluczem i łaska, jeśli możesz coś zobaczyć. O każda informację musisz się prosić. Komunikacja - szkoda pisać. Jeden wielki bałagan. O wdrożeniu nowych produktów dowiadujesz się często … od klientów, którzy zobaczyli nowy produkt na stronie sklepu online! Śmiech na sali. Zero profesjonalizmu, ale przed klientem świecisz oczami Ty-musisz się potem tłumaczyć z ciągłych braków na magazynie czy źle zapakowanego towaru. Zero socjalu, integracji. Jakiś czas temu przyszło kilka fajnych i rzetelnych osób, z nowymi pomysłami i dobrą energią, ale i one pewnie z czasem odejdą, w zasadzie już część z nich odeszła. Dobre pomysły są sabotowane. Wielka Pani Dyrektor Zarządu umawia się na spotkanie, a potem każe na siebie czekać i za sobą gonić… kilka dni. Szacunek, dobre wychowanie i nastawienie, otwarta rzetelna rozmowa z ludźmi - tego nie uświadczysz w tej firmie. Szanuje się za to tupet, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) (w szczególności osoba na recepcji bije wszelkie rekordy arogancji i (usunięte przez administratora) Firma ta z pewnością nauczy, jak nie zarządzać ludźmi. Bo każda firmę tworzą najpierw ludzie, a skoro są traktowani niepoważnie, to tylko uciekać i szukać miejsca pracy z osobami na poziomie. PS. Pracownicy dowiedzieli się o zmianie siedziby firmy z pewnego portalu z ogłoszeniami z pracą. Zarząd nie był łaskaw przekazać tego pracownikom… TRZYMAJCIE SIĘ OD 4 MASS Z DALEKA.

Ilona
@Szczęśliwy były pracownik

Czyli przekonałeś się na własnej skórze jak jest :/ Ale plotki to chyba wszędzie są, co? Trzeba zagryźć zęby i przywyknąć może?

Szczęśliwy aktualny pracownik
@Szczęśliwy były pracownik

Szczęśliwy były pracowniku - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Osoby które odeszły chyba wpadły z deszczu pod rynnę! Wiesz co teraz u nich w nowej pracy? Pracuje tu kilka lat i niestety nie widzę żadnych nowych kompetentnych osób z pomysłem od kilku dobrych miesięcy, widzę za to millenialsów którzy bardzo niewiele wiedza, a maja nie wiadomo jakie wymagania, którzy potrafią iść ma urlop po dwóch tygodniach pracy. Ja ta firmę właśnie cenie za atmosferę, są plotki jak wszędzie, jest dużo kobiet, gdzie tak jest pojawiają się zgrzyty. Ale pokaz mi firmę gdzie do Prezesa Zarządu podejdziesz podczas jego obiadu i z nim porozmawiasz bez wcześniejszego umawiania się? Gdzie zaczepisz go na korytarzu jak masz problem? Nigdzie. A u nas tak. Fakt pani dyrektor zarządzająca często jest zabiegania, ma mnóstwo telefonów, potrafi spóźnić się na umówiona rozmowę ale ma mnóstwo rzeczy na głowie, firma za jej kadencji rozwinęła się niesamowicie. Jest szalenie inteligentna i przedsiębiorcza. Z Wołominem faktycznie nie powinno tak być, że pracownicy dowiadują się później niż jest ogłoszenie na portalu ale było spotkanie ze wszystkimi pracownikami, wszystko zostało wyjaśnione, każdy miał możliwość rozmowy o nowym miejscu pracy, o tym jak widzi dalsza prace w nowym miejscu. Co do osoby z recepcji - jest swietnie zorganizowana, fakt ma mocne riposty w punkt, ale to nie arogancja tylko raczej inteligencja, wszystkie problemy trafiają najpierw do niej i może mieć dosyć ale nigdy nie odmawia pomocy. Musi żyć dobrze i z zarządem i z pracownikami - godzić aby jedni i drudzy byli zadowoleni. To nie jest łatwe. Ale wg mnie 4mass to swietnie rozwijająca się firma z perspektywami i ja się cieszę ze tutaj pracuje.

Yes, yes, yes
@Szczęśliwy były pracownik

Wszystko się zgadza, omijać szerokim łukiem. Podcinają skrzydła każdemu entuzjaście, rotacja ogromną, zostają tylko same (usunięte przez administratora) które kurczowo trzymają się stołka, bo mają łatwa kasę i zero odpowiedzialności za pracę, którą w zasadzie udają, że wykonują.... Zwłaszcza wulgarna i prosta Pani na recepcji...

jola
@Szczęśliwy aktualny pracownik

co za bzdury , ta firma top dramat , ktoś kto jej broni ,musi być z kierownictwa ,przeciętny pracownik jest nikim.

Jaka atmosfera jest między działami w 4Mass S.A.?

Mundek

Rewelacyjna :)

Janusz
@Mundek

to dobrze brzmi. Ciekawe jakie kwestie będą poruszane podczas rekrutacji na specjalistę ds. eksportu, wiesz może? Daj też proszę znać, jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać?

ola

dobra

Barbara
@ola

po prostu dobra? było napisane, że rewelacyjna to sprawdzam. :) a kto o nią dba tutaj w zasadzie, sami ludzie mają na to wpływ czy firma również do tego jakoś się przyczynia? Macie jakieś integracje na ten rok zaplanowane już?

Mak

Żądza tam Ukraińcy co nic nie robią za co ta firma im płaci gdzie ci Prezesi mają oczy tak jest w Radomiu

Paulina
@Mak

Nie wydaje mi się aby trzymano pracowników którzy nic nie robią... A jak wygląda niby sytuacja Polaków którzy tam pracują? Bo to by mnie bardziej interesowało.

Anik

Niema tam operatorów maszyn tylko etat w umowie pakowaczka a umowa zlecenie wpisane mają sprzątaczka czas aby Inspekcja Pracy się tym zainteresowała

Młoda

Darujcie sobie pracę w tej firmie . Stanowczo odradzam . Pracowałam w Józefowie kilka miesięcy . Zrezygnowalam straszny bałagan . Wypłata nie adekwatna do stanowiska pracy . STANOWCZO ODRADZAM!!

Agnieszka
@Młoda

Ale to kiedy dowiedziałaś się, ile będziesz zarabiać? Nie było kwoty na umowie przed podpisem? Ciekawe, jaki bałagan tam mają...

@Młoda

Dzięki, że ostrzegasz. Nieadekwatna, tzn. co dokładnie? Minimalna albo pewnie niewiele więcej? Ciekawe też o jakim bałaganie mówisz ...

Olala

Pracowałam przez dłuższą chwilę w tej firmie. Nie zależy mi na tym żeby komuś popsuć humor swoja opinią, tylko chcę być maksymalnie obiektywną i żeby moja opinia była pomocna dla osób które chcą podjąć współpracę z tą firmą. Najpierw kwestię które najbardziej wszystkich interesują : pensje na produkcji wypłacane na czas, praca w godzinach 8-16 od pn-pt , czasami jest możliwość dorobienia nadgodzinami. Wcześniej firma jeszcze oferowała kartę multisport i dodatkowe ubezpieczenie, nie wiem jak teraz. Jeśli chodzi o pensje to na produkcji szału niema, ale praca jest stabilna, raczej nie ciężka. Dla osób co naprawdę potrafią starannie pracować, a nie zbierać plotki i się rozglądać dookoła, jak większość tych osób co tu piszą opinie, jest możliwość przejścia na umowę o pracę. Jeśli chodzi o atmosferę, to dla mnie była robocza, bo dla mnie to nie było miejsce rozrywki tylko pracy. Kierownik młody, dosyć pomocny. Nigdy nie miałam z nim problemów, jeśli czegoś potrzebowałam to zawsze szło z nim się dogadać. Jeśli chodzi o całokształt firmy to w tym momencie bardzo dynamicznie się rozwija, obecni pracownicy mówią że od zmiany Dyrektorki ciągle pojawiają się jakieś nowe koncepcje i pomysły i że firma mocno się rozrasta. Ilość miejsc pracy na produkcji ciągle się zwiększa myślę że to świadczy o tym że firma nadal się rozwija. Myślę że osobom pracowitym, oraz rzetelnym mogę polecić współpracę z tą firmą. Reszcie które czekają że ich będą chwalić za błędy, proponuje poszukać czegoś innego. Wszystkim powodzenia :)

Jarosław
@Olala

No fajnie że można było dobrać multisport i ubezpieczenie, ale powiedz mi czy to było w całości opłacane przez firmę?

Jula
@Jarosław

Mi zawsze opłacano w poprzednich pracach w części

Ta Firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zaczynając od tego że nie ma żadnej rozmowy rekreacyjnej tylko idziesz prosto w paszczę lwa i wtedy trafiasz na tłum prostolinijych dziewczynek których ulubionym zajęciem jest obrabianie tyłka. Jeżeli nie zrobisz z siebie,, glupiej blondynki,, to po prostu nie wkupisz się w ich łaski a tym bardziej nie pomogą Ci w pracy a jeszcze bardziej Ci ja uprzykrza. Kierownik i pod kierowniczka trochę się mineli z powołaniem i on mało co rządzi, a ona zaś za bardzo. Jeszcze sama potrafi nie miło skomentować twoja pracę. I pomimo że jesteś dopiero nowy i się uczysz nikt nie wyciągnie do ciebie ręki. Cierpliwości tu trzeba mieć dużo, ale czasem to za mało w obliczu tylu plotek, komentarzy, podejścia do człowieka a przede wszystkim brak empatii i życzliwości.

Paulina

Dzień dobry, czy wypłata w 4Massie jest zawsze we wcześniej ustalonym terminie? Czy zdarzają się jakieś opóźnienia? Istnieje może opcja by się dogadać z pracodawcą by była wypłacana np. co tydzień? :)

@Paulina

Dzień dobry, wszystkie pensje są wypłacane zgodnie z ustalonym terminem zawartym w podpisanej umowie z pracodawcą. :)

czy moze potrzebujecie nowego ambitnego pracownika? moge pracowac na kazdym stanowisku, zalezy mi tylko aby pieniazki byly na czas. pracowalem w firmach w ktorych trzeba "szybko pracować. produkcja mi nie straszna

Produkcja jest w Radomiu. Wyślij swoje cv na biuro@4mass.pl i zobaczymy, co się da zrobić. :)

Pracowałam tam trochę czasu i jeżeli chcesz sobie oszczędzić nerwów i czasu stanowczo odradzam. Dziewczyny na maszynach to jedne wielkie plotkary a jak widzą osobę która sobie nie radzi to jeszcze podkładają kłody pod nogi i tylko szukają czegoś aby daną osobę wyrzuć. Zapytać się o coś laleczki to albo ci odpowiedzą z łaską albo wogole -no chyba że wkupisz się w ich łaski i będziesz tak hamski i niemiły jak one. Sam kierownik młody,ale też przychodzi sobie kiedy i jak chce i ogrania to co ma ogranac czasem sam nie wiedząc dokładnie co. Więcej ogarnia jego mateczka. Która rządzi i opieprza cię jak byś popełniła zbrodnię. Nie da się jej nic powiedzieć bo ona wie swoje i dla niej musi się wszystko zgadzać co do grama, bo jak ty możesz się pomylić czy coś źle policzyć...hańba. Co chwila coś nie pasuje, co chwila jest coś źle i co z tego że się uczysz. Najlepiej jak byś wiedziala i umiała po pierwszej godzinie pracy. Do tego najlepiej pracować codziennie po 10h od poniedziałku do niedzieli bo trzeba na szybko coś wysyłać. No i najlepiej mieć motorek w (usunięte przez administratora) przy składaniu lakierów do opakowań bo też cię te żmije zjedzą. A jak przychodzi jak nie ma pracy to cię wyganiają do domu. Zleceniowke generalnie traktują jak szmatę do podłogi. Ci którzy węjda w (usunięte przez administratora) to sobie poradzą ale jak jesteś spokojny to lekko nie będzie. Nadgodziny nie płacone i jeszcze na koniec pracy ,,a może zostaniesz dłużej ,,. Więc no praca dla mega cierpliwych. Chociaż w sumie za te pieniądze to szukać czegoś lepszego niż wydzierania się Ukrainki i odgadywania przez lalunie przy maszynkach. Są osoby które potrafią pomoc ale to ziarenko pośród innych osób. Pozdrawiam.

@Anonim

Również tam pracowałam i myślę że mogę się zgodzić z twoja opinia. Najlepiej żeby każdy pracował po 12h a najlepiej chyba żeby jeszcze tam nocowal. Praca cały czas na umowę zlecenie żeby mieć umowę o pracę to najlepiej wchodzić kierownikowi w tyłek i świecić przed nim nie wiadomo czym. Ogólnie atmosfera kiepska zawsze jakieś afery czasami o nic. Dziewczyny z maszynek słabe do towarzystwa ( tyłek obrobia bo tylko tyle potrafią) z wyjątkiem chyba jednej. I jak fajnie skomentowałas lalunie szczególnie jedna która wiecznie narzeka na pracę i mówi że odchodzi a do dziś nie odeszła.

@Anonim

Zgadzam się rozwóź z twoją opinią . Atmosfera nie najlepsza w prace , same plotki. Stosownie (laleczki)jedno co ona może , to tyłkiem świecić przed kierownikiem i biegać za nim .

Zostaw merytoryczną opinię o 4Mass S.A. - Wołomin

• Jak się pracuje w 4Mass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Mass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Mass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Mass S.A.