Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

Dagmara

Nie jestem szczególnie długo ale mam porównanie do czterech agencji, z którymi wiązałam się wcześniej. Zdecydowanie lepsze zarobki chociaż od razu rzuca się w oczy też lepszy poziom pośredników więc pewnie jedno idzie w parze z drugim. Raczej nie pojawiają się ludzie z przypadku, każdy coś tam w sobie ma albo doświadczenie albo taką spoko energię :)

Alka

Nie zdziwiłabym się jakby się okazało że sami doradcy zdecydowali np o tym zeby ograniczyć wydatki na infolinie jeżeli od kosztow agencji zależy rownież ich kasa. U nas przynajmniej tak było.

Edgar

Jedno trzeba przyznać, myślą o tym żeby agent zarobił i był zadowolony. Jeżeli rzeczywiście chcą trzymać się dewizy "agencja najlepsza dla agentów" to nic dziwnego. Widać świadomość wśród ludzi którzy tym kierują. Pośrednik ma do wyboru wiele agencji a pójdzie i zostanie tam gdzie będzie miał wysoki procent i ogólnie przyzwoite warunki.

wilczur

Fajna firma z super pracownikami!! gratulacje i powodzenia!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Marta grzechu warta.

Troszeczkę się w INDEPRO pozmieniało od nowego roku, nie wypłacili wynagrodzenia za grudzień i zwolnili infolinię. Dodatkowo krążą plotki o zmianie lokalizacji biura. Czy ktoś z obecnych pracowników ma jakieś informacje jak teraz z pracą w INDEPRO ?

Ach!!!

Jest dużo roboty ale przecież od tego zależy nasza kasa. Ja wolę ciężko zasuwać i dobrze zarabiać. Fajnie , że udało mi się dostać do nich do pracy choć nie było łatwo!! Człowiek jeszcze przy okazji pracy rozwija się dzięki szkoleniom. Jestem szczęściarą .

Aga

Zmęczona le zadowolona, szkolenia super jak na razie! :)

karskimateusz

Wysokie prowizje sprawdzone info.

Nowacek

Fajnie, że takie firmy działają na polskim rynku pracy. Firma się unowocześnia a tym samym usprawnia pracę załodze.

Cromo
@Nowacek

No, a Ty chyba jesteś jakimś kierownikiem? Nie będę zaprzeczał, że wśród agencji nieruchomości macie niezłe warunki dla ludzi, gratuluję pomysłu z pasywnym dochodem! Nie zmienia to faktu że Twoja wypowiedź jest jakaś...dziwna. :D

sun_mario

Jestem od września 2016 i jest ok. Nie ma rotacji więc ekipa zgrana :) Raczej z doświadczeniem dużo ludzi, kilku takich najlepszych chyba w branży ogólnie w Warszawie ale to też dobrze bo można się od nich wiele nauczyć.

MW

Z tego co się orientuję w Polsce indepro taki Program wprowadziło jako pierwsze, chyba nikt jeszcze takiej możliwości nie daje doradcom. To coś na zasadzie dodatkowych pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc pasywny dochód polega na tym, że wykonujesz jakąś czynność a później cały czas w wyniku tego otrzymujesz pieniądze już bez potrzeby angażowania się ponownie. Odkładasz na spokojną emeryturę dodatkowe pieniądze :)) W indepro pewnie jest to związane z reprezentowaniem agencji wśród osób, które mogą być lub są dobrymi pośrednikami. Im więcej takich osób działa w agencji, a rozpoczęli dzięki Twojej rekomendacji Ty masz dodatkową kasę z tego. Tak to rozumiem w skrócie ale mogę się mylić :)

Karina82

Byłabym zobowiązana za kilka informacji na temat czegoś takiego jak "Program pasywnego dochodu" w INDEPRO. Spotkałam się z tym pracując w agencji ale nie w Polsce. Z tego co można zobaczyć na FB INDEPRO jest pierwszą agencją, która wprowadziła to dla swoich agentów tutaj na miejscu w kraju. Czy to jest jakaś forma oszczędzania lub zarabiania dodatkowych pieniędzy? Na czym to polega? Z góry dziękuję. Karina

zasda

Są obie formy, nie ma nacisku na żadną z nich.

Artekkjdchn

Jeżeli to wygląda tam jak na Facebook to ok, pozazdrościć, a wie ktoś czy oni pracują na umowach otwartych czy wyłączności?

Daga

Czyżby jakaś rewolucja na rynku na plus? Po spotkaniu jestem bardziej niż pozytywnie zaskoczona. To co oni proponują ma sens w moim przypadku więc polecam! 8 lat doświadczenia, co prawda głównie pracowałąm pod własnym nazwiskiem ale podobno na to znajdą satysfakcjonące rozwiązanie :D Potwierdzam jest coś takiego jak 98%, może nie jest to rozwiązanie dla wszystkich ale w moim przypadku bajka. :)

Kinga P.

Pierwsze szkolenie REWELACJA! Nie spotkałam się z takim podejściem wcześniej. Fajna ekipa :)

aaasssmyk

Sprawdzone info jest coś takiego o czym piszesz. Było coś na ten temat na ich FB, że wystarczy zapytać któregokolwiek z agentów od nich, tak też zrobiłem. To taka opcja raczej dla najlepszych i ludzi długo w branży chyba, że wymiatasz generalnie w sprzedaży. Swoją drogą nie spotkałem się z taką opcją do tej pory żeby doradca mógł mieć nawet 98% więc szacun.

Pytacz

O co chodzi z tym, że teraz można mieć do 98% z transakcji? Ktoś wie coś więcej?

kuba

Warunki dla agentów ok, spoko partnerski typ współpracy tzn nie czujesz się jak pracownik tylko partner w biznesie. Kasa na czas, ekipa w porządku! Pozdro jeśli zaglądają :)

Poznasz dobre biuro po rotacji pracowników, w Indepro jest olbrzymia, pracowałem tam trochę i szczerze odradzam. Targety nie do zrobienia !! Ludzie szkoda waszego czasu na tych ludzi ! na rynku jest kilka pokrewnych firm w których warto pracować - ale z pewnością nie jest to firma INDEPRO !! Odrazdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.