Opinie o Cosmoworker Job Service w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cosmoworker Job Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker Job Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker Job Service w Poznań

Damian

Nie polecam. Nie dajcie się zwieść obiecankami. Pytajcie o wszystko! Jak nie zapytacie to wam nie powiedzą. Nie powiedzą wam np. że musicie dojeżdżać codziennie 100km do pracy udzkodzonym autem, za który możecie dostać mandat. Te ,,darmowe dojazdy do pracy'' mają tylko kierowcy, reszcie odbijają z wypłaty. Mówią, że na kwaterze jest wszystko... co do czego nie ma podstawowych rzeczy. W kuchni nawet brak głupiego garnka a w pokoju jest same łóżko... Nie mówiąc o wszędzie panujacym brudzie. A i pamiętajcie, że w kazdej chwili mogą was przenieść do innego miejsca. Też się z tym spotkałem.

Arek
@Damian

Witaj, odnoszę wrażenie, że jednak jest tak, że rekturant w PL mógł nie dostać wszystkich informacji odniśnie warunków. Współczuję, że tego typu sytuacje Cię doktnęły. Mam nadzieję, że sam tego nie doświadczę w przyszłości. Pozdrawiam

halinka 20

2 dni po przyjedzie czekaliśmy na wi fi bo był zepsuty ruter i nie bylo internetu co bylo mega klopotliwe. Reszta tak jak w umowie z biurem. Praca spoko, zakwaterowanie, nowe rowery, praca blisko, ludzie spoko.

Krystyna
@halinka 20

Widzę, że Tobie się raczej spodobało. Byłaś na cykorii, czy przy montażu? Jestem też ciekawa, jak z zarobkami w Cosmoworker, czy da się co-nieco do Polski przywieźć.

MICHAL

POLECAM NIE MA LIPY

Janek

Opinie zróżnicowane. Prosze pracowników o informacje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cosmoworker Job Service? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jola

Polecam

Agata

Nie polecam agencji!!! Wyjechalysmy w trójkę do Holandii przez agencje Cosmo worker. Miałyśmy pracować przy serkach topionych. Wprawdzie przez pierwszy tydzień tam pracowalysmy, ale potem nas przenieśli na sortowanie jabłek z mniejszą stawka i godzinami. Koniec końców miałyśmy w ciągu tygodnia 25h tygodniowo. Także wypłaty były mniejsze niż w Polsce. Nie pojechalysmy żeby zarabiać na mieszkanie i ubezpieczenie. Pan Michał miał coś zdziałać jednak bez odzewu z jego strony. Czekałam przeszło tydzień na jakakolwiek wiadomość i NIC. Także 17lat doświadczenie jak to sobie Pan Michał ciągle powtarzał możecie wsadzić w (usunięte przez administratora) Ę!! Nie polecam i tyle!!!

Andrzej 20

Polecam.Nie wciskaja kitu. byla umowa wszytsko na czas. przenioslem sie do nich z axidusa i nie zaluje ani 5 sekund.

piotrek

..niestety to prawda , wysylaja ludzi gdzie kaza im siedziec 7 godzin w zakladzie a tam po durnym tescie dla (usunięte przez administratora) ktos ocenia ich i albo daje prace albo wyzuca na bruk , goscie nie maja rozumu to oszustwo i proceder ja i 5 innych nie dostalismy pracy bo jedna osoba powiedziala ze musi zjechac na urlop do polski po 2 miesiacach i co z tego ludzie nie rozumiem tych klamstw jakiegos durnia , jestem juz w polsce ale kilku nie mialo za co wracac i siedza z torbami w brnie na stacji poracha ...

Podpowiedzcie coś więcej , jak rekrutacja wyglada?

Zly88
@Zainteresowany

Rekrutacja przyjeżdżasz na 10siedzisz do 17 w zakładzie bez sensu piszesz śmieszny test dla 5 latka nic nie wiesz po czym wychodzi gość i mówi pan do do domu pani też reszta na hotel po czym dzwonisz do pana Nowaka pozdrawiam ???? a dupek nie odbiera a chciałem tylko powiedzieć że hotel dziadostwo zakład ładny ale płacą pomyłka i żeby nie oszukiwał innych

dominika

(usunięte przez administratora) i nic wiecęj ,szkoda ludzie na nich czasu.Proszę sie 2 razy zastanowic przed wybieraniem tej agencji.

Andzix

Polecam. Wyraźnie określone zasady. Nie ma lipy. Można lecieć.

Kaśka28

Polecam

Manera

Wszystko ok. Dobry posrednik. Wyplata na czas. Praca dobra.

Juan

Polecam!

Jazon

Profesjonalnie. Mili ludzie. Polecam.

Krystian

Pracują w Holandii od 3 lat i pierwszy raz tak dobrze czuję się obsłużony przez pośrednika. Rzeczowo, szybko i znaleźli czas na każde pytanie moje i mojej dziewczyny. Jeśli na miejscu będzie tak dobrze jak do tej pory to mają dwoje, dobrych pracowników na długi czas.

