Opinie o Airroxy Sp. z o.o. w Przyszowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Airroxy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Airroxy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airroxy Sp. z o.o. w Przyszowice

Renata

Co do wspomnianych zatrudnień należy czekać mówiąc krótko na rotacje? Firma w najbliższym czasie nie będzie się rozwijać? Na jaki rozwój osobisty z opisu jednej z ofert można sobie na spokojnie pozwolić jeszcze w tym roku? o jakim zakresie mogła być mowa? Średni staż zaczyna mnie przy tym ciekawić

Daria

Nie ja prowadzę rekrutację. Zwiększamy ilość osób na serwisie, a także mamy dziewczyny na zbliżonych stanowiskach, więc zachęcam do złożenia CV. Zwłaszcza jeżeli interesujesz się zagadnieniami elektrycznymi lub masz doświadczenie z tym zwiazane, co stanowi ogromny plus w przypadku tego stanowiska. Prowadzimy dodatkowo rekrutację na magazyniera. W przyszłym tygodniu wyjątkowo pracujemy od wtorku z powody zmian na hali, zapraszam do kontaktu z rekruterem w celu uzyskania bezpośrednich informacji.

Beata Nowy wpis

Witam, już wspomniano poprzednio o delegacjach serwisantów ale wzmianka o nich znalazła się także w ofercie dla przedstawiciela handlowego z dopiskiem, że maja być one zagraniczne. O jaki ich zakres chodzi i jak mogą być płatne?

???? Nowy wpis

Cześć. Kiedyś ktoś wspomniał o delegacjach dla serwisantów. Ja także widzę o nich wzmiankę ale ofercie dla eksport managera. Jak więc są liczone oraz jak częste?

Daria Nowy wpis
@????

Delegacje liczone są zgodnie z Rozporządzeniem dot. delegacji. Częstotliwość zależy od targów, od tego jak zaplanowane zostaną wyjazdy. Raczej nie częściej niż raz w miesiącu.

felicja

Jakie stawki brutto? Jak z rotacjami? CZY często poszukuje się kandydatki kandydatów do pracy w dziale eksport ? Jeśli tak, to DLACZEGO ? Czy wybrane przez profesjonalistów osoby są zbyt słabe ? czy te osoby po prostu nie chcą pracować i odchodzą?

Daria Nowy wpis
@felicja

O stawki proszę pytać rekrutera, z przyjemnością odpowie indywidualnie na wszystkie pytania. Jeżeli chodzi o rotację, to rozbudowujemy dział, a druga osoba pracująca na bliźniaczym stanowisku pracuje z nami od 10 lat.

Dzień dobry interesuje mnie rozwój na stanowisku handlowca. Bardzo proszę o szerszy opis warunków zatrudnienia mam na myśli przy tym szkolenia z opisów ofert. w jakim konkretnie zakresie są teraz prowadzone i ile czasu zajmują?

Rozmowę kwalifikacyjną w airRoxy Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Serwisant - Pracownik Produkcji?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Airroxy Sp. z o.o.?

Daria

Od początku jest UOP. Pierwsza jest umowa próbna na 3 miesiące.

Agnieszka
@Daria

O, super, że ktoś o tym napisał. Bo także jestem ciekawa. Czy wiecie, czy w tej UoP jest zapis o dodatkach i premiach? Chodzi mi o to, czy jest zapis, aby potem pracodawca w trakcie pracy nie mógł tego zabrać. Czy tego typu rzeczy są formalnie zapisane, czy tylko na gębę?

Premie do teraz tylko są uznaniowe? Jeśli tak to w jaki sposobów w praktyce wychodzą? Pytam głównie dlatego, że po takim czasie mogło się cos zmienić i w zasadzie także dlatego, że poszukują teraz przedstawiciela handlowego. na takiej stronie widać ze po dwóch dniach już 21 osób się zgłosiło, zastanawiam się przy tym czy trudno będzie się dostać? w jaki sposób wyglądają jakieś rozmowy?

Daria

Dzień dobry. Premia zależy od wykonanej pracy. Proszę złożyć CV, jeżeli rekruterowi będą odpowiadały kwalifikacje, to na pewno się odezwie. Rozmowy zazwyczaj odbywają się osobiście - dyrektor handlowy przyjeżdża do hotelu na terenie, na który rekrutuje. Można umówić się inaczej jeżeli sytuacja kandydata na to nie pozwala.

Renata

@Renata

Prowadzone szkolenia zależą od stanowiska oraz indywidualnych predyspozycji. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko serwisanta, jeżeli jest Pani zainteresowana, zapraszam do złożenia CV lub skontaktowanie się z rekruterem, na pewno będzie w stanie bardziej szczegółowo opowiedzieć o możliwościach rozwoju oraz warunkach współpracy.

Zuźka
@Daria

Czy kobiety faktycznie zatrudniają się na serwisie? Ja akurat przyszłam zerknąć na opinie dla chłopaka. ;) Jaki to tryb pracy? dalsze delegacje? I czy forma umowy może być elastyczna? Mógłby najpierw pracować na pół etatu?

@Zuźka

Serwisant musi mieć podstawową wiedzę na temat urządzeń elektrycznych, nie musi podnosić ciężarów. Myślę, że kobieta na spokojnie ma szansę

@Daria

Daria, a ty pracujesz tu na stanowisku serwisanta w takim razie, czy może zajmujesz się czymś innym? Specyfika pracy faktycznie nie wymaga, aby mężczyzna był serwisantem, tylko ciekawi mnie, czy firma tez ma takie zdanie w tym temacie? Nie jest tak, że jednak facet zostanie szybciej zrekrutowany?

Daria

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie airRoxy Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? 28 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Daria

Wypłata, różne premie uznaniowe, świąteczne, a z benefitów mamy karty medicover plus ewentualne szkolenia, możliwość wyrobienia uprawnień. Po szczegóły zapraszam do kontaktu z rekruterem

Zainteresowana

Trafiłam na archiwalną ofertę, ale widzę że nie prowadzą teraz rekrutacji. Mimo to chcę dopytać czy handlowcy często wymieniają się w firmie? Może jest szansa, że niedługo znów będą zatrudniać? No jeszcze dodatkowe pytanie, czy oprócz prowizji sprzedażowych pracownicy otrzymują różne bonusy na urodziny, święta? Organizowane są integracje? Handlowiec ciągle w trasie, lubię czasem poznać z kim pracuję ;)

@Zainteresowana

Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji, nie planujemy także w najbliższym czasie. Warunki ustalane są indywidualnie przy podpisywaniu umowy. Oczywiście organizowane są integracje, a raz w miesiącu spotkania przedstawicieli hadlowych i tu istnieje szansa na poznanie reszty ekipy.

Justyna

Witam czy waszej firmie planowane sa w najblizszym czasie przyjecia ;)

@Justyna

na chwilę obecną nie prowadzimy zatrudnień

Czy pracownicy w airRoxy Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Daria

Wszystko w porządku, jeżeli pojawiają się drobne konflikty rozwiązywane są wewnętrznie.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma airRoxy Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6500 można liczyć na dodatkową premię?

Daria

Warunki zatrudnienia w airRoxy zależą od stanowiska.

Maja
@Daria

Można o przedstawicielu handlowych podpytać? W opisie z ogłoszeniu jest, że warunki są atrakcyjne jeśli o zatrudnienie chodzi. Co konkretnie to oznacza?

@Maja

Atrakcyjne wynagrodzenie, benefity typu premie, karta sportowa, sprzęt itp. O szczegóły proszę pytać przez rekrutację.

Czy w firmie airRoxy Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Daria

dzień dobry zależy od stanowiska, proszę w wiadomości w czasie rekrutacji dopisać taką informację, rekruter na pewno odpowie

Jacek
@Daria

Czy są jakieś wolne wakaty obecnie? Nie widziałem nowych ogłoszeń. Jeśli tak, to poproszę o informację, ilu etapowa jest rekrutacja i jakie kwalifikacje mogą się przydać?

@Jacek

Ze względu na nowe budynki, ciągle prowadzone są rekrutacje na stanowiska magazynowe i produkcyjne. Zapraszam do kontaktu z biurem.

tom

hej ,dzięki za merytoryczne info nt firmy,właśnie wstawili ogłoszenie na pracuj.pl na stanowisko ph ,ale po tym co czytam nawet nie mysle wysłać cv .dzięki

Maja
@tom

A o które konkretnie info z opinii Ci chodzi, że tak się zniechęciłeś? Pewny jesteś, że dobrze odfiltrowałeś to co prawdziwe?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie airRoxy Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Daria

Nadgodziny są do wybrania. W wyjątkowych sytuacjach można umówić się inaczej.

Zuzanna
@Daria

A nadgodziny są obowiązkowe? I czy często się zdarzają?

@Zuzanna

Nadgodziny nie są obowiązkowe, a o jakie stanowisko Pani pyta?

Jakie są warunki zatrudnienia w airRoxy Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych , (usunięte przez administratora) za miskę ryżu a jak ci się nie podoba to możemy dodać już ogłoszenie na (usunięte przez administratora)

Daria

normalne, wypłaty na czas, premie, zdarzy się jakieś szkolenie, z niektórych stanowisk można awansować

a_kuku

Tak, tak... tyle że tam nie pracuje żadna Daria :/

@a_kuku

Na drugie mam Daria, hejterze, wolę pozornie pozostać anonimowa zupełnie jak Ty

Joanna
@Daria

Pracowałam tam trzy lata i jedyne szkolenie jakie było to szkolenie BHP ???? ogólnie praca fajna, zarobki również adekwatne do pracy. Jedynie zastrzeżenie to do góry brak komunikacji z pracownikiem ( jeśli zrobisz coś nie tak ( a nawet o tym nie wiesz ) zwolnią bez wyjaśniania sprawy.

ciekawska
@Daria

Raczej "przezornie" jak już a nie "pozornie" :/ A poza tym skoro piszesz prawdę to dlaczego się czaisz pod innym imieniem?

Arkadiusz

byłem na rozmowie o pracę, na wstępie była mega obsuwa i wszedłem po 30 minutach, w czasie rozmowy z poprzednim kandydatem jeden z prowadzących sobie wyszedł porozmawiać przez telefon. Więc można było poinformować czekających kandydatów ale tego nie zrobili. Podczas rozmowy ze mną również patrzyli w telefony, zwróciłem im uwagę o to, że zachowują się nieprofesjonalnie i skoro czekałem 30 minut to mogli mnie poinformować o tym, że jest opóźnienie skoro patrzą na teleefony i jest to słabe. po rozmowie która odbyła się jeżeli dobrze Pamiętam w środę, powiedzieli, że odpowiedź będzie do piątku, nie odezwali się, zadzwoniłem w poniedziałek zapytać o co chodzi, powiedzieli, że jeszcze są rozmowy i nie mają wyniku i, że odezwą się do końca tygodnia - skoro mówią do piątku to wystarczy głupi sms, że jest po raz kolejny opóźnienie. minął kolejny tydzień i cisza. już nie dzwonie bo nie ma sensu, napisałem im wiadomość, że nie jestem zainteresowany współpracą z firmą która ma w (usunięte przez administratora) kandydatów i czas innych. moje odczucia wobec osób z którymi rozmawiałem? cwaniacy którzy nie szanują innych. nie boje się powiedzieć wprost jeżeli coś mi nie odpowiada dlatego nie kryje się pod falszywym nickiem. Pozdrawiam Arek - rozmowa w ciechocinku w hotelu aquarius ;)

Rekruterzy airRoxy
@Arkadiusz

Panie Arku, W pierwszej kolejności dziękujemy za opinie. Ma Pan rację nastąpiło opóźnienie, ale tak jak informowaliśmy z przyczyn niezależnych od nas, gdyż z powodu spóźnień wcześniejszych kandydatów. Takie rzeczy są naturalne podczas rozmów, w których bierze udział wielu kandydatów. Przyznaliśmy też Panu rację podczas rozmowy, że była okazja do poinformowania Pana o tym opoźnieniu, z której powinniśmy skorzystać i będziemy to robić przyszłości. Co do powiadomienia o rezultacie, finalnie dzwoniliśmy dwukrotnie, ale Pana telefon był poza zasięgiem. Natomiast ma Pan absolutną rację, że w takim wypadku można było wysłać SMS-a, czy maila nie czekając na ewentualne oddzwonienie. Tę radę zapamiętamy i na pewno wdrożymy. Dziękujemy za udział w rekrutacji, cenne rady i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Kamil

Szanowny Hejterze, Jeśli byłeś naszym pracownikiem i masz wątpliwości czemu dalej nie współpracujemy to już sam fakt pokazuje, że podjęliśmy słuszną decyzję. Jeśli jesteś naszym pracownikiem to jest mi niezmiernie przykro, że wybrałeś taki sposób komunikacji, dobrze wiesz, że drzwi do naszego biura są zawsze otwarte, a jeśli ktoś chcę wyrazić swoje opinie anonimowo to też mamy takie możliwości. Jeśli jesteś spoza firmy, to na prawdę Ci współczuję. Bez względu na to kim jesteś to wiedz, że nie możemy zgodzić się na szarganie naszego dobrego imienia poprzez oszczerstwa-za długo i za ciężko Wszyscy pracowaliśmy na nie. Dlatego zgłaszamy sprawę do organów ścigania. Sami jesteśmy świadomi co musimy dalej udoskonalać, nad czym pracować, co wymaga poprawy, również jesteśmy bardzo otwarci na sugestie, opinie, jak i na konstruktywną krytykę. Bo przecież: „najwyższą doskonałość osiąga człowiek, znajdując własne niedoskonałości” Wszystkich którzy mają jakieś uwagi do naszych produktów, warunków pracy, jakości obsługi etc. chętnie wysłuchamy, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego, czy mailowego: office@airroxy.com .

PH
@Kamil

Jeżeli opinie byłych pracowników / obecnych traktujecie jako hejt to ciekawe podejście... Dla informacji jest to forum dla pracowników by mogli wystawić między sobą opinie i wrażenia o pracy w waszej firmie a zastraszanie kogoś organami ścigania jest bardzo ciekawym podejściem by zamknąć ludziom buzię. Nie zapomnijcie tylko że swoje macie też za uszami i mam nie którzy nie będą się bali powoływać byłych pracowników na świadków. Przejrzałem forum i nie ma tu nic co nie jest zgodne z prawdą, no chyba że chodzi wam o opinie pracy na hali co niektórzy pracownicy nie mogą zweryfikować :)

Xl

Dla mnie, jako klienta jest bez zastrzeżeń: kontakt z PH wzorowy, produkty bezawaryjne, jedyne co to mogły by być szybciej realizowane wysyłki, nie raz trzeba poczekać dłużej niż deklarowane 48h.

airRoxy
@Xl

Dziękuję za pozytywny komentarz robimy co możemy, żeby wyrobić się w terminie, sytuacja z dostawami w najbliższym czasie powinna ulec poprawie.

Nie polecam pracy w tej firmie. Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny. Praca w hałasie, zapach plastiku na całej hali, zimą na halach po 6 stopni.

aaa
@123

Najlepiej siedzieć cicho i robić co mówią, nadgodziny robić za śmieszne pieniądze ! A jak wyrazisz swoje zdanie to już wylatujesz ! Prezes bez sympatii dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Airroxy Sp. z o.o. - Przyszowice

• Jak się pracuje w Airroxy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Airroxy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airroxy Sp. z o.o.?

Airroxy Sp. z o.o.
  • Graniczna 40