Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Marian

przyjadą wew maju :)

ZDZICHU
@Marian

A może w lipcu. Jak nie przyjadą to i tak sobie wychleje kilka browarków i nalewkę na spircie.

Ostry
@ZDZICHU

(usunięte przez administratora) tobie i tak już nic nie pomoże

ŁUKASZ

narzekota a to dobra jest robota

zdzich
@ŁUKASZ

Kiedy koordynatorzy przyjadą do nas z prezentami??? Czekamy

Słyszałem że firma w świeciu otwiera nowe posterunki. Czy wie ktoś coś ma ten temat?

zdzichu

Tak szpital dla umysłowo chorych jest do pilnowania. Tylko po dłuższym czasie sami tam trafimy.

Kazia

A ile ma tego być tych talonow bo nie wiem co planować na święta 200 czy 500 ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Barbara

Panowie a ile w tamtym roku dostaliście na święta w talonach?

kozioł
@Barbara

Nie wiem bo nie pracowałem. Koordynatorzy chyba rozwiozą prezenty po obiektach??? Bo flaszke z nimi bym sobie wypił Równe chłopaki są Ten starszy super gość

Darek

łaski nie robią biorą kase za niepełnosprawnych to dadzą każdemu coś na święta ,chociaż skromne 200 ale zawsze coś.Na monitoringu jeden odbiera telefony a 3 śpi :)

koleś
@Darek

Daras muszę sobie golnąć browara bo koordynator i tak nocą nie jeździ

Darek

licze chociaż na skromne 200 zł na święta

koleś
@Darek

Chyb żarty sobie robisz kolego. Nie ma szans idź sobie dorób. Mikołaje dają prezenty tylko grzecznym chłopcom z ochrony a wy gniliscie w wyrach i piliście a pracownicy z monitoringu musieli za was chodzić na służby. WIĘC TYLKO MONITORING DOSTANIE A WY FIGA Z MAKIEM

waran
@Darek

Zapomnij szybciuchno o tym.To moja trzecia firma ochroniarska.Nigdzie nie dają nic na święta.A w poprzednich firmach ochroniarskich traktują ludzi,jak totalnych gnojków i śmieci.Tutaj mnie trzyma super dowódca oraz dobry obiekt.Jak się dowódca zmieni,to nie wiem,jak będzie.Czy zostać tam,czy zmienić pracę.Ale wszędzie jest tak samo.Zależy na jaki obiekt.No i jakie warunki panują na tym obiekcie.Ja pracuję na Stomilu.I nie narzekam,ponieważ jest to dość dobry obiekt.Na budowach jest totalny syf.Chociaż niektóry pracownicy,którzy tam pracują,nie cenią tego co mają.Niektórzy odeszli,a teraz błagają kierownika oraz dowódcę,aby wrócić.Faktem jest,że wypłata (usunięte przez administratora) nie urywa.Wypłatę dają na czas,a nawet o kilka dni wcześniej niż przypada dziesiąty.Mam jeszcze dodatkowo rentę,ale do stycznia następnego roku.Ogólnie ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie.No i z kierownikiem zawsze się dogadać.Ale mój dowódca wie,że może w każdej chwili na mnie liczyć.A to działa w obydwie strony.Prawda.Jakbym napisał co wyrabiają z ludźmi w innych firmach ochroniarskich,to się w pale nie mieści.Now comments.szkoda gadać.

ŁUKASZ

CO NA ŚWIĘTA PACZKI CZY TALONY ?

@ŁUKASZ

Dostaniesz flaszke i zgrzewe browaru

Dariusz

Dużo godzin ,praca w nocy wiec ciężka a dodatków za szkodliwe brak.Najniższa krajowa,zero talonów na święta ,z plusow wymienić można spokój nikt nie goni i nie pastwi się nad człowiekiem, ogolnie pracodawca szanuje pracowników i odnosi się z pełną kulturą.

@Dariusz

Fajni są koordynatorzy.

Mariusz

co sądzicie o pracy dzień po dniu na nocki po kilkanaście h ?

@Mariusz

Zapraszam na produkcję za najniższą krajową. Tam dopiero zobaczycie co to jest praca. W ochronie gnijecie na wyrach oglądacie tv i gracie na laptopach. I jeszcze wam źle. Jak się nie podoba to zwolnijcie się co za problem.

Mariusz

co ty możesz wiedzieć o pracy w ochronie ,skoro nie wyuczyłeś sie żadnego zawodu teraz pozostaje praca na produkcji ,wiec nie płacz .W ochronie pracują ludzie z grupą inwalidzką, często z wyższymi kwalifikacjami niż pracodawca a dostają marne grosze ,za prace po kilkanaście h i to w nocy .Praca w nocy jest bardziej męcząca niż na produkcji w dzień .Zdrowy człowiek który pracuje za najniższą krajowa na produkcji to nieuk .

bydziol

praca jest wspaniała i cudowna w tej firmie aż chce się żyć odnalazłem sens życia i love intergroup nawet za dużo zarabiam czuje że nie zasługuję na tak duze pieniadze oddam część na tace w podziece panu naszemu ze tak mnie uszczęśliwił

Karol

wolę leżeć z (usunięte przez administratora) do góry niż za 1000 zł tyle godzin i to w nocy pracować

Kala

w tej firmie nie jest zle tylko kasa licha bo godzin duzo a zarobki małe W latach 2007-2013 przeciętne zatrudnienie we wszystkich sekcjach gospodarki narodowej zwiększyło się o ponad z 7,800,8 mln do 8,489,9 mln osób. Wzrosły także średnie wynagrodzenia. W 2007 r. przeciętnie zarabiano 2691,03 zł, a w 2013 r. już 3675,10 zł brutto. Różnica wynosi więc prawie 1000 zł.

ANONIM
@Kala

Ludzie przecież liczy się tylko kasa. Pracujecie na dobro właściciela żeby jemu się powodziło a nie wam. Czy wy nie rozumiecie co to jest kapitalizm. W żadnej firmie ochroniarskiej zwykły pracownik nie zarabia więcej niż najniższa krajowa. Dla przykładu około 2 tys netto mają konwojenci z licencją i zezwoleniem na broń.

macias
@Kala

Kala tobie coś się pomylilo przecietne wynagrodzenie to nie to samo co najnizsze a te w br wynosi (usunięte przez administratora)zł brutto i tyle własnie ludzie zarabiają w tej firmie

mała mi

Ta firma jest do (usunięte przez administratora) tylko ludzi wykorzystują a sami nic nie robią mają gdzieś to jak ktoś jest poparzony chemią. Ludzi potrzebują ale ludzie pracują 1 lub 2 dni lub najdłużej miesiąc i się zwalniają bo w tej robocie nie idzie robić z normalnymi ludźmi wiem dużo na ten temat bo pracowało się tam i wyrobić nie idzie ludźmi szkoda gadać nie powinno być tej firmy albo żeby lepiej ludzi traktowali a nie gadali że nikt się nie nadaję a potem ludzie się zwalniają bo taka prawda jest jak ktoś chcę iść do tej firmy pracować to niech lepiej pomyśli kilka razy czy warto iść do tej roboty być gnębiony i robić za takie małe pieniądze .

Robert

Pracownicy z ulicy, bez kwalifikacji, z grupą inwalidzką ,za najniższą krajową a wymagane jest by byli super bodyguard :)by praca była ich pasją i poświęcali się jej bez reszty :)śmiech na sali, parodia ,kabaret :)

zyczliwy

Pracownikom zależy na pracy i bardzo się starają, ale jeśli ktoś im wciąż dogryza że się nie nadają do niczego to nie dziwne że luzie przepracują dzień lub kilka a potem mają dosyć już psychicznie... A praca nie jest aż tak ciężka . Ale zła atmosfera, i dogryzanie zmieniają wszystko. Trzeba dawać szanse ludziom a nie o od razu (usunięte przez administratora) Każdemu należy się szacunek. Każdy ma prawo się uczyć i nikt nie może nikomu kazać wybierać lub mówić żeby zrezygnował ze szkoły bo ktoś tak zrobił. Mamy czasy jakie mamy i wykształcenie jest naprawdę ważne i niektórzy powinni to zrozumiec a nie robić innym pod górkę.

zyczliwy

Ta firma wyzyskuje ludzi. Np ekipa sprzątająca w Meralliance nie ma środków ochronnych wystarczających aby nie poparzyć się chemią którą używają np gumowych grubszych fartuchów ,okularów , itp. Nikt się nie interesuje tym że pracownicy mają poparzone od chemii różne części ciała. Nikt na to nie reaguje. Każą NIE mówić lekarzowi od czego te poparzenia. Przy przyjmowaniu do pracy mówią że nie ma problemu ze szkołą zaocznie ,a po rozpoczęciu pracy każą wybierać albo praca albo szkoła, a chyba każdy ma prawo poprawić swoje wykształcenie?? Praca na same nocne zmiany 6 dni w tygodniu za 1200-1300 na rękę. Nie dziwne że ludzie bardzo często stamtąd odchodzą, nie wytrzymują presji i czepiania się ze strony brygadzistki która ich nadzoruje. Ludzie bardzo się starają a potem im się dostaje ze do żadnej pracy się nie nadają i jak tu mówić o motywacji do pracy, szacunku do podwładnych?? (usunięte porzez administratora) Ludzie boją się mówić o sytuacji jaka panuje w ekipie żeby nie stracić pracy, no ale ludzi powinno się szanować a nie wyżywać się na nich .

Dawid Pobutkiewicz
@zyczliwy

Witam i chce bardzo przeprosić za ta opinie zamieszczona w dniu 23 października 2013 o godzinie 11:20:21 . Informacje zawarte w niej nie są całkowicie zgodne z prawda. Chce przeprosić wszystkich których w jej wyniku zostali urażeni. (usunięte przez administratora)

frik
@Dawid Pobutkiewicz

jak nie lubisz pracować to sieć w domu!!!!!

frik
@frik

więc niech lekarz tobie płaci za siedzenie w domu!!!!!

?

A czy tu ktoś kogoś poniża?jeśli tak to osoba taka jest zakompleksioną łajzą i nie warto sobie głowy zaprzątać tylko traktować jak powietrze a jak trzeba to opierdolić ,tu nie ma wykwalifikowanej kadry każdy jest równy i musi się liczyć z każdym .

?

Nie praca w tej firmie to nie złapanie Pana Boga za nogi.Owszem za darmo nigdzie nic nie dadzą ale przepraszam za miskę ryżu to chyba nie ten kraj !!! I jeszce dać się poniżać za co????? Nie każdy jest niepełnosprawny intelektualnie a nawet to nie upoważnia nikogo do pogardzania takim ani żadnym innym człowiekiem!!!!Tym bardziej że kasa z PFRON leci i to całkiem niezła

Hubert

Tak prawda płacą przed czasem ale to żadna łaska .Kodeks Pracy wyrażnie mówi że weynagrodzenie wyplaca się natychmiast po jego ustaleniu nie pózniej jednak niż 10 dnia następnego miesiąca.Tak prawda na rozmowie mówi się o dodatku za prace w godzinach nocnych a przy wypłacie okazuje się co innego.Pradą też jest to że koordynator z Torunia niestety kulturą nie grzeszy a i stosunek do pracowników pozostawia też wiele do życzenia(przy czym podkreślić trzeba że pan zajmujący sie Toruniem z Bydgoszczy jest ok)A pani z recepcji (Pani(usunięte przez administratora)..) zanim zacznie opowiadać ludziom bzdury radzę zapoznać się z przepisami choćby K(usunięte przez administratora)P!!!!Ze nie wspomnę o tym że roznosi plotki i pomówienia a za to też można spotkać się w sądzie.Ogólnie w Toruniu kicha a w Bydgoszczy albo o niczym nie wiedzą albo to tolerują

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.