Opinie o Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak w Droszków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak w Droszków

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak jako Wulkanizator? Jakie macie wrażenia?

Dawid

Czy centrum organizuje praktyki szkolne ?

WIOL-MAR Nowy wpis
@Dawid

Tak, zapraszamy serdecznie

Tom Nowy wpis
@Dawid

Super praktyki.

Tom Nowy wpis

Najlepszy warsztat w jakim pracowałem.

Klient

Partacze!Stanowczo odradzam ten zakład pseudo-naprawczy.Ponad miesiąc temu pojechałem do zakładu tych partaczy,zęby naprawili mi klimatyzacje(wyciek z układu).Szefowa była bardzo mila i szybko zajęli się moim autem(mitsubishi lancer).Porobili zdjęcia gdzie były wycieki,wymienili zawory,gumki i było wszystko dobrze.Zaznaczam,ze stwierdzili wyciek z kompresora,a specjalistyczny warsztat,który tym się zajmował to neguje jakoby był tam wyciek!No,ale wierzyłem tym oszusta,ze się znają i już wtedy niepotrzebnie inwestowałem w demontaż kompresora.No,ale cóż. Bylem zadowolony z czasu w jaki został naprawiony samochód,zdjęć gdzie były wycieki odczynnika,choć cena za naprawę wyniosła 500zl(sprawdzenie szczelności,wymiana gumek i zaworów,nabicie klimy,koszty robocizny).Usługa została wykonana 04.06.2018 r. Dzis pojechałem tj.23.07.2018 r. do zakładu partaczy i mowie o swoich obawach klimy ponieważ są takie jak wcześniej i gdzieś nadal jest nieszczelność. Pan w zakładzie pokazał mi w których są miejscach...i jakie było wielkie jego zdziwienie kiedy pokazałem mu zdjęcia sprzed miesiąca i wyciek jest w tych samych elementach.Nie wiedział co powiedzieć i poszedł do szefowej.Szefowa nie była już tak mila i pokazałem jej zdjęcia,ze w tych samych miejscach świeci gdzieś miesiąc temu.Pani bezczelnie odpowiedziała,ze gdzie indziej oni wymienili i tam gdzie świeciło to nie wymieniał(hehe wyciek jak cholera na zdjęciach,a oni nie wymienili),a oddali mi auto jak mówią,ze sprawna klimatyzacja. Bezczelnie mi powiedziała,ze jest tam duze ciśnienie i możne się ulotnić po...6 TYGODNIACH. Śmiech! Pani nadal się upierała,ze oni maja racje i dobrze zrobili( w miejscach,których świeciło to nadal świeci, a zakład twierdzi,ze naprawił).Śmiech!Zabrałem auto o tych partaczy.Gwarancja w warsztacie została mi dana na 6 tygodni.Do czasu ulotnienia się odczynnika.OMIJAJCIE TEN PSEUDO-ZAKŁAD bo stracicie kasę i czas.Pozostaje mi oddać auto do rzeczoznawcy,aby stwierdził co zostało wymienione w tym aucie bo oni nie nadają się nawet do drylowania wiśni. Dla Pani mam rade. Wystarczyło powiedzieć-przepraszam i usunąć usterkę. Nic więcej,a nie być mega-gburem i oszukać kogoś na 500 zdecydowanie ODRADZAM!Ocena mniej niż zero.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak na stanowisko MECHANIK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jan

Zakupione felgi okazały się krzywe. Sprzedają złom zagrażający życiu jako produkt w bdb stanie. Nie polecam. Straciłem pieniądze i nerwy!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak - Droszków

• Jak się pracuje w Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak?

Centrum Koła Wiol-Mar Wioletta Pawlak
  • Ptasia 2