Opinie o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. w Gdańsk

Firma krzak...

Firma jak potrzebuje na wyjazd to Ci niestworzone bajki opowie, bylebys tylko pojechał. Wydzwaniaja co chwila żebys się zgodził. Jak już jesteś na mscu to przez cały dzień nawet dwa nie potrafią odebrać od Ciebie telefonu. Najlepiej żebyś pojechał, nie wracał i (usunięte przez administratora) niezawracal nigdy. Wypłata spóźniona co prawda w moim wypadku parę dni ale zawsze(i jeszcze i tak mniej przelewaja niz powinni), bank nie poczeka bo wypłaty nie masz, godziny też się często nie zgadzają. W biurze nic nie wiedzą, co będziesz dokładnie robił, gdzie mieszkał, po ile godzin...ale wszystko będzie super...

Adminka zadaje pytania o okres opóźnień wypłaty pensji w tej firmie ,może warto zapytać u źródła o co chodzi.Przedstawiciele innych firm potrafią na tym portalu wypowiadać się na temat zarzutów kierowanych przez pracowników ,tu niestety cisza.

Aneta

@pracownik, czy opóźnienia, o których piszesz w swoim komentarzu są spore, czy może raptem kilkudniowe? Może to ulegnie w najbliższym czasie zmianie? Długo już pracujesz w Stan Shipping Agency Limited? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Jak wyglądała kwestia rekrutacji?

Wypłata opóźniona co miesiąc to raz...feriepenge ma być wypłacana pod koniec sierpnia...jeśli nie będzie opóźniona..

Czy po rozmowie w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Aneta

@Hubert, a czy możesz powiedzieć coś więcej o tym, jak przebiegała Wasza współpraca? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy, którą podjęliście poprzez Stan Shipping Agency Limited? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy.

Aneta

@Eugeniusz, a czy firma przedstawiła jakieś wytłumaczenie odnośnie problemów z wypłatami? Rozumiem, że możesz być niezadowolony z tej całej sytuacji, ale obrażanie kogokolwiek jest na forum niedopuszczalne. @Hubert, rozumiem, dziękuję za doprecyzowanie. Rozumiem, że współpracowałeś z Stan Shipping Agency Limited, tak?

@Aneta

Tak

Eugeniusz

Widzę Panu Sebastianowi podoba się dostawać wypłatę po 2 miesiącach albo jest bardzo zaprzyjaźniony z biurem. I tak dla informacji jest 05.07 a wypłaty za maj dalej nie ma. Także sami oceńcie czy warto pracować za darmo!!

@Eugeniusz

Nie wiem jak Pan panie Eugeniusz ale ja dzisiaj kieruje swoje kroki do Sądu pracy, ponieważ gadka z nimi to jak z chorym psychicznie.

Seba

Firma OK. Zrobiłem u nich 3 kontrakty w Norwegii. Stawka nie powala ale kupują bilety i ogarniają mieszkanie na miejscu.

@Seba

No tylko zapominają płacić a ogarnięcie biletów i zakwaterowania to chyba w ich interesie łaski nie robię. Ale jak dla ciebie to jest COŚ to spoko.

Łukasz
@Seba

Saba a kiedy ty wypłatę od nich dostałeś ?? Czy wgl była jakaś na czas ?? Bo jeżeli napiszesz że tak to skłamiesz a to nie o ti chodzi na tym forum !!! Ludzie jadą pieniądze zarobić i się nimi cieszyć a nie martwić kiedy dostaną !!!może kiedyś firma była ok ale teraz to dziadostwo pieniądze opóźnione,telefonów wgl nie odbierają a jak odbiorą to odsyłaja do norweskiego pracodawcy który też nie odbiera ( nie wiem może o to chodzi ) ogulnie szok ze właśnie tacy ludzie jak ty pozwalają na coś takiego ?? Może ty lubisz czekać za pieniędzmi no to ok ale czy ktoś inny chce ?

Eugeniusz

Takich firm nie powinno być!! Dla wszystkich oszukanych proponuję wspólne oddanie sprawy policji! Tepic (usunięte przez administratora)

@Eugeniusz

Witam właśnie o tym myślimy z chłopakami ale tę sprawę najlepiej załatwić przez Norweską inspekcji pracy oni cwaniaczka Forda szybko wyprostują.

Krzysiek

Panowie na jakich projektach pracowaliście?Ja mam jutro lecieć nad bergen jako hydroblaster.Powiedziałem dziś w biurze o moich wątpliwościach związanych z płacą i tym co tu opisujecie.Pani stwierdziła że mają dziś spotkanie z norweskim pracodawca odnośnie problemów.

Łukasz
@Krzysiek

Krzysiek nie jedz chyba ze wypłatę chcesz dostać za 3 miesiące a potem denerwować się ze telefonów nie odbierają ogulnie firma dno nie polecam

@Krzysiek

Człowieku daj sobie spokój szkoda twoich nerwów my nie mamy nawet jeszcze wypłaty za maj A jest lipiec. Z tymi ludźmi nie da się normalnie rozmawiać nimi PIP się powinien zająć.

Krzyś

Potwierdzam opinię Eugeniusza kategorycznie odradzam prace w tej firmie podpisują umowę a puźniej umywaja ręce odsylajac do norweskiego pracodawcy !!!Ludzie nigdy nie pracujcie dla nich jedno wielkie oszustwo !!!!

Aneta

@edmund, dlaczego uważasz, że zostałeś oszukany przez Stan Shipping Agency Limited? Jesteś w stanie jakoś uzasadnić swoje zdanie o tej firmie? Proszę Cię o zamieszczanie na tym forum tylko konkretnych i prawdziwych informacji o tym pracodawcy.

Albert
@Aneta

Czy ciągłe dzwonienie i dopytywanie się kiedy będzie przelew to jakas łaska z waszej strony ?

@Albert

Pod warunkiem że ktoś łaskawie raczy odebrać telefon,po którym i tak dowiemy się że oni nic nie mogą to wina Odyna o Odyn że ich itp. Takie firmy nie powinny istnieć na rynku pracy

Jasiek

Czy faktycznie nie można o firmie napisać coś dobrego??

Zorro
@Jasiek

Dobre firmy to adecco, wns, sec, fh contract

@Jasiek

Nie zdecydowanie o tej firmie nie można powiedzieć nic dobrego ,chyba że chcemy kłamać

Tomasz.

Dziwne ,to do Edmunda ze wieszasz na nich psy od kwietnia a ostatni Twój post jest z 29.06 czyli jak mniemam pracowałeś dla nich dłużej i pomimo problemów pracowales dalej?

edmund

i jeszcze oszukuja z godzinami nikomu tej firmy nie polecam załosne stawki jezeli chodzi o norwegie i jeszcze nie potrafia zapłacic w terminie odradzam stanowczo

edmund

ja niemam jeszcze wypłaty za maj skandal nie polecam tej firmy nikomu tłumaczen niema konca w biurze zwalaja wszystko na norweski odin nie jezdzijcie od nich

Robert

Czy wiecie o jakichś nowych ofertach pracy?

Zorro

Witam ta firma jest porażka kiedyś byłem na testach zdałem wszystko pięknie już ze za 3 dni wylatuje na następny dzień że nie ma pracy ok znalazłem sobie nową. Po jakimś czasie znowu zadzwonili więc przyjechałem testy ok wyjazd za tydzień i znowu ta sama sytuacja. Powiedziałem teraz ze 3 raz wychu...jac się nie dam. Zdala od nich.

Kataryna ze Szczecina

Uwaga Uwaga Tną godziny jak komary na mazurach Pilnować godzin To mówiłem ja Jarząbek

Aneta

@jj, czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie odpowiedzi na mój post udało Ci się otrzymać od Stan Shipping Agency Limited wynagrodzenie? Czy jesteś w stałym kontakcie z tą firmą? Proszę Cię o relacjonowanie przebiegu tej sprawy. Na pewno będzie ważna również dla innych użytkowników tego forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o.