Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Naprawdę ktoś wgl pracuje za takie grosze 3 zł na godzinę ??? To ile za miesiąc zarobi ? 400 zł ?? Może ktoś potwierdzić tą opinie ,?

osłabiony

Pracowałem w tej firmie, cóż wiem wiele i słyszałem wiele. Mogę potwierdzić, że ludzie pracują za 3 zł, 5 zł a w biurach wysyłają na szkolenia pracowników by móc sfinansować swoje potrzeby wystawiając faktury niezgodne z prawdą (TZW. LEWE) by móc otrzymać kolejne dofinansowania na pracownika np. szkolenia pracownika których i tak nie będzie miał zaś firma wzbogaca się. Jednakże w której firmie tak nie jest?? lecz gdy człowiek to widzi to aż żal się robi, ludzi którzy pracują za grosze a Góra kombinuje jak oszukać Pfron na swoją korzyść nie dając im godności życia.

Copik

Witam . Możecie coś więcej powiedzieć o tej firmie ? Dzwonił do mnie Pan Cezary Warchoł w sprawie rozmowy o pracę . Ale z tego co tutaj przeczytałem oleję tą rozmowę .... jeśli faktycznie tam są takie cyrki .

@Copik

Współpracuję z P. Czarkiem od 2 lat i nie narzekam. Wypłata przed czasem.Jak nie chcesz pracować to nie szukaj dziury w całym.Idź na rozmowe i sprawdź te " chore " opinie sam.Takie opinie maja ci co zostali zwolnieni np. za ciagłe L-4 lub alkohol.

Copik

Ogólnie wydaję się być w porządku . Mhm no ale jeśli ktoś zachoruje i potrzebuje 3-4 dni wolnego to chyba łaski nie robią ?? Alkoholu chyba nikt nie przychodzi do pracy pić . Napić można się również na przysłowiowej Ławce :)

Cezary

Matole od kiedy L-4 jest powodem do zwolnienia. Konfidenci mają się b.dobrze i tu i w innych firmach sprzotających.

pracownik nie pijący i nie chorujący

uważaj żebyś sobie guza nie nabił na głowie, bo jak będziesz nadal chciał czarusiowi po palcu w tyłek wchodzić to ci się łeb nie zmieści

waran
@Copik

Czasami można się zdziwić co wspołpacownicy wyrabiają.Szkoda słów.ja tam pracuję.I nie narzekam.Co do niektórych pracowników tam pracujących.Szkoda słów czasami.

Kazik

Jestem pracownikiem inter group w sierpniu dostalem 5 zl a placa mi 4,50 ten co pisal ze bardzo rzetelna firma to chyba jest kapusiem kierownika.Nikomu nie radze pracowac na umowe zlecenie lub z grupa u inter gropu bo u nich sie liczy sztuka a nie pracownik

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
PRAWNIK

Z dniem 1 stycznia 2017r wchodzi minimalna stawka na umowę zlecenie 13 brutto.Następne zmiany to zwiększenie uprawnień dla PIP i większe kary dla pracodawców za łamanie przepisów KP i KC.

PRAWNIK

Dodatek nocny doliczany jest do najniższej pensji tj.1850 brutto i tak będzie do 31.12 .2016r .zgodnie z Kodeksem Pracy,dopiero od 1 stycznia 2017r. dodatek nocny.będzie nie wliczany do najniższej pensji tj.2000 brutto,oraz dodatkowa zmiana,wszystkie osoby zatrudnione na umowę o pracę,będą musiały dostać jeden raz w miesiącu swoje uposażenie-wymóg obligatoryjny.

Edmund

Koledze @on pewnie chodziło o Fundusz PFRON'u i Fundusz Pracowniczy tzw. Socjalny z którego mają prawo i powinni korzystać pracownicy.

Kowalski

Do kiedy jest wyplata ? , zaczelem prace 27 czerwca , i teraz nie wiem do kiedy jest wyplata i czy tylko za 3 dni czy za wiecej ?

Ladowacz

Ok, dzieki , a z jakiego miasta jestes ?

Ladowacz

Witam , mam pytanie , dostalem oferte jako ladowacz za 13 zl brutto ile to wychodzi u nich na reke ??

Stefan

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kierownika - Pan prezes spóźnia się 15 minut, nie używa słów, ani gestów mających na cel przywitania się z potencjalnym kandydatem do pracy, jedynie co, cytuje "Czy masz CV?" Dodatkowo mimo spóźnienia, idzie jeszcze na socjal zrobić sobie kawę... nie proponuje kawy kandydatom. Rozmowa trwała 10 minut, była ogólnikowa, nieprofesjonalna, prezes kompletnie nie wiedział z kim się spotyka, nie raczył zapoznać się z CV wcześniej. Otrzymałem propozycję tej pracy, ale nie przyjąłem. Nie widać tutaj kompletnie szacunku na etapie rekrutacji, podejrzewam, że nie uświadczyłbym tego szacunku również później. Co ciekawe... mija tydzień czasu i dostaje dość pretensjonalnego smsa, od jednej z sekretarek, że jest już po godzinie 8.00 i czy ja ich traktuje poważnie? W mojej odpowiedzi, zapytałem, o co chodzi? Odpowiedź: że nie przyszedłem na rozmowę o pracę. Hm... myślę, i przelewam swoje myśli na smsa - odpowiadam, że byłem tydzień temu, i że odrzucam ich ofertę. Odpowiedź - zwrotna - "ok, koleżanka pomyliła daty". I tyle... Postanowiłem odpisać, że miłym gestem byłoby użyć słowa - przepraszam, pomyliliśmy się. Na odpowiedź zwrotną długo nie poczekałem - "to nie jej wina, tylko koleżanki i ona przepraszam nie będzie". Cóż - widać kompletny brak profesjonalizmu i kultury osobistej. Brak szacunku dla innego człowieka. Panie Jarosławie, proponowałbym popracować nad kulturą organizacyjną, inaczej się biznesu nie robi. Nie polecam Wam podejmować pracy w tej firmie, nie polecam tam również rozmów o pracę.

iss

ja jeszcze pracuje w tej firmie ale mysle o odejsciu w bydgoszcz nie mozna sie dogadac z ksiegowoscia olewaja ludzi ktos powinnien sie tym zajac a ja jestem w tym bagnie .

Pawel

Witam Pani Lilianno zgadzam sie z Pania w 100procentach co do Pana Cezarego Warchoła jest bardzo beszczelny niestey miałem z nim doczynienia na szczescie zwolniłem sie z tej firmy tym bardziej ze sa nie wypłacalni ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

Manolo
@Pawel

Zgadzam się na sto nie na dwieście procent szkoda słów nie bede przeklinał bo zostanie usunięte ale pi pi pi pi pi pi

aaaaa

Pan Czarek wypił wino i posadzil o to panie sprzątajace zenujace .

lilianna

nie radze pracowac w tej firmie a juz napewno nie u Pana czarka żenujący facet.

@lilianna

Żenujaca była Pani praca i jest Pani zachowanie.

lilianna

zenujacy to jestes ty a co do pracy to Panie Czarku mysle ze to nie koniec spotkamy sie wiele ludzi podwierdzi Pana zachowanie .ja nie ukrywam swojego imienia Czarek.

audi

Witam, pracowalem w tej firmie nie całe 3 lata, ale to juz koniec zegnam nie zaluje bo coraz gorzej, stanowczo odradzam, omijajcie ja z daleka pozdrawiam

lilianna

ja nie miałam zadnej umowy

lilianna

Wtam wszystkich pracujacych w tej firmie i tych ktorzy już nie pracują ja sie zaliczam do kobiet nie pracujacych już w tej firmie na szczescie pan Cezary warchoł łódz skandaliczne zachowanie wobec pracownikow z ochrony a i panie sprzątajace beszczelnosc ze strony Pana cezarego. norma nadajacy sie tylko do prokuratury za znecanie sie psychiczne.

@lilianna

skandaliczne to jest Pani zachowanie i posty na temat P. Czarka.

spoko

Płacą i to na czas. Jakieś bzdury wyssane z palca o braku kasy!!! Jak nie płaca to baran jeden z drugim pracuje za darmo ???? śmiech na sali- nie chce mi się w to wierzyć. Firma OK.

obiektywny

Szkoda słów i czasu aby rozpisywac się nad tą firmą tak jak każda agencja kombinuja ale coż jak mówią jaka praca taka praca . Ja akurat zjmowałem kierownicze stanowiska ale nie p[olecam firmy lepiej być pracownikiem naj niższego szczebla produkcji w stabilnej firmie niż w jakiej kolwiek agencji kierownikiem. A ludzi któży mają za dużo czsu polecam znaleść sobie normalne zjęcie . Inna sprawa że ta firma zchowuję się trochę jak pasożyt żeruję tylko na odpisach z pefron nic nie dając od siębie. Tylko co zmienią te opinie. Tylko9 ustawodawca może coś z tym zmienić a tak szkoda czasu i na opinie i na czas na komentarze nad firmą I?????

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.