Ochrona osób i mienia Szogun

Bydgoszcz

Opinie o Ochrona osób i mienia Szogun

pracownik 2011-11-08 21:10:40
najgorsza firma ochroniarska w Bydgoszczy,tylko ubrania dają bo muszą jakoś się dobrze reklamować i nic poza tym,a pensje głodowe 1000 brutto i niby jakieś premie których nie ma,do dupy to jest...
www 2013-07-09 20:26:05
i jeszcze jedno . Pracowałem w kilku firmach ochroniarskich. Ta wypada wśród innych bardzo dobrze. Po ludzku traktuje ludzi. Jeśli chcecie mieć większe problemy i być traktowani jak śmieci to zatrudnijcie się w Solidzie , Juventusie czy Votum - to dopiero docenicie to co mieliście i straciliście.
pracownik 2013-07-18 13:31:52
Godziny przewaznie 164h sporadycznie wiecej,ale oddaja w nastepnym miesiacu.Placa najnizsza krajowa,ale co chciec mozna wiecej za siedzenie.Kierownik bardzo porzadny czlowiek. Zawsze mozna sie z nim porozumiec .Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Jak masz mozliwosc pare groszy dorobic gdzie indziej to smialo zatrudnij sie w tej firmie.
MF 2013-07-31 22:06:50
Jezeli Ty jestes fer wobec firmy to firma jak najbardziej bedzie wporzadku co do Ciebie.
pionier 2013-10-06 20:21:28
nie wiem nic o firmie czekam na odzew od kierownika
były pracownik 2014-01-11 14:07:19
Warunki pracy są różne w zależności od obiektu taka to już specyfika tej branży. Płace niskie ale rękawa sobie nikt nie nadrywa przecież. Ja wspominam prace w tej firmie bardzo dobrze, chociaż parę lat już minęło.. Jest możliwość dorobienia sobie pieniążków dobra robota dla emeryta oraz studenta. W godzinach nocnych ma się dużo czasu dla siebie. Grafiki są elastyczne , kierownik jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem bez problemu można się dogadać w każdej kwestii, bardzo kontaktowy człowiek. Ludzie proszę.. chyba nie oczekujecie średniej krajowej za siedzenie na stróżówce. Daje 4 na 5 bez słodzenia ani kadzenia ...serio. Pozdrawiam .
Mirek 2014-02-07 22:08:41
Złożyłem aplikację po przygodzie z MSU. Jak ktoś mówi o syfie to niech tam się zatrudni. Po zmianach w kierownictwie,zarządzają dosłownie półgłówki.
Kierownik tańczy jak mu zagrają i (usunięte przez administratora).Ostatnio aby utrzymać się na rynku,poobniżali stawki na obiektach (usunięte przez administratora)
marek 2014-02-10 16:04:53
(usunięte przez administratora)Sam cukier? Jeżeli czytam w tzw Polityce Jakości że : - "nieustannie podnosimy kwalifikacje pracowników" albo "umacnianie załogi [pracowników bo chyba nie załogi statku kosmicznego] w przekonaniu że czynny udział w tworzeniu polityki firmy,rzetelność i odpowiedzialność profituje" to pytam komu profituje?Mam na myśli poprzednią informację dotyczącą MSU Bydgoszcz. Oni z tego co wiem to mają najlepszych informatyków,dbających o usuwanie wszystkiego co dotyczy skarg i opisywania nieprawidłowości. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Za siedzenie kokosów nikt nie płaci ale MSU przeszła sama siebie. Potwierdzam że w ostatnim czasie pozmieniali umowy ludziom a stawki poobcinali o połowę.600-700 zł za miesiąc to tego nie można nazwać świństwem panie administratorze?
pracownikszoguna 2014-03-07 18:31:02
kto ma mniej ,,na reke,, za prace w ochronie? ja pracuje w firmie ,,SZOGUN,, w Bydgoszczy zarabiam 3,90 zlotych na łape hihihihihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, ciekawe czy ktos mnie przebije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownikszoguna 2014-03-19 16:58:23
kaliber-nie zrozumiałeś co ja piszę , a tak na boku kolego to masz fajnego kumpla.................odnośnie przebijania chodzi o to kto ma mniej na łape
duch 2014-04-09 14:25:10
jak jest tak jest ale kasa jest co miesiac i zawsze 8 kazdego miesiaca a ze jestesmy na rentach to mamy tylko 1191,20zl ale to podziękujmy naszemu rzadowi donaldowi tuskowi to oni takie kwoty daja minimalne i nie dbaja o ludzi sam prowadzilem dzialalnosc to wiem jakie sa oplaty i sie nie dziwie firma ze tak placa
pracownik 2014-05-06 17:29:07
Masz rację "duch" pensje w Szogunie nie są duże , ale zawsze płacone w terminie i legalnie , a nie jak w innych firmach część pod stołem . Pracuję już w tej firmie kilka lat i nigdy nie zdarzyło się żebym otrzymał wypłatę z opóźnieniem. Grafiki układane są super. Każdy kiedy potrzebuje ma wolne bez problemu , a i zamienić też się można. Na kierownictwo nie można narzekać, jesteś w porządku , oni odpłacają tym samym pomagają jak mogą no i są normalni traktują ludzi na równi z sobą. Byle do emerytury.Jeśli komuś za mało wypłaty to niech idzie kopać rowy to dostanie więcej. Przedmówca pisał też o stawce 3,90 na rękę , jest dokładnie 3,99 stawka przy pracy na umowę - zlecenie gdy odprowadzane są wszystkie składki do Zusu a Ty możesz brać sobie doliczenie stażu. Można zatrudnić się w MSU np do ochrony szpitala bardzo potrzebują stawka od 2,50 do 3,00 na rękę i tam już nie posiedzisz na portierni tylko będziesz chodził przez 12 godzin zresztą każdy podpisuje umowę i widzi stawkę więc jeśli Ci nie odpowiada to nie pracuj na czarno dostaniesz może więcej jeśli w ogóle dostaniesz.
pracownik 2014-05-08 17:32:24
Nie słyszałem żeby ktoś w firmie dostawał pod stołem pieniądze, nawet gdy prosiłem żeby dodatkowo przychodzić i dorobić sobie w wolnym lub urlopie , nic z tego odpowiedziano mi że jest to niezgodne z prawem i firma nie może tak robić.
pracownik firmy 2014-05-08 17:49:30
Najlepsza firma ochraniarska w jakiej pracowałem , a pracowałem w Votum , Solid , Juwentus,MSu. Obiekty dobre , nie mają żadnych sklepów, grafiki elastyczne , uwzględniają wszystkie prośby pracowników bez problemu,w jakiej firmie przy ochronie oprócz ciuchów dostajecie ręczniki , mydło. To było za komuny, a oni dają. Ciuchy można wymieniać kiedy tylko się zniszczą lub spiorą bez czekania roku czy dwóch .Dają dofinansowania do leków, okularów , sanatorium itp.Pensje - najniższa krajowa , ale płatna zawsze w terminie a nawet często przed. Kierownictwo w porządku.Kadrowa super. No jedynie to mogliby wymienić księgową nie pasuje do reszty , bardzo nie miła, ale na szczęście z nią nie ma się za dużo do czynienia Jak najbardziej polecam tą firmę.
toruniak 2014-07-08 13:58:39
szogun w Toruniu to porażka. Z 10 osobowej ekipy po 6 miesiącach zostały 3 z czego 2 to konfidenci kierownika esbeka. Potrafią zwolnić pracownika będącego na L4 mało tego nie wysyłają tego zwolnienia do ZUS i pracownik nie dostaje kasy. Zresztą sprawa trafiła do sądu i z pewnością odpowiedzą za to. Jedyne co mogę poradzić braciom z krzyżackiego miasta. Strzeżcie się Szoguna.

ps. Wiem że ten wpis niebawem zniknie. Nie ma to jak stara nomenklatura :(
pracownik firmy 2014-07-15 20:30:36
Nie wierzę że zwolniono Ciebie w czasie L4 - to nie w tej firmie , chyba że dyscyplinarnie za jakieś przewinienie z czasu za nim zachorowałeś , to mają na to 30 dni i wtedy mogą to zrobić w zwolnieniu. A co do wysłania zwolnienia do Zusu , to zanim się zaczniesz awanturować i twierdzić że to Szogun nie wysłał to poproś w ZUSIE o potwierdzenie , kiedy otrzymali od nich pismo. Ja miałem podobną sytuację w innym zakładzie , okazało się że zakład wysłał zwolnienie w terminie , a to ZUS tak się ociągał
A kierownik - to chyba miałeś innego niż my w Bydgoszczy.Nie słyszałem żeby tyle osób zwalniał bez powodu , zresztą to równy gość i nie żaden esbek.
toruniak 2 2014-07-15 20:41:24
no patrz kolego Toruniaku nic nie znikło nikt się nie boi Twoich wypowiedzi i straszenia sądem pewnie jesteś rozczarowany. A może opowiesz za co wyleciałeś. Nie przyszedłeś do pracy , nie dałeś zwolnienia na ten dzień ani nie poprosiłeś o urlop oto przyczyna zwolnienia, a później poszedłeś na zwolnienie lekarskie.
Zostało nas 2 i kierownik , to chyba na bakier u kolegi z matematyką , a kierownik esbek - ale kolega ma wiadomości , ja pracuję tam od listopada 2013 i nic takiego mi nie wiadomo.
Najlepiej wymagać , a od siebie nic nie dawać jak pasożyt prawda - i do następnego pracodawcy , tam troszkę popracować i dalej pochorować . Szkoda że nie ma portalu dla pracodawców , kogo nie zatrudniać i dlaczego.
duch 2014-07-17 20:58:00
dam wam dobra rade znam pana Czochre moze malo i nie jestem moze latwym pracownikiem bardziej trudnym ale trzeba dawac cos od siebie a kierownik to doceni kazdy ma swoje wady i zalety ja mam wiecej wad niz zalet ale mam we krwi iz obchody wykonuje co godzine i staram dawac z siebie wszystko choc moze sa cwaniaki i kapusie (tylko oni sie wykrusza i znikna jest takie przyslowie ' kto z mieczem wojuje ten od miecza ginie" i dostana w koncu za swoje ale to ich sprawa ) wazne abys sam byl lojalny dla firmy a kierownik jest wporzadku dla ciebie. Niektorzy aby mogli pracowac staraja sie jak tylko moga choruja i moze nie maja nic do stracenia ale praca jest najwazniejsza a kazdemu nalezy sie szacunek i jesli byl esbekiem to nie takim zlym znam w toruniu osobe ktora byla palownikiem bil ludzi pala bez powodu za komuny i nikt mu nic nie zrobi mieszka na trzecim rubinkowie i caly czas wspolpracuje z policja a w nocy nie wychodzi
duch 2014-07-17 21:11:25
wescie sie do pracy moze sie sprobujecie w poprzedniej firmie pracowalem i niekiedy nik nie przyjechal po pracownika i zostawil na24 godziny gdzie byl piecyk i trzeba bylo sobie z lasu drzewa narabac aby nie zmarznac a w pazdzierniku temperatura spada... a wy w toruniu macie cieplo troche biurokracji no niestety takie czasy ale zawsze kasa na czas nie co everes securiti moze chcesz popracowac tam ale jak ciebie wysla to ani wody ani cieplka zimna nora i zaplusklony moze chcialbys pracowac ja pracowalemtam to wiem cos na ten temat a tu jest jak jest niekiedy lepiej niekiedy gorzej ale jest praca a co do kierownika jest taki sobie ale da sie znies
pracownik 2014-09-08 14:20:57
Nie przesadzajcie .Pracuję w tej firmie od 2 lat.Wynagrodzenie - najniższa krajowa, ale gdzie w ochronie dają więcej, nigdzie.Ale szefostwo i kierownictwo jest bez zarzutu. Gdzie pytają czy będziesz miał dojazd do pracy , czy nie jest ci ciężko , czy dasz sobie radę na obiekcie, czy możesz dużo chodzić , nigdzie , a w Szogunie tak. Czy szkolenia wystarczy , czy może trzeba więcej , no powiedzcie gdzie ida tak na rękę pracownikowi. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie i chciałbym doczekać tu emerytury,. Ludzkie podejście do pracownika , to podstawa !!!!
pracownik p 2014-09-08 14:32:06
Poprzewracało sie Wam w głowach. za siedzenie byście chcieli nie wiem jakie kokosy. Płaca ile mogą. Zobaczcie ile im płacą inne firmy to będziecie wiedzieli że więcej nie mogą. Odzież dają , wymieniaja kiedy chcesz , mydło i ręczniki dają , wodę latem dają , grafiki układają tak jak chcesz, uwzględniają wszystkie prośby , z urlopami nie ma problemu.Ja nie mogłem zadużo chodzić ze wzgledu na schorzenia narządu ruchu ,to przenieśli mnie na inny obiekt ,gdzie nie ma tylu obchodów. Wczesniej pracowałem w MSU - tam to jest dopiero sajgon. Pracownik to tania siła robocza i tyle.Jesli ci w Szogunie źle to zawsze można się zwolnić i iść do MSU - i wtedy dopiero docenicie co mieliście i straciliście.
My w firmie straciliśmy niedawno obiekt , nikogo nie zwolniono , wszystkich ulokowano na imnnych obiektach , aby nikt nie został bez pracy.Tak się dba tu o ludzi.
raww 2015-01-21 02:56:06
No tak, ale pamiętajmy równiez, że w branży jest naprawdę spora konkurencja i wcale nie tak trudno znaleźć firmę ochroniarską jako klient. To jednak forum pracy, to zapytam jaką stawkę godzinowa daje teraz Szogun osoba z licencją drugiego stopnia i pozwoleniem na broń? Jak nie chcecie podac dokładnej kwoty to napiszcie chociaz, czy więcej niż 11 złotych netto za godzinę.
Witka 2015-02-05 01:30:25
Witajcie, ja tez pracowałem wcześniej w ochronie ale kiepskie były tam warunki. Zastanawiam sie teraz nad "Szogunem" bo słyszałem, że dobrze tam płacą - a czy ktos podrzuci jakieś informacje na temat tego w czym sią ta Agencja Ochrony specjalizuje, tzn, czy bardziej osłaniają domy prywatne, firmy, markety? Będę wdzięczny za podpowiedź.
Bolbol 2015-02-21 13:20:47
Szogun to kolejna firma ochrony i mienia. Bardziej zastanawia mnie jeszcze jeden aspekt tej firmy czyli - działalność detektywistyczna. Czy naprawdę często się zdarza, aby ludzie prosili o taką pomoc? To takie odrealnione, wydaje się, że sytuacje znane tylko z filmów sensacyjnych, a tu proszę. Ciekawe kto ma szansę na taką pracę.
Witas 2015-03-08 10:21:14
Chcecie przeżyć, traume? Zapraszam do msu, praca na, umowe zlecenie, stawka, trzy zlote, czterdzieści groszy,tym którzy mają umowy, wcale nie mają lepie, nie ewyplacaja na czas, służby dwudzuesto cztero godzinne, szefostwo gburowate, i prymitywne, Zatrudniaja w wielu przypadkach, smierdzieli. Naprawdę jak najdalej od tej firmy.
Tomus. 2015-03-08 10:47:56
W juraszu, dają trzy osiemnaście, to jest dopiero skandal. Pajace z msu.
piotrek 2016-03-15 02:38:20
kanciarze i prymitywy jak najdalej od msu
janek 2016-06-13 10:02:14
zatrudniają np.niepełnosprawnych obiecując co się da a rzeczywistość wygląda inaczej -PFRON powinien sprawdzać warunki pracy bo wykłada na to kasę.Ogólnie ,to omijać MSU -rozczarowanie murowane.
gf 2016-07-14 22:09:57
@janek a na kazdym stanowiksu takich osob poszukuja?
Zostaw swoją opinię o Ochrona osób i mienia Szogun - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona osób i mienia Szogun