Koton123

Opiszę jak się ma sytuacja z tą firmą w większości przypadków wyjazdów do Czech. Ku przestrodze! Otóż załatwiasz telefonicznie wyjazd do Brna. Będąc z innego-odległego rejonu Polski, nie masz za bardzo możliwości przyjścia do biura. Rozmawiasz z panem T., który zajmuje się wyjazdami do Czech. Rozmowa jak ze starym kumplem, WTF? Następnie czekasz parę tygodni na wyjazd do Brna - na panele słoneczne, niby wszystko masz wyjaśnione i klarowne itd. Na żądanie pana T., WYSYŁASZ SKAN DOWODU OSOBISTEGO OBUSTRONNY - rozumiesz? Wysyłasz swój najważniejszy dokument w czeluść internetu, nawet nie wiesz do kogo, ale jesteś zdesperowany i zrobisz już dosłownie wszystko żeby mieć pracę. Pakujesz się i jedziesz do Brna za pożyczony grosz - bo przecież masz załatwioną robotę! Idziesz z walizami pod wskazany adres są ciężkie (bo przecież musisz wziąć ze sobą więcej rzeczy, bo to będzie dłuższy wyjazd) no dobra bierzesz Taxi, przecież nie znasz miasta. Oczywiście w Czechach przechodzisz pod inna agencję, która chyba nie zbyt dokładnie ustala warunki z Cosmoworkerem. W siedzibie agencji wita Cię chłopiec - pan P. Spotykasz tam także inne osoby, które przyjechały do pracy na panelach. Pan P. oświadcza wam, że pojedziemy na TESTY, myślisz na jakie testy, o co mu chodzi? Wiadomo człowiek oszołomiony i po całonocnej podroży z przesiadkami i taskaniu walizek - może coś źle zrozumiał, albo nie dosłyszał hmm. Ale nie - jedziecie do tej fabryki, w której mieliście rzekomo załatwioną pracę - na wspomniane testy. Są to testy logistyczne przed komisją składającą się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn, a przy okazji rozmowa kwalifikacyjna. W człowieku, aż się gotuje od tego wprowadzenia w błąd. Załatwiając tę pracę jeszcze w Polsce, nikt o czymś takim nie wspominał, bo by chociaż można było się przygotować (i zastanowić się czy to ma sens), i nawet na galowo wystąpić....ale nie w przepoconym ubraniu i z brudną facjatą, każdy z nas się czuje swobodnie i kompetentnie.....Ja rozumiem fabryka paneli, ale żeby, aż takie przesłuchania na pracownika fizycznego?, - też pod kątem atrakcyjności zewnętrznej nie da się ukryć. Kiedy każdy już zostaje przepytany czekacie wszyscy na decyzję, dowiadujesz się, że Cię nie przyjęli i nie tylko Ciebie. Wczuj się w te sytuację - JESTEŚ W OBCYM KRAJU ZA POŻYCZONY GROSZ, Z WALIZAMI I BEZ ROBOTY!!!! Dodatkowo tubylcy nie władają j. angielskim a Ty czeskiego nie rozumiesz. Ale nie martwisz się, bo pan P. Ci pomoże i daje nr.tel. do pana jakiegoś tam.. (mówi że jest Polakiem). Odwożą Cię wraz z innymi na stacje kolejową i czynią swoją codzienną praktykę - POZBYWAJĄ SIĘ PROBLEMÓW - mówią Ci dokąd masz jechać, kupujesz bilet nie wiesz, czy to nie następny kant?(dodatkowy niepotrzebny wydatek) Na koniec pan P. mówi cytat...''uratowaliśmy Wam (usunięte przez administratora) Nóż Ci się w kieszeni otwiera, ale jesteś tak oszołomiony i tak wymęczony całą tą sytuacją, że nie reagujesz. Wsiadasz w ceske drahy i jedziesz koleją, na drugi koniec Czeskiej Republiki, nie mając pojęcia gdzie wylądujesz. Docierasz na miejsce nie wiesz, po co, czy po pracę, czy tylko na zakwaterowanie? Dzwonisz do tego Polaka, do którego masz nr. Okazuje się, że pan, który odbiera - nawet kolo Polaka nie stal. Szczęście w nieszczęściu, że trafiasz tam na dobrych ludzi, którzy Ci pomagają, w innym wypadku nie wiesz gdzie byś wylądował. Znajdujesz tam zakwaterowanie i po czasie prace w porządnej agencji z Ostrawy. Niech moja historia będzie ostrzeżeniem dla innych. Pozdrawiam.

Tomasz Niedziulski

Wszystko bez problemu. Polecam

RYSZARD 1000

PRACUJE 3 MIESIAC W HOLAND I NIGDY JUZ NIE BEDE PRACOWAL W POLSCE NIE MA (usunięte przez administratora) ZADZWONILEM DO NICH O PRACE W POZNANIU Z GLUPIAFRANC ZAPROPONOWA MI PRACE TUTAJ. HOLENDERSKIEGO  KOMPLETNIE NIE ROZUMIEM LASOW NIEGDZIE WSZEDZIE SIE ROWEREM PEDALUJE ALE ZA ROBOTE NA REKE DOKLADNIE 2 RAZY TYLE ILE MIALEM U NAS ZA TAKA SAMA ROBOTE. NIE WIEM CO LUDZIE JESZCZE W TYM KRAJU ROBIA

Roman

pracuje od lutego i pierwszy raz mam wolne w tygodniu 45 - 50 godzin w tygodniu wyplaty naczas zakwaterowabie ok ale pokoje moglybybycc wieksze ludzie bardzo spoko koordynatorow widzimy rzadko ale problemow niema wiec nie sa jakos pottzebni wifi jest i to nawet na samym koncu ogrodu wiec skype z rodzina w ciszy i spokoju jak sielubi pracowac to polecam jak ktos pije to raczej krotko zabawi

Beer
@Roman

Gdzie pracujesz i co robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker Job Service - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker Job Service?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker Job Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker Job Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cosmoworker Job Service