Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Władek

Ile dzisiaj mogę zarobić przychodząc do was jako nowy

Iwona

@Rem @myślący Wasze wypowiedzi łamią regulamin serwisu. Forum gowork to miejsce przeznaczone do dyskutowania o pracodawcach, tak aby osoby, które szukają pracy, mogły łatwiej zdecydować czy wysłać w dane miejsce swoje cv. Wszelkie komentarze powinny być zatem merytoryczne i pomocne, a ponadto należy zachować szacunek dla współrozmówców i pracowników firmy. Nie jest dozwolone używanie wulgaryzmów. W razie wątpliwości, proszę o przeczytanie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Justyna1

Czy ktoś się wypowie na temat pracy w sklepie firmowym?

SZUKAJCIE KOZLOW OFIARNYCH DALEJ BO WROGOW TO MACIE WSROD SWOICH PRACOWNIKOW OD GROMA DUZO LUDZI POODCHODZILO PRZEZ WASZE KLAMSTWA CIAGLE BRAKI NA PENSJI I NIE TYLKO ZA POZNO PRZESZEDLEM INNEJ FIRMY ALE NIE ZALUJE KAZDY KTO ODSZEDL SOBIE POLEPSZYL .CO DO KIEROWNIKA CZLOWIEK KTORY NIE POWINIEN BYC NA TYM STANOWISKU .ZERO KOMPETENCJI .NAWET Z PRACOWNIKAMI NIE UMIE ROZMAWIAC HA peklem ze smiechu dw

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Iwona

Na http://www.phupgniezno.pl/praca.html są podane oferty pracy bez szczegółów dotyczących, np. warunków zatrudnienia. Jedna z tych ofert jest na stanowisko pracownika magazynowego. Czy ktoś z Was pracuje w PHUP Andrzej Szeszycki na takim stanowisku i mógłby opisać jego specyfikę i warunki zatrudnienia?

Iwona

@Mała nikt jeszcze nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zadałaś je, ponieważ aplikowałaś do PHUP Andrzej Szeszycki na takie stanowisko? Jeżeli tak, to czy byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej i mogłabyś opisać jej przebieg?

Mała
@Iwona

Nie aplikowałam najpierw chce dowiedzieć się coś więcej o firmie

Iwona

@pracownik w takim razie ważne jest to, że możesz je sprostować. Mógłbyś powiedzieć też coś więcej na temat tego jak Ty oceniasz PHUP Andrzej Szeszycki jako pracodawcę?

Leszek

Pracownicy Sklepu Polskiego oszukiwani na pensjach prosimy odezwijcie się napewno jest was wiecej, nie moze tak dalej byc, co oni z nami robią, tak dalej nie może być. Jakie macie wypłaty? Czy każdy pracownik ma inaczej a tyle samo godzin mamy, jak wyliczane są te wypłaty, oni nie potrafią nas docenić, chyba odejdę:(

Milenka

Prawda jest taka że nie potrafią docenić dobrych pracownikow. Gdzie starzowe?gdzie płaca nocna? Oszści na pensji potrącacie jakim prawem gdzie nasze pieniądze???? To kradzież w biały dzień, po podniesieniu płacy minimalnej potrącają pensje, gdzie wszędzie podnoszą. Potrącają bo za dobrze pracujemy i niestać ich na dobrych pracowników, masowe zwolnienia by się przydały, trzeba tą sprawę poruszyć!!!!

M

Wielka sobota czas odpoczac .swieta

Ocb fretka

(usunięte przez administratora) na forum to każdy ciśnie a w realu to siedza jak takie (usunięte przez administratora) pod miotla weźcie się za robotę

Iwona

@Okirozumiem, że Ty masz zdanie odmienne od innych użytkowników. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak Ty postrzegasz firmę jako pracodawcę.

@Iwona

Przedewszyskim zacznijcie szczerze ze sobą rozmawiać a nie obrabiac sobie cztery litery ,przypomnijcie jak było na poprzednim magazynie

Oki

Wszędzie najwięcej do powiedzenia mają byli pracownicy lub ci którzy nie wiedzą czego oczekują ,albo są zmęczeni zbyt długa pracą w jednym miejscu widzą to co chcą widzieć I wypisują pierdoly.każdy powinien sugerować się swoim zdaniem a nie tylko opiniami niezadowolonych ,napisać na forum można wszystko ale rzeczywiście ile w tym jest prawdy coś na pewno ,przy okazji drogą Kasiu zastanów się czy ty potrzebujesz pracy czy fantastycznej atmosfery w pracy O większości pracodawców opinie na forach są złe ,decyzja należy do ciebie

M-RR

No i co z tego ... Jest duzo osob ktorym praca niepasuje .... A jednak robia .... Robcie swoje i tyle... Ja Robie 6 rok i tez wiele rzeczy mi niepasuje... I co z tego ... Kiedys bedzie lepiej .... Pracujmy...

@M-RR

Chcę się tam zatrudnić ale boję się jak czytam te opinie.

Byly pracownik
@Kasia

To lepiej się nie zatrudniaj

Oki

I tak największy burak i prostak to I.P. wszyscy tylko siedzą cicho i boją się na niego cokolwiek powiedzieć

@Oki

To jest prawda. A najlepsze jest to że nawet dyrektor nic nie pomógł z tym burakiem. Była rozmowa i nic nie zrobił. Tam są za duże układy

babcia kamyk

Lepiej tu u was czy w Altomie, a może w Trepko?

Mi się podoba

Odszedłeś? Może ze względu na twoje lenistwo? Jeśli tu zaglądasz to chyba tęsknisz!! Lepiej kręć tę pedały i udzielaj się na forum nowej firmy ! Napewno my nie tęsknimy za tobą

IRO
@Mi się podoba

Co Ty nie powiesz? Podoba Ci się? Bo???? Domyślam się dlaczego???

A jak tam pracuje się ogólnie jako kierowca? Idzie zarobić? Jak z autami nie są zajechane?

byly pracownik

@niezadowolony inaczej 2017-01-22 18:31:38 Ja odszedlem i za zadne pieniadze bym nie wrocil. Nie polecam sie tam zatrudniac a tym co narzekaja polecam zmienic prace bo na pewno sobie nie pogorszycie.

Kk

Dzięki bardzo za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.