Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Tyski Fan

Witam zacząłem pracę a pro cars i pierwsze wrażenia są mieszane . Mógłby ktoś coś powiedzieć więcej o firmie bo nie wiem czy przedłużać umowę czy lepiej uciekać stamtąd Dziękuję i pozdrawiam

Po premii
@Tyski Fan

Tutaj prawdy się nie dowiesz bo usuwają komentarze niesprzyjające popracujesz to się przekonasz

Długi staż
@Tyski Fan

Po dwóch miesiącach sam dojdziesz do wniosku czy lepiej zostać czy może poszukać czegoś innego, popytaj chłopaków ze zmiany, napewno Ci wszystko powiedzą jak jest, :)

Aneta
@Długi staż

długi staż? :) na Twojej zmianie co Chłopaki mówią w takim razie? Rozwiniesz temat dla pewności?

Taa
@Aneta

Ta ja Ci odpowiem!Skoro jest wpis to I rozumie że czytać tez potrafimy ?Więc wystarczy poczytać komentarze ....tyle I aż tyle Mam nadzieję że pomogłem, wszystko pisze ....

Zza biurka

Już niebawem na stołówce pojawi się informacja o wysokości podwyżek w systemie akordowym. Firma jest w bardzo dobrej kondycji finansowej więc podwyżki wynagrodzeń przewidziane są od 1 marca .

Stary wyjadacz
@Zza biurka

Podwyżki w systemie akordowym,następnie podwyżki norm które ciężko wyrobić..W efekcie zarobicie mniej a zrobicie więcej..

@Zza biurka

Podwyżki w premiach której potem nam nie dajecie i znów jesteśmy na zero . Takie to,są u nas Podwyżki śmiech na sali

@Zza biurka

A dlaczego w ryczałcie mają premie 25% a w akordzie jej nie ma? Nie dość że w akordzie stawka najniższa to jeszcze w ryczałcie mają 25% dodatkowej premii ( około 1000 ). Tacy ustawiacze co wiecznie się szwędają po hali zarabiają 1000 więcej od monterów zgrzewaczy czy tłoczarzy którzy najwięcej tyrają. W akordzie podwyżki powinny być najwyższe albo wprowadzić dodatkowe premie dla najwydajniejszych.

@EMIL

Kto ma 1000 zł co ty(usunięte przez administratora) chyba pracujemy w 2 różnych firmach

Pan U
@EMIL

Nie wrzucaj wszystkich ustawiaczy do jednego worka . Są ustawiacze którzy ustawiają prasy i są też tacy jak na przykład taki tomek który potrafi tylko przykręcać śruby.

Na kluczu
@Pan U

Tomcio to nie ustawiacz; bez przesady . To co najwyżej pomocnik ustawiacze. Sam nic nie zrobi.. Oj sorry.. śrubę przykręci :)

A propo
@Zza biurka

Kondycja finansowa (ang. financial health) – pojęcie opisujące ocenę sytuacji finansowej osoby fizycznej lub przedsiębiorstwa. Dla osób fizycznych oznacza wysokość uzyskiwanych dochodów, możliwość gromadzenia oszczędności, budowanie bogactwa, regulowania terminowo wszystkich wymaganych zobowiązań, zarówno wynikających z codziennych opłat, jak i zaciągniętych zobowiązań finansowych itp. Osoba fizyczna lub prawna może posiadać dobrą lub złą kondycję finansową. W przypadku przedsiębiorstw, posiadana kondycja finansowa determinuje zdolność do utrzymania się na rynku w warunkach konkurencji. Pojęcie to odnosi się do trwałości przedsiębiorstwa, jego bezpieczeństwa i wiarygodności finansowej oraz zdolności do generowania zysku czy wzrostu wartości. „Stan zdrowia” przedsiębiorstwa określany jest w szczególności przez takie parametry jak płynność finansowa, wypłacalność, rentowność zasobów i zyskowność prowadzonej działalności. O złej kondycji finansowej można mówić na przykład, gdy przedsiębiorstwo utraciło płynność finansową, jest nierentowne i niezyskowne

Zenek

To że po Tychach krąży fama że procars to najgorsza firma dla Polaków i że ta firma to pośmiewisko tyszan to każdy wie, ale ostatnio dowiedziałem się czegoś nowego. Otóż teraz znowu o procarsie głośno na Tychach. A to dlatego że wróbelki ćwierkają że to najlepsza firma dla Ukraińców. Wśród Ukraińców panuje przekonanie że jeżeli gdzieś pracować to tylko w procarsie. Dla nich jest tu największy luz. Jeden drugiemu przekazuje że w procarsie mało się robi, że na fajke można chodzić kiedy się chce nawet co pół godziny, że z telefonów można korzystać bez ograniczeń, można sobie chodzić po zakładzie kiedy się chce i rozmawiać że swoimi towarzyszami do woli, że muzyki w słuchawkach można słuchać cały czas. A to wszystko przy pełnej aprobacie majstrów i liderów.

Pomoc dla powodzian
@Zenek

A kto ich zatrudnia liderzy, po prostu majstrowie się boją odezwać bo nie będzie miał kto pracować bo Polaków już dawno zadreczyli

Strefa
@Zenek

Dalej(usunięte przez administratora) w niedziele do pracy pewien pan ustawiacz tak się zarzekał ze nie przyjdzie a tu nagle ciach i będzie w niedzielę i po co tu piszecie takie głupoty lepiej weźcie się do roboty poprostu a nie przy kolegach narzekacie jaka to marna podwyżka ze was tak źle traktują a robicie inaczej szkoda mi was panowie z3 jesteście tak fałszywi

Pan U
@Strefa

W niedzielę robią tylko pachoły. Ludzie trzeba się szanować . Jak nie potraficie to jesteście zwykłymi sprzedajnymi .......

Ze zmiany B

Dzisiaj byłem w pracy na drugiej zmianie na zmianie C. Jak zobaczyłem jak tam pracują Ukraińcy to się przeraziłem. Na naszej zmianie Ukraińcy robią normy a u nich co chwilę gdzieś łażą. A chłopaki ze zmiany C jeszcze mówili że ci co dzisiaj byli to są jeszcze w miarę pracowici bo największych ściemniaczy i leserów dzisiaj nie było. Dziś się przekonałem że to co o nich tu wypisują to świnta prowda.

@Ze zmiany B

No oczywiście że wasza zmiana jest najlepsza tylko dlaczego wszystkie braki pod mistrzówka są ze zmiany B jak tak super pracujecie , po co przyszedłeś pracować czy szpiegować

Ze zmiany B

Kolego mój wpis dotyczył tych ze wschodu. Rozmawiałem z paroma chłopakami z waszej zmiany i wszyscy bez wyjątku wyrażali się o nich wyłącznie negatywnie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Aras

Podobno podwyżki mają być wyższe niż ostatnio po jakieś 600 Zeta. 300 na stawce i 300 w premiach.

@Aras

Już oficjalnie podwyżka w wysokości 500zł. brutto. 400 na stawce i 100 na frekwencyjnej. Grubo sypnęli i teraz się zastanawiam co zrobię z tak ogromną sumą pieniędzy.

@Endrju

Nie 400 tylko jest 227 zł a ma być 240 czyli 13 zł na dniu plus 100 zł frekwencja śmiech na sali

Pracownik1

Od kiedy jest stawka 227? Chyba 220

@Pracownik1

Stawka została dzwignieta o 20zl z 220 do 240. Frekwencja podniesiona z 200 do 300. To wam daje podwyżkę o około 500 zł brutto czyli jakieś 350 na łapę. Zarabiałeś 4100-4200 teraz zarobisz 4500. Czyli podwyżka wyniosła 8,5% a że inflacja w poprzednim roku wyniosła 14,5% to nasze płace zmniejszyły się realnie o 6%. Taka to niby podwyżka. Jesteśmy na szarym końcu jeśli chodzi o podwyżki w automotive.

no tak
@Endrju

Wiecznie Wam mało.4500zł za 8 godzin,do tego jakas kwartalna,wczasy premia swiateczna i wychodzi,ze macie srednio 5000zł

No nie
@no tak

Jakie 5000. Średnio mamy 8000. Teraz jest tak dobrze że już jest kolejka Polaków do pracy w procarsie aż do Mikołowskiej. Normalnie takiej kasiury to nawet w Niemcach ni ma.

Świstak
@no tak

Co ty (usunięte przez administratora) zmień lekarza no normalnie 10000 mamy zobacz ile dostali podwyżki w innych firmach co to jest przy tych cenach a my co dostaliśmy w tamtym roku dostałeś kiedyś tutaj pełna premie podwyżki w premiach przecież to jest ściema szkoda pisać kto jest mądry to rozumie i tyle w temacie

@Endrju

Ustawiacze i postępowi mają dostać średnio 550 podwyżki więc nieco więcej niż zgrzewacze i inni akordowi. Jak widać też rewelacji nie ma.

Związkowiec

Jak założyć związek zawodowy w 5 krokach? Krok 1: znajdź co najmniej 10 osób mających prawo do tworzenia związku zawodowego Prawo do tworzenia związku zawodowego mają: · pracownicy · osoby świadczące pracę za wynagrodzeniem na innej podstawie niż stosunek pracy (np. umowa zlecenia, umowa o świadczenie usług), jeżeli nie zatrudnia do tego rodzaju pracy innych osób, niezależnie od podstawy zatrudnienia, oraz ma takie prawa i interesy związane z wykonywaniem pracy, które mogą być reprezentowane i bronione przez związek zawodowy Krok 2: przygotuj zebranie założycielskie związku zawodowego W ramach organizacji zebrania założycielskiego przygotuj w szczególności: · projekty uchwał o: utworzeniu związku zawodowego, przyjęciu statutu związku zawodowego oraz wyborze komitetu założycielskiego · projekt statutu Wcześniejsze przygotowanie tych dokumentów ułatwi Ci sprawne przeprowadzenie zebrania założycielskiego. Krok 3: przeprowadź zebranie założycielskie związku zawodowego Zebranie założycielskie może odbyć się praktycznie w każdym miejscu, np. w mieszkaniu, kawiarni czy restauracji. Jeżeli zebrałeś w określonym miejscu i terminie co najmniej 10 osób mających prawo do tworzenia związku zawodowego, możesz przystąpić do przeprowadzenia zebrania założycielskiego, w ramach którego należy w szczególności: · wybrać przewodniczącego spotkania oraz protokolanta · sporządzić listę obecności · podjąć uchwałę o: 1. utworzeniu związku zawodowego, 2. przyjęciu statutu związku zawodowego oraz 3. wyborze komitetu założycielskiego (od 3 do 7 osób) · sporządzić protokół z przebiegu zebrania założycielskieg Krok 4: zarejestruj związek zawodowy w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) Komitet założycielski musi w terminie 30 dni od dnia założenia związku złożyć w KRS wniosek o rejestrację. Do wniosku o rejestrację dołącz: · druk KRS W20 · druk KRS WF (komitet założycielski) · listę obecności · uchwały o utworzeniu związku zawodowego, przyjęciu statutu związku zawodowego i wyborze komitetu założycielskiego Postępowanie w sprawach rejestracji jest wolne od opłat sądowych. Krok 5: po rejestracji związku zawodowego czas na kolejne działania organizacyjne W ramach tych działań należy w szczególności: · założyć konto, m.in. w celu odprowadzania składek członkowskich · wystąpić o NIP i REGON · przeprowadzić wybory do zarządu związku i komisji rewizyjnej - Ogólnokrajowy Związek zawodowy lub zrzeszenie związków zawodowych może nabyć członkostwo w OPZZ przyjmując, zgodnie ze swoim statutem, uchwałę o woli przystąpienia do OPZZ. Ww. uchwałę wraz z koniecznymi załącznikami składa się lub przesyła listem poleconym do zespołu organizacji pracy OPZZ. Skontaktuj się z pracownikami zespołu organizacji pracy OPZZ, którzy przekażą Ci wzory dokumentów, pokierują i udzielą niezbędnej pomocy. -Stwórz związek zawodowy, albo wstąp do niego i zmieniaj swoje miejsce pracy! Razem będziemy skuteczniej walczyć o podwyżki i poprawę warunków pracy! Chcemy, żebyś czuł się spokojny i bezpieczny w swoim miejscu pracy! Dołącz do nas!

Stary wyjadacz.

Chłopy kiedy się ockniecie?90 %załogi to są pracownicy z Ukrainy którzy są bardzo zadowoleni z wynagrodzenia które im oferuje Procars,w dodatku dopłaca do nich Państwo.W efekcie są tanią siłą roboczą,jeśli dostaniecie podwyżki to bardzo marne..Ta firma nie dba o dobrych pracowników ,tu się tylko liczy głowa do naciskania knefli..Proponuję zmienić coś w swoim życiu i poszukać sobie nowej pracy.Wszedzie płacą podobnie.Chyba że lubicie być (usunięte przez administratora)

@Stary wyjadacz.

A co z podwyżkami może ktoś coś powie ole tego będzie jest połowa lutego czy znów mamy stanąć tak jak ostatnio

@Stary wyjadacz.

Na jakim sterowaniu macie maszyny CNC

Związkowiec
@Stary wyjadacz.

Państwo nie dopłaca do pracowników z Ukrainy. Zatrudnianie Ukraińców jest wyłącznie w gestii zakładu i nie ma z tego żadnych profitów ze strony państwa. Skoro w Procarsie większość załogi to Ukraińcy to najwidoczniej zakład jest mało atrakcyjny dla Polaków.

Aneta
@Związkowiec

Sugerujesz przy tym że firma miałaby być stronnicza podczas procesu rekrutacyjnego? gdyby kandydowało więcej Polaków to by w pierwszej kolejności ich brali? a co z samą efektywnością pracy, Załoga ze Wschodu chyba dobrze pracuje bo tak to by ich nie trzymali?

Lopez
@Aneta

Sprawdź w kartach pracy to się dowiesz. Przy okazji zobacz jak często biorą L4.

Zenek

Kiedy qrva te podwyżki? Bo jak widzę te wypłaty to aż mnie trzepie. Czyli rozumiem że dla ,,szanownego" zarządu 16-procentowa inflacja nie dotyczy pracowników procarsu. Nam cen żywności nie podnoszą, nam prąd i gaz nie drożeje, czynsze nam nie rosną, za ogrzewanie nie płacimy więcej. Jedynie normy potraficie dźwigać . Nazwę was delikatnie wyzyskiwaczami bez sumienia , bo nie chcę tu używać słów uznawanych powszechnie za obraźliwe, a na takie poniekąd najbardziej zasługujecie

Śmigas

Co ciekawe osoby które kiedyś zwalniałý się z formpolu i przyjmowały do procarsu , widząc jak wygląda praca w tej firmie ponownie wróciły do formpolu. Więc zobaczcie jaki procars zalicza zjazd w dół . Ale co tam, szef zawsze może liczyć na ,,pracowitych" pracowników ze wschodu.

Czerkawski
@Śmigas

Jeszcze trochę ,jeszcze chwila..... i w procarsie nie będzie komu pracować. Ludzie odchodzą bez żalu. Zakład nie ma żadnej wizji dotyczącej pracowników. Rynek już ich weryfikuje.

xyz
@Czerkawski

zapraszamy mężczyzn na spotkanie do firmy Magna Formpol! Oferujemy najlepszą stawkę na produkcji w Tychach,

@Czerkawski

Oni już dawno stracili poczucie rzeczywistości . Zarząd procarsu żyje w matrixie . Zatrzymali się na poziomie sprzed przynajmniej 10 lat

Adhd
@xyz

Olać procars czas coś zmienić w życiu a w tej firmie będzie pracować Guli Maciuś i Tomcio bo kto bym gdzie indziej dał tyle kasy za dręczenie ludzi ale na nich też przyjdzie kres i wtedy okaże się ile są warci nasi majstrowie

@xyz

Czy tam jest "4 - brygadówka" ?

@pracownik

Część załogi pracuje od pn do pt na 3 zmiany a część 4brygadówka.

Nie dam

W tym roku nie dam wam żadnych podwyżek. Podwyżki dostaniecie dopiero wtedy jak wasi przyjaciele ze wschodu zaczną wyrabiać normy.

Waldek

Podwyżki mają być podobno po nowym roku i to marne bo niższe niż ostatnio . Ja się pytam dlaczego w akordzie zarabiamy najmniej w tej firmie? Wykonujemy najcięższą prace, wypracowujemy największe zyski dla firmy a jesteśmy wynagradzani najgorzej. Nie mówię tu o administracji i kadrze zarządzającej bo na takich stanowiskach zarabia się więcej w każdej firmie, ale nie rozumiem dlaczego tacy ślusarze, UR, postępowi czy najwięksi ściemniacze czyli ustawiacze zarabiają dużo więcej od monterów; tłoczarzy czy zgrzewaczy. Skoro już nie chcecie dać solidnych podwyżek pracownikom w akordzie to może zacznijcie wynagradzać chociaż tych najbardziej wydajnych póki się jeszcze nie pozwalniali . Niech przy okazji podwyżek zarząd o tym pomyśli. Można by np. wprowadzić dodatkową premię dla najwydajniejszych pracowników . Nazwijmy ją roboczo premią wyrobieniową . Niech otrzymują ją wyłącznie pracownicy którzy średnio miesięcznie wyrabiają minimum 95% norm. Niech ta premia wyniesie np. do 750 zł. Za każdy 1% - 150zł. Masz miesieczne wyrobienie powyżej 95% otrzymujesz premie 150zl. Wyrabiasz 96% dostajesz 300zl . Przy wyrobieniu 97% masz 450zl. Wyrabiasz 98% otrzymujesz 600 zł. A przy wyrobieniu minimum 99% masz 750zl. Byłoby to bardzo uczciwe rozwiązanie doceniające najwydajniejszych pracowników których w procarsie coraz mniej. Poza tym taka premia zmotywowalaby część słabiej wydajną część załogi. Zakład by na tym na pewno nie stracił finansowo, a może by nawet i zyskał bo część pracowników byłaby z pewnością wydajniejsza czym przyczyniłaby się do zwiększenia zysków w firmie .

Pozytywny
@Waldek

Odrazu widać z jakiej zmiany jestes

Pozytywny
@Waldek

I niema to jak podwyżki robić premia. Żal na sali.

Mikołowianin
@Waldek

Taka premia to dobre rozwiązanie. Może leserzy zaczęłyby w końcu pracować i skończyłyby się 10minutowe przerwy na fajke co godzinę.

Krzyś
@Waldek

Dobre by to było. Tylko taka premia powinna wynosić 1000 to może by nieroby zaczęły robić normy.

Hanys
@Waldek

Jak podwyżki majom być marne to niech dyrekcyjjo poważnie rozważy takie premie .

Mały
@Hanys

A czy zmiana A i B planują jakieś rozmowy z szefem w sprawie wysokości marcowych podwyżek czy to tylko cioteczki które potrafią być bohaterami jedynie na stołówce?

Postępowy

Luty za pasem a o podwyżkach cisza . Jak z szefem nie da się merytorycznie porozmawiać to może trzeba się zebrać i iść bezpośrednio do prezesa. Prezes też człowiek, nie co się go bać. To jego firma, jego pieniądze i jego pracownicy .

Co ty
@Postępowy

Przecież to jedna klika

Hanys

Widza że tu ino godka o pierdołach . A co z podwyżkami? Niby mioły być po nowym roku . Kiedy bydom? Ceny zaś poszły w góra i jeszcze pójdą. Zarabiamy coraz mniyj. Na Formpolu dostali od stycznia 6 stówek a u nas? Podobno na Formpolu som bardzo miłe widziani pracownicy z Procarsu i na początek dostajom całkiem niezło stawka. Łazi godka że nam majom dźwignąć stawka dopiero od marca. Jo nie chca dużo, jo nie jest pazerny. Niech mi dadzą ino połowa tego co mi zżarła infacjo. Zarabiom 4 i pół tauzena. Połowa inflacji to 8,5%. Więc chca ino 4 stówki na ręka. Niech bydzie moja strata . Ale niech to dajom JUŻ !!!

Lukas
@Hanys

Jakie 8.5%. Inflacja wynosi 16% i tyle mają dać podwyżki. Co ja mówię, jakiej podwyżki. To tylko wyrównanie inflacyjne. Powinno być minimum 900 brutto czyli koło 600 na łapę. Nie dając nam tego po prostu nas (usunięte przez administratora) Czy wy nie widzicie tego że procars nas (usunięte przez administratora)

Obiektywny
@Lukas

W 2023 roku 89% pracodawców przewiduje wzrost wynagrodzeń dla pracowników. W blisko połowie firm podwyżki wyniosą od 10-19,9%. Im większa firma tym wyższe podwyżki. Procars zalicza się do dużych firm zatrudniających około 400 pracowników. Więc stać ich na podwyżki na poziomie inflacji. Niebawem przekonamy się czy jest to firma uczciwa mająca na względzie dobro swoich pracowników czy jest to firma pazerna której nadrzędnym celem jest wyzysk pracowników i nabijających kieszenie wylącznie wąskiej grupie osób. Zawsze jest opcja zwolnić się i iść do Formpolu gdzie przyjmą nas z otwartymi rękami. Proponuję aby zebrać się w sporą minimum kilkunastoosobową grupę i jednocześnie się zwolnić. W Formpolu bardzo by się ucieszyli zatrudniając tak sporą grupę doświadczonych pracowników. Po 2-3 latach pracy zarabialiibyśmy tam więcej niż w tej marnej firmie. Przyjęli teraz kolejna grupę tych że wschodu. Jakie mają podejście do pracy każdy widzi.

Postepowy
@Hanys

Podwyżki będą dopiero w marcu. Na zbyt wiele nie liczcie. Mają dać jakieś ochłapy 300-350 brutto i to wszystko . Dostaniecie dwie stówki na rękę i macie się cieszyć że wogóle wam coś dali

@Postepowy

A najniższa pensja w tym roku 600 PLN w górę. Po podwyżce 2750 na łapę.. Jeszcze ze dwa lata i procarsie będziemy zarabiać nieco więcej niż najniższa pensja .. Wtedy trz będzie powiedzieć Adios !!

Obiektywny
@EMIL

GUS poinformował że przeciętne wynagrodzenie w Polsce w 2022 roku wyniosło 7330 zł brutto. Na rękę wychodzi blisko 5300. Coraz bardziej oddalamy się od przeciętnej i zbliżamy do minimalnej...

Luka
@Obiektywny

To prawda. Od 10 lat jest rozjazd między średnia płacą w przemyśle a zarobkami w procarsie. Jakoś nie widzę autobusów młodych chętnych do pracy na trzy zmiany. Nie rozumiecie demografii. Ona jest dla was bezlitosna. Ukraińcy? Pójdą tam gdzie więcej zapłacą. Niby tacy wykształceni a ..... wiecie o współczesnym świecie.

@Luka

Cza iść do konkurencji

Jacek

W związku z umieszczonym przeze mnie w dniu 11 lutego 2022 r o godzinie 14:25 komentarzem na stronie internetowej http// gowork .pl w ramach opinii dotyczących firmy Pro-Cars Group , oświadczam ze przepraszam Pana Wojciecha Kownackiego za podanie nieprawdziwych informacji na temat jego działań i wydarzeń w Pro-Cars Group, naruszających jego dobre imię . Mój wpis był pomówieniem , nie mającym żadnych podstaw Jacek Czapliński .

Endrju

Się dziwisz jak chłop jechał po szefie ile wlezie i ubliżał mu. Wszystko ma swoje granice . Jest regulamin forum którego trzeba przestrzegać . Jeżeli nie piszesz nieprawdy, nie wymieniasz nikogo z nazwiska i nikomu nie ubliżasz nie łamiesz regulaminu i nikogo nie będziesz musiał przepraszać. Jak coś Ci się nie podoba w procarsie to możesz o tym pisać bez ograniczeń i konsekwencji. Jest wolność słowa czy się to komuś podoba czy nie.

No tak
@Endrju

Ale to trzeba zrobić jakiś taki mural na te przeprosiny, bo szkła w drzwiach braknie

Prawda
@No tak

Jescze dziś podobno po wieczornych faktach mają być opublikowane

@Prawda

I w niedzielę w trakcie konkursu finałowego o Puchar Świata w skokach w Zakopanem

Ach
@No tak

A ja słyszałem że jescze auto ma jeździć z takim banerem, już o samolocie z szarfą latającym nad wschodnim wybrzeżem paprocańskim nie wspominając

Operator UTD

Czy w Procarsie są przyjęcia na wózkowego? Jeżeli tak to ile płacą?

Postepowy

A czemu nie Łukasz? Przecież on zawsze zastępował lidera

Endrju

Też się zastanawiam czemu nie Łukasz. Dawid to taki ponuras po zawodowce z Orzesza. Lider powinien mieć nieco wyższe IQ.

Haha żal
@Postepowy

Nie wiem słyszałem ja już nie pracuje dawno tam

Naj

21 października w Bytomiu Okręgowy Inspektor Pracy w Katowicach Piotr Kalbron nagrodził pracodawców z województwa śląskiego, biorących udział w XXVIII edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej”, dla których nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo zdrowia i życia pracowników. Wśród wyróżnionych firm jest tyski zakład Pro-Cars Group, mający swoją siedzibę przy ul. Podleskiej. Firma produkuje części dla przemysłu motoryzacyjnego. Źródło: https://www.tychy.info.

Prezes

Firma Procars zatrudni od zaraz na stanowisko monter, tłoczarz i zgrzewacz . Zapewniamy: - odzież roboczą - bezpłatny parking - szafkę na odzież - ciepłą wodę w umywalce - toaletę z dostępem do papieru toaletowego - bezpłatne korzystanie z maszyn produkcyjnych - możliwość skorzystania z 15-minutowej przerwy śniadaniowej - wypisywanie dokumentacji technologicznej na papierze dostarczonym przez zakład - zapewniamy dostęp do olejów - dla każdego pracownika woda bez ograniczeń - uśmiechnięci i życzliwi przełożeni wspomagający produkcję - na życzenie pracownika dostępni ślusarze i pracownicy utrzymania ruchu 24h - bezpłatny transport detali i pojemników na stanowisko pracy oraz wiele innych profitów Wymagania: - dobry stan zdrowia - odporność na stres Mile widziani pracownicy z Ukrainy Gruzji Chin Indonezji Maroka Bangladeszu Wenezueli Nepalu Konga oraz Republiki Środkowo-Afrykańskiej

Witam ile można zarobić na początek netto oferta to tłoczarz -zgrzewacz .Czy przejmują pod firmę a jak tak to po jakim czasie

