Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

My chcemy gazu

Ile można czekać na wymianę butli z gazem ?No ja się pytam !!!!Miesiąc już minął A dalej nie można się doprosić?Ekscelencja majstry łazicie bez celu to może chociaż to załatwić byś cię mogli bo do niczego więcej was nie potrzeba !!!!

Gazownik

Przestań się udzielać,pij sobie eden i nie komentuj wszystkiego bo nudny jesteś!!!Jedyną rzecz która się udała tej firmie to właśnie to ,więc skoro to jest to proszę wymieniać butlę.Oczywiscie nie ma komu ,utrzymanie mówi że nie może, dopiero jak się zgłosi szefowi od nich to się okazuje że jednak może....

Gazownik 2

Sam się zlikwiduj

Mikołowianin

Podobno na święta szykuje się niezła kasa. A podwyżki dopiero w lutym lub w marcu, ale konkretne.

Waldek

90% Ukraińców to palacze. Młodzi ludzie a palą ponad paczkę dziennie. U nas takie zacofanie było 20-30 lat temu.

EMIL

Panowie ze zmiany C tylko nie zpomnijcie w sobote robić przy zgaszonych światłach bo wpadnie młody prezes i was wygoni do domu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rekrut

Mam pytanie. Chcę się przyjąć do Pro-cars. Mam maturę i doświadczenie na produkcji. Siedem lat pracowałem jako operator maszyn . Na jaki zarobek mogę liczyć na początek? Moje wymagania nie są wysokie. Chciałbym zarobić 3700-4000. Czy mogę liczyć na takie pieniądze? Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Leming
@Rekrut

Jasne że możesz liczyć na takie apanaże ale matura w tej firmie nie jest mile widziana nie możesz za dużo myśleć a więcej zaiwaniac no chyba że jesteś ze wschodu to nie musisz się przemęczać chodzisz na papierosa kiedy chcesz a zarabiasz tyle samo co reszta sumiennych pracownikow

@Rekrut

Ale nie wiem czy długo wytrzymasz przy zgaszonym świetle

Gregory peck

Nasza firma szanuje ludzi

Rekrut
@Leming

Leming dzięki za merytoryczną odpowiedź. Jak na początek to takie wypłaty mogą być, nie jest najgorzej. A na jakie pieniądze mogę liczyć po dwóch latach nienagannej pracy w Procarsie i wyrabiając normy? Czy po dwóch latach wyciągnę 5000 ?

Waginiusz
@Rekrut

Po 2 latach możesz liczyć na wiele ,wszystko zależy od Ciebie. Jak potrafisz się zaprzyjaźnić z jednym z 4 braci to będziesz ustawiony tzn nic nie będziesz robił, awans murowany !!!

Pankracy
@Waginiusz

A kto według ciebie nic nie robi?

@Pankracy

Poza nielicznymi wyjątkami to (usunięte przez administratora) ze wschodu nic nie robi.

AntyProcars

Panowie w sobotę na drugiej zmianie okaże się kto ma jaja. Ci co się szanują biorą żądła. Ciotki do roboty .

Uczciwy

Co panowie ładnie z nami postąpili w Sobotę

Tłoczarz

W tym roku jest tak źle że podobno Owsiak ma zagrać dla procarsu

Apovixa
@Tłoczarz

Eksperymenty idą w dobrym kierunku może zmieścimy się w tych 2000kWh

Obiektywny

W 2023 toku minimalna płaca w Polsce wzrośnie o 600zl i będzie wynosiła 3600zl. Skoro minimalna płaca wzrośnie o 20% to nam powinni podnieść przynajmniej tyle ile wynosi inflacja czyli o 16%. Dzienna stawka akordowa powinna wzrosnąć o 35zl do 255zl. To minimum przyzwoitości. Powinniśmy zacząć naciskać Zarząd firmy aby podwyżka była jeszcze w tym roku.

@Obiektywny

Pany z tego co mi wiadomo to Ukraińcy co robią przez Manpowera mają ryczałt . Nowoprzyjeci mają na początek najniższa krajową plus 25% premii stałej plus premia uznaniowa plus premia frekwencyjna plus dodatek za nocki . Nie płacą podatku i bez nadgodzin zarabiają 3500-3600 na rękę. I normy mają gdzieś . Czy zrobią normę czy nie tak czy inaczej zarobią ponad 3,5 tauzena. W przyszłym roku najniższa krajowa wzrośnie o 600zl więc taką podwyżkę dostaną i zarobią na rękę nie robiąc norm ponad 4000 !!! A jakie podwyżki nam dadzą? Bo jak dadzą mniej niż 600 to wiecie co macie robić

@Endrju

Mylisz się. Ukraińcy w ryczałcie mają 25% dodatkowej stałej premii której nie można zabrac, więc oprócz tych 6 stówek dojdzie im jeszcze 150 zeta więc w 2023 roku otrzymają gwarantowaną podwyżkę w wysokości 750 złotych!!! A my Polaczki dostaniemy po nowym roku marne 500 co nie wyrówna nawet inflacji i powiedzą nam że na więcej zakładu nie stać. Ukraińcy dostaną 750 podwyżki więc qrva róbmy coś jeżeli się szanujemy a jak to złóżmy zbiorowe wypowiedzenia bo innej opcji nie widzę.

Homonto
@Endrju

Wiemy zmienić obywatelstwo teraz Wojtek będzie Войтек

Hanys
@Obiektywny

To jak chopy zbieramy się i idymy do szefa godać o podwyżkach? Bo jak nic nie bydymy robić to uznajom że nos inflacja nie dotyczy.

@Hanys

Gdzie chłopie jak tu same (usunięte przez administratora)pracują , prosty przykład z sobotą a oni dalej będą przychodzić

Ha ha

Marcinek i Sebastianem sami łażą na nadgodziny a puzniej namawiają żeby iść do szefa plecka już nie bolą bigos

Zza biurka

Od dnia 1 października zostaną wprowadzone normy na detale, które dotychczas nie były objęte normami. Na niektóre detale normy zostaną także podniesione w celu zwiększenia efektywności pracy. Doceniamy wasze zaangażowanie i zdajemy sobie sprawę z wysokiej inflacji więc na początku przyszłego roku planujemy podwyżki wynagrodzeń.

Co za brednie
@Zza biurka

Co ty bredzisz !!!dziedzic to .....wiadomo ....od przyszłego roku????To normy też od przyszłego roku zwiększ!!!!co za kretynstwo jak można !!!!(usunięte przez administratora)się chce na ta firmę!!!!

Prawda
@Zza biurka

Chaos w produkcji, brak możliwości zaplanowania czasu wolnego i złe traktowanie pracowników zarzucają pracujący w fabryce Stellantis w Gliwicach zarządowi firmy. O godzinie 14:00 rozpoczął się ich protest. Coś wam to przypomina ????

Kondon

Pier..l się leszczu

Szmalcownik
@Zza biurka

Dzięki za info aż mi lżej na duszy i dalej będę zasuwał w imię Syjonu

Żal pl
@Zza biurka

Jaka podwyżka podnosząc normy sami sobie te pieniądze wypracowujemy !!! Co to w ogóle za akord jak ktoś zrobi za dużo to mu wpiszą dniówkę z godzin, ale jak zrobi za mało to nie zarobi.

Zakochany szekspir

Pani Aniu wszystkiego najlepszego !!!!! Wielbiciel....

Ivan

Ja nie liubliu nadhodin i ja nie rabotaju w soboty. Ja w soboty piju i odpociwaju. W soboty niech rabotajet Polaki. I normy niech rabotajet Polaki. Ja tu jest gość i nie muszu robit norm. A jak wam nie pasujet to pajdu rabotat do innej fabryki. Panimali ?

Ekscelencju
@Ivan

Chciałbym krzyczeć na was nieroby ale nie moge

Dziedzic
@Ekscelencju

A ja was mogę zwalniac haha

Mikołowianin

Czy szanowna dyrekcja mogłaby rozważyć problem palenia w zakładzie . Przez ciągle chodzenie na papierosa przez Ukraińców traci i firma i pracownicy. Może by tak wyrównać pensje pracownikom niepalącym w postaci dodatku w wysokości np 200zł . Każdy niepalący pracownik wypełnilby deklaracje że nie pali papierosów przez co nie korzysta z dodatkowych przerw w pracy i otrzymywałby dodatek 200 zł. W przypadku kombinatorów którzy by wypisali taką deklaracje a palili dalej to w razie przyłapania na dymku takiemu delikwentowi zostały zabrany dotychczas wypłacony dodatek i dodatkowo pół roku bez premii uznaniowej jak i kwartalnej.

Szef
@Mikołowianin

Co za tępota ,nie udzielają się już,pracuj jak Ci dobrze i się nie wpieprzaj w nie swoje sprawy !!!!

@Mikołowianin

Bardzo dobry pomysł. Popieram !!!!!!!

Kierownik palarni
@Mikołowianin

Super pomysł, cieszę się ze ktoś na to wpadł, w nagrodę możesz przyjść i w sobotę i w niedziele do pracy, jak zostaniesz na nadgodziny to dorobisz sobie te 200 zł. Pamiętaj ze jutro owocowy czwartek, będziemy oceniać owoce Twojej pracy :)

Traktorzyści na prasy

Ursus

Traktorzyści na kobiety ;)

Drużyna A

Dziedzic!!!Kiedy będą podwyżki???? Mamy teraz szansę na to żeby te podwyżki były!Trzeba się wypiąć na firmę i nie chodzić w soboty itd wiadomo o co chodzi ,wtedy się obudzą, Panie i Panowie trzeba coś robić!!! Dziedzic !!!!Kiedy będą podwyżki????

@Drużyna A

Od ostatnich podwyżek w wysokości 6% minęło prawie pół roku. Szalejąca inflacja wynosi już 16%. Zobaczcie jak nasze pensje lecą nominalnie w dół. (usunięte przez administratora) nas jak mogą . A teraz chcą jeszcze zabrać dodatek za soboty. Banda wyzyskiwaczy i krwiopijcòw Jak zabiorą dodatek to wszyscy wypinamy się na soboty. A podwyżki powinny być jeszcze w tym roku o wskaźnik inflacji czyli o 16%. W akordzie stawka dzienna powinna wzrosnąć o 35 zł do 255zl . I to by było tylko wyrównanie inflacyjne . Albo walczmy o podwyżki albo się zwalniajmy. Niech robią sami Ukraińcy którzy wyrabiają 70% normy haha

Drużyna A
@Waldek

Dokładnie tak !!!Oni są tak bezczelnie że to aż przykre !!!I ten typ co łazi i pyta czemu firmie nie chcecie pomóc bo w niedzielę nikt nie chce przyjść,no co to za typ?Kim on wogole jest?Prócz tego że bratem wielkiego brata ?Zakładaj arbait i ogień!!!!Jak by tak chociaż połowa załogi się zmobilizowala to już by wystarczyło żeby wywalczyć podwyżki!!!!Nie wiem jak ,ale trzeba zacząć działać,przydałby się Wałęsa!!!????Trzeba zrobić bunt ,może strajk włoski?

@Drużyna A

Strajk włoski jest dobrym rozwiązaniem bo w żaden sposób nie narusza Kodeksu Pracy. Wystarczy tylko pracować zgodnie z technologią . Jeżeli w technologii nie ma używania oleju to nie używam. Jeżeli nie ma folii to nie zakładam. Jeżeli nie ma klepania młotkiem to nie klepie itd. Zgłaszam problem, jeśli go nie nie usuną to nie robię bo zgodnie z certyfikatami WCM nie wolno mi pracować niezgodnie z technologią . Proste. W jednym momencie przestalibyśmy produkować połowę detali . Druga sprawa nadgodziny. W kodeksie pracy nadgodziny są dobrowolne i zakład pracy nie ma prawa do nich zmuszać więc nie robimy w soboty. W bardzo prosty i legalny sposób można wymusić podwyżki . Zwolnić nas nie zwolnią bo przy obecnym braku bezrobocia strzeliliby sobie w kolano. Pozostaje zgadać się na wszystkich zmianach i to my dyktujemy warunki. Jedynym problem jest to, że w firmie jest za dużo ciotek którzy nie wiadomo czemu się boją.

Ginekolog
@Waldek

To prawda co piszesz ale tutaj pracują same (usunięte przez administratora) zobacz na rano w niedziele pomijam Ukraińców pan Rumiany i czarnobyl z małej hali za 2 zlote jaja dali by sobie ogolić nie wspomnę o Panu (usunięte przez administratora) żenada

Wielki mistrz
@Ginekolog

To trzeba olać tych panów, nie rozmawiać z nimi traktować ich jak powietrze, tak jak by ich nie było!A reszta chłopaków napewno w to pójdzie!!!!To jest jedyne wyjście żeby zaczęli nas traktować poważnie!A oni tylko nas (usunięte przez administratora) od paru ładnych lat !!!

@Waldek

Może najpierw trzeba delikatnie tak jak na początku roku . Zebrać się w kilka-kilkanaście osób i iść do szefa pogadać o podwyżkach . Jak obieca konkretne podwyżki to ok.(usunięte przez administratora)

Giszowianin
@Drużyna A

W lipcu w porównaniu z lipcem zeszłego roku w zakładach wielkości procarsu place wzrosły o 16 procent czyli około 1000 PLN. Na łapa wyłazi 670 zeta . Kaj nam do tego. Ta banda traktuje nas jak (usunięte przez administratora) Wogole nas nie szanują. Chyba trza przejść na system ukraiński. Nie robić norm, łazić co godzina na przerwe; nie robić w soboty. I na wszystko mieć wywalone. Zarobiąe dwie stówy mniej ale więcej zaoszczędza na zdrowiu.

Brawo
@Giszowianin

Brawo ,tak trza robić!!!!!

@Brawo

Promocja jest w 5.10.15 i w smyku na zakupy

Giszowianin
@Giszowianin

Administrator jesteś nadgorliwy. Od kiedy słowo (usunięte przez administratora) jest słowem zakazanym. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Slim fit

O to super schudło mnie się ostatnio to może się zmieszczę w jakiś każualowy look

Guli
@Drużyna A

Szefie Guli chce też podwyżkę nie zapomnij o mnie twój na zawsze oddany i pozytywny po tabletach Guli . Guli kochać procars i kobieta z Ukraina

xD

I Soboty tez, a wy podwyżki chcecie ???????? pracujcie tam nawet na 3 zmiany w weekend jak nie potraficie przemyśleć swojej sytuacji podwyżkowej xD

Obiektywny

Małymi krokami nadchodzi kolejna fala zwolnień w Procarsie. Część ludzi już jest na wypowiedzeniach, spora część złoży wypowiedzenia w najbliższym czasie a blisko połowa poważnie się zastanawia nad zmianą pracy. Najlepsze w tym jest to, że są to doswiadczeni Polacy z wieloletnim stażem. Ludzi coraz mniej. Prasy stoją puste. Nie ma rąk do pracy. Przy stosunkowo niewielkich zamówieniach już zaczynają się nadgodziny. Na Tychach już krąży taka opinia że nikt tu nie chce się zatrudniać. A zarząd robi wszystko aby ludzie się stąd zwalniali. Dali w marcu niecałe 300 zł na rękę i myślą że ludzie mają ich po rękach całować. Przecież to była podwyżka rzędu zaledwie 7-8%. Przy tym trzeba jasno zaznaczyć że podwyżek nie było w firmie prawie dwa lata!!! A wiecie jaka jest inflacja? Blisko 16%. Więc ta tzw. podwyżka nie wyrównała nawet inflacji. Nasze pensje lecą w dół. Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat nasze pensje w stosunku do cen obniżyły się realnie o 25-30%. Pod względem zarobków nie jesteśmy konkurencyjni w stosunku do zakładów o podobnym profilu dlatego ludzie stąd uciekają a nowi nie chcą przychodzić. Ale według zarządu wszystko jest ok. Róbcie tak dalej aż pewnego dnia się obudzicie i zobaczycie puste maszyny beż załogi.

Szmaciorz
@Obiektywny

Niech się zwalniają damy sobie radę bo my lubimy pracować po 12g dziennie soboty i niedziele nawet możemy zamieszkać w firmie jeśli będzie taka potrzeba

Ivan
@Obiektywny

Ale my Ukraińcy trzymamy ten zakład. Gdyby nie my to firma by padła. Robimy normy. Nie chodzimy na fajke. Nie siedzimy na telefonach tylko ciężko tyramy żeby zarobić na was polaczków. Więc dziękować nam.

xD
@Szmaciorz

12g to możesz ale zwinąć w bletke, jak już to 12H

Dx
@xD

Jak już to 12 h

@Obiektywny

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie że Ukraińcom coraz bardziej niecxhce się robić? teraz nawet ci co kiedyś zapierdzielali obrośli w piórka. Norm nie robią, wiecznie łażą po hali, wiecznie gadają co chwilę palą. Większość z nich chodzi na faje co pół godziny ! mając w (usunięte przez administratora) normy. Juz nie wspomnę że korzystanie z telefonów to dla nich chleb powszedni . I oni mogą im nikt nic nie powie. Święte krowy. To są już totalni leserzy którzy oficjalnie mówią że za takie pieniądze nie będą robić norm. Czują się jak u siebie i myślą że wszystko im się należy. A zarząd to niestety akceptuje.

Proktolog
@Waldek

Jaki zarząd ,szef na to pozwala !!!!!Przecież całe zło tej firmy to niestety on ,grunt że może z ukrainkami pobajerzyc ????

Postępowy
@Proktolog

Kolejny pachoł z małej hali któremu szef się nie podoba. Jakoś z postępów, tłoczni, narzędziowni czy UR mało kto na niego narzeka a z małej hali co drugi po nim jedzie. Wy tam na małej hali macie jakiś kompleks szefa?

Dexter
@Postępowy

A co ma ekscelencja do UR lub narzędziowni? Pracownikom z produkcji lata co robi pan Kaźmierczak lub pan Kopeć. Powstała grupa wsparcia . Tak tylko mała hala ma problem z szefem. Reszta go kocha.

Ha ha ha
@Obiektywny

Zwalniać się a nie pisać jak ja

Ha ha
@Obiektywny

Tylko piszesz jak 90 procent i nic z tego nie ma dałeś już wypowiedzenie pewno nie ha ha ha

Młody
@Obiektywny

My nawet na prąd nie zarabiamy chylimy się ku upadkowi a Wy podwyżki wynagrodzeń chcecie małe polaczki

Ustawiacz

To już nie romans, to coś poważniejszego. W poniedzialek zbieramy po 50 zł na prezent ślubny dla Daniela, bo szykuje się weselisko.

EMIL

Drogi Zarządzie jak długo będziecie tolerować te leserstwo z Ukrainy? Jeszcze rok dwa lata temu byli pracowici, ale teraz? Wszyscy walą w uja. Fajka co pół godziny, wieczne łażenie po hali, pogaduchy, telefon są u nich na porządku dziennym. Robotę kończą wcześniej, do szatni schodzą szybciej od Polaków , a norm NIE ROBIĄ !!! A zarabiają prawie to samo co Polacy. Czy to uczciwe?

Ruch ajec
@EMIL

Będzie jeszcze lepiej 8 Gruzinów szkolą na narzędziownie a Ci ani nie ani be po polsku Afryka Polska makumba ska

Heniek
@Ruch ajec

Jeszcze niech przyjmą z sześciu Białorusinów do UR, ze czterech Kazachów na wózkowych, ośmiu Nepalczyków na magazyn, ze dwóch Hindusów na liderów, jakiegoś Żyda na majstra i Kolumbijczyka na szefa produkcji i będzie git . Będzie świetna międzynarodowa załoga . A Polacy będą robić w Erze i jako ciecie.

@EMIL

A ja się pytam dlaczego Ukraińcy mają 40 minut przerwy a Polacy 20 minut? Hrabiowie schodzą na przerwę dwadzieścia po a przychodzą o pełnej. A te chodzenie na papierosa co godzinę zaczyna być już irytujące . Cogodzinna ich przerwa trwa minimum 10 minut więc w ciągu dniówki wychodzi ponad godzina !!! dodatkowej przerwy. A normy oczywiście nie ma bo na normy mają wywalone. Dla nich standardem jest dwie-trzy godziny pleców.

@EMIL

A co wy chceta od zarządu jak oni boją się tych zacofanych ze wschodu. Przecież pare tygodni temu jeden z Ukraińców darł ryja po szefie i po majtrze i to na oczach załogi . I co oni zrobili? Podkulili ogony i sobie poszli. A Ukrainiec robi dalej. Jest polecenie z góry że na nie wolno im zwracać uwagi, że mają dostawać lekką robotę, że mogą chodzić na przerwę kiedy chcą, że mogą siedzieć na palarni bez ograniczeń, że na robione przez nich babole należy przymykać oko i należy ich traktować jak święte krowy bo się obrażą na procars i się zwolnią . Qrva co za czasy.

Ciekawy
@EMIL

Ale mamy przecież wagon Ukrainek, robotne, ładne i elokwentne, mistrzynie naszej ojczystej mowy buahaha

Mały

Panowie. Byłem w sobotę na piwie w jednym z tyskich pubów. Niedaleko mnie siedziała grupka siedmiu gości. Rozmawiali dość głośno i chcąc nie chcąc człowiek zmuszony był ich słuchać. Zaczęli rozmawiać o robocie gdzie można się przyjąć gdzie można dobrze zarobić gdzie jest fajna atmosfera w robocie itd . W pewnym momencie jeden z nich powiedział że są przyjęcia w Procarsie. W tym samym momencie pozostałą szóstka parsknęła głośnym śmiechem , ale tak głośnym że połowa pubu patrzyła w ich stronę . Z ich rozmowy wynikało że żaden tu nie robił ale znają osoby które tu pracowały. Jakież było moje zdziwienie gdy zaczęli mówić jak jest w procarsie . Przecierałem oczy ze zdziwienia jakie rzeczy mówli o procarsie. Naprawdę ,,ładną" opinie ma procars na mieście. Teraz już wiem dlaczego nikt tu nie chce robić.

Mały

Już dziś wypłata na koncie. Nieźle. Tylko wczasy pod gruszą marne ledwo siedem stówek

Duży
@Mały

A ja mam gruszy 1500 (usunięte przez administratora)

Duży

Jak to od razu widać że trzoda ...

Bolek
@Mały

Ciekawe czy puszczą kase do piątku

Co ty
@Bolek

Od paru lat nas dymaja, (usunięte przez administratora) itd ,to nie spodziewaj się że zrobią coś dla pracownika,kij im w oko i tyle....

Buhaha
@Bolek

Oj dziedzic,dziedzic,nie dość że ham i prostak ,to do tego jescze tak się zdziadzić,brawo,jedyna firma na Tychach

Włodek
@Co ty

Bhahah mały zacznie cię dymać nie długo to będziesz kimś

Kornik

Guli no zostaw trochę drzewa ludzie też chcą sobie zabrać no weź nie bądź taki

Waldek

Ale nadgorliwcy ze zmiany Tomka. Rozumiem tych zza Buga ale żeby Polacy przychodzili do roboty na rano po popołudniówce to już szczyt nadgorliwości. Totalne ciotunie. Chce mi się z was śmiać.

@Waldek

Żal ci bo tobie się nie chce leserze

Pracuj mądrze nie ciezko
@Marcin

Dymaj dalej po 12 emerytura blisko dostaniesz zegarek z grawerem na jubileusz i uścisk dłoni jak wogole będziesz w stanie ja zacisnąć prezesowi w uznaniu zaslug

Były nowy
@Pracuj mądrze nie ciezko

Praca w tej firmie to najgorsze co mnie w życiu spotkało. Jeśli Ciebie też to daj uśmiech. Pokażmy ilu nas jest. To wystarczająca opinia dla wszystkich zainteresowanych

Maria

To jaka jest prawda w takim razie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy