Opinie o ZARA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ZARA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZARA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARA w Kraków

Boh

Nie przypominam sobie, żeby w sieciówkach w galerii Kazimierz mogły przebywać zwierzęta np takie jak króliki ;)

Henry

Firma może być dobra ale trzeba być dobrym pracownikiem!!

Diego

Odniosę się po części do poprzedniej opinii. - Dla osób świeżo zatrudnionych to między innymi darmowa opieka zdrowotna - tylko dla pracownika, okrojony pakiet podstawowy luxmed (jak dla studenta, może być ok). - karta rabatowa do wszystkich brendów inditexu 25% - pensja to około 2 200 - 2 300 brutto (+ śmieszne dodatki) więc zbytnio pieniędzy nie ma na zakupy z tej karty (limit 6 tys rocznie) - dodatkowo za każdy przepracowany kolejny rok "stówa co roku" - aktualnie to nawet 150 bo płaca minimalna szybciej rośnie - kombinowanie z grafikami, przepisywanie godzin, po kilku dniach dopisywanie dnia pracy itp. Ogólnie ciężka praca za bardzo małe pieniądze, zwłaszcza jak na duże miasto - managerowie z łapanki, błędy ortograficzne w sms'ach, źle rozpisane grafiki i później panika, że brak obstawy na zmianie. Praca w weekendy praktycznie obowiązkowa.

Angela

Zara Serenada. Obsługa dramatyczna, nie miła, nie kulturalna. Nic się nie da z paniami obsługującymi załatwić, przyszłam z reklamacja czekałam na menagera 30 minut . Panie przy kasie opryskliwe . Całe szczęście Że nie ma obsługi w tym sklepie bo nic by te panie nie sprzedały . Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam w Krakowie żeby ktoś tak traktował klienta. Ogólnie proces reklamacyjny przebieg szybko jak już pani do mnie dotarła.ale ludzie tu pracujący do dramat

@Angela

Rozumiem, że chciałaś podzielić się swoją opinią o sklepie ZARA w Krakowie, ale zwróć proszę uwagę na fakt, że na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów czy usług. Czy są na forum osoby obecnie zatrudnione w którymś z salonów ZARA w Krakowie? Co powiecie o pracy w tym miejscu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZARA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Anita

Fajnie się pracuje, polecam!!

Pełna nadziei

Dla osób świeżo zatrudnionych to między innymi darmowa opieka zdrowotna ,karta rabatowa do wszystkich brendów inditexu 25%,karta multisport, dodatkowo za każdy przepracowany kolejny rok "stówa co roku",oraz "udział w zyskach" ale to jest premia wyplacana raz w roku dla osob ktore przepracowaly pelne dwa lata i jest to okolo 850 zl/netto .Zresztą mało kto z nowych pracowników wytrzymuje w tych warunkach tyle czasu ,rotacja pracowników jest teraz taka jak nigdy wcześniej ,wszystko jest nie tak od braku szacunku do pracowników po łamanie kodeksu pracy ,dlatego na dzień dzisiejszy zara boryka się z brakiem rąk do pracy, a z ich podejściem do pracowników prędko nic się nie zmieni .

Alicja

@Były Pracownik, czy napiszesz coś o wspomnianych przez Ciebie benefitach, jakie przyznaje Firma? To bardzo szerokie pojęcie. Co konkretnie oferuje ZARA? Czy już od pierwszego dnia można liczyć na umowę o pracę? Każda informacja dodana przez Ciebie na pewno pomoże innym użytkownikom w podjęciu decyzji o aplikowaniu do tej pracy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w ZARA?

były_pracownik

Kto chce mieć pracowników powinien o nich dbać...i choć na rynku pracy sporo się zmieniło, Zara zmieniła się jeszcze bardziej. Relacje między sprzedawcami zawsze były OK, natomiast na linii kierownicy/sprzedawcy zaczęło się źle dziać i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nie wszystko da się przeliczyć w tabelkach, a oni zapominają, że czynnik ludzki jest równie istotny (a może nawet ważniejszy) jak sprzedaż. Liczne benefity nie załatwią sprawy...mogą co najwyżej chwilowo zamydlić oczy :)

Izka

Chciałabym pracować w firmie.m Może dowiem się coś jak rekrutują?

Edyta
@Izka

Zanies CV do sklepu lub wyslij w odpowiedzi na ogloszenie. Rekrutacja jak wszedzie.

Alicja

@laurr rzeczywiście benefiy robią tutaj wrażenie, może dodać jaką Zara daje umowę studentom i osobom bez tego statusu? Minusy, które opisałeś rzeczywiście mogłyby ulec poprawie, czy w tej sprawie pracownicy próbowali rozmawiać z kierownikami?

Alicja

@Laurrrr to dobrze, że jesteś zadowolona. Wspominasz m.in. o tym, że firma oferuje ciekawe benefity. Jakie konkretnie? Wspominasz również o wydzielonych 'strefach' w pracy. Od czego zależy to, czy cały dzień spędza się na jednej, czy w ciągu dnia przechodzi się przez różne strefy?

Laurrrr
@Alicja

Benefity w postaci bonów na zakupy z okazji urodzin, świąt itp., zniżki na kartę multisport, pakiet medyczny, zniżki pracownicze do całego Inditexu. Strefy zależą od planu dnia - na planie dnia masz napisaną daną strefę w jakiej stoisz, niestety to się może nagle zmienić i kierownik poprosi cię o zmianę strefy. I biegasz w kółko. Przepracowałam już trochę dłużej i wypowiem się ponownie, tym razem jednak nie tak pozytywnie. Szukam nowej pracy :) Niestety nie polecam, przynajmniej nie w bardzo ruchliwych galeriach. Ciągle zatrudniane są nowe osoby, a nie ma kto pracować. Grafik to jakiś żart - codziennie piszą do ciiebie czy możzesz przyjść wcześniej, z dnia na dzień jest wszystko zmieniane, więc dopiero dzień wcześniej albo nawet tego samego dnia dowiadujesz się jak masz przyjść do pracy!! To są żarty. Na dodatek niczego nie uczą, cały czas się stoi w miejscu i o nic nie można się doprosić. Niestety brak jakiejkolwiek organizacji... Bardzo się zawiodłam, bo miałam spore oczekiwania co do firmy. Zakupy w Zarze - ok. Praca w Zarze - nie polecam.

Alicja

Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku - sprzedawca w firmie ZARA? Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Laurrrr
@Alicja

Przez nawet 11 godzin musisz stać w swojej strefie i jej pilnować, poprawiać i rozwieszac ubrania z przymierzalni. Najgorzej jak klient pyta o jakaś rzecz z innej strefy i nie możesz z nim podejść i pokazać, tylko musisz odesłać do kogoś innego, bo nawet na sekundę nie wolno opuścić swojej strefy - trochę bez sensu. Ogólnie jeśli jest się przyzwyczajonym do pracy stojącej przez kilkanaście godzin to jest ok, jeśli zmieniasz strefy, trochę na kasie, trochę na przymierzalni i trochę na sklepie to czas mija szybko. Najgorzej jak kilka godzin w jednym miejscu. Czasem nie można doprosic się o przerwę, bo nie ma kto cię zastąpić na strefie, więc 7 godzin bez wody i siku, ale da się wytrzymać. Najgorsze ze wszystkiego są BUTY od uniformu. Bardzo niewygodny, porobily się pęcherze na palcach i nie da się chodzić. Co Bardzo wpływa na jakość wykonywanej pracy, bo po kilku godzinach od tych butów bolą całe nogi i o niczym innym nie myślisz, tylko o tym, ze nie możesz się ruszyć, a musisz rozniesc kolejna sterte ubrań, a liczy się tempo :) ale praca ok, są fajne benefity i całkiem przyjazna atmosfera.

dcfvbg

ale o co dokladnie chodiz? przeciez kazdy moze wyrazic swoje zdanie jedynym sie ta marka podoba innym nie ;p nigdy nie ebdzie tak ze wszyscy ebda mieli takie samo zdanie..ja uwazam ze kiedys w Zarze były ladniejsze ubrania i lepszy wybór teraz jest zbyt duzo oryginalnych rzeczy

z

noooooooooooooo teraz to napewno złoże CV, już leceeeeeeeeeeeeeeeeeee

zizi

no i Dominiczka pokazała swój kulturalny poziom...

Beeznes

Hej! A możecie mi powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy w ZARA HOME??????

fagf

Fatalna atmosfera i wyzysk ... koleżeństwa brak każdy spięty i zirytowany

Jeśli chodzi o rekrutację, to można przynieść CV do sklepu albo poszukać ogłoszeń na różnych portalach internetowych. Co do wynagrodzenia to jest średnie, co nie znaczy że złe :D W okresie wyprzedaży można zarobić więcej, bo są dodatkowe premie. Praca nie należy do najłatwiejszych, bo jest dużo obowiązków i firma stara się by pracownicy mieli dużą wiedzę na temat produktu, więc na pewno na początku jest ciężko wszystko przyswoić. Firma zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę. Co do zniżek na "ciuchy" to szału nie ma jest to karta rabatowa do całego inditexu, ale jest mały % zniżki, jednak zawsze to jest jakaś oszczędność także wiadomo, że jest to jakiś plus w tej pracy. Firma oferuje również swoim pracownikom bony na święta, urodziny, za konkursy w firmie, także całkiem fajnie dbają o pracowników. Wiadomo, że jak w każdej pracy, w której jest kontakt z klientem bywają trudniejsze dni, ale jednak częściej trafiają się klienci "na poziomie" niż opryskliwi i gburowaci :D Także serdecznie polecam :)

fas

KOŁCHOZ JAKICH MAŁO!!!

olecki

taak, poza tym taką samą rekrutację mają inne sklepy, potwierdzam! nie ma tutaj konkretnych ogłoszeń raczej, czasami w okresie wyprzedaży czy przecen potrzeba dodatkowej parcy rak, więc też dorywczo moim zdaniem mozna w ten sposób pracować. Ale nie ma takich sezonów typowo rekrutacyjnych u nich z tego co wiem.

napominam że watek schodzi na Zare a dotyczy Zary Home.

Zostaw merytoryczną opinię o ZARA - Kraków

• Jak się pracuje w ZARA?

Zobacz opinie na temat firmy ZARA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARA?

ZARA