@Anonim

W firmie obowiązuje akord więc jest jedna stawka dla wszystkich , nieważne czy pracujesz miesiąc czy 15 lat. Po 5 latach dochodzi stażowe 5% . Wyrabiając normy zarobisz około 3500 zł na rękę . Ale uwierz mi że wiele norm jest tak wysokich że nawet starzy pracownicy ich nie zrobią więc nie nastawiaj się na początek na taki zarobek . Kolejna sprawa musisz mieć szybkie ręce . Jeżeli potrafisz szybko pracować i nie odchodzić od maszyny to po kilku tygodniach do trzech miesięcy powinieneś zarobić te trzy i pół koła. Jeżeli jesteś wolny to lepiej daj sobie spokój bo nie robiąc norm nie zarobisz więcej niż 2500 nawet po 10 latach pracy . Ogólnie praca w tej firmie jest ciężka i stresująca .chyba że jesteś narodowości ukraińskiej to będziesz miał lżej bo oni są ulgowo traktowani, co godzinę mają 10-15 minut przerwy na papierosa; mogą bez ograniczeń siedzieć na telefonach i nie robią norm . Podwyżki jak do tej pory są w firmie co roku jednak zawsze sporo poniżej inflacji więc realnie nasze płace co rok spadają i dlatego coraz więcej ludzi doświadczonych się zwalnia. Na początek jesteś zatrudniony przez pośrednika na 3 miesiące i tak przez 18 miesięcy. Potem o ile będziesz wyrabiał normy I nie chodził na L4 dadzą Ci umowę pod Poicars , w przeciwnym razie do widzenia . Decyzja należy do Ciebie

@EMIL

Dzięki za mega konkretną opinie i odpuszczam aplikowanie jeszcze te 18 miesiecy pod pośrednikiem niech dalej szukają jeleni takie 3300 -3500 to praktycznie wszędzie się teraz dostanie na produkcji na początek

@Anonim

Lepiej złóż papiery na tłocznie do podobnej firmy na terenach przemysłowych. . Tam nie ma akordu, masz normalną stawkę. Od 1 stycznia dostali tam podwyżkę o 600 zeta . Teraz na początek dają 3600 zeta na rękę pracownikom z doświadczeniem na produkcji . Mają super socjal. Po 1500-2000 pod grusze i na karpia. Sporo ludzi z procarsu czeka do marca. Jak będą marne podwyżki to już zapowiadają exodus do tamtej właśnie firmy.

@EMIL

To fakt. Na Formpolu teraz się polepszyło.. nie to co w tym nędznym procarsie.

Murarz
@Anonim

Jescze jak masz dodatkowo papiery typu murarz,tynkarz ,akrobata (ogólnie znasz się na budowlane,remontach itd ) robota bez problemu masz .I jakie plusy u .....

STARY

Pracuje w tej firmie X lat, daje już rade ,ale jeśli miałbym się na nowo narodzić to nie chciałbym się tu znaleźć.

Łańcuch życia

Życzymy zarządowi samych dobrych decyzji względem swoich pracowników

@Łańcuch życia

Życzę wszystkim pracownikom wysokich podwyżek w marcu.

No

A którego roku ?

@No

Dalem wam teraz premie 800, przed świętami superpaczke a w marcu dostaniecie podwyżke o 500.

No
@Prezes

No pytam którego roku Jak to prezes nie umie czytać, lub nie umie czytać że zrozumieniem

Szef
@Prezes

Życzę wszystkim pracownikom w nowym roku dużo zdrowia abyście nie chodzili na L4 oraz dużo sił żebyście dzielnie wyrabiali normy I przyczyniali się do bogacenia się zakładu. Życzę również więcej skromności abyście nie upominali się o podwyżki bo przecież dobro firmy jest najważniejsze. Zdrowi, wydajni i skromni pracownicy są największym dobrem tego zakładu . Zawsze możecie liczyć na paczkę na święta . Happy new year !!!

Wincyj
@Szef

I życzymy wincyj pracownic narodowości ukraińskiej bo kobiety łagodzą obyczaje i wszyscy zadowoleni nieważne normy hej nawet w tupolewie śpiewali silnik nam się pali sialala

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy