Opinie o INDEPRO Nieruchomości (Indepro Sp. z o.o.) w Kraków

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości oraz doradztwa kredytowego.

Branże: Stolarze
Stolarze Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indepro Sp. z o.o. w Kraków

edek

a ja zastnawiam się nad pracą u nich jako Agent / Doradca Klienta ds. Nieruchomości, bo widziałem mają sporo ciekawych rzeczy do zaoferowania jak wysokie prowizje rozliczane jasno i przejrzyście czy skuteczny, profesjonalny system szkoleń, treningi i warsztaty prowadzone przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów.

czarna

@edlo Ze szkoleniami stoją bardzo dobrze tzn jest tam co najmniej kilka takich podstawowych i cały czas różne dodatkowe, bardzo się tym zajawiła bo w indepro za nie nie płacisz nic. W sumie nie ma się co dziwić bo wyszkolony pośrednik zarobi więcej i też przecież oddział więc raczej nie płaczą za takimi osobami które sobie nie radzą. Pytasz o podstawę, kumpela nie jest na podstawie na własne życzenie tzn ma działalność i podobno większość tak pracuje. Ona zostaje jakby niezależna "na swoim" a mimo to w indepro. Nie wiem tylko czy ktoś akurat pracuje na jakiejś umowie w jej oddziale ale mogę zapytać.

gość

No ale z tego co rozumiem to właśnie oni mają tak, że taka koleżanka ma możliwość np skoncentrowania się głównie na sprzedaży ofert które są już w bazie (a trochę ich mają)? I to jest wtedy ten wariant, że korzysta również osoba która taką ofertę przygotowała tak? Czy dobrze rozumiem, że jakby obie korzystają? Jedna ma więcej czasu na sprzedaż a ta druga koleżanka mniej sprzedając np w danym m-cu ma i tak jakieś pieniądze bo sprzedała się jej oferta? Tzn tamta koleżanka sprzedała :) Mam nadzieję że nie zagmatwałem hhaha, pozdrawiam

czarna

Kumpela która z indepro działa już kilka tygodni raczej zadowolona jest z kasy i podobno ten podział jest bardzo przemyślany, tzn ona zawsze na tym dobrze wychodzi, ponoć bardzo fajni ludzie że pogadasz ze wszystkimi i nikt nie chodzi z głową w chmurach, narzekała tylko na to że przeznacza na prace dużo czasu żeby te wszystkie spotkania pogodzić z pracą w biurze.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indepro Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent / Doradca ds. Nieruchomości.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gość

Nie ma okresu próbnego, wszystko zależy od Ciebie. Masz do dyspozycji prkatycznie każdego klienta, który szuka mieszkania z indepro a wiadomo że większość bierze kredyt na kolejne mieszkanie jak się przeprowadza. Doradztwo kredytowe przy agencjach nieruchomości ale tych dużych typu indepro jest i zawsze bedzie opłacalne. Zaoszczedzasz polowe czasu, ktory przenzaczasz gdzie indziej na reklame albo szukanie kredytobiorcow pewnie wsrod znajomych itd bo zawsze to tak wyglada

janik

Są wewnętrzni trenerzy i mnóstwo szkoleń, to ile z nich wyciągniesz i wykorzystasz to już inna sprawa. "Zatrudnić się" będzie Ci ciężko ;) to nie lata 90te ;)) ale polecam spróbować wśród nas pod marką organizacji. Na pewno formę współpracy dogadasz na luzie raczej wszędzie w rekrutacji kumaci ludzie.

miak

przynam, ze ja też nie do końca rozumiem taki system.. raczej ile wykonasz planu tyle masz, tak działają prowizje - to sa realne efekty Twojej pracy, więc wydaje mi się, że nie ma tutaj co w to wchodzić. No i ciekawa ta oferta jako Agent - Doradca Klienta ds. Nieruchomości

To w sumie ma sens..

lucy

Czy tak trudno zrozumieć że w takiej agencji działa się wspólnie. WSPÓLNIE moi drodzy, czy wiecie jakie jest znaczenie tego słowa. JEŻELI TY MASZ 60% ZE SPRZEDAŻY A JAKĄŚ NIEWIELKĄ CZĘŚĆ ODDAJESZ OSOBIE ZA TO, ŻE MIAŁA W NIEJ UDZIAŁ TO CAŁA RESZTA OSÓB W ODDZIALE ODDAJE TOBIE ZA TWÓJ UDZIAŁ NAWET JAK NIE SPRZEDAJESZ. Ludzie PRZECIEŻ TO DZIAŁ W OBIE TRONY!!!, rozumiem ze można czegoś nie rozumieć ale pisać takie bzdury to już jest przegięcie. Przeszło 100 agentów z powodzeniem robi kasę a wy siedzicie w domu i rozkminiacie. Idż na jedną rozmowę i sprawdź jak to wygląda w rzeczywistości, tam nie gryzą i wszystko chętnie wyjaśnią niezależnie od tego w jakim mieście.

@lucy

60% być może jest możliwe ale bardzo trudne do osiągnięcia, średnie wynagrodzenie dla agenta któremu udało się coś sprzedać to 20-30% prowizji biura i sprawdza się to co najmniej w 80% przypadków. Czy oddaje się tylko niewielką część, pozostawiam to każdemu do oceny, nie będę narzucał swojego zdania

@lucy

Ktoś zaczął tutaj pisać do rzeczy, pozdrawiam kolegę. Czasem czytam i ręce opadają jak ludzie tego nie rozumieją ale czasem nawet myślę że to lepiej. Niech szukają szczęścia gdzie indziej, a najlepiej w "agencjach" dla których wynagrodzenie 1% od transakcji to zdobycie Mount Everestu ;))) Jeżeli nie muszę wykonywać innych czynności tylko sprzedawać z przyjemnością dzielę się prowizją tym bardziej, że w indepro mam z czego. Jeżeli nie muszę na okrągło wykonywać innych czynności mogę więcej sprzedać bo mam na to więcej czasu, to logiczne !!

lucy

Po co masz wykonywać samodzielnie? Nie rozumiem. Jeżeli każdy kto z Tobą pracuje będzie myślał w ten sposób to życzę sukcesów. Dlaczego w takim razie nie otworzysz jedoosobowego biura nieruchomości? Problem zniknie! Nie musisz się z nikim dzielić ani nikt niczym z Tobą! ;) Przyjdź, zobacz umowę, zobacz model rozliczenia, to wszystko jest gwarantowane i korzysta z tego mnóstwo ludzi. Nikt nie będzie prowadził na forum biura informacji. W necie znajdziesz głównie hejterów bo oni mają czas, a po co ma siedzieć nad takim forum ktoś kto zarabia kasę, o czym ma pisać? Że zmienił kolejny raz samochód? Uwierzysz takiej osobie?

gość

średnie stawki dla doradców nieruchomości sa tak na prawdę niższe niż u konkurencji bo dzielą się na kilka osób które pracuja przy danej transakcji a prawie nigdy nie robi się wszystkiego samemu

gość

Dobre szkoleni to fakt, ale nie oszukujmy sie ze przeslizgniesz sie bez duzego zaaganazowania i o tym informuja juz na poczatku. To ile zarobie jest zalezne glownie ode mnie samegjo i nikt mi oczu nie mydli. Mam tez jakies doswiadczenie na rynku nieruchomosci i obiektywnie rzecz biorac indepro wypada niezle na tle kokurencji. Róznego rodzau narzekaczom nie polecam bo jeden taki potrafi psuć atmosfere kilkudziesieciu innym w oddziale.

matka_polka

Skąd pomysł, że rekrutują tylko tylko kobiety. Moim zdaniem to akurat jedna z niewielu firm która zauważyła, że warto przełamać ogólnie panujący trend i opisać jakie korzyści ze współpracy będziemy miały właśnie my - kobiety! Tym bardziej, że widać na ich facebook, że kobiety radzą sobie świetnie. Poza tym widzę na stronie też ofertę uniwersalną jedną z tych jakie zawsze mieli, również dla mężczyzn więc nie widzę problemu. Pozdrawiam z Wawy.

bnbo

raczej nie ma w tym nic dziwnego coraz więcej firm tak robi z tego co widzę, do indepro mogą dołączyć zarówno kobiety jak i mężczyźni

zati

Prowizja i szkolenia na duży plus, ale charyzma dobrego sprzedawcy wskazana a nawet niezbędna! Tam ktoś komu się nie chce i narzeka zamiast uczyć się od tych wyjadaczy nie zabawi zbyt długo a potem wyleje żale w necie. Dobra rada dobierajcie sobie zajęcie do swoich predyspozycji to nie będziecie potem rozczarowani. Pozdro

@zati

dokładnie tak, handel jest ogólnie ciężki, pracuje się długo i w późnych godzinach, indepro jest na pewno jednym z ciekawszych biur nieruchomości ale każdy kto rozważa pracę tam powinien wiedzieć, że żeby zarobić tam uczciwe pieniądze trzeba się tej pracy poświęcić, intensywna praca wieczorami zazwyczaj po 10 godz lub więcej. dziesiątki wykonanych codziennie telefonów do ludzi którzy traktują cię jak wroga i codzienne spotkania z klientami to chleb powszedni w biurach nieruchomości, jeśli ktoś chce żeby jego praca wyglądała inaczej niech nie szuka szczęścia w indepro

Lady

Byłam na rozmowie w Warszawie. Po raz pierwszy spotkałam się z tak dokładnym wytłumaczeniem warunków współpracy oraz wynagrodzenia (pomijając piękne przedstawienie misji/wizji firmy). Jestem pod wrażeniem! Mam nadzieję, że praca w tej firmie będzie również ciekawa, rozwojowa i wysoce popłatna!

ssss

ręce opadaja paoa zamiast pisać bez sensu po prostu przeczytaj najpierw co ludzie piszą wcześniej.

gość

żeby osiągnąć 50% trzeba się trochę napracować, średnia prowizja dla agenta to około 20-30%, a sprzedać też nie jest najłatwiej bo indepro ma wysokie prowizje i trudno przekonać kogoś do współpracy

Alek

Pamiętajcie poza tym, że z pustego to i Salomon nie naleje więc gdybanie o procencie ze sprzedaży proponuję pozostawić na czas w którym transakcje zaczynają być normą. Koleżance Lenie proponuję sprawdzić w pierwszej kolejności czy to praca dla niej a nie liczyć na kokosy od pierwszego dnia. Powodzenia!

elmo
@Alek

Zgadza się! O prowizjach można dyskutować jak się sprzedaje. Moim zdaniem to taki as w rękawie bo jak masz doświadczenie, dobrze sprzedajesz i masz wyniki to moim zdaniem wszędzie się dogadasz bo jesteś ważnym ogniwem dla każdej firmy niezaleznie od branży.

Alek

Rozumiem emocje kolegi suchego ale nie popadajmy w skrajności. Na 70% trzeba sobie zapracować i mieć za sobą kilka udanych transakcji. Nie zmienia to faktu że 50% które oferuje indepro już na początku współpracy jest rzeczywiście bardziej niż OK.

LOBO
@Alek

Indepro nie proponuje na starcie 50% . Nie ma takiej opcji. 50% masz gdy jesteś starszym doradcą i używasz swoich narzędzi pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Indepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indepro Sp. z o.o.?

Indepro Sp. z o.o.