Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

gość

to zależy co dla ciebie jest dobre, (usunięte przez administratora) a prowizje, podobnie jak gdzie indziej, około 30% prowizji jeśli znajdziesz i sprzedasz jakieś mieszkanie

lena

Dziękuję że chociaż podjąłeś próbę żeby to wyjaśnić :)) Jeszcze jedno pytanie czy np jak sprzedam takie mieszkanie, nie wiem jak to nazwać fachowo ale np oferte, przy której pracowało wspólnie kilka osób to każdy trochę skorzysta i zarobi tak? A czy to działa w dwie strony? Tzn ja np znalazłam atrakcyjną ofertę a moja koleżanka ją sprzeda to wszystko przypadnie dla niej czy też ja coś zarobię? Z góry dziękuję Ci bardzo.

suchy

Jest też taki wariant, wszystko zależy od kilku rzeczy. Dla porównania pracowałem w niewielkim biurze w wawie i tam musiałem sam zdobyć oferty które później proponowałem, właściwie wszystko robiłem sam :/, tam miałem 30% no może max 40% i zero czasu na inne rzeczy. W INDEPRO jeżeli robię to samo mam nawet 70% od sprzedaży. Z kolei w opcji w której zajmuję się tylko sprzedażą (bez pozyskania, przygotowania oferty itd) po prostu jakby "na gotowe" i tak więcej kasy niż tam ze względu na wyższe wynagrodzenie dla agentów INDEPRO od klienta za sprzedaż. To może wydawać się zagmatwane ale do ogarnięcia i na pewno na korzyść :) Porównałem już chyba kilkadziesiąt agencji nie tylko w Warszawie. Podsumowując potwierdzam - 70% od sprzedaży da się zrobić!

lena

Czy to prawda, że teraz już na początku można mieć nawet 70% od transakcji? Nie spotkałam się z takim wysokim wynagrodzeniem dla pośrednika.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
suchy

Moi drodzy jestem tam po dwóch spotkaniach i to nie jest standardowa agencja to działa trochę inaczej tzn moim zdaniem wiele przemawia na korzysc, zalezy czy masz smykałke żeby zrobić kariere i chcesz pozostać niezależny czy wolisz gdzies stała kase bez wpływu na to żeby była wieksza. Po prezentacji jestem pod wielkim wrażeniem ale to musicie sami zobaczyć.

klik

Indepro nieruchomości to dobra firma, potwierdzam bo tam pracuje. Można zarobić spore pieniądze ale trzeba zasuwać od rana do wieczora. Pozdro.

kasto

To wszystko takie gadanie i gdybanie proste ze jeden zarobi 20 000 zl inny nie zarobi nic i najczesciej rezygnuje. Standard w nieruchomosciach, tyle ze indepro chociaz dba o tych ludzi zeby nie wychodzili do klienta jak sie nie znaja na rzeczy

dora

tutaj się zgodze, od ciebie wiele zależy, natomiast pracując w agencji nieruchomości o tak szerokim zasięgu i dynamicznej ekspansji jest naprawde mnóstwo możliwości i okoliczności do rozwoju. i ludzi szukają, na stronie ich pełno ofert o pracę dla doradców

Anka

Też mi się tak wydawało, z reguły agencje dają bazę nieruchomości, klientów i wszystko co potrzebne żeby zarobić a to na ile wykorzystasz już zależy od ciebie i ile wiedzy wyciągniesz ze szkoleń bo pod tym względem indepro jest mocne na tle innych w kraju. Mam kuzyna który tam aplikował po to tylko żeby sprawdzić szkolenia i ewentualnie pracowac później gdzies w sprzedaży no i został bo sprzedał mieszkanie w trzecim tygodniu :D

honolulu

Byłem niedawno u nich na rozmowie i nie ma żądnej podstawy! tylko prowizje :)

LOBO
@honolulu

był tzw. łatwy start ale już nie ma tej opcji. Chyba tak do lutego pakiet był możliwy.

Anka

Możesz podać mi gdzie widziałeś lub widziałaś że jest gwarantowana podstawa? Sprawdziłam wszystkie ich ogłoszenia i NIGDZIE NIE MA TAKIEJ INFORMACJI podobnie jak w innych agencjach a pytam bo było by to dla mnie ważne. Na stronie czyli właściwie u samego źródła NIC TAKIEGO NIE MA. PLISSSS AZ

Tak

Szczegóły? Może przeanalizujmy szczegółowo ogłoszenie wystawione przez indepro. Gwarancja wysokich zarobków - dają to na piśmie? A może warto zapytać o średnie zarobki. Program łatwy start - ciekawe czy można z niego skorzystać? No i gwarantowana podstawa - czyżby błąd w ogłoszeniu?

reni

To nie te czasy, że do nieruchomości trafiają przypadkowi ludzie więc mijasz się z prawdą. Może podaj jakieś szczegóły?

Tak

Rekrutacja jest ciągle bo co chwilę ktoś się zwalnia.

LOBO

Cudowna "rodzinna" atmosfera ....

sosna

W agencjach ludzie przeważnie nie pracują na umowach o pracę, to wynika z predyspozycji nastawienia i planów związanych z biznesem. Oni w większości cenią sobie niezależność z resztą tak jak pisała anna. Jeżeli ktoś zostaje agentem nieruchomości to ma szersze spojrzenie na to wszystko i wybiera raczej świadomie przynajmniej tak jest od dłuższego czasu.

anula

Nie wydaje mi się że w agencjach nieruchomości nie ma umów o pracę ale mogę się mylić, chyba większość pośredników ma własną działalność gospodarczą. korzystają przecież z leasingów dla firm, wrzucają w koszty wiele wydatków. pzdr

gość

To nie jest zajęcie dla każdego i wszystko zalezy od tego jak sobie radzisz w pracy z klientem ale po przekopaniu kilkunastu ofert i czeterech rozmowach wychodzi na to ze indepro daje rade tzn tam maja nawet 50% z transakcji ale moze niech ktos potwierdzi?

outlander

Czy wicie coś może o warunkach franczyzy? Może to jest dobra opcja dla "samodzielnych"? W branży chwalą warunki jakie ma INDEPRO dla osób chcących działać pod ich marką. PS. Jestem z Katowic.

Kierownik RSF
@outlander

Zadzwoń:(usunięte przez administratora), dowiesz się więcej.

messi

No to możesz połączyć przecież jak napisała ale będzie Ci się to mniej opłacało, nie wiem dlaczego dziwne, standard na świecie w każdym biznesie opartym na sprzedaży. 20 tys bez problemu dla ogarniętego pośrednika. Być może nie każdego miesiąca ale taki poniżej 10 tys nie schodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.