Opinie o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Spawacz

Najlepsza sztuka na spawalni Każdy się za nią oglądał

Hpu

Ma polska ma dalej postój tak jak FCA

Robol

12-13 idziemy do roboty a później postój planowany

Hpu

MA POLSKA TEZ MA POSTOJ TAK JAK FCA TYCHY

Project Manager

W punktach: Złożenie CV Telefon z godziną i miejscem spotkania Rozmowa ze specjalistą HR Badania i szkolenia (BHP,P-poż, lekarskie) -2dni Rozmowa z HR Przydział do Lidera linii

Nie ma pytań, specjalista HR przedstawia stanowisko, zasady płacowe, socjalne, układ zbiorowy. Akceptujesz albo nie.

Od poniedziałku do środy, mamy postój, kierownik dzwonił przed chwilą, że Fiat nie ruszy przez te 3 dni z powodu braku części .

ON

Na waszym miejscu, dzwonił bym do swoich kierowników, czy na pewno jutro przychodzicie czy nie

Robert

Na SP1/SP2 nocki są wycofane, dziś mają zebranie czy od jutra będzie postój czy robimy normalnie.

Roman

Nowego modelu nie będzie, jeepa zabrali to i zabiorą fiata i alfe, bo wszystkie nowe modele maja mieć ten sam segment a na fiacie nie potrafią zmodernizować linii. Ludzi zaczynają zwalniać bo jest za dużo a produkcja 500 spada. My będziemy robić detale dla trupa tak z rok i Francuzi przejmują tłocznie i spawalnie.

Marta :(

Witam, czy jest dobra duszyczka jakaś co złoży mi CV do Ma? Do Gi group nie ma ofert a co się pojawi jakaś nowa, dzwonię a mówią już że rekrutacja wstrzymana. Proszę o pomoc poszukuje pracy, mogę podać e mail żebysmy mogli się skontaktować

Majster Klepka
@Marta :(

Tu same dobre duszyczki. Nie ma się co przejmować, jeśli nie Gi Group zobacz w Adecco, co jakiś czas może się trafić oferta. W pierwszej kolejności są znajomości ale innym też się udaje i nie każdemu robota pasuje. Powodzenia życzę.

Ck pracownik

Witam Wiecie moze czy w tym romu beda podwyzki i czy cos rzuca na swieta wielkanocne?

Marta :(

Wojtek

ZA 2 miesiące, na sp 1 i 2 będą przenoszone linie a ludzi będą wysyłać na delegacje do kielc, bielska i gdzieś tam dalej na rok czasu, szkoda gadać

Bogus

Jeszcze 2 tygodnie i zamkną nas znowu, raczej poprawy już nie będzie

Franciszek
@Bogus

Z jakiego powodu było poprzednie zamknięcie i czy firma znowu zdecydowała się to zrobić? Co możesz powiedzieć na temat atmosfery w pracy, relacje między pracownikami są dobre? Mam nadzieję że mi odpowiesz.

Miro
@Franciszek

Zamkniecie było z powodu covida i kolejne nie jest planowane. Praca jak na każdej produkcji, Elokwencji, kultury i elity umysłowej tutaj nie znajdziesz. Aktualne warunki finansowe są słabe, konkurencja daje lepszą opcję no i przymusowe soboty jeśli Cię nie przerażają to możesz pracować

Byly pracownik

Nie polecam. Głośno brudno, ludzie naprawde debile. Pracowałem w nie jednej firmie w tychach, nigdy z taką trzoda jeszcze nie robiłem. Nie szanuja ludzi, nie ma dobrej atmosfery. W toaletach gorzej jak w chlewie ze świnami. Naprawde.

Dsb
@Byly pracownik

To ty kolego chyba pracowałeś na kopalni a nie w delfo, jest dokładnie odwrotnie niż piszesz

zzzz
@Dsb

oj zdziwilbys sie ile razy toaleta byla nieczynna bo wrzuca holota papier caly do kibla... nie wspominajac ze nie kontroluja moczu i drugiej rzeczy bo wszystko to na plytkach mozna bylo zobaczyc. A co do pracy to nie jest ciezka wrecz przeciwnie, ale przez przymusowe soboty zrezygnowalem z tej pracy, wiadomo produkcja ale zeby ze wszystkiego sie tlumaczyc kierownikowi gdzie, po co i na co moze doprowadzic do szalu... a wolne z wielkiej laski i tez pytania co bedzie sie robilo... jakby ich to interesowalo najwiecej. Pozdrawiam

Damy
@zzzz

(usunięte przez administratora)Soboty no cóż władza niestety traktuje jako nagrodę dla pracownika, ale reszta w delfo jak najbardziej jest ok

Loza o42
@Byly pracownik

Widoczne kolega .a problem ,jak wspominial ze w niejednej firmie pracowal ...widocznie to Ty robiles ten chlew jako swinia ..nie obrazaj innych ludzi

@Byly pracownik

Czy orientuje się ktoś czy będą jakieś podwyżki pensje stoją w miejscu cały czas a pracy coraz więcej.... To się zaczyna robić nie ciekawe

Kdkd

Witam mam ofertę na pracę na tłoczni /zgrzewacz warto ciężko bardzo?

Jak to jest z sobotami bo słyszałem, że są obowiązkowe i trzeba przyjść i nie pytają się o zgodę a za nieobecność dostaje się normalną nieobecność nieusprawiedliwioną.. Natomiast jak się uda dogadać to urlopu nie trzeba wypisywać. Jak to jest i jak wygląda wynagrodzenie za dni wolne?

Moshe
@Zainteresowany

Kolego praca w sobotę to przywilej i błogosławieństwo. Jak przepracujesz wszystkie w miesiącu to przy wypłacie będziesz miał banan na twarzy. Bez nadgodzin to lipa. Ale jak jesteś leniem i 2300 to szczyt Twoich mażeń to nikt nie może zmusić cię do pracy w sobotę. W tym kraju nadal obowiązuje 5 dniowy tydzień pracy. Sobota jest dniem wolnym i tyle. Za sobotę płacą + 100% do stawki + 50zł jeżeli jest to sobota włoska tzn pracuje również fiat. I jeszcze jedno - wiedz że jest również praca w niedzielę, ale w niedzielę pracują tylko wybrani z wybranych.

PRACOWNIK

Pracujemy do 1.07 i postój do 1.08, tym co się kończy umowa to nie dostaną przedłużenia i wylecą z pracy a za 3 miesiące, znowu będą dzwonić aby wrócić do pracy ale pod agencje. Więc dużo ludzi nie wróci bo po co, aby znowu tyrać pod agencją, nie ma szans na to. Jak już mają zwalniać ludzi to niech to dobrze przemyślą, idzie mała produkcja a i tak ludzi dalej brakuje..

@PRACOWNIK

Po postoju mają przyjmować kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób. W pierwszej kolejności pracownicy co było zwolnieni przed postojem.

CZYLI NA SPAWALNI2 JEDZIE TYLKO TOYOTA I PSA

@POL

TAK

CZYLI NA SPAWALNI TYLKO JEDZIE TYLKO TOYOTA I PSA

ON A SPAWALNIA 2 JAK IDZI OD JUTRA CZY TEZ POZNIEJ TAK SPAWALNIA1

@POL

WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z FIATEM STOI, ZA DUŻO DETALU JEST NAROBIONE TAK JAK NA SP1 I SP2. FIAT MUSI WYJECHAĆ TE STARE DETALE, KTÓRE SĄ NAROBIONE. PO CO PRODUKOWAĆ NOWĄ PARTIE JAK ZOSTAŁO DUŻO STAREJ. JAK STANY ZMALEJĄ TO PRODUKCJA RUSZY NORMALNIE

OLLA

TO W KOŃCU SPAWALNIA 1 RUSZA CZY DALEJ BEDA STAC I NIE DZWONIĆ, BO DO KIEROWNIKA DZWONIŁAM, TO ON POWIEDZIAŁ, ŻE NIE WIEDZĄ TO KTOŚ W KONCU WIE CZY NIE ../..

@OLLA

NA SPAWALNI 1 JEST DUŻO DETALU NAROBIONE I NIE MA TAKIEJ POTRZEBY ABY NA RAZIE RUSZAĆ, SP1 MOŻE STAĆ 3-4 DNI...

na 2 zm a jak trzeba będzie to wyślą 2-3 osoby na 3zm

Zostaw merytoryczną opinię o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Tychy

• Jak się pracuje w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
3.3/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy