Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Realista

No proszę .!!!wszędzie grzmią że granice Włoch zamknięte że czerwone strefy że Polskie tez zamknięte a tu proszę do Elektroluxa w Zabrzu dwie dostawy 2 dni pod rząd materiału i to prosto z kąd....??? A jak z epicentrum zarażonych Włoch Kierowcy bez sprawdzania bez kontroli ochrony bez jakiejkolwiek dezynfekcji wyskoczył z auta i śmiga sobie wkoło naczepy rozładowuje palety jedna po drugiej oczywiście dokumenty gołymi rękami przekazuje do biura poprostu eletroluksowski " Safety Day " Brawo dla B.H.powców w tym Szajsoluksie ale pracownika za rękawki i stopery gnoić nie dość że ukradli nam kase z premii kwartalnych to jeszcze teraz nas chcą wykończyć ...

Smutna

10 a kasy dalej brak taka firma a ludzi robi w ch... Nie dość że zabierają premie to jeszcze wypłaty na ostatnią chwilę czas się zawijać z tego syfu

Pomoc
@Smutna

Wypłata jest 10, o różnych godzinach. Zależy w jakim banku ty jesteś a w jakim zakład:) więc nie panikuj tylko poczekaj. PKO ma o 11 i właśnie dostałam.

Ktoś
@Smutna

To się zawijaj. Jeśli masz takie podejście to firma i tak nie ma z Ciebie pożytku.

Dobrze poinformowany

Ej. A ja słyszałem że zabiorą premie, socjalne i nawet wypłaty zabiorą. Takie łobuzy ajajaj. I będziemy za darmo pracować. Tak słyszałem serio. Ludzie - klupnijcie się w głowę - takie brednie tutaj wypisujcie że ciężko to nawet skomentować. Ja prawdę tak Ci tutaj źle? Złóż wypowiedzenie i szerokiej drogi. Tylko narzekać i marudzić. Żenada.

Aktualny
@Dobrze poinformowany

Kiedyś czytałem że zabiorą premię kwartalną bo w innych Electroluxach już zabrali - sprawdziło się.. więc być może i to jest prawda?

Krzysztof
@Aktualny

Premia kwartalna, o której wspominasz zależy od wyników i jest premią uznaniową, która nie zawsze się należy? Wyjaśnij proszę jakie są zasady przyznawania tej gratyfikacji finansowej.

Oko proroka

Pracownicy -------miały być pieniądze dla nas na święta wielkanocne a nie będzie. Pamiętacie w tamtym roku 100 lecie firmy i ten festyn dla dzieci firma wzięła z naszego funduszu świadczeń socjalnych kwotę 200 tyś. zł i je wszystkie przehuśtała. Zostało socjalu tylko 30 tyś. czyli na święta wielkanocne ludzie dostaną wielkie nic.Co o tym sądzicie? Jak oni mogli do tego się posunąć nie informując pracowników, przecież firma obraca się w milionach euro?

God woman
@Oko proroka

A skąd takie informacje , rok temu była to w tym roku tez będzie...

Oko proroka
@God woman

Zapytaj się przewodniczącego z Solidarności on Ci poinformuje o wszystkim.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kapitan Dick

Kochani a co słychać u geniusza wirtuoza logistyki Zbigniewa Z. który zwolnił całe zabrze z pracy a teraz nie ma z kim pracować ?

Polak
@Kapitan Dick

Panie Kapitanie melduję że faja to faja!

Hej ho
@Kapitan Dick

Nadal genialnie wirtuozuje z tym , że teraz całe Zabrze samo się zwalnia a kapitan ciągnie własną tratwę po bezdrożach logistyki w poszukiwaniu nowych majtkow :D

Jack Sparrow
@Kapitan Dick

Kapitanie.Masa kałowa została wydalona na magazyn wysyłkowy.Bez odbioru.

Kapitan Jack
@Kapitan Dick

Czy masa kałowa dalej żegluje po (usunięte przez administratora) czy jednak nie udało mu się złapać wiatru w żagle ?

Informator

Ludzie doszły mi słuchy że korpo ma dobrać się do naszego socjalnego czyli do wczasów pod gruszą i premii na święta. Zabrali stazowe i kwartalną i zabiorą nam socjalne bo oni wszystko mogą. Ponadto jak zrobią generalny remont w firmie zatrudnią ludzi na okres 3 miesięcy po to by wprowadzić system czterobrygadowy.

wiedzącywiecej
@Informator

Co za brednie wypisujesz... Ciekawe w czyim interesie jest sianie paniki fejkowymi niusami. Wojtek już wyjaśnił te ploty w grudniu

@Informator

Czy Wojtek to jeden z tych korposzczorow którzy powiedzą wszystko to czego potrzeba żeby załagodzić sytuację? Swoją drogą ciekawe jest to jak ludzie nie mający sumienia mogą robić w ciula innych.

Potas

(usunięte przez administratora) dna na dnie tyle w temacie tej firmy

Czarna

Mariusz niestety nic nie możemy zrobić z tą firmą jest nas mało sami nie damy rady.

Biurowy

Powiem wprost nawet jeśli nie podpiszecie tych nowych premii to oni i tak zrobią swoje. Więc nie wiem po co ta cała szopka z braniem każdego osobno na rozmowę. Niech najlepiej sobie całą premie zabiorą.

Brygada RR

Chcesz Zmianę zmienić?

Greg

A czy w tej firmie ktoś odbiera telefon? Dzwonie od tygodnia pod różne numery i nic....

Były
@Greg

Ha kiedyś odbierali

Witam. Czy ktoś może napisać o zarobkach w elektrolux zabrze??

@Nowy

2700zł brutto czyli 100 więcej niż najniższa krajowa na początek i umowa na trzy miesiące ---będę albo mi nie przedłuzą takie są realia tej firmy. Na większą stawkę to trzeba potem latać do liderów jak pies.

3120 brutto - pracownik magazynu,operator wózka widłowego

@Nowy

na próbnej umowe na niecałe 3 miesiące miałem na start 3000 brutto, po okresie próbnym dostałem umowę na niecałe 3 lata

Dlugostazowa
@Bladius

Dodaj , że jesteś nowym pracownikiem i pracujesz na magazynie wyrobów gotowych i jako tzw" wozkowy" masz inną stawkę niż np produkcja , bo Twoje wszechwiedzace udzielanie się pod wątkami na tym forum które Cię nie dotyczą zaczynaja drażnić. Każdy dział ma inne warunki pracy , inne badania i inne stawki. Więc albo się przyznaj czyją jesteś rodzina albo przestań się madrzyc.

@Dlugostazowa

Wielokrotnie pisałem że pracuje na magazynie wyrobów gotowych, i że stawki są wyższe niż na produkcji. Nowym to byłem na umowie próbnej. Po okresie próbnej już nie taki nowy

Kasiora

Będą dziś wypłaty?

Manna

10 i wypłaty dalej brak pewno będą jutro

@Kasiora

wypłaty są zawsze równo 10go

@Manna

Będą dziś. Wszystko zależy od banku, w Pekao Bank Polski (żubr) są między 15 a 16, czasem nawet po 16

@Bladius

A niby nasz kochany jest był taki zły ale wypłata zawsze była przed 10tym albo bardzo rzadko miało to miejsce 10tego rano . A tu taka renomowana firma A wypłaty brak , już raz taka sytuacja była , że dali 11 bo się "ktoś pomylił " Żenada, dobrze że już tam nie pracuje . Pozdrawiam bestowcow ;)

Bladius

Ale wiesz, że Best tu już niema od grudnia 2018 i dużo się zmieniło na lepsze?

Gotleb

Jak ostatnio pozwalniali pracowników to wychodzą braki że brakuje osób i oczywiście mózgi w tej firmie wymyśliły że skoro brakuje osób to nie będą zatrudniać nowych pracowników, tylko obecni pracownicy będą rzucani na inne działy gdzie są braki lub będą robić nadgodziny. Tyle w tym temacie...

Zaba

Warto składać cv do tej firmy

Nie

Morri

Nie

Lider
@Zaba

Ewidentnie NIE jak masz trochę godności to poszukaj sobie lepszej bardziej płatnej pracy, chyba że chcesz pracować za 2700 brutto Twoja wola.

@Lider

ja mam 3120 brutto, od kwietnia 3320 brutto

Xxx

Dlaczego od kwietnia?

NIE

@Xxx

bo do likwidacji idzie premia kwartalna za brak L4, zamiast tego będzie wliczone do stawki i podstawowa premia bedzię podwyższona do 15%

@Zaba

Składaj, ale nie na produkcję. Polecam magazyn, jako pracownik magazynu/operator wózka widłowego zarobisz więcej a praca łatwiejsza i znacznie przyjemniejsza

Cała prawda

W kwietniu zabiorą nam ostatnią premię kwartalną ,ci z góry już wymyślili plan złodziejski , ludzie będą chodzić na L4 to będzie zabierana premia -10%za każdy dzień, ponadto będzie pomniejszana premia za urlop,za opiekę nad dzieckiem,za dzień jak będziemy robić np.badania okresowe czyli w ciągu roku będziemy okradani przez korpo Electrociulstwa ok.5tyś.zł a pod koniec tego roku będą zwalniać resztę osób która była na l4 w tym roku ,czy to jest zgodne z prawem czas powiadomić PIP i media telewizyjne co oni ludziom robią finansowo.Ludzie trzeba ruszyć głową i się im zbuntować chyba że wolicie jak korpo kosi mam nasze ciężko zarobione pieniądze.

ONA

Imię Mariusz jest dość popularne w tej firmie jest ich kilku a Ty wiesz o kogo chodzi. Jak mówią uderz w stół a nożyce się odezwą. Myślę że jesteś recenzentem we własnej sprawie.

Zakochana
@ONA

Chodzilo mi o Mariusza co pracuje na dziale P.

@Cała prawda

Za urlop nie będą zabierać premi i nikt nie straci. Było tłumaczone, że zamiast premi kwartalnej będziemy mieć to wliczone w stawkę - podwyżka od 1 kwietnia, oraz będzie stały próg premii do 15 %. Nic nie zyskamy, ale też nie stracimy

Robol

Przyszedłem na chwilę a siedzę w tym (usunięte przez administratora) już 10 lat. Już po pierwszym dniu miałem ochotę się zwolnić.

Łoj
@Robol

Hm, to jesteś trochę niekonsekwentny w działaniu

Nr Dick

Wszystko fajnie tylko gdyby Don Corleone mnie nie wkurzał wiecznie.

Niezadowolony

Zaś wstawać do tej roboty do tego syfu i za co za marne grosze. Te poziomy i umiejętności mogą sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić za takie zarobki co najwyżej mogę tylko notować nic więcej.

Szaraczek

To co zrobili to jakaś kpina !!!!! Zabrać 450 kwartalne plus premie i dam 100 podwyżki kpina to tak jak zabrać komuś obiad i dac widelec żałosna firma pora się zwolnić

misiępodoba
@Szaraczek

Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i już dzisiaj Cię w firmie nie zobaczymy :).Powodzenia

Misieniepodoba
@misiępodoba

Widzę że i biura się udzielają na forum

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND