Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

OBIEKT NIE ODWIEDZANY

Cytat z którym się często spotykam " to załóżcie firmę i dalej........ Chyba wolny kraj czy nie??? W każdej innej firmie jest tak samo. Najlepiej się połóżcie ,nakryjcie prześcieradłem i wyłudzajcie pieniądze z Urzędu pracy - BO SIĘ NALEŻY!!!!!! Czy się stoi czy się leży 1680 się należy- czyż nie? Głodowa pensja? Zależy dla kogo. Inni pracują za te pieniądze i szanują tą robotę- bo są normalni." koniec cytatu czyżby ten tłusty !!!!! Dyrektor siedział na NECIE I DAWAŁ ODPOWIEDZI DO KAŻDEGO KOMENTARZA A NIE MA ODWAGI NA OBIEKT PRZYJECHAĆ i mam pytanie do tego mądrego w jakiej innej firmie ? Pajacu jakie warunki są socjalne w Inter ???????? Podpowiem nie ma żadnych !!!!!!!!!!!

K.K.

Nie wytrzymam,co za firma.Gubi zwolnienia lekarskie,karte urlopowa i wydaje im sie,ze nic sie nie stalo.

Z.K.

Najlepsza opcja tej "firmy" jest taka aby przyjac ludzi z 02-P,a reszte wypiepszyc bo gospodarka i ekonomika "firmy" upada.Pfffffffffffff

Kokos

Ludzie unikajcie jak ognia hotelu Focus w Chorzowie, istny wyzysk,przez tydzień szalał tam jakis niezrównowazony gośc, Darł sie na wszystkich, raz mówił tak raz siak,sam sobie co chwile przeczył. Gość nie ma kompletnie pojęcia o sprzataniu a chciał ustalać procedury sprzatania. Istny horror, wiem ze jest znów nabór wiec wszystkim zainteresowanym odradzam . Z umowami i wypłata pieniedzy tez maja problem, te umowy bez pieczatek sa nieważne, ale sa na szczescie sądy. Wspólczuje tej kierowniczce co tam pracuje, pewnie długo tak nie pociągnie, (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Pesa

7 lat temu zarabiałem 3x tyle wiec... ale w każdej firmie czy zdrowy czy nie jak będziecie ciężko pracować będziecie nagrodzeni

Współpracowałem z tą firmą . Dużo ode mnie kupowali , ale z terminem płatności był ogromny problem. Nic im więcej nie sprzedam. Nie będę czekał za płatnościami.

Benek

Co ty opowiadasz. Jest wiele gorszych firm niż Inter Group . Oszukują ile tylko się da. Nie płacą na czas i ludzi mają w głębokiej D. Po za tym Dajcie na wody bo susza idzie!!!

BENEK

Ja tam bym jeszcze raz zrobił rewolucje z hasłem A na drzewach zamiast liści bedą wisieć kapitaliści. Ja uciekam na Kubę

toya

normalni ludzie nie pozwalają sie wykorzystywać.W ZPCH DAJĄ ZAROBIĆ I LUDZI TRAKTUJĄ Z SZACUNKIEM .NATOMIAST W AGENCJACH PRACY-SZEFOWIE TRAKTUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW JAK BIAŁYCH MURZYNÓW.

@toya

Nie porównuj ZPCH Z AGENCJĄ PRACY. ZPCH -przestrzega i pilnuje kodeksu pracy -muszą-bo mają częste kontrole. AGENCJE PRACY-kodeks mają gdzieś, dla nich jest najważniejszy wynik finansowy.

adwokat
@toya

Ludzie takie stawki ustala Państwo a nie właściciel firmy . W demokracji jak się nie ma kwalifikacji to tak to jest. Ci co je mają to nie narzekają i kasę mają. Nie trzeba było drzeć pyska i obalać komunę. Teraz wam źle ale siedzicie jak myszki pod miotłą. Czemu nie wychodzicie na ulice i nie strajkujecie.

Pesa
@adwokat

pracuje w tej firmie już trochę. pracowałem nawet z mgr a sam jestem po kilku dwóch szkołach samochodowych wiec... ale wystarczy trochę inicjatywy i jest tu inaczej. ja wprowadziłem w swoim punkcie demokracje i wszyscy są zadowoleni :)

były
@Pesa

ale co inaczej ci płacą gdyż nie wierze

peace

bling bling
@peace

Inni pracują za mniejsze pieniądze i są normalni? Ty wiesz co w ogóle wypisujesz za bzdury? Muszą być niezłymi de...ami aby pracować za takie wsze ochłapy. Polska to deb..ny naród dać wam gó..o to będziecie po rękach całować. 2014 rok a zarobki jak w Iranie albo Czeczeni w Afryce przy odwalaniu gó..a od słoni pewnie więcej zarabiają. Ta wasza ochrona i wypłaty to kpiny i żarty!!!!!

@bling bling

To idź sobie do innej firmy. Wszystkie płacą tak samo. A jak wychlejesz to zaraz polecisz na zbity pysk. Nikt się z tobą nie będzie bawił i głaskał jak nasz Prezes.

KOLO

Masz rację ja robiłem za poprzednich dyrektorów i było lepiej. Przynajmniej nie obiecywali gruszek na wierzbie i słowa dotrzymywali.

powłoś
@peace

Potwierdzam, pracowałem tam to są gliny na emeryturach, którzy żerują na chorych ludziach

pawłoś
@peace

Ty jesteś naprawdę chory!!! kto normalny pracuje w tej firme, coś wiem na ich temat

toya

nie polecam tej firmy, to są materialiści ,zatrudniają osoby z grupą ,biorą dotacje z PFRON,a ludzi traktują jak maszynki do zarabiania pieniędzy za którą płacą im nędzne grosze.

gazebo

w 100% się z tobą zgadzam

alek

To zapraszam do agencji chętnie przyjmiemy cieci

CHODZIASZ GDZIESZ MOŻNA DOROBIĆ

alek
@TRIK

Mozesz dorobic w agencji towarzyskiej jako cieć 15 zł za godz. Jak masz prawko to mozesz wozic(usunięte przez administratora)

JA NA ZLECONĄ MAM 4 ZŁ I NIE JEST TAK ZLE ROBIĘ PO 210 GODZ I JEST OK

TRIK

WIĘCEJ NIŻ TE 2,50!!!!!!!!

Oferty Pracy

KIEROWNIK DS. PRODUKCJI 2014-05-05 - zarządzanie procesem produkcyjnym - nadzór nad realizacją planów produkcyjnych - opracowanie strategii firmy w obszarze produkcji - definiowanie budżetu produkcji - nadzorowanie i prowadzenie procesów inwestycyjnych związanych z produkcją -...

KOLO

To fajna stawka. Masz jakiś problem. Pozwól się bogacić pracodawcy łaskawemu i zbawcy. amen

Robcio

dobra dobra przywieziemy nawet wodę ognistą i zagrychę

A my chcemy chleba i wody dla ochłody Pamiętajcie koordynatorzy nam chce się pić bo ciepło idzie . Tylko nie ściemniajcie że jest za zimno bo w upały sami będziecie sobie siedzieć na służbach

komitet strajkowy

Chcemy wolności równości i sprawiedliwości Prawa do pracy Zakazu zwolnień i umów śmieciowych

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.