Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Kris

Kupiec surowca drzewnego - ktoś ma wiedzę ile na takim stanowisku można zarobić? Warto starać się o takie stanowisko?

Patrycja

Dzień Dobry Państwu, Mam firmę zajmującą się tylko cateringiem. Dania z całego świata. Komu wysłać ofertę na współpracę? Mam Moce dla przygotowania do 800 posiłków. Obsługujemy duże fabryki. Mamy doświadczenie 20 lat. Klienci bardzo zadowoleni. Zresztą menu stworzyliśmy na podstawie ich ulubionych dań.

Bez nicku
@Patrycja

Poproszę namiary na siebie i ofertę współpracy Pozdrawiam Dziewczyna....

Patrycja
@Bez nicku

Przepraszam, Ale warunków nie będę podawała publicznie. Kogo Pani reprezentuje?

Firma Egger to jeb..ane (usunięte przez administratora) przyszła chołota że Szczytna i Wielbarka z Michelin i wprowadzili swoje rządy porobili się kierownikami po znajomości bez szkoły ???????? pozytywną jedna wiadomość to że Gajewski poleciał z tej (usunięte przez administratora) firmy a teraz czas na pseudo kierownika , który nie zna się na maszynie Stachelka i pozostałych nieuków !!! Zwalniają ludzi za byle co to już jest chore! Rumun Olari w (usunięte przez administratora) żeby się za to wziąć ????pewnie jest zbyt zajęty swoją kochanicą z kateringu ... Żal jeden wielki żal ten cały Egger ????????????

Gajewski

Widać podjąłem dobrą decyzję, że odszedłem. Szkoda tylko, że większość wypowiadających się osób jest byłymi pracownikami i bez powodu nikogo nie zwalniano. Widziałem wypłaty i niektórzy zarabiali wporządku pieniądze. Na start wiadomo, że kokosów nikt nie zarobi. Dostałem tą posadę, bo wierzyli, że jestem odpowiednią osobą. Pochodzę z innego regionu więc o kolesiostwie nie było mowy. Przy wyborze kierowników jest branych mnóstwo aspektów. Ktoś może być mega dobrym operatorem ale nie ma podejścia do ludzi. Wiadomo, że każdy wyraża swoją opinię ale ludzi traktowałem fer. Firma Egger była najlepszym wyborem w moim życiu. Dziękuję za mega fajną atmosferę, a wy opisując wszystko tak po chamsku, to niczym się nie różnicie od tych opisywanych osób.

Leon Pisarz
@Gajewski

czemu Pan odszedł ? Chce Pan wrócić?

Magik
@Gajewski

Ty za to się różnisz pier..dolony cwaniaczku Ludzi których przyjął Skiba ty pajacu pozwalniałeś !! Znasz regulamin ?? Upomienie Nagana Dyscyplinarka! A ty pajacu na pstrykniecie palca ludzi wywalaleś a teraz udajesz pokrzywdzonego! Dalej wmawiaj sobie ze byleś odpowiednią osobą ha ha Jestem rozbawiony!!! Wszyscy wypowiadajacy się wiedza jaki z ciebie był (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) I nie dziekuj bo wiekszosc pracownikow cie tu nie chcialo tak samo jak tego Kolejnego pajaca królika i jego dennej siostruni krora od tak miala po znajomosci zapewnioną posadkę kierownika bez szkoły dziewczyny zapier...dalały a lala siedziała Jesteś żalosny i nie tlumacz się już oszczędź WSTYDU !!

Ryba

Kolejny rekord, kolejny sukces! A gdzie nagroda? Dyrektor potrafi tylko poganiać (usunięte przez administratora)O premiach czy symbolicznej pizzy albo piwie dla swoich ludzi udaje ze nie pamięta... Na KT co chwila jakaś nagroda, na surowej płycie tylko "więcej, szybciej", i opierdziel ze przestoje. Tak sie nie da pracowac. Another record, another succes! Where is the prize? Director can only scream and push to work faster. He forget about bonus, or a pizza or Egger beer for his Peoples... On KT theres all the times some record celebration. On raw board only "more, faster", and screaming for stop times. Its impossible to work that way.

Lothar Mat.
@Ryba

A para wodna? A obiady? A owoce? Zmieniacie świat! Nigdy nikt wcześniej nie wiedział o biomasie! Głowa do góry ! PS. Pizza jest niezdrowa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
EX

Byłem, pracowałem i podziękowałem ... -2900 brutto -praca we wszystkie święta -2 weekendy po 12h każdego miesiąca -mobbing i zastraszanie pracowników -kadra kierowników, liderów to jakieś nieporozumienie .. Ogarnijcie się ludzie .. jest pełno lepszych firm Pozdrawiam trzeźwo myślących

Lothar Mat.
@EX

dobra dobra, a benefity? karta sport, obiady - kuchnia świata, para?

czark

Firma szczyci się przestrzeganiem jakichś tam zasad,z (usunięte przez administratora) zresztą wziętych,po przeczytaniu opinii utwierdzIłem się tylko w przekonaniu że to zwykłe dziadostwo.Na złożoną reklamację (różne partie paneli w paczce),odpowiedź -Pana reklamacja jest bez zasadna,panele są (usunięte przez administratora) tylko są żle położone-A wystarczyłoby przysłać eksperta który na pierwszy rzut oka nie miałby wątpliwości że jednak coś poszło nie tak.Nie wspomnę już o innych bzdurnych argumentach specjalisty(pożal się boże)p.Marka ŁUKASZEWSKIEGO.ŻENADA.

Pracownik90

Dokładnie, żadna firma tak szybko nie zamieniła się w (usunięte przez administratora). Egger pobił rekord. Teraz transport nawet dla dojeżdżających się sypie. Jak chcesz o podwyzszce pogadać to Ci bramę pokazują

Wiola

A to już ewidentne kłamstwo. Dodatki są i do godzin nocnych i do pracy w systemie zmianowym. Z reszta wszystko widać na pasku wypłaty, wiec po co to ściemnianie?

Była pracownica
@Wiola

Od kiedy są??? Od niedawna. Żeby cokolwiek zarobić i żeby pociągnąć do 5 to trzeba mieć po 200 godzin. Powoli I'm się wszystko posypie, bo wszyscy posiadający jakąś wiedzę uciekają stamtąd... Zostaną sami wykwalifikowani ????????????????????

Ciekawa jestem dlaczego w wyszukiwarce zmienili Biskupiec na Poznań? Afera goni aferę I boją się konsekwencji. Sex na hali rozwody ciemne interesy masakra.

Jan Kos

Firma słaba, kadra bez doświadczenia, kasa gorsza niż w okolicy, a dyrektor beznadziejny. Mam nadzieje ze stary pan Egger przywiezie swoim samolotem wreszcie doroslego mężczyzne i zmieni tego chłopca na stanowisku dyrektora. Company not the best, management weak, money lower than in area, and director is the worst. I hope that mister Egger will bring with him a adult man, and change this boy on directors position.

Helmuth jr.
@Jan Kos

a obiady? jak obiedy?

Agnieszka Mazur

Dziękuję, myślałam o pracy ale już straciłam ochotę.

Szukam pracy

Hey ludzie czy dalej w Eggerze jest catering ? Chce się przyjąć do pracy tam do tego cateringu ....może wie ktoś jak nazywa się Pani właścicielka lub ma namiar ...nie wiem jak mam się kompletnie z tą panią skontaktować ... Pomożecie ?

@Szukam pracy

Pani Anna. Jak umiesz gotowac, to sie przyjmij, moze wreszcie dadza cos normalnego do zjedzenia

Emilia
@Cyganek

poproszę o podanie kontaktu. Szukam pracy na kuchni. Mam książeczkę sanepidowską.

Czy naprawdę zarobki mniejsze niż 2900 brutto na wózku widłowym? Czy agencja może więcej zaproponować?

damian
@Nowy

jak przychodzisz z uprawnieniami UDT na I wjo lub II wjo to dostaniesz troche wiencej ale to i tak ok 3 brutto. z nadgodzinami wyjdzie ci tak ok 3 tyś na reke

@damian

Cześć mam pytanie jak się pracuje w Egger , chodzi mi o operatorów widłaków czy jest mobing, jaka jest atmosfera i zarobki ? Będę wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam

Czym Egger Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Cyganek

Darmowe owoce, dojazdy, obiady, i multisporta, a do tego kolesiostwo, kierownictwo bez doswiadczenia, dyrektora ktory zadzwoni do ciebie w nocy zeby cie zjechać jak psa, ze ktos czegos nie zrobil na twojej zmianie... Zachecajaco, nie?

Aurelia Hirsch
@Cyganek

Ale świadomość, że emitowana jest "tylko para wodna" to chyba super motywator ?:)

@Cyganek

Mam pytanie czy w Egger pracuje się źle ? Pytam ponieważ myślę o złożeniu dokumentów do firmy .Jako operator wózka , proszę o informację jak tam się pracuje Dziękuję za każdą odpowiedź . Pozdrawiam

Mop

Praca jak praca. Kierownictwo powinno sie wiele nauczyc. Niestety w wiekszosci sa to ludzie niekompetentni. Pilnuja kolesiostwa i nie ma jak cokolwiek zmienic. Wiadomo swoj tylek wazniejszy wiec po co sie narazac. Mysle ze gora nie zna wielu ukrywanych problemow

Aurelia Hirsch
@Mop

czyli tak jak z parą wodną?

Franek

Kto jest teraz kierownikiem?

Cyganek

Nie ma co tlumaczyc, tylko trzeba zbierac dowody, a potem jechac z tematem. To nie rumunia, zebysmy sie dawali szmacic naszemu szacownemu Ksiażęciu Karpat.

Witam czytających wybierając się do pracy firmy Egger w Biskupcu nie polecam, nie ma sensu się starać bo i tak wyrzuca jak psa, okradną w dodatku, a tak się chwala ze jaka to rodzina. Zastanówcie się jest wiele firm co potrafią poszanować pracownika. Pozdrawiam

Max

Masz rację kolego. Dziwaczna firma. Szkoda czasu tam pracować.

essa

Witam,orientuje się ktoś jak wygląda obecnie praca operatora w biskupcu? jakie zarobki, atmosfera ?

Czy egger w obecnej sytuacji rekrutuje?

Xxx

Zastanawiam się czy dyrekcja podejmie jakieś działania i postanowi wstrzymać produkcje na czas epidemii.Czy może czekają aż się ktoś zarazi

Pajak
@Xxx

Myślę ze właśnie umożliwienie ciągłości produkcji świadczy o ogromym poczuciu odpowiedzialnosci zarówno za firmę jak i za bezpieczeństwo pracowników. Powinniśmy być zadowoleni z tej możliwości - czasem wystarczy spojrzeć troszkę szerzej

Xxx
@Pajak

Też powinni patrzyć na bezpieczeństwo pracowników a nie tylko o produkcje ,nie długo będziemy chodzić w białych kąmbinezonach aby tylko produkcja szła ,zdrowie pracowników (usunięte przez administratora)aby pracowali

On

Nawet nie ma środków ochrony osobistej !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań