Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Neon

Ludzie pracujący na produkcji są spoko, po za kilkoma kapusiami. Natomiast kadra zarządzająca to (usunięte przez administratora) zawsze jak sobie człowiek pomyśli że nic glupszego nie da się wymyślec to oni potrafią ustawić poprzeczkę jeszcze wyżej. Po za tym swoich błędów nie widzą, za to pracownikom wytykają błędy non stop a jak trzeba to zawsze jakiś błąd wymyślą byle ponizyc pracownika. Szkoda gadać pora się ewakuować....

Kolega

Dam 100 temu kto znajdzie mi zakład pracy gdzie na forum o nim będą same pozytywne opinie

$$$$

Bez komentarza

Alicja

Firma śmieszna boki zrywać, 100 złotych podwyżki to jest kpina chyba. Rzucam papierami zwalniam się nareszcie nie będę oglądać mordy wrednego lidera nareszcie. Tym co zostali życzę powodzenia od 1 lutego mnie w tej firmie nie ma.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ferdek Kiepski

Ludzie dlaczego wy jeszcze tutaj pracujecie i wiecznie narzekacie. Drzwi otwarte nikt was nie trzyma, skoro gdzie indziej jest lepiej. Zakład robi konkursy z nagrodami chociażby teraz dzień bezpieczeństwa. Ja tam nie narzekam ze swoich zarobków starcza mi na utrzymanie rodziny.

Ankieter

Cześć pracownicy Electrolux-a.Mam pytanko czy jesteście zadowoleni z podwyżek płac w 2020 roku. Czy te ściepy Was zadowalają bo już w tym roku oni nam nic nie dadzą. Szkoda że związki ten problem nic nie robią bo i tak nic nie mają przy tym korpo do powiedzenia tylko mydlą nasze uszy ciągle o sporze zbiorowym.

Informator

W tym roku jak nam zabiorą premię kwartalna to można brać L4 z powodu wypalenia zawodowego a lekarz musi to dać bo to jest choroba zawodowa. HR i liderzy będą mieli pełne ręce roboty znaleźć na miejsce kogoś doświadczonego.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bladius

Zanim rozpoczniesz pracę to podpisujesz umowę o pracę na okres próbny 2-3 miesięcy

Złośliwy

Nie biorę w żadnych konkursach organizowanych przez firmę Electrolux ponieważ zawsze jest to wszystko ustawione wygrywają osoby z kontroli jakości, liderzy i ktoś z biura.

K24
@Złośliwy

Złośliwy pewnie pierwszy oddałeś krzyżówkę, a teraz gadasz.

Montaz
@Złośliwy

Dobrze robisz! Większa szansa dla mnie.

Nie pytaj.

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) na pieniądzach. Ludzie sprawdźcie paski z wypłaty, zaplaciliscie sobie sami za paczki świąteczne! Jedna wielka kpina.(usunięte przez administratora)

@Nie pytaj.

Skąd te insynuacje? u mnie nie widnieje info jako bym sam zapłacił za paczki

Ludzie
@Nie pytaj.

Kwota za paczki świąteczne ( "świadczenie rzeczowe z dopłatą") widnieje w kolumnie "dodatek" - jak można rozumieć to jako potrącenie ? Jeśli kwota ta widnieje w kolumnie Potrącenie , trzeba to wyjaśnić z kadrami.

Echo

No i korpo oszukalo nas z powodu paczek świątecznych potracili nam z wyplat ok.100zl zamiast z funduszu socjalnego ,bo gdzie korpo które obraca w milionach euro dalo by pracownikom raz do roku cos za darmo czyli sami zapłaciliśmy za te paczki.Zegnaj premio kwartalna to była ostatnia premia kwartalna w tym zakładzie i nawet w Nowym Roku to zabrali pieknie się rozpoczoł ten rok,co jeszcze pracownikom zabiorą aż strach się bać. A podwyżki w tym roku nie będzie ludzie będą na starych stawkach pracować z większymi normami dla pomarańczowych jemiol. Aha mialo nie być wypowiedzen z pracy tak zapewniał pan dyrektor na zebraniu a dalej są.Szukaja haków aby się pozbyć startych pracowników. Normalna żenada zakładu.

Elektrociulstwo

To jest potrącenie.

Ona

Co tam się wyrabia ostatnio na k24 rano jeszcze jakoś to wygląda Ale popołudniu..... strasznie nieogarnieci ludzie tam pracują

Ciekawski
@Ona

Czy chodzi o zmianę Marcina ????

Samotny

Huraaaaaaa od dzisiaj będę zarabiać 2600zl brutto to fajna sumka żeby się wzbogacić w Electrolux-ie i w roku 2020 złożyć rodzinkę oraz na te ceny opłat i w sklepach godnie żyć .WOW

@Samotny

ja mam 2500 netto

Tedy

A jaka jest atmosfera w pracy? Czy macie również jakieś dodatki socjalne?

@Tedy

Nie wiem jak produkcja, ale na magazynie wyrobów gotowych atmosfera jest fantastyczna. Dodatki socjalne są jak najbardziej, wszystkiego się dowiesz na rozmowie

bikini50

wszystkim współpracownikom, dyrekcji , kierownikom liderom i nam zwykłym ale fachowcom życze wspaniałych, rodzinnych świąt , smacznej ryby i chłodnego szampana na nowy rok. żeby po trzech królach jak wrócimy do pracy uspokójmy emocje zróbmy to szczególnie dla nas, nie patrzmy na innych, ale popatrzmy na siebie samych.... jak my bedziemy spokojni, mniej zestresowani to atmosfera w pracy sie poprawi czego wszystkim życze, jak uda nam sie zrozumieć na wzajem to myśle że i inni nas zrozumią, nikt nie jest doskonały ale ....stanmy sie IDEAŁAMI........... POZDRAWIAM GORĄCO i do zobaczenia 7 stycznia

Xyz

Ile zakład zapłaci za postojowe w piątek?

@Xyz

Podobno macie mieć 100% zapłacone

Witam, jak ma się sprawa pracy na magazynie komponentów ? Mam szansę podjęcia pracy.

Niepracujacy
@Nowy

Nawet tam cv nie skladaj szukaj innej pracy jesli produkcja Cie interesuje

@Nowy

Na magazynie wyrobów gotowych jest wolny wakat, tu jest najlepiej się starać

Wielbiciel_linii_8

Przebywałem w wielu miejscach i z różnymi ludźmi, ale jak długo żyję, to nigdy nie doświadczyłem tak miłej i przyjaznej atmosfery jak na linii nr 8, a kiedyś 7. Osoby tam pracujące wprost pałają serdecznością, błyskawicznie reagują, jeżeli zauważą, że ktoś sobie z czymś nie radzi oraz z uśmiechem na twarzy oferują pomoc. Zmiany nigdy wcześniej nie były tak przyjemne, a klimat jaki zapewnia linia nr 8 jest niepowtarzalny. Z całego serca pozdrawiam :)

Nastrojowy
@Wielbiciel_linii_8

Żyjesz chyba już świętami, dobrali im si e do (usunięte przez administratora)za zachowanie to teraz pokazują drugie oblicze, ale fałszywe

@Nastrojowy

Lepiej fałszywe dobre zachowanie niż prawdziwe (usunięte przez administratora) w pracy pokazywać

Super Ktoś

Bardzo dziękuje za naprawdę fajny pakiet świąteczny.Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

To co się tu wypisuje to jest żałosne. Nigdzie nie jest idealnie, a każde z Nas pracuje bo musi, bo ma kredyt, bo ma rodzinę na utrzymaniu i pewnie z wielu różnych powodów życiowych. Ani to miejsce, ani to nie wypada, no ale ile ludzi tyle punktów widzenia i myślenia. Życzę wszystkim Spokojnych, zdrowych Świąt. Więcej dystansu i obysmy nie musieli się przekonywać w nowym roku - jak to jest szukać nowej pracy i jak to wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma.

Bladius

Wzajemnie, także wszystkim wesołych świąt, stabilnego zatrudnienia i podwyżek

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND