Ella Boutique Elżbieta Napadłek

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ella Boutique Elżbieta Napadłek

Mmmmm

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy komuś chce się pracować czy nie, jeśli szanuje prace to i wynagrodzenie jest adekwatne, ale jeśli przychodzi ktoś z musu i chce postać tylko na sklepie no to czego oczekuje? Pracowałam tam 3lata i nie narzekam.

Stella
Inne

Dobry pracodawca ale pod warunkiem, że ma dobrego pracownika. Więcej zaangażowania i nie będzie powodu do narzekania.

Aga Nowy wpis
Inne

Sukienki są piękne ale obsługa natarczywa mała blondyneczka jest świetnym sprzedawcą reszta to sztuczne dokazywamie

Ania Nowy wpis
Inne

Chciałabym przede wszystkim podziękować. Po pierwsze, dziewczynie ze sklepu w poznańskiej Posnanii, że stanęła na wysokości zadania i zamówiła specjalnie dla mnie sukienkę, której już nie było na sklepie. Po drugie dziewczynie...no i tutaj niestety nie mam pojęcia gdzie ja się wówczas dodzwoniłam-bo dzwoniłam na każdy numer, który znalazlam w internecie... Myślę,że to mogł być magazyn albo główna siedziba...dziewczyna ściągnęła z pobliskiego sklepu do magazynu sukienkę, o którą mi chodziło i wysłała ją do Posnanii. Przez moją panikę, że może coś pójść nie tak, w ciągu 3 dni miałam DWIE sukienki na jednym sklepie! Bardzo Wam dziękuję.

Monika

Pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolona :) bardzo przyjazna atmosfera , wynagrodzenie bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam :)

Wiktoria
@Monika

Hej Monika! Fajnie czytać ze jesteś zadowolona :) aktualnie tez szukam pracy gdzieś na terenie Kalisza i mam pare pytań. Czy to wynagrodzenie to więcej niż najniższa krajowa ? Bo na tym by mi zależało.. No i najważniejsze, czy jest umowa o prace ?

Monika Nowy wpis
@Wiktoria

Takich informacji udziela Ci na rozmowę kwalifikacyjnej ????

Jolanta Nowy wpis
@Monika

A jakieś porady przed aplikowaniem i samą rozmową? Duża konkurencja w kandydatach jest?

Mmmmm

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Ella Boutique Elżbieta Napadłek w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Potrzebna pani do sprzątania mieszkania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Paulina

Ja mogę napisać swoje prawdziwe imię bo nie mam nic do ukrycia i zapewne Pani Ela będzie wiedziała o kogo chodzi. Jeżeli ktoś nie jest nauczony pracy to obojętnie kto by był właścicielem i jakie wymogi by nie były w firmie to i tak zawsze będzie narzekac . Jak to sie mowi zlej baletnicy przeszkadza rabek spodnicy.Ja jestem nauczona pracy dziewczyna która wiedziała po co przychodzi do pracy . Odeszłam tylko dlatego ponieważ potrzebowałam umowę o pracę - byla niezbedna do budowy domu. Nie mam żalu, nie będę narzekać bo w każdej pracy trzeba się narobić a ja uwielbiam kontakt z Klientami , kiedy ruch jest w sklepie i jest co robić. Wiem po co przychodze do pracy. Nie rozumiem jak można przez 12 h patrzyć w telefon czy lustro i jeszcze narzekać ze szefostwo zwraca uwagę o brak utargu . Uważam P Elżbietę za dobrego pracodawcę. Wiem że powierzyła mi sklep i robiłam wszystko żeby było okej jesli chodzi o porządek na salonie, kontakt z Klientem, sprzedaż, kontakt z magazynem itd. Jeżeli byłaby taka możliwość z chęcią ponownie podjęłabym się prowadzenia sklepu ponieważ posiadam doświadczenie w zarządzaniu personelem czy pozyskiwaniu Klientów. O to tutaj chodzi o Handel a nie o dłubanie w nosie czy siedzeniu na fejsie. Niestety nie każdej dziewczynie podobało się to że posiadałam takie a nie inne kwalifikacje i byłam non stop obgadywana i komentowana po co tak latam, jestem dziwna bo mam cały dzień telefon w torbie. Dla mnie to rzecz Normalna praca to praca . Robię swoje i idę do domu . Nikt do pracy nie zmusza ale jeżeli ktoś ma problem ze musi po raz 100 podejść do Klienta czy rano odkurzyć salon bo ma za długie paznokcie to faktycznie nie jest to praca dla niego . Pozdrowienia dla Pani Eli i dziewczyn z Magazynu

Pracodawca

Blachy ?? chyba pomylił Pan firmy ? jesetśmy firmą odzieżową i z blachami raczej mało mamy doczynienia, proszę zanim napisze Pan komentarz sprawdzić sprawdzić na jakiej stronie się znajduje......

Tokio

Pracuje o pewnego czasu i jestem zadowolona.....

Stefania Harbor
Inne

Świetny wybór towaru , w sklepie w Kaliszu w którym miałam przyjemność robić zakupy bardzo miła obsługa .Jeśli ktoś tak dobrze stara się obsłużyć klienta to sadze ze musi być równie mocno doceniony przez właściciela .Pozdrawiam załogę sklepu w Amber

@Stefania Harbor

Dziękujemy za miły komentarz i zapraszamy ponownie.

Jaki jest styl zarządzania w Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

@Pytanie

Nie bardzo rozumiemy pytania ? proszę napisać o co konkretnie chodzi?

Jaka jest kultura pracy w Ella Boutique Elżbieta Napadłek? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź
@Pytanie

Zdecydowanie tak, trzeba wyglądać jak Pani menager przyciągać klienta wzrokiem, zresztą powinnaś wiedzieć takie rzeczy koleżanko

Berjuli
@Odpowiedź

Przeprasam a ja ta Pani "menadzer: sie nazywa ?

Julka
@Pytanie

Miałam okazję pracować w Ella... Nie polecam...ale nie o tym... jaki dress code? Spójrzcie np na dziewczyny w Posnani, dziewuszki w dresie, swetrach, jeansach, trampkach... wyciągniete za duze swetry... Towar który sprzedawalysmy to drogie, eleganckiee, balowe suknie a tu zero prezencji sprzedawca totalne (usunięte przez administratora)

Julek
@Pytanie

Nie ma zadnego dress codu. koorydynatorka bardzo niechlujna i pracownice tez. Dobrze ze sie zwolnilam. Jak mozna sprzedawac balowe eleganckie suknie koszule itd chodzac w klapkach po skelpie a dziewczyny w wyciagnietych swetrach jeansach i new balance. Zero klasy. Ale to nie wina dziewczyn tylko wlascicielki ktora powinna cos zarzadzic.

ewa
@Julek

została zwolniona.....

Aleksandra
@Julek

Jak to mówią "szewc bez butów chodzi" :) Myślę, że jednak dresscode nie jest najważniejszy w pracy. A jakie możesz wymienić zalety i wady tego pracodawcy?

Elaku
@ewa

Niestety piszesz nieprawdę, wyżej wymieniona firma korzysta z tarczy antykryzysowej z której cześć pieniędzy jest na utrzymanie pracowników. Jeżeli firma zwolniła by pracownika musiałaby zwrócić Państwu pieniądze.

allaana

W punkt !!! W koncu ktos to głosno powiedział!

Julek
@Elaku

W takim razie słabo znasz przepisy dotyczące tarczy, ta Pani już nie pracuje

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

F

dlaczego jesteś taka tania ???

allaana
@F

dlaczego jestes takim (usunięte przez administratora) ?

Kandydat

XXX

Tylko z jednym wyjątkiem ta firma nie ma w Katowicach sklepu chyba pomyliłaś firmy ???

Czy w Ella Boutique Elżbieta Napadłek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Baaa
 Problem

Nie

antyjulek

ciebie to bym nawet nie przyjął do wywozu szamba patrząc na poziom wypowiedzi .....

odpowiedź
@Pytanie

Tak zawsze za każdym razem. idealny kontakt i poziom reakcji.

Gość

Zgadzam się, zaangażowanie. Czystym przykładem jest Pani kierownik, co to jej się wydaje, że prowadzi własny interes i biega jak szalona całe dnie, ona chyba domu nie posiada, tak wygląda praca u szefowej

LKR
@Gość

tak właśnie wygląda zaangażowanie się w firmę i praca dla niej ,a nie (usunięte przez administratora) się i branie kasy za stanie jak manekin na sklepie i udawanie że się pracuję, ale niestety to jest dla ciebie za trudne żeby to zrozumieć.........

ben.
@LKR

nie bądź Śmieszna. Deprymujesz wszystkich pracowników nawet tych co się starają. Masz wybuchowy charakter i fochy o wszystko. Zero szacunku do pracownika.takaa osoba wogole nie powinna byc na takim wyzszym stanowiku. prawdziwy kierownik zwraca konstruktywną uwagę jezeli pracownik robi cos zle a nie lata po sklepie i wymachuje rekami i czepia sie o byle np prusze na podlodze. idz na szkolenie z kierownictwa apotem sie zajmuj ta fuchą.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

julek

żadne, najniższa !!

Kandydat

klient

Pracodawca, który patrzy żeby nie dać umowy też raczej nie jest zbyt dużo wart. W dodatku totalny brak kultury i takie odzywki do pracowników..

Ibwr
@klient

Dlaczego administrator usuwa pozytywne opinie na temat tego pracodawcy śledzę ten portal od jakiegoś czasu i widzę ze to manipulacja ,,,,,,,

Mormor
Inne

Jeśli chodzi o sklep w Kaliszu totalna porażka. Obsługa niemiła. Nie ważne jak wyglądasz w sukience- sprzedawczynie zrobią wszystko żeby ją wcisnąć. Pani w czarnych włosach niezadowolona mina jakby była za karę, Kiedyś miałam dobre opinie na temat sklepu, teraz niestety jestem rozczarowana obsługą oraz towarem który w większości jest brudny

ololo
Inne

Byłam na zakupach w poznaniu i w Plazie i Posnani, Sukienki to przeważnie chiński shit Obsługa najgorsza z możliwych!

alala
@ololo

jeśli tam jest chiński towar to ty jesteś z Etiopi ... co za bzdury.....

lalu

szacunku do pracy to ty dziewczynko z konkurencji dopiero się nauczysz jak teraz będzie 30% bezrobocia

KK

a o co chodzi z tą Panią menadżer ? za dużo była wymagająca ? i dlaczego każesz ludziom omijać tą firmę skoro na tym forum są też osoby zadowolone z pracy ? no i ostatnie co nasuwa się najbardziej z tego twojego wpisu ,,,,, od prawie 2 miesięcy sklepy są pozamykane ze względu na wirusa nikt teraz nie myśli o bzdurach a tu nagle pojawia się taki wpis??? kiedy tam pracowałaś i co cię nagle olśniło że po tak długiej przerwie postanowiłaś napisać te bzdury?? nieładnie ,no ale w internecie człowiek czuje się anonimowo, można wszystko napisać ,może przedstaw się to pracodawca będzie miał okazje sprostować twoje zarzuty ??

Ona

Dlaczego uważasz, że niechlujna??? Chodzi Ci pewnie o Kalisz? Wiem drugiej takiej nie ma ???? Przecież wymalowac się potrafi ubrać też kilometry bije bo przecież nic innego do roboty nie ma, pokazuje to co płeć męska chce widzieć dlatego koordynatorka jest... Bierz z niej przykład

Gość

Manekin chociażby pozuje za to wydaje mi się należność otrzymać powinien... Różnie na to patrzeć za co otrzymuje się wynagrodzenie, dużo by tutaj można wymieniać

@Gość

co za bzdurna odpowiedź ? manekiny raczej za stanie na wystawie i pozowanie kasy nie otrzymują :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Ella Boutique Elżbieta Napadłek - Kalisz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

Zobacz opinie na temat firmy Ella Boutique Elżbieta Napadłek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ella Boutique Elżbieta Napadłek?

Kandydaci do pracy w Ella Boutique Elżbieta Napadłek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ella Boutique Elżbieta Napadłek
Przejdź do nowych opinii