Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

taboret z bydy

ta firma to kpina ze spoleczeństwa

Weźcie sobie dziadków emerytów za 2,50 zł brutto na umowę zlecenie. Będą siedzieć w budach jak psy i będą szczekać jak im każecie.

Aż tak źle że dziadków trzeba do firmy. Za 2,50 to wolę żebrać pod sklepem i chlać cały tydzień

jeremi

przymusowa umowa zlecenie za 3 zł (usunięte przez administratora)

ktos

Sprobujcie tylko nie podpisać umowy zlecenie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
kaleson

najgorsza firma na świecie

kaleson

najgorsza firma na świecie

anomin59636

Nie polecam tej firmy nic nie wartna

@anomin59636

Koszty trzeba ciąć bo przecież szef audi musi za coś tankować

banan

Również nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)

@banan

Miodu nie ma . Koszty tną. Szef ma coraz mniej ma dla siebie.

Pawcio

(usunięte przez administratora),liczy sie tylko kasa godzin masa a za nadgodziny płacą tyle co nic nie polecam i szczerze odradzam .

gaba61MCpd

zrobię to co mi radzą wszyscy od samego początku.dyskusje do niczego nie prowadzą.Dostałam już reprymendę od lekarza że nie mogę tak pracować,więc.......

Kleo

Ludzie wezcie się w końcu do roboty, a nie pociskajcie tych głupot. Jak dzieci w przedszkolu, ta to, ten tamto. Bezrobocie jak cholera a wy tylko marudzicie. Nie dziwię się pracodawcom, bo jest wiele nierobów, którzy chca żeby praca zrobiła się sama, ciągle narzekaja i nie moga nigdzie zagrzac miejsca. Jak ktos pracuje dobrze to nie zostanie wylany za nic, chociaz sa czasmi wredni pracodawcy.Wiecej optymizmu i chęci do pracy! pozdrawiam wszystkich malkotentów.

Bardzo dziwię sie Twojej opini "zwolniona", bo moim zdaniem niektóre osoby powinny wylecieć z hukiem !. Po pierwsze kierowniczka nie czepia sie i nie zwraca uwagi bez potrzeby. Jesli wraca do pokoju to po to by pokazać co jest nieprawidłowo zrobione. Sprzata razem z nami pokoje, pomaga w wielu rzeczach, na publicu, w dowożeniu poscieli na piętra itp. Ludzie niestety nie szanuja sprzętów i jak sie komus zwraca na to uwagę to nie jest powód do obrazy, tylko uszanowania. Niestety muszę sprzatać pokoje po osobie zwolnionej , która własnie ostatnio pracowała na ostatnim pietrze. To co mi kierowniczka pokazała to włos sie jeży. Reczniki rzucone na podłogę, prawie kazdy pokój nie odkurzony, kosze nie opróznione. Piętro było zamknięte od stycznia i wiadomo kto tam ostanio pracował. Przez takie własnie osoby jest podwójna praca. Olewaja pracę a potem sie dziwia ze ktos im zwraca uwagę. To własnie takie osoby nie maja szacunku do innych, bo wiedza ze ktoś będzie musiał za nich to wszystko poprawić. Na brak kultrury tez w hotelu nie narzekam. Tam sie przychodzi do pracy a co niektóre osoby niestety tego nie rozumieja. pozdrawiam

zwolniona

Kieruje ten post do ktosia i misi: o jakiej kierowniczce gadasz? Bo chyba nie piszemy o tej samej z Chorzowa Batorego. Tam jest naprawde nieznosnie. Zasuwasz jak wol, zero motywacji, i kazdy kto upomni sie o swoje albo o materialy do sprzatania leci na bruk z opinia "nienadajacej sie do tej pracy" a prawda jest taka ze to ta niby kierowniczka nienadaje sie na te stanowisko bo z ludzmi trzeba gadac i ich szanowac a nie jezdzic jak po lysej kobyle! Kierowniczka bo 3lata w anglii siedziala a sloma z butow wystaje! Wc zel nie kupi- bo oszczednosc, scierek normalnych niema tylko takie co pylki zostawiaja a potem sie drze o to, odkurzac bez odkurzacza itd. Szkoda gadac. Kto tam pracowal ten wie. Pozdrawiam

nikt 2014-02-22

Całkowicie się zgadzam z opinią ktosia, teraz jest super, wreszcie jest kultura.

Ktoś

Wrzeszczy?? Nie ma przerw? chyba w twojej urojonej wyobraźni. Nasza nowa kierowniczka nigdy na nikogo nie nakrzyczała i nigdy nie spotkałam się z niesprawiedliwością z jej strony. Jest stanowcza kiedy trzeba i pochwali jak ktoś zrobi wszystko dobrze. Problemu z przerwami nigdy nie ma. Jak ktoś jest głodny albo chce iść zapalić to nawet sie nie musi tłumaczyć tylko idzie i już. Pozwalniali się bo poprzednia kierowniczka była glupią krową i tyle. Wolała pijackie libacje z pracownikami podczas których sprytnie wyciągała od nich informacje mogące kogoś pogrążyć, później jątrzyła i uwalała ludzi którzy nir wytrzymywali i się sami zwalniali. Nie wiem co wam nagdała że resztki starej ekipy się zwolniły razem z nią ale powiem jedno: głupota skoro woleliście iść za osobą notabene nieodpowiedzialną która szła po trupach do celu zamiast zostać w pracy. Teraz jest ekstra, nowi ludzie którzy przyszli do pracy a nie chlać i obrabiać ludziom tyłki.

Sylwiaa

Gaba szczerze współczuje, my mamy kierowniczke ,która nigdy na nas nie podnosi głosu, mimo że jest nowa i czasami mogłaby. A ona stara się chyba bardziej niż my. zapraszam do naszego zespołu....

gumiś

Olej to i szukaj innej roboty. Z grupą nie ma problemu

gaba61

(usunięte przez administratora) i praca bez przerwy sniadaniowej bo na takowa trzeba zapracować, jest akord ze sprzątaniem pokoi a do tego wszyscy sie pozwalniali bo mieli już dość ,została tylko pupilka szefowej no i ja ale już chyba niedługo bo pupilka jest chroniona i jest niesprawiedliwość całym pyskiem,nie warto się tłumaczyć.. nigdy w żadnej firmie nikt tak po mnie nie wrzeszczał!!!

To prawda ,ale psów nam nie brakuje. Wystarczy to co jest. Lepiej idź do innej firmy , bo możesz nie dostać prowizji.

ZDZICHU

Tobie też jak nic nie dają to trzeba samemu sobie kupić. Na suchym [usunięte przez moderatora] w święta nie bede

jachu
@ZDZICHU

Chce kasę za nadgodziny a firma mi daje wolne. Po co zimą w chacie nie bedę ze starą się nudził wole iść do roboty.

Robocop
@jachu

Po co nam wypłata wcześniej jak kasa mniejsza bo podatek? (usunięte przez administratora)Nic nie dostałem na święta. Chłopy trzeba iść do innej firmy tam zakłady pracy chronionej dają na święta

KOLO
@Robocop

Nie pozwolili mi mieć na służbie telewizora to skandal. Teraz będę pił bez końca

benek
@KOLO

Ja mam inny problem nie wiem czy zostać handlowcem w tej firmie? Słyszałem że lepiej być psem cyrkowym niż przedstawicielem handlowym ?

frik
@benek

to długo nie popracujesz za pewno!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.