Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Inter Group Sp z o.o

Pracowałeś w firmie Inter Group Sp z o.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gazebo - 2014-09-17 00:32:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no no widzę że pan Wojciech J. już nie pracuje , to zaskoczenie , a miałem z nim tyle do powiedzenia, ale " co się odwlecze to nie uciecze" juz nie długo dam ostry popis , i zobaczymy jak wtedy będą skomleć !!!!
zdjecie uzytkownika
balon - 2014-09-21 23:22:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie podskakuj bo firma jest rodzinna. Każdy ma oczy i uszy szeroko otwarte. Kto jest nie na rękę to leci.
zdjecie uzytkownika
Bimbo - 2014-10-08 00:17:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Inter group jest firmą rodzinną? Jestem tym nieco zdziwiony, bo sposób zarządzania tego w żaden sposób nie pokazuje. Myślę, że inter jest dobrym miejscem dla kogoś, kto chce mieć stałą pracę, bez większych stresów. Oferują pewnie mizerne warunki finansowe, ale zawsze jest to na jakąś umowę - swoją drogą dają umowę o pracę?
Oferty Pracy odpowiedz
2014-08-19
Żródło: Gowork.pl
(mazowieckie)
Jesteś z Bemowa? Masz wolne poranki? Poszukujesz pracy dodatkowej?    Zadania:  Telefoniczne umawianie spotkań B2B (4h dziennie - 8:00-12:00)  Oczekiwania:  Wykształcenie min. średnie Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Doświadczenie w umawianiu spotkań Dobra dykcja Pozytywne nastawienie  Oferujemy:  Atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę pracy Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Niezbędne
zdjecie uzytkownika
SLEDZ - 2014-10-16 18:27:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oferty Pracy - 2014-10-16 18:27:14]:
chłopie kto będzie skomleć czy ty jesteś nie normalny czepiaj się siebie jak ci się robić nie chce
zdjecie uzytkownika
Polik - 2014-10-28 09:20:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niestety w naszym kraju jest odwieczny problem osób, które nie przykładają się do swoich obowiązków. Rozumiem, że w wielu przypadkach zarobki są mocno niesatysfakcjonujące, ale to pracownika nie zwalnia z obowiązku rzetelności. Zawsze w międzyczasie można szukać alternatywnej, lepiej płatnej pracy. Chociaż firma, której zależy na pracowniku powinna potrafić go u siebie zatrzymać.
zdjecie uzytkownika
oleńka - 2014-11-14 08:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zapomniałam dodać,że chodzi o Hotel FOKUS z CHORZOWA.
zdjecie uzytkownika
rambo - 2014-11-14 13:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niesatysfakcjonujace zarobki o ktorych mowa w jakich przedzialach sie mieszcza? Bo jedni moga uznawac je za kiepskie a inni byc zadowoleni z atrakcyjnosci wynagrodzenia. Mysle, ze im bardziej pracownik sie przyklada tym na wieksze wynagrodzenie moze liczyc, czyz u tego posrednika tak nie jest? Goraco na to licze, bo chcialem przesylac im swoje cv.
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-11-14 13:52:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
teraz to chyba największy problem jest jeśli chodzi o to, że nie chce się pracowac Wam.. no to niestety..nie ma pracy dla osób, które są leniami, a dobrze, że jest to jasno postawione w tej firmie. Poza tym widzę, że na równi są stawiane kobiety i mężczyźni. Nie wiem warto u nich pracować, wiecie jak płacą?
zdjecie uzytkownika
pingwin - 2014-11-28 17:27:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
haha, nikomu nie chce się pracowac, to oczywiste jest, ale no słuchajcie, nikt Wam za leżenie nie zapłaci, więc nie ma co marzyć o takiej lekkiej pracy nawet. Poza tym mam jeszcze kilka pytań do obecnych pracowników, między innymi o to jake macie ta formy zatrudnienia czy jest to na etat na przykład i na jaką umowę?
zdjecie uzytkownika
ex-pracownik - 2014-12-16 11:40:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca jest, ale nie za tą kasę. Umowa o prace 1430 + dodatki żeby wyjść na najniższą krajową. Godziny pracy trzeba sprawdzać, bo nie płacą za wszystkie. Doczekać się za zwrot za badania to masakra. Stawki za nadgodziny nie takie jakie są na papierze. Odzież, zwrot za leki, czy za dojazdy do pracy to można zapomnieć. Generalnie omijać szerokim łukiem.
zdjecie uzytkownika
diablo - 2015-01-15 14:20:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja nie narzekam jeżeli chodzi o inter group bydgoszcz :-) a pracuję na umowę zlecenie.
zdjecie uzytkownika
obiektywnie - 2015-01-15 15:19:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie co wy chcecie INTER i jej wszystkie spółki to pasożyt żyjący z dotacji do osób niepełnosprawnych . Powinien PERFRON tym się zająć, [powinni mieć kontrole co miesiąc oni jak i inne pseudo agencje ochrony. 98% pseudo agencji w tym kraju to taki chłam, a nie firmy
zdjecie uzytkownika
odpowiedź - 2015-01-15 15:21:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [obiektywnie - 2015-01-15 15:19:26]:
ja bym tż nie narzekał jak bym z mamusią mieszkał albo tyk ze ścian na socjalnym mieszkaniu wpieprzał . kretynizm
zdjecie uzytkownika
odpowiedź - 2015-01-15 15:23:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [diablo - 2015-01-15 14:20:14]:
ja bym tż nie narzekał jak bym z mamusią mieszkał albo tynk ze ścian na socjalnym mieszkaniu wpieprzał . kretynizm
zdjecie uzytkownika
Jędrusik - 2015-01-15 15:25:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [diablo - 2015-01-15 14:20:14]:

zdjecie uzytkownika
niezadowolony - 2015-01-19 21:40:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pierwszy raz pracuje dla takiej firmy która ma człowieka gdzieś mówią co innego robią inaczej pracują tam nie kompetentni ludzie umowy trzy razy podpisywał 6,50 zł netto na umowę zlecenie, oszuści i kretacze Niepołomicetego samego bbłędu co ja już pracuje tam do końca miecha
zdjecie uzytkownika
diablo - 2015-01-21 19:55:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja nie mam rodziców a z resztą całe życie liczę tylko na siebie,a jak mieć pretensje to do tego nieuczciwego kraju co żerują na biednych.
zdjecie uzytkownika
diablo - 2015-01-21 20:00:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozdrawiam ochronę inter group bydgoszcz a zwłaszcza pana Tomka z obiektu Mariampol.
zdjecie uzytkownika
ex - 2015-02-03 11:01:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Inter Group omijać z daleka!!! Za nadgodziny nie płacą!!! Zawierają umowy a potem nic!!! A na koordynatora pana Cezarego Warchoła proszę uważać!!!
zdjecie uzytkownika
rybka - 2015-02-11 00:39:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
tak czytam wszystkie te wpisy... cały pawłowski na początku swego okradania (w białych rękawiczkach), swoich pracowników obiecywał dosłownie DUŻO... później umowa...WARTOWNIK zamiast ochr...szok nr 1!... To już dużo firmie świadczy.. Odeszłam z firmy prawie rok temu, miałam wrócić, ale wykończyć psychicznie nie miałam zamiaru... odradzam wybór tej firmy... jeszcze 2. lata temu było przyjemnie..
zdjecie uzytkownika
Wojak emeryt - 2015-02-20 16:48:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijać!!!!Nie płacą pensji na czas.Ludzie czekają nawet po dwa miesiące.Dzwoniąc do Bydgoszczy można usłyszeć tylko że przelew jest w trakcie realizacji.Śmiech na sali.Jak żyjesz powietrzem to polecam .Umowa zlecenie Toruń.
zdjecie uzytkownika
marian parówa - 2015-02-25 13:01:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potrzebuje nr do firmy bo na ten ze strony nie mozna sie dodzwonic
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-03-02
Żródło: Gowork.pl
Kielce
(świętokrzyskie)
INS Group będące Przedstawicielem Generalnym InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w Kielcach zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko asystenta działu gwarancji finansowych. Opis stanowiska: -analiza finansowa podmiotów gospodarczych; -gromadzenie danych o wynikach i sytuacji finansowej Kontrahentów; -kontakt z klientami biznesowymi (prowadzenie korespondencji, kontakt telefoniczny); -wystawianie
zdjecie uzytkownika
michał - 2015-02-27 01:26:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej czy Inter Group zajmuje się ochroną osób i mienia? tak? no jeśli tak to czy działają na zasadzie takiej zwykłej firmy ochroniarskiej. Bo ja własnie mógłbym zatrudnić się w ochronie, nie bylem karany, posturę też mam spoko. Więc daj cie znać. A to że nie płacą to na pewno prawda? mam nadzieję że nie
zdjecie uzytkownika
rybka - 2015-03-06 00:37:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej Michale, nadal zainteresowany pracą?
Rozumiem, iż poza sylwetką, niechęcią do godnego zarobku, posiadasz aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?
Bo widzisz najlepiej gdybyś posiadał tzw. pierwszą grupę, czyli całkowitą niezdolność do pracy.. Najlepiej psychiczną, co by tłumaczyło chęć złożenia tam cv, ewentualnie umiarkowany stopień (onegdaj drugi), inaczej podanie wyląduje w koszu... A, jeszcze jedno: nie powinieneś być za bardzo rozgarnięty...
pozdrawiam samobójców...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Group Sp z o.o

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Inter Group Sp z o.o?
Zadaj pytanie