Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mała

Potwierdzam to co piszą w ogłoszeniu to ściema żadnych dofinansowań czy do leków czy okularów o dojazdach to już nie wspomnę jak nie masz grupy umiarkowanej że schorzeniem specjalnym to nic się nie należy i masz umowę ale przez agencje pracy pieniądze z ciebie biorą ale nic w zamian bo jesteś nie opłacalnym pracownikiem najlepsi pracownicy dla nich to psychicznie chorzy albo ci co nic nie widzą wtedy mają umowę z firmą i wszystko im się należy. Jak się jest na rozmowie o pracę to nawet cie nie poinformują jak masz umiarkowany stopień że umowa jest przez agencje pracy jesteś wszoku jak dochodzi do podpisania umowy. A najlepsze jest ogłoszenie na cierpice gdzie nikt normalny nie chce iść tam do pracy obiekt duży a za dojazd tam płacisz z własnej kieszeni bo dodatek za dojazdy to porażka

Sumienna

Nie polecam współpracy z tą firmą, traktowanie pracowników to porażka.W ogłoszeniach wszystko cacy ,że zwrot kosztów dojazdów,że miłe widziane orzeczenie(Nie wymagane),pani koordynator J.K zero kompetencji zero szacunku do swoich pracowników, zero zwrotów kosztów dojazdu,jak się jej pali koło (usunięte przez administratora) to i orzeczenia nie trzeba mieć a za plecami szuka kogoś z orzeczeniem i potem słyszysz że nie jesteś opłacalny dla firmy,zero empatii.

Myślący
@Sumienna

Zgadzam się z Pani opinią i jednocześnie potwierdzam że to niestety smutna prawda. Potrafią być do tego stopnia bezczelni że zwalniają pracowników którym pogorszył się stan zdrowia już w trakcie pracy dla nich, zresztą pogorszył się stan zdrowia ściśle związany z tą pracą. Nie od dzisiaj wiadomo że działania kierownictwa mają bezpośredni wpływ na zdrowie danego pracownika. W cywilizowanych krajach nie przyjmuje się osób niepełnosprawnych do pracy w ochronie, tam jest to szanowane stanowisko i bardzo dobrze opłacane a zatrudniani ludzie są w pełni zdrowi i poczytalni, ale cóż w Polsce mamy taki klimat... Co do ogłoszeń o pracę to również potwierdzam że faktycznie oszukują i w związku z tym należy brać dużą poprawkę na to co jest tam umieszczone zasada jest prosta nie dajcie się nabrać i miejcie swój rozum, nasze zdrowie jest przecież najważniejsze. Pozdrawiam

Cwdjk
@Sumienna

Prawda, janina k. to wulgarne wyrachowane chamskie babsko. Potrzebuje w (usunięte przez administratora)bez mydła wejdzie a tak tłuk zgrywa kierownika bez dzień dobry i do widzenia. Widać prostactwo w całej formie. Wstyd dla firmy że ktoś taki , z tak małymi kompetencjami i bezczelnym zachowaniem ich reprezentuje.

Franciszek
@Cwdjk

Cześć! Trochę zaniepokoiły mnie Wasze wpisy, dlatego chciałbym zapytać, jak aktualnie wygląda stabilność zatrudnienia w tej firmie? Chodzi mi o to, czy często zdarzają się sytuacje, że pracodawca potrafi z dnia na dzień zwolnić zatrudnioną osobę? Z góry dziękuję za informację.

@Franciszek

nikt nie jest zwalniany z dnia na dzień .No chyba ,ze z powodu picia w miejscu pracy.

NEO

MOŻE KTOŚ ZORIENTOWANY ODPOWIE NA TE PYTANIA: (usunięte przez administratora) CZY TO JEST FORMA DODATKOWEGO ZLECENIA??? A JEŚLI WYPŁACA TO W JAKIEJ WYSOKOŚCI??? PROSZĘ O OKREŚLENIE STAWKI...

@NEO

tak.wypłaca nadgodziny.Podpisujesz dodatkowa umowe zlecenie.Stawki bywaja rózne .To zalęzy czy posiadasz jakies zwolnienia , ile godzin , jakiobiekt ..Nie da sie określic jednej stawki netto.

@NEO

,,CZY FIRMA WYPŁACA NADGODZINY???" (usunięte przez administratora) A teraz od stycznia ,, zaboli podwójnie " Raz że wyższa stawka... Dwa odprowadzenia...

NEO

,, UMOWE ZLECENIE "... Niech sobie w buty wsadzą... Niech płacą jak należy bez podkładania ,,uz,, to jedna wielka nie prawna ściema... 100% za nadgodziny... Jak masz 20 nadgodzin to muszą tobie wypłacić za 40 godzin z umowy o pracę... A nie ze szmatławego ,, pseudo zlecenia " Mówi o tym kodeks pracy art.151 par.1

@NEO

Mylisz sie . Wszystko jest zgodne prawem. Zanim pracownik jest przyjęty do pracy , na rozmowie kwalifikacyjnej , jest powiadamiany , że jesli zdarzą się dodatkowe godziny to jest podpisywana umowa zlecenie. . Rozliczenie jest 3 miesięczne , wiec rzadko kiedy są dodatkowe godziny

Stawki na zlecenie nie mogą być różne ... tylko 17 zł brutto

@Lucky

Mogą byc 17 brutto i wyższe. Nie mogą być niższe.

Lucky

Niestety to Ty kolego się mylisz!Umowa zlecenie jest umową cywilnoprawną i jako taka nie podlega Kodeksowi Pracy.Natomiast gdy wykonywana jest 1 w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę,2.w terminach i w godzinach od do 3 .pod nadzorem (kierownikiem ,brygadzistą itp.) to taka umowa jest formalnie umową o pracę i zleceniobiorcy tego mogą się domagać.

Uważajcie na tą firmę do umowy zlecenie nie dają rachunku miesięcznego z przepracowanymi godzinami oraz odprowadzanymi składkami Nie Polecam pracy w takiej firmie

ciekawe.. Jeśli w umowie nie zaznaczyłes " składek zdrowotnych " to nie sa one odprowadzane , gdyz sa one dobrowolne. Bez zgody pracownika zakład nie moze odprowadzić składki.A co do rozliczenia godzin . Co miesiąc podpisujesz liste z przepracowana liczbą godzin. Mało ? Chciałbys "pasek " za zlecenie? Paski dostaje sie przy umowie o pracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
××××

FIRMA NIBY TAKA NIE UCZCIWA A PRACOWNICY KTÓRZY SAMI SIĘ ZWOLNILI ,PO CZASIE WRACAJĄ Z POWROTEM TO CHYBA NIE JEST TAK ŹLE JAK WYDAWANE SĄ TAKIE NEGATYWNE OPINIE..FIRMA JEST WYPŁACALNA .

cdn
@××××

ale argument ,wypłacalna ,nikt nie wraca ,po co ,wróć do zakładu koło dworca, tam się przewineło chyba ze 100 osób ,grubas stale daje ogłoszenia ,,została grupka wystraszonych ludzi

@××××

Jaka wypłacalna...? Sra.lna... SZKŁEM D.P. PODCIERA... OD LUDZI WSZYSTKO A MOŻE WIĘCEJ... DLA LUDZI NIC CO BY WYKRACZAŁO POZA NAJNIŻSZĄ NORMĘ A MOŻE MNIEJ...

NEO

Ciekawe rzeczy piszesz ? A że to ostatnia kontrola przegapiła. Wiesz co mam na myśli ?

NIESPRAWNY Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy,i powiem tak wypłata jest na czas, nadgodziny tez płacą tak jak jest ustawowo 13 zł,ale jeśli pracownik był na urlopie lub zwolnieniu to ma gwarantowane że następnych nadgodzin nie zobaczy bo mu odetną,chociaż pracował.Pana Czarka miałem okazję poznać osobiście to nie mam żadnych zastrzeżeń na razie,może za krótko pracuję .A co do ubrań też dostałem praktycznie od razu, nawet Ci koledzy którzy ze mną pracują i dłużej ode mnie byli zdziwieni. Moje spostrzeżenia są takie, że nie można pokazać ,że się człowiek boi i za wszelką cenę chce pracować i trzeba mówić co się myśli.

@222

Jak nie zgadzają się jakieś nadgodziny to należy przyjść do biura , a nie pisac głupoty " że ucinają " z powodu urlopu lub L-4.

Vertigo
@222

Jeśli będziesz mówił co myślisz i miał nawet przy tym rację to masz po pracy... a już na 100% u pseudo-kierownika Piotra (specjalnie z malej litery) z Bydgoszczy który pomylił pracę z osobami niepełnosprawnymi z jednostką wojskową w której wcześniej pracował ten gość nie ma szacunku wobec nikogo, jednym słowem niegodny zaufania cwaniaczek i bajkopisarz wykorzystujący to że jest wyżej w hierarchii od niepełnosprawnych zatrudnionych w tej firmie właśnie takich ludzi ma ta firma. Zdecydowanie odradzam.

@Vertigo

Powiedz proszę coś więcej na temat stosunków z kierownictwem. Co masz na myśli, mówiąc o braku szacunku?

Lucky

Wpisują urlopy bez uzgodnienia z pracownikiem

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Gratka.pl 1 grudnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Robert Terlikowski

Na jakich zasadach jeśli chcesz się zatrudnić w tej firmie musisz mieć po pierwsze orzeczenie o stopniu niepełnosprawności jeśli nie to dostaniesz umowę zlecenie takie są wymogi firmy masz grupę masz umowę o pracę nie masz grupy masz umowę zlecenie .

NEO

CZY FIRMA WYPŁACA NADGODZINY??? CZY TO JEST FORMA DODATKOWEGO ZLECENIA??? A JEŚLI WYPŁACA TO W JAKIEJ WYSOKOŚCI??? PROSZĘ O OKREŚLENIE STAWKI...

Danuta
@NEO

@NEO Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale bardzo mnie ciekawi, czy złożyłes już CV do Inter Group? Ile wynosi czas pomiędzy aplikowaniem a odzewem od firmy?

@Danuta

Miałem ochotę... Ale z tego co czytam d...a blada... Na Twoje pytanie sama firma odpowie...

Sławek

Jeśli miałbym kogoś umieścić w tej firmie to tylko i wyłącznie za karę. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie chce pracować z pijakami i osobami chorymi psychicznie którzy w pełni świadomie przez kierownictwo przerzucani są z obiektu na obiekt i mieszani z normalnym i spokojnymi ludźmi. Chcesz spokojnie sobie pracować, być traktowany jak człowiek z należnym Tobie szacunkiem i co najważniejsze zachować resztki zdrowia to omijaj tą firmę szerokim łukiem...

Klient inowroclawia

Jestem klientem tej firmy świadczą dla mnie usługę ochrony fizycznej i jestem bardzo nie zadowolony ponieważ ta firma zatrudnia osoby które nadużywania alkoholu podczas pełnienia służby z kierownikiem który nadzoruje obiekt nie ma kontaktu jak dzwonie to albo jesteś zajęty lub nie ma czasu wogole nie kontroluje mojego obiektu pracownicy mają gdzieś aby chodzic na obchody. Nie polecam tej firmy. Klient z Inowrocławia

Krystek
@Klient inowroclawia

W Bydgoszczy jest jeszcze gorzej od zawsze jest tak że brakuje normalnych pracowników więc przytulają do siebie wszystko co im w łapy wejdzie, wymaganie jest jedno jak najwyższa grupa niepełnosprawności a reszta? reszta już jest nieważna :) Od klienta tej firmy zależy czy będzie "coś takiego" trzymał u siebie, podejrzewam że skusił się Pan ze względu na niską cenę usług? Niska cena = niska jakość.

kolombo

Może zabrakło niektórym chęci do pracy i stąd to niezadowolenie. Firma spoko dla chcących pracować.

Bathory
@kolombo

hahaha takich jaj jeszcze nie widziałem jak żyję kierownictwo tej firmy najwyraźniej nie może znieść że byli pracownicy dodali negatywne (zapewne nie bez powodu) opinie i sami sobie wystawiają pozytywne opinie... wow jaka desperacja :)

Paulina

@anonim czy możesz opisać jakie warunki zatrudnienia oferuje Arche? Czy można tu faktycznie liczyć na umowę o pracę czy może przedsiębiorstwo proponuje inną formę zatrudnienia? Jak z dodatkami do pensji - np. premia, 13-nastka? Masz możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji w tej firmie?

@Paulina

1.Kazdy ma umowę o pracę.niesety nie ma 13-ek ani żadnych innych premii. Mozna dorobić na umowe zlecenie.

@Paulina

Brak dodatków i 13stek

Tanita

Projektowanie wnetrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasja!http://tz-interior.com/

@Tanita

Tanita, czy Twoja opinia pisana jest z perspektywy klientki, czy pracownicy firmy Arche z Bydgoszczy? Jeśli pracujesz tu, to będę wdzięczna, jeśli napiszesz jak konkretnie wygląda tam praca? Jakie zadania stoją przed pracownikami tej firmy?

Paulina

@Andrzej zawsze warto aplikować i pójść na rozmowę rekrutacyjną. Sam możesz sobie wyrobić wtedy pewne zdanie i przekazać innym tu na forum, którzy tak jak Ty są zainteresowani pracą w Arche. @anonim pracujesz dla tego pracodawcy? Możesz opisać jak z Twojej perspektywy wygląda zatrudnienie? Pomożesz użytkownikowi @Andrzej podjąć decyzję w sprawie rekrutacji.

Dami

Stach ma racje ,totalne dno ,nieważne jak pracujesz ,liczy się tylko grupa ,zabierają wszystko,zero nadgodzin. Nawet nocki zabierają,żebyś nie miał paru groszy dodatku,omijać to z daleka.

@Dami

czyzbyś został wywalony...?

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze opinii zastanawiam się.

Paulina

@anonim w jaki sposób można dorobić na umowę zlecenie? Firma Arche proponuje dodatkowe zlecenia w Twoim podstawowym miejscu pracy? Czy każdy może sobie dorobić do pensji podstawowej czy jest to zarezerwowane tylko dla konkretnych działów?

Stach

Totalne dno, balagan ,zabierają każdy grosz , liczy się tylko grupa ,nic poza tym ,omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.