Oasis East sp z o.o.

Gliwice

Opinie o Oasis East sp z o.o.

byłem tam 2010-01-26 19:40:32
nie polecam każą ludziom pracowac po 10 h a płacą za 8 h niemiła atmosfera
anonim 2010-02-08 23:30:28
byłem tam - 2010-01-26 19:40:32

nie polecam każą ludziom pracowac po 10 h a płacą za 8 h niemiła atmosfera

prawda lenie [usunięte przez moderatora] zwłaszcza w kadrach [usunięte przez moderatora]
bing 2010-03-27 17:20:08
Byłem-am, widziałem-am,pracowałem-am i zupełna kicha.Kiedyś wam opowiem.:(:(:(
antyoasis 2013-07-24 10:39:08
Ta Firma to [usunięte przez moderatora] Pracuję w Niej bo jak na razie nie ma nic lepszego. Na linii co drugi konfident z jednym łysym szczurem na czele,[usunięte przez moderatora] Nie polecam ! Omijajcie !
2013-09-25 21:14:58
1340 zl netto, a potem raz do roku jest podwyżka 50 zl brutto. Omijaj ten syf z daleka.
xx 2013-09-28 21:05:04
Pracowałem tam i muszę powiedzieć, że konfident na konfidencie [usunięte przez moderatora] Nie polecam wyzysk straszny za marne grosze. Normy z kosmosu. Zresztą w tej firmie jest więcej liderów niż szarych pracowników. NIE POLECAM
anonimus 2013-10-01 20:11:32
Z normami jest tak że nigdy nie ma normy .......
IQ 2014-02-09 21:59:46
Praca w niepowaznej firmie za niepowazne pieniadze. Polecam tylko ludziom, ktorzy nie maja jeszcze zadnego doswiadczenia zawodowego i po prostu musza od czegos zaczac.
P. 2014-05-23 22:23:45
Jeżeli ktoś lubi robić społecznie to jak najbardziej polecam Oasis. Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tam się ludzi traktuje jak śmieci a Oni oczekują w zamian, że człowiek się przyłoży do pracy. Porobicie za darmo soboty w okresie letnim to sobie odpoczniecie w listopadzie jak będzie piękna pogoda; no ale czego oczekiwać od żydowskiej firmy. Gdyby Amerykanie wiedzieli dokładnie co tam się wyprawia to na czele z kierowniczkiem hali, wielkim podpierdalaczem Mundkiem lecą na mordę. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! Oni się nazywają porządną firmą, ja bym się nie ośmieszał dając ludziom po 50 zł BRUTTO podwyżki raz na dwa lata.
suchy 2014-06-24 13:52:47
pracuje dopiero 3 tygodnie i już jakis dowcipniś wyrwał mi wentyl z opony na firmowym parkingu , niewiem czy mam sie śmiac, płakać albo bać
Rehau Team 2014-06-25 09:13:39
Suchy co to. Brednie... Sam odpadł. Twoja wypowiedź zbulwersowała cały team rehau dlatego postanowiliśmy kupić ci nowy wentyl do tego motoroweru i czeka juz na ciebie.
xx 2014-06-26 15:58:08
brawo suchy [usunięte przez moderatora] w stół a nożyce same sie odezwą ja bym im poodkrencał kola i powiedział ze same odpadły
wiosennie 2014-07-03 23:57:52
Tych normalnych ludzi można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki.(usunięte przez administratora)
Broda 2014-08-29 23:38:07
Postoje potrzymam i może nie spadnie.
anonimus 2014-09-08 18:03:43
badziewie firma do d....y omijac lukiem ci co opisywali wcześniej maja racje jeśli masz coś z deklem i mało kasy przyjmij sie do Oasis.
slazak 2015-01-21 00:58:15
byłem na tej rozmowie co proponują w urzędzie. fakt 1750 czyli najniższa krajowa po inflacji. wszyscy co pracuja na najniższych krajowych zarabiają od stycznia 1750 brutto.
nadgodzin raczej nie ma a jak są to są oddawane jako wolne w tygodniu, mowa o tym jak bd pracowac w soboty. nadgodziny co są w tygodniu niby wypłacają.
system rozliczeniowy 4 miesięczny jesli chodzi o nadgodziny za prace w soboty.
podwyżki tak jak mówili 50zł brutto co roku, tyle to rząd podniesie albo i więcej.
osobiste odczucia po wizycie?? młoda Pani zemna rozmawiała, w moim góście ale mowiła o wielu zmianach które bd niebawem wprowadzone ale nic nie wie konkretnie, szkoda bo warto wiedziec gdzie sie ma pracować i co robić.
opisała pokrótce prace i tak jak ktos pisał praca nie jest specialnie ciężka i kasa tez taka nie jest.
osobiście polecam komuś kto nigdy ni epracował, studiuje zaocznie i najlepiej mieszka blizitko zakładu bo jak dostanie sie 1243zł na rączke i trzeba na dojazd wydac ok 300lub i więcej to juz sie nie opłaca.
tak jak mówie dobre do zdobycia doświadczenia.
ps: z tego co wiem to rotacja jest może i mała ale atmosfera bardzo hu******
Byłem, widziałem, dziekuje 2015-02-01 00:12:19
Ta firma to jakaś patologia. Pracowałem tam kiedyś przez agencje, to jest jedno wielkie przedszkole. Co drugi jest teamliderem (chociaż prawie żaden z nich nie rozumie na czym polega kierowanie zespołem), a jak przyjdzie co do czego, to nikt nie jest za nic odpowiedzialny. ... Co do samej produkcji, 3 razy dziennie brakuje części, linia staje, nikt nie wie co gdzie jest i czy wogóle jest, a jeśli nie ma to nie wiadomo kiedy będzie itd ... jeden wielki bajzel. Polecam ten syf tylko desperatom, którzy muszą coś złapać żeby jakoś przebiedować do ostatniego.
janek 2015-02-04 23:13:40
Ale feromony działają:D

a co 2015-02-25 08:47:52
haha
tedi 2015-03-31 16:46:54
jestem ciekawy jak wygladaja zarobki w tej firmie i jak sa traktowani pracownicy? bo z tego co czytam to nie za ciekawie sie tam dzieje.moze ktos cos napisac
anonimomos 2015-05-08 12:55:55
Rajtekbezmajtek piwo się nalezy dobrze powiedziane sam bym lepiej tego nie opisal pozdro .Dla każdego Do wiadomości to wszystko prawda co kolega opisuje więc zastanuwcie się dokladnie .
...Spring 2015-05-28 15:50:47
Te Pany wy przy naprawach dobijacie gazu czy tylko tak piszecie ?
Witam 2015-06-25 23:16:05
Chciałbym zapytać o prace w Tej firmie dlatego,ze otrzymałem taką ofertę.
Jaka jest atmosfera ?
Czy praca jest ciężka i trudna ?
Jaki jest przekrój wiekowy załogi ?
Czy -ale szczerze bez przesadnego chwalenia iani narzekania- warto podjąć pracę w tej firmie?
brroo 2015-12-19 09:26:48
gdzie sa moje pieniadze sie pytam
kobi 2015-12-19 09:37:56
atmosfera w tej firmie jest straszna. liderzy to jekies popierdulki zwlaszcza ten najmadrzejszy. konfidenctwo wlazenie w dupsko to u nich podstawa.kierownik szkoda slow na niego.
Pracownik Oasis 2016-04-15 13:42:43
Są ta zarobki 2500 brutto...
Pracownik Oasis 2016-04-15 18:34:27
Dla zwykłego pracownika "operatora linii" wynagrodzenie jest większe o 50zl od najniższej krajowej czyli kokosów nie ma do tego Premia 150zl brutto....Plus może taki że Praca na jedną zmianę a minus hmm... Pełno donosicieli, wazeliniazy co by tylko pod biurko latali do kierownika, szacunek pomiędzy pracownikami jest bardzo słaby sami Fałszywi ludzie co są przybici do swoich stanowisk nigdy się nie zamieniają. tyle na ten temat. Jak ktoś nie ma innego wyjścia i musi pracować na jedną zmianę jak ja to zapraszam ale napewno nie polecam....
pracownik 2016-04-26 16:57:35
cala prawda ze szacunku miedzy pracownikami nie, sami donosiciele i wazeliniarstwo, byle kogos podkapowac nie polecil bym nikomu tej firmy.starzy pracownicy maja dobre zarobki mlody dostaje najnizsza krajowa. jak bedziesz donosil to bedziesz mial dobrze, jak co nie ktorzy co sie zwolnili i przyjeli sie spowrotem.
Don Pedro 2016-04-26 20:56:19
Nie jestem już młody a i nie mało już w życiu pracuję. To jedna z najgorszych firm w mojej historii gdzie pracowałem. To zdanie myślę, że wyczerpuje temat. Zdecydowanie nie polecam nikomu.
pracownik 2016-04-29 21:39:41
a wozkowi to porazka jakas
bezrobotna 2016-04-30 20:23:12
Ani jednej pozytywnej opinii to daje do myślenia.
ojtam 2016-04-30 23:19:37
czyzby super roman sie zwolnil
wazeliniarz 2016-05-17 07:01:35
Adi opisales sam siebie,brawo chociaż jesteś szczery
obserwator 2016-05-17 22:32:22
Panie liderze Adrianie jest pan zerem,pierwszy podpierdala wszystkich,bez wazeliny wlazi do dupy kierownikowi a oczernia innych a do tego jest pan tępy jak malo kto a lideruje pan sam sobie bo reszta ma wyjebane na takiego frajera ale przynajmniej jest sie z kogo po§miac
poszukujący pracy 2016-06-19 14:06:05
niestety widać osoba która to dodała ma właśnie taki poziom
pracownik 2016-06-29 18:59:56
Pracuje w tej firmie i nie ma źle, zarobki dla nowych są w granicach 1850-2100 brutto + premia 150. Pracownicy w firmie, hmmmm jak by to nazwać, są normalni i są tacy którzy mają nie równo pod sufitem, zależy kto ma jaki dystans do siebie, liderzy są w porządku, nauczą, pomogą przy czym praca nie jest taka ciężka, jest pare stanowisk gdzie naprawdę trzeba robić, ale z tego co idzie zauważyć to tam pracują jedne i te same osoby, chyba tylko dlatego że jako jedyne się tam wyrabiają. W biurze idzie wszystko załatwić, kierownik robi co może, żeby było dobrze, ale przy tak małej liczbie pracowników ciężko obstawić linię, zobaczymy co będzie teraz podczas okresu urlopowego, kierownik będzie musiał się wykazać, ludzie chcą iść na urlop, a itak cały czas ich brakuje.
Adam KdS Grzywa 2016-07-02 23:11:56
Czyli rozumiem, że skoro pracuje na jednym stanowisku od 3 lat (ogółem prawie 8) i tylko ja się tam wyrabiam, szykuje się gruba podwyżka po sezonie
Adam KdS Grzywa 2016-07-02 23:18:02
Kolejna sprawa to takimi głupimi komentarzami, szargacie dobre imię naszej korporacji, a jeśli już macie coś mądrego do napisania to przynajmniej się podpiszcie imieniem i nazwiskiem. Coś nie zadziałało wiec5w dwóch komentach. Pozdrawiam szefuncio.
pracownik 2016-07-04 21:51:25
Z tego co widać w firmie, na Twoim stanowisku pracują, tylko trzy osoby. Z czego jesteś głównym operatorem tego stanowiska, na linii nr 3 też jakoś nie widać, aby ktokolwiek był w stanie co raz zapełniać i opróżniać koło, tak więc może i podwyżka Ci się należy, ale podwyżki i awanse dostają tylko te osoby, które się pucują.
001 2016-08-05 15:58:53
czy ktos wie jak wyglada sprawa w tej firmie w ksiegowości?
001 2016-08-05 16:17:15
chodzi głownie o zarobki i atmosfere z tego co wiem obecna ksiegowa się zwalnia ....
Krzysztof 2016-08-24 22:24:11
Witam.
Chciałem zapytac jak się pracuje w Waszej firmie .Na jakie stanowiska są obecnie przyjęcia ?
Czy praca jest bardzo ciężka fizycznie czy w miare?
i Bardzo wazne pytanie Jaka jest atmosfera w pracy ?
4443 2016-09-08 23:24:36
@Krzysztof a masz wogole pewność ze oni na jakiekolwiek stanowiska teraz maja rekrutajce/? bo przyznm szczerze ze ja nie widizlem zandych ofert ostatnio przez nich dodanych przynajmniej tutaj na gowork
Zostaw swoją opinię o Oasis East sp z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oasis East sp z o.o.