Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

wujek dobra rada

Widzę, że nic się nie zmienia... Jak tam się miewan najważniejsza pani dyrektor?

Ewelina

W dalszym ciągu nic się nie zmieniło.

kiedyś pracowałam w tej firmie na prasowaniu. tragedia strasznie się pyli i jeszcze żeby były za to stosowne pieniądze. człowiek jest brudny (usunięte przez administratora) najgorzej mają ci z obsługi działu robią wszystko, często za innych i pracują za marne grosze. jest to jedna z firm w której od razu widać kto ma znajomości i kogo się bardziej uważa, typowy podział na lepszych i gorszych

walentynka

absolutnie nie polecam pracy w tej firmie!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
kosia

Hej, a czy w joko w laboratorium pracuje się na 2 lub 3 zmiany? I czy jest możliwość odbycia stażu lub np wolontariatu?

chore to jest

zachowujesz się jakbyś miał depresję maniakalną - zamknij już te drzwi

wujek dobra rada

Widzę, że uspokoiła się dyskusję. Więc mam nadzieję, że poprawiło się wszystkim. Mam nadzieję, że brak wpisów nie jest spowodowany galopującym bezrobociem :D

A'propos analfabetyzmu, to pisze się "wyżyć" a nie "wyrzyć". Trudno, żeby osoba doświadczająca przemocy w pracy ujawniła swoje dane - łatwo przewidzieć, jak by się to skończyło. Proszę zająć się korzeniem problemu, a nie napadaniem na osoby wyrażające swoją opinię.

justine0312

ja pracowałam tam 4 miesiące i jestem bardzo zadowolona. praca zależy tez od tego na jakim dziale się pracuje. a co do norm to fakt sa duże ale do kogo macie pretensje ze się nie wyrabiacie? a to ze nie ida na przerwę to po prostu czysta glupota! wiec nie będę tego komentować. gdyby tylko było miejsce ja bym tam chętnie wrocila.

wujek dobra rada

Nigdzie nie napisałem, że cała firma jest bee. Bo nie jest. Co do właścicieli, porządni ludzie, szkoda że Pani (usunięte przez administratora)wcale nie weryfikuję tego co kładzie jej do głowy Pani (usunięte przez administratora). Co do specjalisty ds. opakowań. Ok nie koniecznie będzie pracował pod Panią (usunięte przez administratora), możliwe, że będzie pracował w marketingu. Jeżeli tak to może to być fajna fucha. Nie obrażam się na nikogo i nikogo nie obrażam. To forum jest po to aby wstawiać komentarze odnisnie firm, aby pomóc innym w podjęciu decyzji. Jeżeli ktoś nie ma pracy to każda jest lepsza od bezrobocia, ale niektórzy ludzie chcą zmienić dobrą pracę na lepszą i dlatego przeglądają takie fora z opiniami. Mając zobowiązania niewiele kto chce zaryzykować zmianę dobraj spokojenej pracy dla kilku złotych więcej na galerze :D Jeżeli pracujesz w JOKO dłuższy czas to napewno wiesz o czym mówię. Możesz się starać, a jeżeli Pani (usunięte przez administratora)będzie chciała się z czymś wybielić to w 5 minut będziesz największym leserem, dywersanetem i (usunięte przez administratora) . Jeżeli JOKO to taki cukierek na rynku pracy to dlaczego na goldenline.pl obserwuję ciągły exodus długoletnich pracowników?? pozdrawiam i już więcej nic złego na JOKO nie piszę. Na 5 firm w których pracowałem ta była najgorsza i wygrywa ten ranking dość o kilka długości!

guest

A skąd wujek tak dobrze jest o wszystkim poinformowany? Skąd wie kto będzie szefem osoby na stanowisku, którego w firmie do tej pory nie było? Człowieku, ja rozumiem, że Ci ktoś zalazł za skórę w tej pracy, zmęczył psychicznie, ale nie psuj opinii całej firmie i wszystkim ludziom, którzy tu pracują! Wyluzuj już i odpuść sobie, skoro masz inną robotę. Ja pracuję w Joko i dałabym się za tę robotę pokroić. I za właścicieli też, bo to świetni ludzie. I bynajmniej nie dlatego, że brak mi inteligencji, albo mam problemy ze znalezieniem innej pracy. Aha - żeby uprzedzić złośliwe komentarze - nie, nie jestem z kadr i nie mam najmniejszego interesu w tym, żeby pisać tutaj pochwały firmie,

wujek dobra rada

W laboratorium myślę, że jest nieźle. Kierownikiem jest tam pani (usunięte przez administratora), super babka i krzywdy nie da zrobić. Zawsze pomoże, ale to jest kwiatek na gnojowisku...

Nie ma co żałować. Wszystko to jedno i to samo

kasia

A oreintujesz sie jak wyglada praca w laboratorium w joko? mialam mozliwosc zaczac tam prace od czerwca, ale ze wzgledu na fatalny dojazd zrezygnowalam. Teraz zaczynam zalowac, bo w zadnym innym laboratorium nie ma etatow..

Wujek dobra rada

Właśnie na pracuj.pl znalazłem ofertę pracy w Joko jako specjalista ds. opakowań. Wszystko ładnie, pięknie ale takiej obłudy nie można znieść. W części \'oferujemy\" wpisali: praca w przyjaznym i odnoszącym sukcesy zespole to lekka przesada :D Trzeba zaznaczyć to, że ten specjalista będzie pracował pod panią Dyrektor :D Życzę powodzenia.

wujek dobra rada 2

Praca na produkcji jest bardzo ciężka, ogólnie praca w tej firmie nie jest za fajna. Kontrola jakośći to też ciężki kawałek chleba, ciągła bieganina, nawet nie ma czasu na WC. Dziewczyny pracujące w tym laboratorium to żenujące, proste dziewczyny, które nie reprezentują sobą nic ciekawego. Jeżeli chcesz cofnąć się w rozwoju, nie rozwijać się, słuchać tandetnych rozmów o \"rajstopkach i d##ie Maryni\" to polecam te miejsce. Mało zapłacą, więcej zabiorą, skradną energię do życia i zdrowie psychiczne, soboty pracujące, czasami niedziele też i zero odpoczynku, a urlopu nie dostaniesz i pod żadnym pozorem nie próbuj chorować, bardzo szybko pożegnają się ze zbędnym balastem.

kin

witam. Od pon zaczynam prace na produkcji i chcialabym znac opinie oraz ile sie tam zarabia. z gory dziekuje

Zgadzam się "wujku"

wujek dobra rada

Słuchaj nikt Ci nie zabrania iść do pracy do JOKO. Jeżeli nie masz innej alternatywy to to jest bardzo dobra praca. (jej głównym atutem będzie to, że po prostu jest). Jeżeli możesz gdzieś iść za trochę miejsze pieniądze lub trochę dalej od Wołomina to lepiej będzie jak sobie podojeżdzasz w spokoju niż popracujesz w tym \"sanatorium\". Praca dla ludzi bardzo asertywnych. Jeżeli jestaś osobą która bierze dużo do siebie to lepiej nie podejmuj tam pracy, bo dość szybko stracisz pracę albo szacunek do siebie. Ja pracowałem biurze, moim pośrednim przełożonym była Pani Dyr produkcji, z takim ciągłym rzucaniem kłód pod nogi nigdy się nie spotkałem. Parę nagonek na siebie przeżyłem i odparłem, ale po kolejnym ataku uznałem, że mam w gdzieś taką współpracę. W momencie kiedy zaczęły się u mnie problemy ze spaniem itp. Postanowiłem nie iść więcej do tej roboty. Pieniądze nie są tam tak duże aby siedzieć tam za wszelką cenę. Niektórzy ludzie pracują tam dlatego, że wiedzą iż nie mają szans na lepszą pracę (bo mają ograniczenia) i godzą się z upokożeniami, zastraszaniem i jawnym mobingiem. Ostatnio na goldenline dostałem propozycję pracy w bardzo dużej podwarszawskiej firmie handlowej jako kierownik biura zakupów. Posprawdzałem opinnie tutaj. Napisałem do kilku osób króre pracowały w tej firmie na wysokich stanowiskach i odmówiłem, a mógłbym zarabiać o połowię więcej. Jednak wiedziony doświadczeniem z Joko uznałem, że histerie jakichś wariatek nie są warte żadnych pieniędzy.

iwona

Ja właśnie chciała bym tam pracować, moja koleżanka tam pracuje i zachwala sobie. I ona pracuje po 8 godzin a nie po 12 jak ktoś powiedział. I takie oczarnianie to nic nie daje jak koś chce pracować to nie będzie słuchał takich rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO