Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

diablo

Ja nie mam rodziców a z resztą całe życie liczę tylko na siebie,a jak mieć pretensje to do tego nieuczciwego kraju co żerują na biednych.

niezadowolony

Pierwszy raz pracuje dla takiej firmy która ma człowieka gdzieś mówią co innego robią inaczej pracują tam nie kompetentni ludzie umowy trzy razy podpisywał 6,50 zł netto na umowę zlecenie, oszuści i kretacze Niepołomicetego samego bbłędu co ja już pracuje tam do końca miecha

obiektywnie

Ludzie co wy chcecie INTER i jej wszystkie spółki to pasożyt żyjący z dotacji do osób niepełnosprawnych . Powinien PERFRON tym się zająć, [powinni mieć kontrole co miesiąc oni jak i inne pseudo agencje ochrony. 98% pseudo agencji w tym kraju to taki chłam, a nie firmy

odpowiedź
@obiektywnie

ja bym tż nie narzekał jak bym z mamusią mieszkał albo tyk ze ścian na socjalnym mieszkaniu wpieprzał . kretynizm

ole
@obiektywnie

Tak a za 6zł na godzine też???

diablo

Ja nie narzekam jeżeli chodzi o inter group bydgoszcz :-) a pracuję na umowę zlecenie.

odpowiedź
@diablo

ja bym tż nie narzekał jak bym z mamusią mieszkał albo tynk ze ścian na socjalnym mieszkaniu wpieprzał . kretynizm

Jędrusik
@diablo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ex-pracownik

praca jest, ale nie za tą kasę. Umowa o prace 1430 + dodatki żeby wyjść na najniższą krajową. Godziny pracy trzeba sprawdzać, bo nie płacą za wszystkie. Doczekać się za zwrot za badania to masakra. Stawki za nadgodziny nie takie jakie są na papierze. Odzież, zwrot za leki, czy za dojazdy do pracy to można zapomnieć. Generalnie omijać szerokim łukiem.

pingwin

haha, nikomu nie chce się pracowac, to oczywiste jest, ale no słuchajcie, nikt Wam za leżenie nie zapłaci, więc nie ma co marzyć o takiej lekkiej pracy nawet. Poza tym mam jeszcze kilka pytań do obecnych pracowników, między innymi o to jake macie ta formy zatrudnienia czy jest to na etat na przykład i na jaką umowę?

oleńka

Zapomniałam dodać,że chodzi o Hotel FOKUS z CHORZOWA.

Oferty Pracy

Specjalista ds. Kontaktu z klientem Inter Permit Group Sp. z o.o. 2014-08-19 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Jesteś z Bemowa? Masz wolne poranki? Poszukujesz pracy dodatkowej?    Zadania:  Telefoniczne umawianie spotkań B2B (4h dziennie - 8:00-12:00)  Oczekiwania:  Wykształcenie min. średnie Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Doświadczenie w umawianiu spotkań Dobra dykcja Pozytywne nastawienie  Oferujemy:  Atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę pracy Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Niezbędne

SLEDZ
@Oferty Pracy

chłopie kto będzie skomleć czy ty jesteś nie normalny czepiaj się siebie jak ci się robić nie chce

balon

Nie podskakuj bo firma jest rodzinna. Każdy ma oczy i uszy szeroko otwarte. Kto jest nie na rękę to leci.

gazebo

no no widzę że pan Wojciech J. już nie pracuje , to zaskoczenie , a miałem z nim tyle do powiedzenia, ale " co się odwlecze to nie uciecze" juz nie długo dam ostry popis , i zobaczymy jak wtedy będą skomleć !!!!

zadowolony

Dyrektor Wojciech J. to za przeproszeniem nie nadawał się nawet na stanowisko kierownika . dostałem stołem nie wiadomo za co i emocje go chyba poniosły , nawet informatykiem nie był za dobrym nie ma kogo żałować gbur , prostak i tyle i mogę się za łożyć iż mnóstwo osób to może potwierdzić . Ludzi miał za nic i kłamczuch, który oszukiwał i pózniej nie miał odwagi jeszcze tego potwierdzić . Dobrze że w końcu ktoś w tej firmie na oczy przejrzał

dupowłaz

Po co dyrektor lepiej zaoszczędzić więcej będzie dla firmy. I tak Pan Prezes wszystko robi.

dobry pracownik

Ludzie co wy chcecie super płacą zwłaszcza na zlecenie . Pozdrawiam P Jędrusika super gość

zły pracownik
@dobry pracownik

Ludzie kolejny dyrektor odszedł to świadczy tylko o firmie. Tutaj każdy dyrektor jest figurantem, który nie ma nic do powiedzenia. Więc nie miejcie pretensji do P. Jędrusika on wykonywał posłusznie wolę Prezesa.

jan

Witam. Nie mam porównania ale w innych Ochronach dostawaliśmy po 5 zł./godz. netto i człowieka to wkurzało a u nich 5zł./godz. brutto czyli 3zł. z groszami. Scyzoryk się otwiera, że mamy taki wyzysk. Polska pełna niewolników. Pójdzie taki w d... lepszy z emeryturą powyżej 2 tys. i siedzi za 3 zł. Brak godności i honoru. Jeśli nie będzie chętnych to i stawki zmienią. Tak jest w całej gospodarce.

Damianek

ja nie narzekam na monitoringu jest niezle siano i pospac mozna tylko nie dzwoncie tyle bo mnie budzita ale zawsze mozna zrobic ze zajete zreszta jeden spi drugi odbiera i na zmiane trzeba kombinowac a nie narzekac

Kama

To prawda tez to stwierdzam koordynatorzy i zarzad tak jak wyżej kolega pisał to prawda w 100%

Pan z Bydgoszczy

(usunięte przez administratora) I TOTALNY WYSYSK ,BANDA (usunięte przez administratora)PO PODSTAWOWEJ WIĘC POKAZUJĄ JACY TO ONI WAŻNI ,FRAJERSTWO NA STRZAŁ OLAĆ BURAKÓW

security

Co się dzieje w Bydgoszczy? W ciągu ostatniego roku było kilka zmian koordynatorów. Pracę straciło ponad 20 osób.

gazebo

(usunięte przez administratora) , więcej napiszę w przyszłym tygodniu, wszystkich ostrzegam przed tymi ........ wiem o nich bardzo wiele informacji , także poczekajcie do przyszłego tygodnia

gazebo

ta"firma" to to jedna wielka banda , żerują tylko i wyłącznie na czerpaniu kasy z dofinansowań za i nic więcej !

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.