Opinie o JK Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JK Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w JK Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JK Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Mandarynka Nowy wpis

Witam, byłem zatrudniony w tej firmie jako młody spawacz pracowałem tam 2 tygodnie po czym z dnia na dzień byłem potraktowany jak najgorszy śmieć i po prostu mnie zwolnili bez możliwości wykazania się, dyrektora straszna kobieta i słucha barana ze Szwecji, który nie ma za grosz poszanowania do drugiej osoby, stały monitoring nad głową.

@Mandarynka

Kurczę też chcę się tu zatrudnić za spawacza, ale nie mogę ryzykować, że wyrzucą mnie po kilku dniach.. dasz znać jaki powód tego zwolnienia podali i czy wypłacili ci za te dwa dni roboty?

Gość Nowy wpis

Nie polecam

Człowiek Nowy wpis

Czy te zwolnienia przy spadku produkcji dotyczą tylko jej pracowników, czy kadra kierownicza i menedżerska też się żegna wówczas w firmą? Szukają teraz inżyniera produkcji i wolę wiedzieć, czy to praca na krótko. A jest to dla mnie ciekawa szansa, bo można nie mieć doświadczenia, a jedynie być absolwentem. Gdzie zdobyć ostrogi, jak nie tutaj...

A ile zarobi spawacz z doświadczeniem w 2024 roku? Mój tato jest wyuczony w zawodzie chciałby nadal pracować ale trochę mnie zestresowały tę opinię tutaj o tym że zwalniają z dnia na dzień ? Ale to też opinie z rok temu, czy teraz firma ma jakieś problemy właśnie z pracownikami czy dbają i mają solidny pakiet benefitow ?

S

Firma jak najbardziej w porzadku. Zawsze wszystko zalatwione jak trzeba i na czas bez zbednych pytan. To co jest oferowane, dokladnie tak wyglada w rzeczywistosci. Standardowe podejscie jak mniej pracy -zwalniaja. Moja ocena 4/5

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier produkcji w firmie JK Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sylwia

prawda to, że zwalniają hurtowo jak jest mniej pracy czy to tylko takie ploty? Często się takie sytuacje zdarzają? Mąż chce się zatrudnić jako spawacz, taką ofertę mają na swojej stronie, warunki wydają się ok. Jest umowa o pracę i niby atrakcyjne wynagrodzenie. Padła tu stawka 23 zł/h - a jak na stanowisku spawacza w tym roku? Warunki się poprawiły? I czy firma nie oszczędza na sprzętach, ubraniach ochronnych?

Potwierdzam co poniektóre wpisy. Monitoring na hali. Kierownik produkcji w porządku ale trochę nadgorliwy. Dyrektorka wypełnia polecenia właściciela ze Szwecji. Pada hasło zwalniaj to zwalnia. Na starcie dwaj pracownicy ostrzegli mnie, że jak firma się nie wyrabia z terminami to hurtowo zatrudniają. Jak się praca kończy to hurtowo zwalniają. Podobno potrafili zwolnić 8 osób w kilka dni bo takie przyszło polecenie ze Szwecji. Bezpieczni są tylko ci co mają umowę na czas nieokreślony. Nawet jak są słabi, to oni zostaną. Stawka 23 złote na godzinę. Bez sobót i nadgodzin nie zrobisz. Są gorsze firmy, są lepsze. Moja ocena neutralna.

Praca w tej firmie bez perspektyw, technologia dość słaba , zakaz patrzenia na telefon bo odrazu jest reprymenda ,pełny monitoring hali, ze spawaniem jest mniej wspólnego , głównie pachwina więc i cofanie się w rozwoju. Praca przy klejeniu podłóg ,cięcie izolacji więc nie tylko na TIG, będziesz robił wszystko co trzeba albo Cię zwolnią bo będziesz nie przydatny. Obietnice jak zwykle zostają obietnicami i traktują pracowników co najwyżej przedmiotowo. Jest projekt do wykonania ,kończy się i ludzi zwalniają mimo nawijania makaronu "będzie praca dla was" . Potrafią zwolnić z dnia na dzień i jeśli nie podpiszesz porozumienia stron grożą zwolnieniem dyscyplinarnym co niektórym. Jednorazowo potrafili wywalić 8-10 osób i nie robi to na nich wrażenia a odpowiedź była "taka jest polityka firmy" i jest jeszcze wiele historii jak np. sprawy sądowe za (usunięte przez administratora). Umowa o pracę nie jest ŻADNYM gwarantem zatrudnienia w tej firmie a jeśli nie wierzysz tej opinii ,przyjdź na rozmowę o pracę i zanim się zdecydujesz OBOWIĄZKOWO porozmawiaj z pracownikami bez obecności brygadzisty (Darka) czy Pani dyrektor (Eweliny) lub kogokolwiek z biura i pracownika ,który jest konfiturą fałszywą Rafał (usunięte przez administratora) a przekonasz się osobiście jak jest. Nie daj się zwieźć miłą rozmową kwalifikacyjną.

@Anonim

Jestem byłym pracownikiem i już na starcie mnie ostrzegali że w tej firmie tak jest. Jak się nie wyrabiają to zatrudniają na potęgę. Jak się praca kończy to zwalniają nawet po kilku na raz. Nie ważne czy jesteś dobry czy nie. Tylko ci z umowami na stałe są bezpieczni nawet jak nie potrafią spawać oni zostaną. Ciebie zwolnią.

W firmie JK Polska Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3000 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na operator produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: operator produkcji.

W firmie JK Polska sp. z o. o. na żadnym stanowisku, nikt nie zarabia tylko 3000 zł. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko operator produkcji. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na dedykowanych tej tematyce portalach.

Nawet 3000 tysiące ? Kto dzisiaj zarabia trzy tysiące ?

Antoni

Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie w firmie? Chodzi mi głównie czy poprawiła się atmosfera i pojawiła jakaś możliwość rozwoju? Jest jakieś stanowisko na które byście polecali aplikować?

Cześć jak zarobki dla spawaczy? Warto składać papiery? Pzdr

@Gość

Stawki dla spawacza. 20-22 zł h netto 2 zmiany ( ta druga dziwnie bo 15-23) Nadgodziny 50% Soboty 100% Firma robi fajne rzeczy, nowa hala, parking maszyn wyglądał nieźle. Dla mnie osobiście stawki zbyt niskie.

@Gość

Nie warto , pracowałem tam

Jak wygląda ścieżka kariery w JK Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Andrej

Naobiecują Ci złote góry a finalnie skończysz w najgorszym (usunięte przez administratora) za marny pieniądz,odradzam

Były

Nie ma żadnej ścieżki rozwoju. System pracy jest anty rozwojowy. Wykonujesz prace według technologii której nie ma a jest w głowie przełożonych. Każde odstępstwo nawet gdyby miało poprawić jakość pracy jest torpedowane przez przełożonego

Iwona
@Były

Ale dlaczego aż tak jest, że wręcz torpedują tutaj, tak jak piszesz? Z czym tu problem, bo nie ogarniam.

Pracownik teraz

O jaki awans ci chodzi? Z pracownika produkcji do biura czy jak?

Iwona
@Pracownik teraz

A czemu nie w drugą stronę? :/ Sugerujesz, że tu nie ma gdzie awansować?

Bartosz
@Pracownik teraz

Może z pracownika produkcji na kierownika ;)?

@Andrej

Warunki zatrudnienia, w tym wysokość wynagrodzenia, jest ustalana na rozmowie wstępnej po wykonaniu próbek spawalniczych. Jeżeli próbka jest słaba to proponowana stawka również nie jest wysoka - wszystko zależy od umiejętności kandydata na stanowisko spawacza. Spawacze bez dużego doświadczenia zaczynający pracę od niższej stawki po odpowiednim wdrożeniu i nabyciu umiejętności spawania naszych detali mają szanse na zwiększenie stawki już po okresie próbnym. Poza tym, raz w roku (czerwiec), firma przeprowadza roczną ocenę każdego pracownika i na jej podstawie ustalane są nowe warunki zatrudnienia, przy których brana jest również pod uwagę inflacja z okresu 12 ostatnich miesięcy.

@Andrej

Pracowałem ,po części potwierdzam i też nie polecę jednak tej firmy jeżeli nie masz noża na gardle

Potwierdzam jako były pracownik

Ewelina

czy JK oferuje jakieś benefity poza pensją ? na coś konkretnego ze strony pracodawcy można liczyć w tym temacie ?

@Ewelina

Poza pensją pracownik otrzymuje premię miesięczną oraz dodatkową premię frekwencyjną. Jest również możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego. Poza tym, firma organizuje raz w tygodniu poczęstunek dla pracowników w ramach lunchu, w formie „firmowej kanapki”.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie JK Polska Sp. z o.o. na Spawacz TIG? 21 marca ogłoszenie na Praca.pl.

W JK Polska sp. z o.o. wynagrodzenie wypłacane jest miesięcznie, do 10 dnia każdego miesiąca. Po okresie próbnym do składników wynagrodzenia dochodzi premia, która wypłacana jest miesięcznie. Od początku zatrudnienia wypłacana jest również dodatkowa premia frekwencyjna, godzinowa za każdą godzinę przepracowaną w danym miesiącu w normatywie. Premia ta przysługuje jedynie, jeżeli w danym miesiącu pracownik nie korzystał ze zwolnienia lekarskiego. Wszyscy pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Na początku jest to umowa na okres próbny 3 m-ce. Jeżeli pracownik się sprawdzi, kolejna umowa podpisywana jest na 1 rok. Następna już na czas nieokreślony.

Klient
@JK Polska Sp. z o.o.

Witam, chciałbym uzyskać numer kontaktowy do firmy, pozdrawiam

@Klient

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.jkpolska.pl lub bezpośrednio na adres e-mail: info@jkpolska.pl

Katarzyna

Proszę o numer kontaktowy do firmy:)

Były
@Katarzyna

Nie warto

Maja

Dlaczego nie warto?

Firma jak firma, są plusy i minusy jak wszędzie. Jak się robi swoje to nie robią problemów. Największym plusem jest na pewno to że w porównaniu z kolegami w podobnej branży tu nie widać aż tak bardzo kryzysu spowodowanego Covidem.

Witold

Fajnie że postanowiłeś się podzielić swoimi przemyśleniami na temat pracy w JK Polska Sp. z o.o. Co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie, mógłbyś podać jakieś widełki płacowe obowiązujące w tym miejscu?

Janek

Nie polecam . Szkoda nerwów , pieniędzy , czasu , każda chwila tam , grozi problemami zdrowotnymi ...... złą atmosfera, nerwami , obiecankami , brakuje tylko wieżyczek wartowniczych jak w obozach z 2 wojny , błąd, jest tyle kamer że po nosie się nie podrapiesz .... na sama myśl głowa boli

Szkoda czasu

Jeżeli lubisz być wykorzystywany, poniżany i bez swojego zdania to polecam! Firma nie przestrzega żadnych standardów BHP, ludzie pracują przy kwasach w tragicznych warunków, brak wyciągów.. Za marne pieniądze.. jeszcze musisz kontrolować swoje godziny i liczyć pensję bo Cię (usunięte przez administratora) Ewelina.. zero szacunku do drugiej osoby... Wielka Pani Kierowniczka... Czy kim ona tam jest ..

Rudix

Popracowałem kilka tygodni, ale odpuściłem kiedy kierownik zaczął mnie szantazowac, oficjalnie oskarżyłem go o (usunięte przez administratora) i zostałem zwolniony, stawka 22 netto dla spawacza dupv nie urywa, jeśli jesteś spawaczem i szukasz tam pracy to odradzam, tam nie ma spawania, tylko klejenie izolacji i i docinanie izolacji, max 5 min spawania dziennie wychodziło, co gwarantuje całkowita utratę umiejętności, z tyłu hali jest kilka stanowisk gdzie się już coś gnoi ale obstawione przez starych pracowników, praca idealna dla starych dziadków co chcą sobie dorobić do emerytury, kiedy wchodzisz na hale masz wrażenie, że trafiłeś miedzy (usunięte przez administratora) Zasuwasz z waleczkiem i smaruszej klej, no praca dla spawacza zajebis.ta .haha kolejna firma krzak ktora (usunięte przez administratora) na wykonywanych czynnościach.

Ktoś

Powiem tak wszystkie negatywne opinie są wyssane z (usunięte przez administratora) Praca jest rozwojowa jak i stawki bardzo przyjazna atmosfera nie ma mowy o żadnym strachu wręcz przeciwnie. Po prostu ci co to piszą byli słabi i was (usunięte przez administratora) nie umiecie spawać to się nie dziwcie lub nie zdaliście próbek. Jesteście po prostu za słabi na ta prace albo wasz intelekt nie pozwalał wytrzymać w takich (usunięte przez administratora) warunkach i musieliście (usunięte przez administratora) na własne życzenie. (usunięte przez administratora) wam do (usunięte przez administratora) wszystkim. Powodzenia za 17zl na rękę w życiu (usunięte przez administratora)

jk sweden

co tu mowic dramat film konczy sie tragicznie jak zaczniesz tam prace ludzie pijawki biuro zombi lowcy glow i skoncysz na bruku .mysle ze wojna zmienila by tych ludzi lub tragedia osobista .

Czy w JK Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Byly pracownik

W firmie panuje strach, pracownicy boja się podejmować decyzje, myśleć mieć własne zdanie. Pani prezes nie jest osoba decyzyjna tylko marionetka właściciela, który nie ma szacunku ani do Polaków ani do własnych pracowników. Wszystko co złe to wina spawaczy,” którzy są złymi i głupim ludźmi, którym nie chce się pracować”. Pani prezes otacza się rodzina, koleżankami i znajomymi ze szkoły. Tylko takie osoby tam pracują w biurze. Osoby rządzące nie zarządzające cechują się brakiem wiedzy na temat podstaw zarządzania, przepisów a nawet tego jak sformatować tabele w Excelu. W firmie nie przestrzega się BHP, osoby bez uprawnień obsługują sztaplarki, suwnice, nie stosuje się środków ochrony osobistej. Brak stabilności w decyzjach i logiki.

Zostaw merytoryczną opinię o JK Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w JK Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JK Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JK Polska Sp. z o.o.?

JK Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.

JK Polska Sp. z o.o.