Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Sokół

Jak pracuje się jako pracownik hali dział warzywa - owoce Auchan, Zabrze? Chodzi mi jakie są tam warunki, jak traktują pracowników. ????

Stefan

Witam Czy ktoś się orientuje w jakim systemie zmianowym pracuje lakiernia w Electrolux Zabrze ?? Czy jest praca w nocy czy tylko w dzień ???? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pzdr

Zdecydowana dusza

Zaczyna się robić dom wariatów. Liniowi piszą donosy za pierdoły, ludzie boją się zjeść baton na linii. I teraz najważniejsze, na początku roku podniesiono normy o 10 procent i dano 5 procent podwyżek. Teraz podniesiono normy drastycznie, nawet do 30 procent w zależności od modelu. Ciekawe jak to udzwignie dział mechaniczny:). Czas zmieniać pracę, kto też się rozgląda za nową robotą niech da łapkę w górę, może to pokaże szefostwó jak przeginają

Salut
@Zdecydowana dusza

Dom wariatów to jest mało powiedziane, teraz głupota z biur przenosi się na halę i atmosfera z niejakiej spada poniżej krytyki. Pozdrawiam wszystkich jeszcze normalnych tzn przyszły były pracownik ????

Stefan
@Zdecydowana dusza

Witam Jestem zainteresowany pracą na lakierni mam doświadczenie. Zastanawiam się tylko czy na lakierni też wchodzi w grę praca w nocy bo słyszałem że jedynie na rano plus nadgodziny. Jeśli ktoś jest zorientowany w temacie to proszę dajcie znać Dzięki !!

Boy82

Witam. Na olx jest ogłoszenie o przyjęciu na wózek widłowy. Można spytać jakie są zarobki?

Asia
@Boy82

Nie wiem jak z zarobkami ale, ale wybierz inną firme. W tej smiesznej korporacji nie ma szacunku dla pracownika. Naprawdę.

Nero
@Asia

Jako były pracownik potwierdzam szkoda czasu na pracę za takie grosze. I pamiętaj że jedyny zadowolony pracownik tej firmy to jej były pracownik

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

xyz

tak na 2 miesiące

Ziomuś

Tak

Neutralny pracownik

No panie dyrektorze czekamy na zebranie do czego dążycie zastąpić nas Ukraińcami czy może się mylimy jeśli tak proszę to sprostować przez kierowników

Ktoś z linii
@Neutralny pracownik

Oni są w takiej desperacji że zatrudniają fachowców z Ukrainy, bo Polacy nie chcą pracować na start za 2900 brutto.Teraz będzie fajna komunikacja między Polakami a Ukraincami bo mało która osoba zna język polski.

Skorpion

Firma przyjęła 20 pracowników Ukraińców z Siewierza.Komu z Was się kończy umowa pod koniec tego roku nie przedłużą i kto ma dużo L4 to będzie zwolniony,bo Electrolux nie przedłuża umów i nie daje umów na stałe.Pracownicy Polacy szkolcie tych Ukraińców a oni się wyszkolą będą bakać normy po 12 godzin a Was korpo powoli się pozbędzie,no i jeszcze ta PANDEMIA zarząd zrobi czystkę w firmie.To samo będzie co w listopadzie 2019 roku.Korpo Electrolux staje się powoli firmą ukraińską bo Polacy to gorszy sort.

@Skorpion

Jeden młody chłopak już prawie jest na wylocie,ten z giętarek z K24 u prezydenta na zmianie co zawsze robi pierwsze gięcie nie przedłużą mu umowy bo nie wyrabia normy i za wolno robi.Docenili go tak trzymać.

Bosh
@Skorpion

Oni robią z ludzi co chcą A te tępe baby się boją jeszcze kiedyś na mechanicznym ludzie mieli jaja i walczyli o swoje Ale teraz to zostały same przydu.... szkoda ale jeśli firma electrociul lubi samych przydupasow to niech mają ja tylko do końca umowy i uciekam z tego gow..

Tygrysek
@Prorok

Prezydent robi czystki pisze maile do dyrekcji kogo mają zwolnić nie liczy się z doświadczonymi pracownikami. Zostaną tylko ci posłuszni i co chcą robić nadgodziny a że nowi mniej potrafią to go nie obchodzi podobno na wylocie jest 9 osob w tym pracownicy z wieloletnim stażem dlatego szkoli sie tylu nowych i bedzie jeszcze wiecej

@Tygrysek

(usunięte przez administratora) Jest takie powiedzenie wchodzisz między wrony musisz krakać jak one. Doświadczeni pracownicy od niego odchodzą na inne zmiany bo widzą że mu odbija. Niedługo zostanie na dziale tyko on i jego marionetki

Informator

Dali pracownikom 4% podwyżki, ale to nie jest podwyżka tylko RWI czyli roczne wyrównanie inflacyjne. Od 1-go stycznia idzie w górę najniższa krajowa z 2600 brutto na 2800 a korpo dało ściepy pracownikom z Tarczy Antykryzysowej co pobrali z budżetu państwowego czyli po 150zł brutto. Tylko trzeba zobaczyć jak korpo ciula pracowników najniższa krajowa 200zł brutto a oni 150zł brutto. Za parę lat najniższa krajowa tymi krokami wyrówna się ze stawkami pracowników Electrolux-a.Ponoć kierownictwo i liderzy dostali takie podwyżki że by Wam oczy wyszły na wierzch.Już podnieśli normy na liniach a liderom zaczyna ryć w ich deklach z powodu pracy.

@Informator

Kłamiesz i rozsiewasz plotki... Z tymi podwyżkami dla liderów odleciałeś w kosmos... Narzekanie na podwyżki to szczyt, ile razy za Besta dostałeś podwyżkę?

@Informator

Ja się cieszę że jest kryzys na rynku, zwalniają w innych firmach, nam firma dała jeszcze podwyżki. Nawet gdyby były małe trzeba się cieszyć z tego co mamy. Idą Święta dostałeś pieniądze, masz kilka dni wolnego, nie narzekaj tylko ciesz się z rodziną, że macie co na stół położyć :) pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych

@Neutralna

Masz rację Jest covid, mogli zwolnić wielu ludzi... Wszyscy zachowali pracę a nawet mamy podwyżki. Jestem ciekawy kto tak próbuje za każdym razem mącić na tym forum. Wiecznie źle...

Dziś kolejna osoba zostałq zwolniona przez prezydenta. Ha tfu

Prorok

(usunięte przez administratora)bo nie jesteś nam potrzebny,taki mają szacunek do starszych pracowników.Poprostu zero szacunku i w firmie panuje ZŁO od góry do liderów.Mam nadzieję że Pan Bóg kiedyś rozliczy sprawiedliwie te osoby co krzywdzą innych,bo nikt nie będzie żył wiecznie.

Prorok

Widzę że mi i Skorpionowi pewna osoba dała wykrzyknik w prawym górnym rogu.To nie jest żaden HEJT tylko prawda co się dzieje niedobrego w firmie,Widocznie tej osobie nie podobają się posty prawdy najlepiej pisać posty fałszu i zakłamania,wtedy posty nie będą cenzurowane i wykrzyknikowane..Czytając post nick Skorpion ta osoba napisała 100% prawdy co się teraz dzieje w firmie.Posty PRAWDY niektóre osoby bolą i mają boleć bo PRAWDA zawsze zwycięży.

Dell
@Prorok

To Jest korporacja tu liczy się kasa,obiecywali starszemu pracownikowi ze zostawią go w firmie do emerytury. Ale ich słowo jest nic nie warte więc starszy pan stracił pracę .... Braci bando kłamców

@Dell

Starszemu panu nie przedłużyli umowy z powodu niektórych osób na k24Jak pracował tam to po kryjomu chodzili do lidera i mówili mu za jego plecami---ON SIĘ TUTAJ NIE NADAJE,NIE CHCEMY GO TU.No i chłopu nie przedłużyli umowy a lider i Włoch dopełnili formalności.

The Bestciak

Ludzie nie podpisujcie tej nowej premii, chcą was okradać z waszych pieniędzy. Pokażmy im że miarka się przebrała nadszedł czas by im pokazać że potrafimy się zbuntować i nie będą nas (usunięte przez administratora) na kasę.

Quest
@The Bestciak

Dokładnie myślą że oni wszystko mogą,wielka korporacją a praktyki złodziejskie wprowadzają Ja tego też nie podpisze niech sobie poradzą... Pora w końcu na strajk w tej firmie to dopiero by było zdziwienie....

