Opinie o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Group Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Aśka

Firma wypłacalna, przełożona bardzo fajna kobieta-człowiek. Jeśli pracuje się uczciwie i jest się obowiązkowym to nie ma żadnych problemów. Jest jednak minus, niestety firma nie daje żadnych premii uznaniowych, żadnych pączek. Brak pakietu socjalnego. Mimo starań włożonych w pracę czuję się człowiek niedoceniony i traci motywację do pracy.. Powinno się to zmienić tym bardziej że w większości jesteśmy osobami niepełnosprawnymi z różnymi schorzeniami. Zakład zyska zatrudniając nas.

PRACOWNIK
@Aśka

TYM BARDZIEJ ŻE POSIADA STATUS ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ JEST FUNDUSZ TO JEST MÓJ PIERWSZY ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W KTÓRYM NIC NIE OTRZYMAŁEM PO PONAD 9 LATACH PRACY,GDY PYTAM ROBIĄ SZEROKIE OCZY LICZY SIĘ TYLKO STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI UMIARKOWANY >PO 9 LATACH ŻADNEJ PREMI DODATKU PACZKI CZY DOFINANSOWANIA DO LEKÓW CZY DOBREGO SŁOWA

Ola

Firma wypłacalna na czas żadnych problemów nie stwarzają nie nękają nie wydzwaniają bez potrzeby a zawsze są dostępni pod telefonem dla nas normalni ludzie doświadczeni w tym kierunku cóż mogę powiedzieć zatrudniać się pracować nie czytać głupot

Kosa

Dzień dobry wypowie się ktoś na temat firmy intergroup jako pracownik ochrony trójmiasto jak tutaj jest i czy zawsze tak dają umowy przez pośrednika zamiast odrazu bezpośrednii przez intergroup i jak wyglada kwestia wynagrodzenia czy jest na czas płacone jakie są plusy i minusy tej firmy ?

Ola
@Kosa

Same plusy wynagrodzenia wypłacane na czas pracuje w tej firmie i polecam wszystkim uczciwie wykonującym pracę dla obiboków nie polecam

Jeni
@Ola

A czy na święta otrzymuje się dodatkowo jakieś pieniądze?

Jeni
@Ola

Praca fajna jak chce się pracować, pensja mogła by być trochę wyższa.

Poszukuję zatrudnienia na Referent. Inter Group Polska Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

jacobs

Później dostaje się umowę

Aleksandra
@jacobs

Co to znaczy, że "później"? to jak oni chcą kogoś zatrudnić wcześniej? Bo tak to brzmi jakby umowa nie była od pierwszych dni pracy?

Honorata
@jacobs

Po jakim czasie dostaje się tę umowę? Na jakie wynagrodzenie w ogóle można liczyć? Wzrasta ono w ogóle jak się dostanie umowę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kierownik Działu Realizacji Usług - Dział Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Remik

Witam. Ma ktoś opinie o pracy w tej firmie na stanowisku koordynatora? Szukają aktualnie na teren Trójmiasta i zastanawiam sie, jak wygląda praca i zarobki?

@Remik

ciężka praca a płaca jaka praca taka płaca

Aleksandra
@ja

A co takiego w praktyce się robi na tym stanowisku, że niby tak ciężko? I to co napisałeś ma oznaczać, że dobrze płacą? Może widełki podasz?

Monikapracuje

Firma jak firma każda inna. I wcale nie jest tak źle jeśli się uczciwie pracuje i nie chleje. Najwięcej narzekają Ci, co zostali wywaleni na zbity pysk bo podpadli. Jeśli komuś się nie podoba niech sobie sam założy firmę i jestem ciekawa jakby sobie radził. Tylko narzekać potraficie. Chcecie więcej kasy?... zapiszcie się do PiS-U, NAPEWNO LEPSZE STANOWISKA DOSTANIECIE I MOŻE NAWET DO 50 TYSIĘCY. Pensja jak wszędzie, i nie ma wykorzystywania, a jeśli ktoś musi pozostać na stanowisku wartowniczym aż zmiennik przyjdzie to niech ma pretensje do zmiennika. Plujecie się ze to firma dla osób z wyższym umiarkowanym i najlepiej jak od psychiatry zaświadczenie, a nie pomyśleliście ze to właśnie często, te osoby są pokrzywdzone na rynku pracy bo ich nikt nie chce? Dobrze że takie firmy jak Inter Group Sp z o.o i nikt tu się nie nabija z nikogo, że jest niepełnosprawny i psycha. Pełne zrozumienie jest. Jeśli stracisz grupę to znaczy żeś zdrowszy wiec nie dziw się że trzeba opuścić zakład pracy. Takie przepisy, a o to miejcie pretensję do tych którzy te ustawy tworzą. A pensja na czas i nawet przed czasem. Za prace się wziąć a nie opluwać. Spujżcie lepiej jak kradną w polityce pieniądze z podatków i za nic grube pieniądze za niby zasłużone nagrody sobie biorą. Nie podoba się? Idź na polityka lub załóż własną firmę

Osłabiony głupotą
@Monikapracuje

Takie firmy jak ta nie pomagają osobom niepełnosprawnym tylko je wykorzystują z czego doskonale zdają sobie sprawę pracownicy którzy nie są pozbawieni samodzielnego myślenia. Zasada jest prosta czym wyższy stopień niepełnosprawności tym wyższe dochody dla pracodawcy a jeżeli do tego dochodzi niepełnosprawność specjalna to już całkiem idealnie. Tego typu osoby oczywiście też chcą pracować co nie zmienia faktu że osoby które posiadają niepełnosprawność specjalną nigdy nie powinny być zatrudniane w ochronie i to z powszechnie wiadomych przyczyn, nic więc dziwnego że później firma traci obiekt za obiektem co nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Wracając do tematu przyjmowanie osób z grupami specjalnymi uderza bezpośrednio w bogu ducha winnego pracownika, nie życzę nikomu użerania się z tego typu osobami... Pani zdaniem narzekają osoby które zostały wywalone za picie, takie osoby w tej firmie były są i będą i wcale nie będą narzekać ponieważ w tej firmie z powodu picia nic i mnie grozi, istne (eldorado) Z jednym stwierdzeniem się z Panią zgadzam że firma płaci na czas bywa nawet że przed czasem, dlaczego się z tym stwierdzeniem zgadzam ponieważ to prawda, a resztę tego co Pani napisała można między bajki włożyć.

Osłabiony
@Monikapracuje

Witam, to że ktoś traci grupę to nie oznacza że nagle stał się zdrowy, oznacza to tylko tyle że został w cudowny sposób uzdrowiony przez lekarza orzecznika co w takim kraju jak Polska jest nagminne i tyle w tym temacie. Pracodawcom w Polsce wydaje się że osoba niepełnosprawna nie może być bardziej niepełnosprawna niż jest w chwili przyjęcia do pracy, oczywiście jest to nieprawdą ponieważ taka osoba może bardziej zachorować poprzez nieodpowiednie warunki zatrudnienia, nie od dziś wiadomo że co przejdzie w Polsce nie przejdzie w żadnym innym cywilizowanym kraju. Jeśli pracodawca czy dany koordynator nie szanuje pracownika to pracownik nie będzie szanował pracodawcy, koordynatora i koniec końców pracy (zacznie sam kombinować), proste i logiczne.

@Osłabiony głupotą

Pracuje w tej firmie od przeszło 4 lat.Ręczę panu ,że za "wóde" wylatuje się z firmy. Przynajmniej w moim oddziale.nie ma tolerancji dla picia .

incognito
@Monikapracuje

Internacjonał Gieniu potrafił przez nockę obalić połówkę + 5 piwek do tego i był już na każdym obiekcie, wszędzie zmoczył (usunięte przez administratora) ale zwalniany nigdy nie był (zawsze wspominał że zna prezesa tej firmy...) to tylko jeden przykład z wielu. Ta firma przyciąga do siebie patologię, do tego stopnia że normalni spokojni ludzie zaczynają pić aby się dostosować do tzw.reszty trzódki więc proszę mi tu nie pisać bzdur... Mało tego kierownictwo tej firmy lubi gdy "patola" pije bo takich można trzymać w garści i szantażować gdy zajdzie ku temu potrzeba...

@Osłabiony

Firma przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i umożliwia im prace w warunkach przystosowanych dla takich osób? Ciekawi mnie też, czy są stosowane udogodnienia takie jak siedmiogodzinny dzień pracy. Fajnie by było gdybyś odpisał.

@Michał

Nie żaden Michał a GoWork ... bardzo nieładnie w internecie czytałem odnośnie waszego wykorzystywania botów i tego typu praktyk a czy wiecie że jest to karalne...? Praca po 7 h. w pseudo-ochronie? hahaha niezły żart Praca nawet po 24 h. (chory kraj to i chore przepisy) Nie ma żadnych udogodnień! Niepełnosprawny ma pracować jak pełnosprawny i nikogo to nie interesuje a jak zachoruje? cóż to się go po protu wymieni jak niepotrzebną rzecz.

Nie zgadzam się z tymi opiniami ja pracuję ponad rok jestem najlepszym pracownikiem obiektu.Gdy złamałam nogę i 60 dni mnie nie było nikt mnie nie zwolnił jeśli chodzi o godz dyżurów to Pan stosik informował na rozmowie kwalifikacyjnej więc nie wiem o co wszystkim chodzi trzeba robić swoje

Rafi 51
@Monikapracuje

Otóż w nawiązaniu do tego nie wszystko jest złotem co się świeci a co do własnej firmy to już miałem firmę ale zamknąłem bo tylko w plecy byłem z kasą a opłaty trzeba robić także jak słyszę że załóż własną firmę to w dzisiejszych czasach potrzebny jest wkład finansowy to jest szansa że się człowiek utrzyma na rynku a co do picia czy chlania to wszystko jest dla ludzi jedni korzystają z tego więcej drudzy mniej nik nikomu w nic nie zagląda czy piję i za co każdego jest to prywatna sprawa i podejście i jego prywatne życie.

Lukasz
@Monikapracuje

Pracuje około 5 lat i nienazekam czasem czegoś zapomnę ale kadra jest wyrozumiala

@Monikapracuje

A pracowałaś w hotelu Mercurym?? Widocznie nie, otóż takiego chamstwa i mobbingu to ciężko opisać. Dyrektor techniczny cham i (usunięte przez administratora) razem ze skorumpowanym pracownikiem ochrony nijakim Jarkiem. Wyzysku takiego to nie widziałem jescze nepotyzm i chamidla. Ciekawe chamy czy tam pracujecie jescze pamiętacie mnie pracowałem tam w 2015 roku (usunięte przez administratora) Opowiedzieć o waszych nocnych schadzakach w pokojach i wirusie hiv???? Co dyrektorze techniczny nue wiesz o czym mówię może gazety się zainteresują.

@Osłabiony głupotą

PRAWDA MONIKO-do tej firmy powinny zawitać, uczciwi kontrolerzy. Ławy sądowe-- dla pazernych właścicieli.

LUZER

\CO RUSZ SIĘ OGŁASZAJĄ W PRASIE I..ŻE ZAROBKI OD 2000 DO 2500 NETTO PLUS JAKIEŚ BONUSY(NP.DZISIAJ W EXPRESIE)DOFINANSOWANIE DO LEKÓW OKULARÓW ITP. cZY KTOŚ MOŻE TO ZWERYFIKOWAĆ? iLE W TYM PRAWDY?

@LUZER

Poproszę o zdjęcie tego ogłoszenia....

Mała
@LUZER

Jak masz umiarkowany stopień niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym to podpiszesz umowę z firmą to coś tam dostaniesz a jak nie masz takiej grupy to umowa z agencja pracy i nic ci się w tedy nie należy nawet urlopu sobie nie uzbierasz

Wolski
@LUZER

Bonusy są tylko i wyłącznie dla pracowników inter ,(i to po bólach i na raty)agencyjni pracownicy mogą zapomnieć!! 2000 to przekroczono dopiero jak podwyższono minimalną do 2600 i tylko gdy ktoś miał godziny nocne! Tak więc rewelacji nie ma .

@Wolski

NIE WIEM CZY WIESZ , ALE GODZINY NOCNE NIE WCHODZĄ W MINIMALNEJ .JEST 2600 BRUTTO PLUS GODZINY NOCNE.

@Mała

W umowie z agencja nie uzbierasz urlopu tylko wtedy gdy nie przepracowałas 30 dni. Należą się 2 dni UW za przepracowane 30 dni.

Mała

Dokładnie a w skali roku jesteś stratny 2 dni

@LUZER

Zarobki to najniższa krajowa us dodatek za godziny nocne ( jeśli takie są). Dodatki zależą od tego jaka ma pracownik grupę i gdzie jest zatrudniony.

Damian Bydgoszcz
@LUZER

Kłamstwo nie ma takich rzeczy to krzak

Damian roguszka
@LUZER

W tym nie ma żadnej prawdy nie polecam ani trochę takie firmy powinny przestać istnieć. W hotelu Mercury w Bydgoszczy to totalny mobbing że strony dyrektora technicznego i pracownika ochrony. Ten hotel to dno.

wiesław
@LUZER

jezeli masz byc zatrudniony przez Manpower to nie licz na żadne dofinansowania chyba ze masz o2p to zatrudnią ciebie do swojej spółki

Iza
@Damian roguszka

Co się takiego dzieje ze tak określasz zachowanie tego dyrektora? Powiedz koniecznie bo to dla mnie ważna kwestia i jestem ciekawa czy to po prostu trochę gorsza atmosfera czy faktycznie jest tak słabo

Ted Bundy

Dyrektorze techniczny w hotelu Mercurym Bydgoszcz pamiętasz mnie szmirusie? Twoje schadzki z tymi dziwkami z recepcji co przypomnieć ci??? I ten twój kolega z ochrony Jarek drugi szmirus nepota (usunięte przez administratora)

Ted Bundy

Uwaga hotel Mercury jeśli pracuje tam śmieć Jarek z 2015 roku i ten szmirus dyrektor techniczny to radzę wam omijać pracę w tym hotelu. Takich (usunięte przez administratora) jescze nie widziałem nepotow cwaniakow po znajomościach co robią z wami co chcą i robią to za przyzwoleniem iner Group.

inkub1986

Witam. Czy ktoś ze Słupska coś powie o pracy dla Inter Group no i najważniejsze jaki obiekt chronią? Dzięki.

Czesia
@inkub1986

Witam, pracuję w tej firmie kilka lat, płacą na czas a obiekt jest w Redzikowie, kiedyś byłam w Słupsku.

@Czesia

A często Ci tak zmieniają obiekty?

kama
@Czesia

A co ochraniają w Redzikowie jaki obiekt.

@kama

Też jestem ciekawy bo może są przyjęcia? Jakbyś się czegoś dowiedziała to daj znać, ok?

reksio
@Michał

Zadzwoń do firmy to się dowiesz.

Puszka.CP

Właściciele Inter Group zatrudnili byłego kierownika z Solidu, bardzo wysoki to jego znak rozpoznawczy. Uważajcie na tego gościa bo jest opętany, współczucia dla tych którzy będą jego podwładnymi, obiekty które przejmował doprowadzał do upadku, zresztą zobaczycie sami.

Robert
@Puszka.CP

Znam tego Pana i jego nie logiczne decyzję, mialem nieprzyjemność z nim współpracować pierwsze decyzję które podjął gdy przejął nasz obiekt to było przeniesienie lub nie przedłużenie umów osobą które się tekowe kończyły, i poprzyjmowanie w Ich miejsce jak on to mówił swoich ludzi.Tak to się skończyło że ludzie którzy jeszcze zostali że starej ekipy zaczęli sami odchodzić solid stracił obiekt ja przyszedłem do Inter Group, ale jeśli ten gość będzie tu pracował to też trzeba będzie odejść

pracownik x
@Puszka.CP

Pan (usunięte przez administratora) jest bardzo dobrym kierownikiem. Dzięki niemu Inter przejął kilka obiektów od solidu i w końcu zaprowadza w firmie dobre zmiany.

Joanna
@Puszka.CP

A opowiesz może jakieś sytuacje, czemu tak sądzisz? Brzmi groźnie, ale ciężko mi sobie coś wyobrazić na temat pracy w firmie bez konkretów :/

MD

Nie polecam w ogóle tej firmy. Na niektóre stanowiska nie przyjmują tylko dlatego, że daną pracę wykonuje stereotypowo kobieta/mężczyzna i jak się nie ma akurat tej płci, to nie przyjmą. Nie odpisują na wiadomości na OLX praca, czym wystawiają sobie kiepską laurkę. Tylko kasa z PFRON-u się liczy. Szkoda czasu na tę "firmę".

Były
@MD

No i umowa jest z agencją pracy tymczasowej, a potem z jedną firmą, a potem z drugą, trzecią i od nowa - byle nie wiązać się umową na stałe, a potem przerzucanie z obiektu na obiekt bo taka potrzeba , ciągle zmiany grafików, i nawet rozwiązać umowy nie można bo to oni zdecydują kiedy można - ustawowo to dla nich obce słowo

RONIN
@Były

MASZ JESZCZE JEDNO ROZWIĄZANIE. ZGŁOŚ TĄ SYTUACJĘ DO PIPU. JESTEM PEWIEN ŻE TO ICH WYPROSTUJE.

xxx
@Były

Ale w tym kraju nie ma niewolnictwa, rozwiązujesz umowę i tyle

Edyta
@Były

hmm to bardzo dziwna sytuacja. To w takim przypadku umowy o prace sie nie dostaje tylko zlecenie? Skoro umowa na początku jest z agencją a później zmienia się firmy?

Bożena
@Były

Co jaki czas są zmieniane te grafiki, bo piszesz że ciągle, to znaczy że co jaki czas? ;)

Robert

Chce w poniedziałek się wybrać do siedziby powiedzcie mi jakie oni mają obiekty jeśli chodzi o bydgoszcz bo interesuje mnie praca na zakładzie produkcyjnym lub przemyslowym czy coś takiego mają na Bydgoszczy mam licencję i grupę. Proszę o informację czy jest sens składać dokumenty

Margo

Widzę, że @Michał nie grzeszy inteligencją

Śmiechy

Ta firma chyba obcuje na jakimś innym wymiarze bo za pracę w ochronie oferują 2800 brutto xD

@Śmiechy

Jak większość firm. Najniższa krajowa. Tym bardziej , że ma status ZPCHR.

K.chyba.

Co to za firma ze nie płacą pieniędzy 20 wypłaty a człowiek nie dostał jeszcze ani grosza twierdzą że inwestor nie chce zapłacić proszę o wypłatę pieniędzy bo pracowałam na dzięki a nie na was nawet nie podpisałam umowy wielce firma jak by ktoś widział to pracowałam w głos Wielkopolski poznań a jak człowiek się upomina to nawet telefonu nie odbiera wielka koordynator

Szukam pracy w mieście Gdańsk. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 9900 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Inter Group Polska Sp. z o.o.?

nie.ZAROBKI TO NAJNIŻSZA KRAJOWA PLUS NOCKI.

Jakie są wymagania żeby pracować w tej firmie?

wnikly

Od dwóch miesięcy regularnie jest ogłoszenie w Kurierze Lubelskim że firma zatrudni pracownika ochrony w Puławach. Reklama solidna z lokiem kilkanaście linijek nie że jedno zdanie w dziale ogłoszenia. I od dwóch miesięcy w ogłoszeniu jest podany numer telefonu który odbiera Pani która mówi że pomylony numer został i że ona jest prywatną osobą z miasta E. i nie ma nic wspólnego z żadną firmą inter group. Na infolinii dział rekrutacji i obsługi pracowników jest cały czas zajęty natomiast telefon komórkowy podany jako numer do rekrutacji na stronie milczy cały czas. Naprawdę rekrutacja jest wymagająca jak do zarządu spółki skarbu państwa i to tylko z racji że nie można się skontaktować.

Bolek

Nie polecam tej firmy w walczu jest tragedia i grosze placa

inkub1986

Witam. Czy jest ktoś ze Słupska? Chcę wiedzieć gdzie jest obiekt/-y, gdzie się pracuje. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Group Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Group Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Fordońska 40
    85-719 Bydgoszcz

Inter Group Polska Sp. z o.o.