Opinie o WorldVentures w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WorldVentures. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WorldVentures o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WorldVentures w Poznań

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie WorldVentures?

Czy pracodawca WorldVentures organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aneta Nowy wpis

Tak, jak najbardziej. Mogę wyjaśnić o pracy w WorldVentures.

Andrzej Nowy wpis
@Aneta

W takim razie wyjaśnij proszę jakiego rodzaju są to szkolenia - branżowe, czy językowe? Chętnie też dowiem się, czy na takie kursy są wysyłani wszyscy pracownicy, czy tylko Ci, którzy mają dobre wyniki i wyróżniają się w pracy.

Aneta Nowy wpis
@Andrzej

Są szkolenia różnego rodzaju i są dla wszystkich chętnych. Są zespołowe, które są bezpłatne, ponieważ dotyczą rozwoju własnego zespołu. Są regionalne lub międzynarodowe, podczas których przyjeżdżają partnerzy z całego świata dla treningu, jednak są one płatne. Dla bardziej dokładnej informacji możemy wymienić się kontaktami i wtedy wszystko wyjaśnię bardziej szczegółowo.

Podpowiedzcie coś o pracy w firmie, czy w ogóle kogoś potrzebują?

AnnaJames
@Karolina

Podaj namiar na siebie. Chętnie pomogę.

MJJ

Witam, Zaczne może od oczywistej oczywistości ... "nie ma darmowych obiadów - ktoś prędzej czy później będzie musiał za niego zapłacić". Ale do rzeczy .... Kiedyś byłem mega domatorem .. jedne wakacje w roku nad polskim morzem i to miało wystarczyć. Teraz jestem w klubie DreamTrips-owym (produkt firmy WV) i staram sie raz na kwartał wyjechać, korzystając z oferty. Płacę co miesiąc abonament - i tutaj rzeczywiście na polskie warunki koszt abonamentu może nie jest atrakcyjny ... napewno nie jest atrakcyjny ... ale czy to w US-e czy na wyspach i w krajach Europy zachodniej ten koszt oscyluje wokół wartości karnetu do siłowni lub innych aktywności. Więc jeśli taki klub ma mieć coś z VIP-owskiego to On własnie to ma. Wracając do moich wcześniejszych przyzwyczajeń to hołdowałem ideii, że warunki bytowe nie są najważniejsze podczas wakacji . Spora część naszej populacji zwykle własnie tak myśli ale jak trafi się mega wypas za dobre pieniądze to wtedy włącza się drugie "JA" i chwalimy się na jakim wypasie wypoczywaliśmy. I tutaj własnie pojawiają się DreamTrip-y. Zwykle najlepsze hotele w okolicy , pokoje z widokiem na morze, a nie na klimatyzator w sąsiednim budynku ... wypasione sniadania, obiady, kolacje, wycieczki, ski-passy, imprezy okolicznościowe takie jak sylwestry, pobyty świąteczne, degustacje , spendy klubowe tzw. MegaDreamTrips ... i rzeczywiście są mega ... sporo ludzi w jednym miejscu bawiących się wspólnie przez pare dni ... (zapraszam na strone dreamtrips.com). Oczywiste jest również, że przy globalnym zasięgu klubu przelot nie jest wliczony w koszt ... no bo jak ma to być zrobione ? Jeśli członkowie są z Azji, US-a , Europy, Afryki - jak logistycznie chcecie to pożenić? Dlatego dostajecie portal, na którym możecie sobie to wszystko zorganizować lub skorzystać z tanich lini lotniczych. Pełna elastyczność. Oczywiste jest, że jeżeli ktoś jest przerażony ogromem otaczającego go świata to może czuć się zagubiony i wtedy idzie to Itaki, Rainbow-a i wielu innych biur i dostaje to na co "zasłużył" ;) Oczywiście zawsze będzie zadowolony ... tzw. dysonans pozakupowy ... dopóki nie zazna smaku czegoś lepszego. Następna fajna rzecz to jeśli zrobicie coś dla klubu, a mianowicie wprowadzicie do klubu 4 nowych członków klub zwalnia z Was opłate abonamentową, i macie członkostwo za free :) I tu pytanie, jaki znacie klub w Polsce, w którym zwolnią was z opłaty abonamentowej za coś takiego? I jeszcze jedna fajna rzecz dla kogoś kto chciałby sie sprawdzić w MLM-ie to własnie praca dla VW. Jako laik w tej materii wydaje mi się, że całkiem nieźle można zarobić na boku ;) Ktoś napisał o "spędach" firmowych na, których piorą mózg uczestnikom. Powiem tak ... ja nie potrzebuje takich stymulatorów ... ale jest masa ludzi, którzy potrzebują takich treningów, takich przeżyć, takiej energii .. nie widzę w tym nic złego .... ale zawsze trzeba to wszystko później przemyśleć i umieć wyciągnąć odpowiednie wnioski. Niestety sporo negatywnego PR-u sami członkowie WV sobie na głowę sprowadzają ponieważ z braku cierpliwości, czystej ludzkiej chciwości lub nieumiejętności przedstawienia rzetelnie oferty WV palą za sobą mosty. Podsumowując ... z mojej perspektywy jest to dobry klub dla ludzi zaradnych, aktywnych i chcących zmienić coś w swoim życiu. Dusigrosze, łowcy najniższych cen, marudy i hejterzy - dajcie sobie spokój. I pamiętajcie .... jakość kosztuje i "darmowy obiad" również ;) Pozdrawiam serdecznie P.S Jeśli ktoś naprawde chce usłyszeć prawdę i tylko prawdę o produkcie firmy VW zapraszam do kontaktu. Proszę w odpowiedzi podać e-mail lub telefon i mogę przedstawić myślę, że rzetelnie ten produkt

@MJJ

Ciekawie w swojej wypowiedzi przedstawiłeś współpracę z WorldVentures. Czy mógłbyś powiedzieć co nieco więcej o zasadach takiej współpracy? Czy są podpisywane jakieś dokumenty? A może są na forum osoby, które pracują w "centrali" firmy WorldVentures?

@Weronika

Witaj, Centrala jest w Dallas-owie w US-ie i pewnie prowadzą rekrutacje na jakieś lokalne stołki. Jest jeszcze podwykonawca, który z nimi wpółpracuje, a mianowicie firma Rovia, czyli firma, która outsourcuje ludzi do obsługi wycieczek i tam można się załapać na pozycję Hosta. Reszta to miliony przedstawicieli, którzy robią prezentacje i budują swoje drzewo dzięki któremu pózniej pną się w hierarchi i zarabiają pieniądze. Generalnie współpraca jest luźna bez nacisku z góry ... robisz prezentacje produktu, zapisujesz ludzi do klubu, dostajesz za to odpowiednią gratyfikacje w postaci $$$ i DreamTripo-we punktów i to wszystko . Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach czyli ile $$$ za co. Generalnie potrzeba conajmniej 20 minut pogadanki aby przedstawić podstawy.

@Weronika

Witaj :) jeszcze jedno ... odnośnie dokumentów ... nie ma jako tako dokumentów , które podpisujesz ... osoba wprowadzająca do klubu zapisuje Cię w wirtualnym biurze ... jest kreowane dla Ciebie konto i w zależności jaką opcje współpracy wybrałaś to dostajesz dostęp do swojego wirtualnego biura lub tylko do DreamTripsow.

@MJJ

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie procedur i współpracy z WorldVentures. Brzmi to dość ciekawie. Czy orientujesz się może, jak wiele osób współpracuje z WorldVentures? Czy te osoby mają między sobą jakiś kontakt? To chyba ciekawa kwestia, bo model współpracy jest dość niestandardowy.

@Weronika

Spora grupa ludzi jest w Polsce, ktora zajmuje sie tym tematem po godzinach pracy ;) Ludzie sami sie organizuja tworzac mniejsze lub wieksze "grupies" i probuja nawzajem sie wspierac i rozwijac ....niektorzy sa bardzo aktywni w mediach spolecznosciowych i organizuja webinar-y ... zawsze cos mozna posluchac o nowosciach wprowadzanych przez firme. Jest paru lokalnych dyrektorow, ktorzy sa zobligowani do robienia event-ow aby promowac firme i pokazywac jak sprzedawac produkt VW. Bylem na jednym z takich spotkan i powiem tak ... bylo OK ale ja bym to inaczej zorganizowal ;) Firma w ostatnim roku troche wyhamowala poniewaz paru wysoko postawionych wspolpracownikow wlasciciela postanowilo otworzyc konkurencyjny projekt ... ale widze, ze zareagowali na to nowymi zasadami i premiami ;) .... wiec "sie dzieje". Generalnie z moich rocznych obserwacji wynika, ze jest to ciekawy temat ale bardzo trzeba uwazac i bardzo dobrze sie przygotowac do kazdej prezentacji ... 10 razy sie zastanowic jak to przedstawic ... naprawde sporo znajomych moze sie od Ciebie odwrocic. Dlatego tak bardzo wazne jest aby byc dobrze przygotowanym i mowic cala prawde i tylko prawde zgodnie ze stara zasada ... Prawda Cie wyzwoli ;) BTW ... jesli masz wiecej pytan odnosnie tematu VW mozemy sie zdzownic lub wymienic informacje przez e-mail . Pozdrawiam

@MJJ

Ciekawe jest to, że ludzie sami potrafią się zorganizować i wspierać chociażby poprzez te działania, o których piszesz. Piszesz o premiach - mógłbyś nieco przybliżyć tę kwestię? Ciekawi mnie, jak to wygląda w WorldVentures, jak jest wyliczane i później rozliczane z osobą współpracującą z firmą.

tomaszzlotgmail.com
@MJJ

hejm mam wiecej pytan tomasz.zloty@gmail.com

Doradca Klienta

Rozmowa przebiegała fachowo w g innych standardów bo i możliwości są inne a i styl pracy też. Jednak tyle szacunku i zyczliwości - oraz traktowania jak w dobrym teamie zycze kazdej firmie.

Pytania dotyczyły nie wiedzy i zakresu produktowego. A samej sytuacji podejscia do zycia, chęci rozwoju czy zamiłowania np do kontaktowania. Problem trudności polega na tym aby wiedzieć gdzie jest się w życiu i gdzie podąża a nie ograniczenia tylko do ile zarobię. Bo tu wynagrodzenie jest nieograniczone - co kocham.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Byłem zobaczyłem...

Szkoda czasu na ten klub, jak i większość MLMów... Byłem zobaczyłem i mogę krótko napisać, że nie warto. A krzyk frajerów, którzy wpompowali w to kasę i nie zamierzają się poddawać i przyznać do błędu jest dla mnie tylko żałosny i mogę jedynie dodać, że bardzo jest mi Was żal. PS: Ja już wyleczyłem swoją dziewczynę z MLMów. Do trzech razy sztuka...

Dori
@Byłem zobaczyłem...

..nie chciałam tego postu zalajkować ( kliknęło mi się zbyt blisko..sorki) -wręcz przeciwnie.. uważam, że MLM to najlepszy model sprzedaży i oferuje w większości najlepsze produkty- zazwyczaj mamy po cenie najniższej ( bezpośrednio od producenta jesteś jego bazpośrednim przedstawicielem)- bez marży narzucanej przez pośredników i sklepy.. masz towar najlepszej jakości ( jeśli w coś wchodzisz produkty powinieneś wypróbować, jeśli jesteś zadowolony, polecasz je znajomym).. na pierwszym miejscu jest dobry kontakt z klientem, zbudowany na zaufaniu, więc jeśli liczy się dla Ciebie tylko zysk ( jak dla wielu duzych firm wciskających nam (usunięte przez administratora) to nie masz czego szukać w MLM-ie..a klub WV jest fantastyczny ponieważ głównie są w nim fantastycznie pozytywni, super fajni ludzie.. jestem klubowiczem- nie wykazuję na razie zbytniej aktywności bo mam na teraz inne priorytety, ale to za to , że nic się u mnie nie dzieje biznesowo nie mam do nikogo pretensji..każdy kształtuje swoją rzeczywistość.. od jakiegoś czasu na uczelniach pojawia się kierunek sprzedaży bezpośredniej czyli coś w tym jednak jest..podejście do MLM-ów jak do czegoś złego jest przestarzałe..marzy mi się świat w którym wymieniamy się dobrymi produktami i dobrymi usługami.. kiedyś stawialiśmy na jakość- teraz wszechobecne markety "krzyczą" u nas "najtaniej!!!"( a my coraz więcej zjadamy, czy wdychamy chemii coraz częściej chorujemy i.. leczymy się znowu najczęściej chemią.. może czas zacząć myśleć?!

Weronika

@Byłem zobaczyłem..., rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która przez jakiś czas była zawodowo związana z WorldVentures. Czy mógłbyś dodać, na czym polega praca w tej firmie lub czym Ty się w niej zajmowałeś? Jeśli oczywiście możesz powiedzieć.

Przemysław Kratiuk

WorldVentures oferuje swoim reprezentantom: możliwość podróży po świecie w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych po cenach 2 i 3-gwiazdkowych hoteli z gwarancją ceny, przykłady DreamTripów: 8 dniowy pobyt w 5 gwiazdkowym hotelu Sivota Diamond Resort Spa, Grecja, pełne wyżywienie, bezpłatne korzystanie ze Spa i inne dodatki za 779zł za cały pobyt; Odyssey, Wyspy Kanaryjskie, 7nocy, 4 gwiazdkowy hotel Seaside Los Jameos Playa, pełne wyżywienie, wycieczki do Sur de la Isla, Norte de la Isla, wycieczka Fundacja Cesara Manrique za 1120 zł za cały pobyt, porównując z najtańsza opcją na booking.com oszczędność o ponad 2700zł, możecie porównać data wyjazdu: 28 listopada - 5 grudnia. Po za wycieczkami w najwyższej klasie, firma oferuje również zarabianie za polecanie. Co do spójności to wyjaśnię o co chodzi: wolisz sprzedawać soki, perfumy czy rozmawiać o wycieczkach z ludźmi? Podsumowując: WorldVentures oferuje członkostwo w najbardziej nagrodzonym i uznanym Klubie Podróżniczym na świecie, daje możliwość podróżowania również za darmo za polecanie ludziom tego co i tak każdy robi, podróży. Daje prestiż oraz VIP-owskie traktowanie w hotelach oraz każdym innym miejscu na ziemi w którym przebywamy, od zakupów w znanych markach po podróże po całym świecie. Na koniec zacytuje Einstaina: "Każdy jest geniuszem. Ale jeśli oceniasz rybę po jej zdolności do wspinania się po drzewie, ona przez całe życie przekonana będzie, że jest głupia." - jaki ten cytat ma związek z tematem: jeśli oceniasz firmę po opiniach, po tym co ci się wydaje a nie sprawdzisz sam dogłębnie tematu, nie spędzisz w nim minimum roku dając z siebie dużo a nie tylko próbując, to twoja prawda pozostanie twoją prawdą, ale firma dalej będzie się rozwijała i coraz więcej ludzi będzie się bogaciła, podróżowała jeszcze więcej a ty ciągle będziesz miał swoją prawdę. Pozdrawiam serdecznie i miejcie otwarte umysły i patrzcie na fakty, bo jeżeli firma od 5 lat zdobywa złote Oskary Branży Podróżniczej, to osobiście uważam, że firmy typu Ernst&Young, INC5000, Direct Selling News Global, czy Wordl Travel Awords zdecydowanie lepiej wyszukują informacje na temat firmy, niż ja mógłbym to zrobić w googlach. Salut

Nie dajcie się oszukać
@Przemysław Kratiuk

Drogi Przemesławie Kratiuku, a czy przy tych cenach, które podałeś dodałeś, że za przelot do tego miejsca trzeba zapłacić samemu ?? Porównałeś z biurami podróży. Tam jednak przelot jest wliczony w cenę. W WV nigdy nie jest. Dlatego to wasze opisywanie WV łączy się zawsze z tym, że nigdy nie mówicie całej prawdy na tych waszych spotkaniach...

Nie dajcie się oszukać
@Przemysław Kratiuk

Mała poprawka.Porównanie nie z biurem podróży tylko z booking.com. Nie zmienia to faktu, iż zdecydowana wiekszosc ludzi łączy wakacje z przelotem w cenie a nie szuka dodatkowo lotu. Ta rzekomo tania Wyszukiwarka lotów WV niczym nie rozni sie od Skyscaner itp. itd. Wycieczki ??? Wybór maaaaalutki, wręcz żałosny. Długość pobytu zazwyczaj 2-4 noce, max 7. Jak to WV tłumaczy te swoje dream trips ? Ano tak, że dream trips zaczynają się od momentu przybycia do celu ???? Pamiętajcie na tych ich spotkaniach nigdy nie usłyszycie całej prawdy, usłyszycie tylko to, co chcą abyście uslyszeli. Zaproszeni goscie powtarzać będą to samo na kazdym spotkaniu - "Od taksówkarza po wolność finansową" Zdecydowana wìększość ludzi traci na WV!

@Przemysław Kratiuk

Pierwsze zadnie przeczytałam i kopara mi opadła

Weronika

Forum, na którym zdecydowaliście się wypowiedzieć służy do gromadzenia opinii o WorldVentures ale jako pracodawcy, a nie usługodawcy. Zachęcam w związku z tym o przedstawienie zdania na temat tej firmy, osoby, które aktualnie w niej pracują. Jakie warunki zatrudnienia proponowane są w tym momencie na rozmowie kwalifikacyjnej?

WV ? Nie warto!

Bardzo dobry artykuł na temat WV w Australii. http://www.news.com.au/finance/business/travel/worldventures-multilevel-marketing-business-claims-to-have-10000-australian-members/news-story/139decd1762d3cfbdfc4114e696b049a

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy warto angażować się do WV?

@Zainteresowana

Nie warto!

Odradzam.
@Zainteresowana

Nie warto. Wycieczki o których mowa to zazwyczaj 2-4 dniowe pobyty, max 7dniowe. Do tego baaaardzo mały wybór wycieczek a co najistotniejsze przelot nigdy nie jest wliczony w cenę. Trzeba go zorganizować na własną rękę. Wycieczka typu 2 dni w Ameryce, z czego lot do tej Ameryki wyniesie więcej niz to warte!

Weronika

@anonymous, czy mógłbyś uargumentować swoje zdanie na temat rozpoczęcia współpracy z WorldVentures? Twój wpis udziela pewnych informacji, ale nie są one wystarczające dla tych wszystkich osób, które interesują się tą firmą jako pracodawcą.

KOD

Oczywiście Ci którzy należą już do Worldventure, będą bronić do końca swoich przekonań jaki to ich psudo "Klub podróżniczy" jest wspaniały i cudowny,manipulując, obrażając i krzywdząc słowem przy tym bliskich i znajomych, którzy mają odmienne zdanie na ten temat i którzy nie chcą zapisać i przyłączyć się do tej "NIEBIESKIEJ RODZINY"głoszącej światu WESOŁĄ NOWINĘ. W dzisiejszym świecie bardzo łatwo można paść ofiarą psychomanipulacji ze strony sekt destrukcyjnych. I tylko wiedza na ten temat może nas od tego uchronić. Nie każdy biznes MLM jest sektą ekonomiczną ale Worldventure niewątpliwie nią jest !!! To grupa głosząca teologię sukcesu, odwołująca się do ludzkiej chęci posiadania, rozbudzająca nadzieję na potencjalny sukces życiowy czy uzyskanie niebotycznych korzyści finansowych przy niewielkim nakładzie sił i środków. Małymi krokami werbujący zmienia myślenie i nastawienie do świata i ludzi. Najczęściej zaczyna się bardzo niewinnie od podrzucenia różnych książek ("The Secret", "Potęga podświadomości, "Bogaty ojciec, biedny ojciec" itp. )i filmów (omawiających tematykę ludzi i pieniędzy) Następnie są "szkolenia" , które można porównać do "prania mózgu" no i moc ENERGII, która im towarzyszy. Niektórzy są w stanie uwierzyć we wszystko zamiast myśleć racjonalnie. Pieniądz rządzi światem, ale nie wszystko można kupić za pieniądze. Dla wszystkich tych którzy zaczną hejtować! Sekta ekonomiczna, biznesowa działa jak alkoholizm. Ludzie tracą wszystko: rodziny, firmy, dom, nawet dochodzi do tragedii. Człowiek musi odbić się od dna żeby zrozumiał. Alkoholikowi nie przetłumaczysz, że jest alkoholikiem, jak dosięgnie dna i wszystko straci to dopiero zrozumie, jednak wtedy na wiele rzeczy może być już za późno.

Doris
@KOD

..i kto tutaj hejtuje..hahaha..wielu ludzi zachowuje się (nie tylko tutaj) jak "pies ogrodnika", albo jak "kraby w słoiku" ;)-co to sam nie wyjdzie i drugiemu nie pozwoli..no tak, po co ktoś ma mieć lepiej niż ja (bo a nóż mu się uda no nie?..śmiechu warte..wystarczy popatrzeć na to jak WV co roku otrzymuje swoje światowe"oskary" w branży turystycznej i to raczej nie przyznają je żadne oszołomy i "nawiedzeni"klubowicze (jak co niektórzy twierdzą)tylko niezależna komisja..i ocenia się fakty a nie subiektywne oceny "wybitnego znawcy"rynku turystycznego..jestem w klubie od 2lat-nie mam grupy bo jeszcze nie miałam czasu popracować, ale korzystam z ofert klubu bo są super..

Bumerang

Ludzie nie dajcie się zbajerować na kolorowe filmiki reklamowe, książki o pozytywnym myśleniu, pier….niu o sukcesie finansowym. WV działa na zasadzie piramidy finansowej, a nawet jeśli nie chcemy „wciągać” w to innych, to jeśli nie zapiszemy min. 4 osoby to ściągają nam z karty kredytowej co miesiąc kase. Oczywiście za przystąpienie do „klubu podróżniczego” też trzeba nieźle posmarować. Odkładać na wycieczki to można samemu, w najprostszy sposób i nikt nie musi tego robić za mnie, a wycieczki niczym się nie różnią od dostępnych nam na rynku, bo też mogę sobie w ciągu kilku dni za bardzo dobrą cenę pojechać na koniec świata, bez łażenia z banerem „YOU SHOULD BE HERE” z ludźmi wcale nie takimi (usunięte przez administratora) za jakich się uważają i chwalenia się wszystkim dookoła zamiast czerpania przyjemności z podróży i oglądania pięknych miejsc. Tak działają sekty ekonomiczne, których jest nie mało w dzisiejszym świecie. Działają na zasadzie psychomanipulacji (m. in. książki, filmiki, płyty) Wystarczy zdecydowanie powiedzieć "nie" i to na samym początku, kiedy jesteśmy poddani na nowy dla nas sposób psychomanipulacji. Może być to trudne, ponieważ z reguły to co do nas mówi przedstawiciel takiej „sekty” jest wyjątkowo uprzejme i grzeczne. Budzące w nas nadzieję. Jednak ich grzeczność i uprzejmość, nie jest wynikiem prawdziwej sympatii do nas, lecz czymś wyuczonym. To nie nas w tym momencie ktoś pokochał, lecz raczej nasze pieniądze. Niestety zdecydowana większość ludzi tkwiących w takich układach, to ludzie inteligentni, którzy coś słyszeli o samorozwoju i postanowili „pracować nad sobą”. Są to często ludzie ambitni, którzy z różnych przyczyn są właśnie w tym momencie życia podatni na manipulacje, ponieważ potrzeba im sukcesu. Którego i tak nie osiągną, bo jedynymi osobami które osiągną sukces w takich przedsięwzięciach są Ci, którzy to wymyślili, pozostali to pionki w grze.

Dorota Brygman

..proszę pozwolić mi na małe porównanie: pracowałam już w różnych MLM-ach (odpowiada mi ten system pracy-bezpośredni kontakt z klientem) i ze statystyk wynika, że jest to bardzo przyszłościowa branża :).. w WV też jestem i zamierzam tutaj właśnie się rozwijać..poprzednie traktowałam jako "dorobienie" do pensji, ale głównym moim celem było korzystanie z produktu jaki polecałam innym a że zawsze produkt, sposób zakupów i ceny miałam konkurencyjne więc często klientki same "budowały sieć "(niestety nie były to opłacalne MLMy, ale miały super produkty..więc oczywistym jest, że jeżeli produkt jest super-to nikogo nie trzeba"namawiać"lub "wciskać" komuś jak to niektórzy sugerują..("od sprzedawcy zależ sprzedaz-dlatego mi.n są szkolenia-żeby nikomu "nie wciskac"a udzielać rzetelnych wyjaśnień..ludzi trzeba nauczyć dobrze pracować-nikt nie rodzi się sprzedawcą..WV oferuje wakacje, wypoczynek, wycieczki dłuższe i weekendowe w konkurencyjnych cenach w wysokim standardzie, proponuje ludziom, żeby czerpali więcej radości z życia, redukcję stresu ..oczywiście praca ta nie jest dla wszystkich (każdy człowiek wybiera co mu odpowiada) z moich doświadczeń mogę powiedzieć, ze jest to najbardziej "pozytywny" MLM jaki ja spotkałam, dający oprócz korzyści finansowych-które zależą oczywiście od zaangażowania i organizacji pracy-wiele dobrych emocji, spotkan z fantastycznymi, pozytywnie "zakręconymi" ludżmi, wspaniałymi podróżnikami.. ..pozdrawiam wszystkich-bez wzgledu na przekonania.. :)..

Weronika

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w WorldVentures.

Robert

Bobo , jak już poczytasz i się dokształcisz to będziesz wiedział dlaczego nazwałem Cię "przymułem", a to już będzie 1 krok w twoim rozwoju osobistym :-) Następnie polecam książki Roberta Kiyosaki ......... i zrozumienie kwadrantu przepływu pieniędzy.

Robert

bobo ale jesteś przymulony , poczytaj troszkę i będziesz wtedy wiedział co to jest piramida finansowa :-)

bobo

czy pisze tu opinie ktoś oprócz naganiaczy z tego klubu piramidy?

Weronika

A czy pracownicy WorldVentures mają otwartą ścieżkę kariery?

a

hej hej widze ze u nich caly czas rekrutacja trwa..tylko z tego co sie oreitnuje to trzeba tutja na prawde dobrze znać języki obce np. węgierski czy tez francuski jako OtC Administrator praca jest w Krakowie

Zostaw merytoryczną opinię o WorldVentures - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WorldVentures?

Kandydaci do pracy w WorldVentures napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WorldVentures