Barcik

Tylko podobno, gdy nie podpisze, to mogę dostać wypowiedzenie, to co robić??

Lalalla
@Barcik

Nie podpisywać i cieszyć się z wypowiedzenia! ????

@Quest

Człowieku Ty się ciesz, że pracę masz!. Nadeszły ciężkie czasy, pracodawca daje Ci podwyżkę to gardzisz, nie masz wstydu. Zwolnij się jeśli Ci nie pasuje.

Bosh
@Neutralna

Co Ty (usunięte przez administratora)pracy że min 3000 brutto na start jest na pęczki A i więcej też jest dużo szkoda zdrowia dla tej pseudo firmy

@Bosh

Więc co tutaj jeszcze robisz?, zabieraj manele i wynocha. Szukaj aprobaty na innym forum i koleżanek lub kolegów w innej firmie.

Była pracownica

Słyszałam że będą zwalniać ludzi za L4.Już ponoć zwolnili kogoś za bumelę i l4.

Jaja na plecach
@Była pracownica

A Ja słyszałem ze jesteś byłym pracownikiem , pitolisz jak potłuczony nudzi ci się ? Czy nabijasz posty za kasę ?

@Była pracownica

Jak za bumelę to co się dziwisz???

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w BEST POLAND?

Tutsi

Ruanda-Rundi najczęściej sporadycznie język nyankole. Powodzenia.

Szczepienie na grypę obowiązkowe? Inaczej stracisz pracę Jak zauważa "Rzeczpospolita", z rozporządzenia pochodzącego sprzed 15 lat wynika, że wirus grypy uznawany jest za jeden ze "szkodliwych czynników biologicznych". Tym samym może to być podstawą do zapewnienia pracownikom możliwości zaszczepienia się na grypę przez pracodawcę. Jeśli jednak w takiej sytuacji pracownik odmówi zaszczepienia się, może stać się to podstawą do przeniesienia na inne stanowisko, a nawet zwolnienia z pracy - pisze "Rz".

Szybki Bill

Liderzy z powodu szczepionki już po tajemnie robią listę tych osób które nie chcą się zaszczepić na grypę, listę do łysego żeby te osoby zwolnił z pracy pod koniec listopada.Wiem bo widziałem i słyszałem jak pomarańczowy rozmawiał przez telefon służbowy. A więc pod koniec roku szykują się zwolnienia pracowników.

Hugo
@Szybki Bill

Pracodawca zauważył że go przejrzeliśmy i wycofał się ze szczepionek. Brawo my! Udało się ochronić wiele miejsc pracy.

Wspomnienie

Ludzie Ciągle narzekacie... Kiedyś jeszcze za czasów StilPol i Best też było ciężko. Mieliśmy technologa C.da L, który hmm można powiedzieć nie ogarniał tematów zbyt sprytnie, lakiernia ze złomu, prasy kazali nam naprawiać szkotem itp... na jednego Polaka było 3 Włochów no ale się kręciło.. ludzie przychodzili i będą przychodzić bo prawda jest taka ze trzeba za cos żyć na tym świecie...

Majstrer

(usunięte przez administratora) to dopiero wykorzystuje ludzi, jemu to pasuje ja pracownik ogarnia kilka stanowisk. Lecz nagrody za to żadnej, podwyżka zapomnij, kręci nosem, że musisz się bardziej wykazać by ci podnieść wypłatę, a potem i tak to olewa. Poczekaj łysy skończy się epidemia to posypią się wypowiedzenia i wtedy zobaczymy kto ci będzie robił za takie stawki....

Robol
@Majstrer

Już ma problem brakuje ludzi miał porządnych i ogarnietych no ale brak szacunku do pracownika i zwalnianie to jest kawał włoskiego (usunięte przez administratora)

Szkoda że firma nie robi szkoleń z języków obcych wiele ludzi w biurze świetnie włada językiem angielskim mogli by robić warsztaty dla chętnych pracowników

Bladius

Firma zwalnia wszystkich, którzy wracają z zasiłku opiekuńczego. Od razu po 3 miesiącach jak wróciłem 27.08 to na koniec wypowiedzenie.

Daniel wózkowy

W Katowicach na Załężu potrzebujemy ludzi - zapraszam Jeździłem na silnikach

Zenek
@Bladius

I bardzo dobrze. Trzeba pozbywać się kombinatorów których częściej nie ma w pracy niż są. Niektórzy chyba zapomnieli że PRL się skończył i nikt ich tu nie trzyma na siłę

Gwiazdeczka *
@Zenek

Wreszcie ktoś zaczyna coś z tym robić. Jak długo jeszcze mamy pracować za tych leserów, którzy tłumaczą się zamknięciem przedszkoli i szkół zasłaniając się dziećmi.Brawo dla kadry zarządzającej, teraz już mamusie i tatusiowie mogą siedzieć bez limitu w domku :)

@Zenek

Sam jesteś kombinator, nie każde dziecko wychowuje się w pełnej rodzinie i nie każdemu dziecku nagle da sie zorganizować opiekę jak przedszkola nagle pozamykali. Podobno pracodawcy którzy skorzystali z tarczy nie mogą zwalniać. Jeśli Elux skorzystało a mimo to zwalnia to złamali prawo i czeka ich gigantyczna kara finansowa

@Gwiazdeczka *

sam jesteś leser, nie robisz za kogoś tylko robisz za siebie, a zasiłek jest płacony rodzicom z ich własnych składek które pracodawca odprowadzał do ZUSu. To jest czyste skur... ze strony Elux. Zbyszek sam korzystał pewnie z zasiłku. Pracowawca nic nie trafił bo i tak płacił ZUS, a ich okapów i tak nikt teraz nie kupuje. Praktycznie wszystko idzie na Mirków. Gdybym ich podał do sądu pracy to bym wygrał. Ale tylko (usunięte przez administratora) by walczył o przywrócenie do pracy gdzie będzie się tyrać bez premii. Są lepsze zakłady, które płacą znacznie więcej

Daniel wózkowy
@Bladius

Ale założenie sprawy w sądzie pracy jest darmowe. Walcz o siebie. A tych wszystkich no life'ów ignoruj. To że oni nie mają w swoim życiu priorytetów to ich życiowy wybór. Pracujemy by żyć, a nie żyjemy by pracować...

Bladius

Oni nawet do teraz nie zadbali o zaktualizowanie wpisu w KRS dlatego tu nadal nazwa BEST. Rzetelny pracodawca odpisuje na forum, oni nas mają gdzieś bo nawet tu nie zaglądają. Mają ból pośladów, że tu się prawdę o nich pisze. Nawet kadry zniechęcają by to czytać bo że niby nieprawda itp. Na własnej skórze się przekonałem, że poprostu nie chcą by ludzie którzy chcą tu pracować znali prawdę. Ta firma o BHP dba tylko na papierku, o pracownika dba tylko w pustych słowach a premie ma tylko dla biura

Asia

Moja opinia szybko zniknęła niestety

Liderka
@Bladius

Jak Ci się nie podoba praca w Electrolux-ie to się zwolnij nikt tu Cię na siłę nie trzymam.Po paru tygodniach od zwolnienia nikt Cię nie wspomni i nie będzie o Tobie pamiętał że taka osoba tutaj pracowała.

K
@Liderka

No to ja już wszystko wiem.

Jeden z wielu
@K

Dokładnie taka atmosfera... Jak ci zdrowie miłe daj sobie spokój.

Aneta3

Ja tam byłam to nie ludzie to jakieś zjebane łby za parę groszy spuszczają się a ten kretyn ze stoperem to niech sobie mózg zmierzy przepraszam futerał po mózgu a z hr takie poważne no za4500 wypłaty ...ostatnia moja dniówka papa

@Aneta3

Masz rację (usunięte przez administratora) by wylizali tej no i temu faktycznie to nie są ludzie

N3CROZZY

Witam, jak wygląda sytuacja w firmie? Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile nowy pracownik na umowie próbnej zarabia pracując cały miesiąc? Dostałem ofertę pracy i dlatego pytam czy opłaca się zostać na dłuższą metę w firmie. Zaoferowali okres próbny 2 miesiące z stawka 2 tys netto+ Prosiłbym o informacje

Żabol

Śmieszna firma w której są śmieszne zarobki za uczciwie wykonaną pracę struktura korporacyjna przypominająca obozy pracy podczas wojny

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND