Opinie o Lodziarnie limoni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lodziarnie limoni. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lodziarnie limoni na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodziarnie limoni w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Lodziarnie limoni? Chętnie zatrudniają?

Byly pracownik Nowy wpis

Odradzam tam pracy nie dają umów, (usunięte przez administratora) Po zwolnieniu mnie zero kontaktu z pania kierownik . Jesli zaczniesz tam prace a spytasz o umowe czekaja cie uniki ze strony pani kierownik. Atmosfera szkoda mówić, robisz po 5 rzeczy na raz a i tak masz opiernicz od pani kierownik bo cytuje u nas po 7 rzeczy robi sie naraz. Nakładasz lody trzymając rożka serwetka i juz masz opiernicz bo ma byc rękawiczka ktora mozesz dotykac wszystko. Sprawe zgloszę do PiP i urzedu skarbowego bo ewidentnie szefostwo tej firmy gra nieuczciwie. A pozytywne opinie chyna pisze sama pani kierownik, bo dziewczyny tam pracujące mówiły ze nikt po odejściu nigdy tam nie wraca.

Pracownik biura Nowy wpis
@Byly pracownik

Nie jest prawdą to co zostało napisane. Firma zawsze daje umowy i wypłaca wynagrodzenie w terminie. Może to być umowa zlecenie lub umowa o pracę. Została Pani zwolniona, ponieważ nie nadawała się Pani do pracy. Nie przestrzegała Pani standardów pracy. Nikt nikogo nie unikał i nikogo do niczego nie zmusza. Praca w gastronomi polega na tym, że czasem jest spory ruch a czasem ruchu w ogóle nie ma. Normalną rzeczą jest, że czasem wykonuje się sporo rzeczy na raz, jeżeli jest duży ruch. Życzymy Pani powodzenia.

Właściciele nie wypłacają pieniedzy swoim pracownikom, brak jakiegokolwiek kontaktu, w dodatku atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. NIE POLECAM!

Pracownik firmy

Firma zawsze wypłacała i wypłaca pensje swoim pracownikom. Z firmą można skontaktować się telefonicznie, mailowo bądź osobiście w siedzibie firmy.

Były pracownik Nowy wpis
@Pracownik firmy

Proszę nie wybielać się na forum. Pieniędzy nie dostałam juz od ponad miesiąca i z nikim nie mogę się skontaktować.

Natalia

Podpowiedzcie jak nastroje w pracy bo pandemia nie sprzyja pewnie sprzedaży? Miałam chęci złożyć cv.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lodziarnie limoni? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jaki dress code obowiązuje w Lodziarnie limoni?

Aga

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy!

Pracownik biura Limoni
@Aga

Marka Lodziarnie Limoni cały czas funkcjonuje na rynku warszawskim. Produkowane są lody i sorbety i sprzedawane w punktach marki Lodziarnie Limoni. Pozdrawiamy. Zespół Limoni Lodziarnie

@Aga

Aga, czy masz jakieś informacje aby firma zawiesiła swoja działalność? Czy to potwierdzona Wiadomość?

Pracownik biura marki Limoni
@Alicja

Lodziarnie Limoni jak najbardziej funkcjonują. Proszę nie siać nieprawdziwych plotek.

Pracownik biura marki Limoni

Marka Lodziarnie Limoni działa prężnie na rynku warszawskim i ciągle się rozwija. Nic nie zostało wykreślone w KRS. Działalność Marki Limoni się nie zakończyła. Produkowane są lody i sorbety bardzo dobrej jakości. Lody Limoni posiadają najwyższe certyfikaty jakości.

zorro

Sprawdziłam w KRS. Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców 16.05.2019r.

Pracownik biura Limoni
@zorro

Iza

Czy firma normalnie działa? Taka cisza?

Czy firma potrzebuje w sezonie studentów do pracy?

DominikP

A ja jestem klientem limoni na Ursynowie w pasażu Stokłosy i jako klient zauwazam ostanio coraz szybsze i bardzo nagłe zmiany pracowników ktorzy znikają z dnia na dzień ( tak wiem ze tak sie dzieje w wielu firmach ale tez wiem o czym pisze ) choc nic tego nie zapowiada bo nadal choć widać zmęczenie obsługują z uśmiechem, firma ktora aspiruje do najlepszej ( jak dla mnie jedynie samozwańczej ) cukierni/lodziarni w Warszawie zatrudniając głównie Ukraińców trochę sama sie dyskredytuje, ale to sprawa firmy nic mi do tego pracownicy naogól są mili i bardzo pozytwnie nastawieni do pracy i zeby bylo jasne nie mam nic przeciwko Ukraińcom , ale to oznacza po prostu niskie stawki i prace ponad normy ( czytaj niezgodną z kodeksem ) a kto inny się zgodzi na coś takiego. Zatrudniają Ukraińców firma doskonale wie ze oni będąc w Polsce od niedawna mogą nawet nie wiedziec gdzie mieści się PiP jak sie zachowac co moze pracodawca a czego itp. TO ŚWIADCZY O STOSUNKU DO PRACOWNIKA JEST POTRZEBNY TYLKO W SEZONIE wiec nie trzeba o niego zbytnio dbać, przerazalo mnie dwa lata temu jak jedna osoba byla na zminie przez caly dzien i dzień w dzień a kolejka do okienka nonstop, nie bardzo wiem jak radziła sobie choćby z potrzebami fizjologicznymi. W zeszlym roku piojawiały się na zmianie regularnie dwie osoby, w tym orku znowu najczęściej widze jedną, dwie są tylko czasem, ale i kolejki jakby mniejsze bo w okolicy pojawily się inne lodziarnie w ktrozych mozna dogadac się po Polsku, a pracownicy jakby bardziej zadowoleni . Ogolnie nie pracując tam ale czesto bywając od kiedy Limoni się pojawilo i rozmawiając z roznymi pracownikami przez te lata , nie polecilbym tej pracy nikomu o ile limoni nie zmieni stosunku do zatrudnianych osob i metod działania, szczególnie przed wypłatą :) czesto okazuje się ze cos sie NAGLE nie zgadzasię, są braki w kasie albo na stanie lodów ( są kamery i kasa fiskalna i wszystko jest nabijane i wszystko mozna sprawdzic ) i pracownicy muszą odpracowywać albo nie dostają premii, dostają sznase ale.... itp . itd.... - To co napisalem na końcu, pierwszy raz mialo miejsce gdy jeszcze byli zatrudniani głownie Polacy 3-4 lata temu w tym jeden mój znajomy ale sytuacja się powtarza regularnie, choc pewnie szybkie zmiany pracownikow mają na celu to aby okolica i sąsiedzi sie nie dowiadywali o takich sytuacjach, na szczescie są nowe lodziarnie w okolicy , a świamość Ukraińskich pracowników rośnie, adres PiP tez już potrafią znaleść . Dominik P. :)

mmmmm najlepsze pyszne lody !!!!!!!!!!!

Alicja

@miro, czy posiadasz doświadczenie w pracy w Lodziarnie limoni? Jeżeli tak jest, to chciałabym Cię poprosić o opisanie go na tym forum. Będzie ono ważnym źródłem informacji na temat tego pracodawcy.

Mira

Podpowiedzcie czy na okres letni firma zatrudnia pracowników.

miro
@Mira

Tak bo to głównie lodziarnia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Lodziarnie limoni? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ksawcio92

Pracuje obecnie w puncie z lodami - z pracy jestem bardzo zadowolony. Na początku trochę się bałem, bo brakowało mi doświadczenia, ale wszystkiego zostałem nauczony, osoba szkoląca chętnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Zarobki są na prawdę dobre, a cała załoga bardzo miła i pomocna. Szczerze polecam to miejsce!

Alicja

Zapoznaliście się z wywiadem? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,828416,wywiad-marcin-milek Która informacja najbardziej Was zaciekawiła?

Dorotea
@Alicja

Tak, wszystko jest okej:)

Pssst.
@Dorotea

Pracowałem w zeszłym roku. Na kase narzekać nie można było procent wypłacany co miesiąc, można też było zgarnąć premie, żadnych kar na szczęście nie dostałem ale zdarzało się ze znajomi mieli i po 1000zł kary niewiadomo za co. Przy 40 stopniach w lokalu brak jakiejkolwiek klimatyzacji czy wiatraka. Do maja manager Piotr super, wszystko dało sie dogadać, praca była 2/2. W maju zmienił się manager i zaczęło się wszystko sypać. Problemy z ułożeniem grafiku, komunikacją, na cały etat praca nawet do 13-15h zależy w ile się udało ogarnąć lokal, bywało, że nie było czasu przez cały dzień zjeść albo iść siku jeśli trafiło Ci sie, że byłeś sam. Co do szefa różnie bywało. Malwina z biura super..zawsze pomocna. Od tamtej pory manager sie chyba zmienił z tego co wiem wiec pewnie i warunki też się w jakimś stopniu zmieniły. Ogólnie tragedi wielkiej nie bylo ale przy tamtej pani manager na pewno nie zdecydowalbym sie na prace w tym miejscu jeszcze raz. Może teraz na tym stanowisku jest osoba kompetentna, która faktycznie wie co należy do obowiązków managera.

Ada123
@Pssst.

To prawda, osoba się zmieniła i jest okej. Wiadomo, jak to w pracy na takim stanowisku, zawsze się marudzi i nosem kręci na kierownika ale najważniejsze żeby był fair a wymagać musi.

WojciechH.

Podtwierdzam słowa "M" "Hahaha, jak mnie bawi nagły wysyp pozytywnych komentarzy, akurat przed sezonem i szukaniem nowych pracowników xD podczas gdy jak okiem wstecz sięgnąć wszyscy wypowiadali się negatywnie haha wcale sobie sami nie piszecie tych komentarzy xD" Nie znam takich ludzi jaki zostawili pozytywnych opinie o tej prace(może wczesniej były, ale nie teraz).Za kilka miesięcy były zwolnieni ponad 30 ludzi!!!! Na umowie jest 480zł i 5 godzin dzieńnie.... a pracuje 11 godzin dzinnie. Kary dają za nic(poprostu że by nie płacic) ...szacunku do pracowników nie ma i jak coś im nie podoba to nara.... zapłacą 1000 zl w koncu miesiaca, a nie 2000 zl , nic z tym nie zrobiś. Nie polecam tej pracy!!!

Anka
@WojciechH.

A ja się nie zgodzę. Jestem w tej chwili pracownikiem Limoni i tak naprawdę nic złego powiedzieć nie mogę na tą firmę. Praca jak praca w gastronomii, łatwo nie jest, trzeba się nauczyć pewnych rzeczy ale bez przesady żeby od razu nie polecać.

WojciechH.
@Anka

Jak pracujesz na biurze to może tak.... ale jak jesteś sprzedawcą to nie. Szacunku nie ma, najgorze to na puławskiej...!! nauczeł się "pewnych rzeczy" jak ty powiedziała i był zwolniony za nic (i nie ja pierwszy taki). Za miesiąc pracy było zwolnieni około 5 osób... dwie było za co, a innych 3 nie!!! i naj gorzej jest to że pólowie nie zaplacili ile było umowione!!!

Groszek zielony
@WojciechH.

To ciekawe co piszesz, ale w każdej pracy jest tak, że albo ktoś się sprawdzi na okresie próbnym albo nie. Ktoś kto się sprawdzi zostaje a reszcie się dziękuje bo po co marnować czyjś czas skoro ewidentnie widać, że nie każdy do takiej pracy w obsłudze się nadaje.

Wodzirej

Zarobki może nie są super wysokie ale są wystarczające i wcale niezłe jak na tego typu pracę gdzie poza sezonem tak naprawdę niewiele się dzieje. A podawanie ciastek i kawy chyba nie jest mocno skomplikowane.

Jaga89
@Wodzirej

Pracuję w Limoni od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że nie jest źle! Obawiałam się zaczynać pracę po tym wszystkim co przeczytałam powyżej ale zaryzykowałam i nie żałuję. Po 1. asortyment bardzo wdzięczny do sprzedaży bo kto nie lubi lodów czy ciastek? po 2. praca nie jest mocno wymagająca, wystarczy poznać produkt i być miłym dla klientów, którzy akurat przy tym produkcie nie są awanturujący się bądź roszczeniowi. Po 3. jak w każdej pracy, gdy dajesz coś z siebie - zyskujesz. Całkowicie polecam:)

Kobieta Pracująca

Niedawno zaczęłam pracę w Limoni i prawdę mówiąc dopiero teraz odkryłam to forum i jak czytam to nie wierzę! Kto to pisze? Mi się pracuje bardzo dobrze, godziny mam ustawiane w porozumieniu i nie narzekam, wypłatę też dostaje. Polecam!

WojciechZ.
@Kobieta Pracująca

Zgadzam się z powyższym. Praca jak to praca w obsłudze klienta. Należy być miłym, uśmiechniętym, pomocnym a jeśli chodzi o produkt to jest on bardzo przyjemny do sprzedaży. Jak się robi swoje czyli to do czego jest się zatrudnionym nie ma żadnych problemów.

Miłosz

Uważam, że większość negatywnych opinii jest wyssana z palca. Zawsze wszystko mi się zgadzało jeśli chodzi o kasę a jeśli chodzi o pracę to faktycznie, latem jest jej bardzo dużo ponieważ ludzie uwielbiają te lody ale da się wytrzymać i można zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Lodziarnie limoni - Warszawa

• Jak się pracuje w Lodziarnie limoni?

Zobacz opinie na temat firmy Lodziarnie limoni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lodziarnie limoni
2.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Lodziarnie limoni