Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

minot-r

a mnie prosze w to niemieszac bo za falszywe oskarzenia mozna zle skonczyc pozdrawiam cala R.F zmiane

Pracownik Bydgoski 2
@minot-r

O czym ty piszesz jakie fałszywe oskarżenia , cała prawda !!! chyba że masz założone różowe okulary i uszy zatkane i jesteś obojętny takiemu zachowaniu !

zdumiona

Praca pasuje. Nie pasuje chamstwo , niesprawiedliwość , układy. Wszystko było długo zamiatane "pod dywan" Może nadszedł czas na GRUNTOWNE porządki ??

Pracownik Bydgoski 2
@zdumiona

A więc drogi tez pracowniku , zgadzam się z Tobą dość chamstwa i układów oraz ostrzeżeń które nic nie dają !, w stosunku do wyżej wymienionych osób.Możemy liczyć tylko na pomoc SZEFOSTWA!!

jg

oddawajcie złodzieje kase kierowcom,sprawe i tak przrgracie

m.s.

zmieńcie pracę! mam znajomych, którzy tam pracują i bardzo sobie chwalą. Wszystko zależy od stanowiska...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
obs

Jeżeli narzekasz to zmień pracę.

Mycha 13333

Firma wykorzystujaca ludzi slabo placaca,,,,nie liczy sie dla nich czlowiek

benek34

Chamstwo obluda a przede wszystkim fałszywość ... I pełno konfidentów na oddziale.zenada.ze tacy ludzie dobrali się do koryta .nic nie robią i gęby usmiechniete od ....

urlich89

Jak wyglądają zarobki kierowcy kat. C? Czy wszyscy kierowcy są na własnej działalności?

aa
@urlich89

wszyscy są na własnej działalności

gnieźnieński rumak

Jako BYŁY kierowca tej firmy odradzam tutaj prace na w/w stanowisku dla waszego dobra... w 100% zgadzam się z przed mówcą ( czytaj wyzej ) TA FIRMA TO PORAZKA ODRADZAM !!!!!

kierowca bombowca

No Panie i Panowie przecież tutaj nie jest TAK ŹLE można tu zarobić nawet te 2500 zł wystarczy pracować ok 300 godzin ( czyt. przy zrobieniu miesięcznej normy wychodzi 1300 zł :-) mniej niż Biedronka) miesięcznie gdzie średnia dzienna ok 12-15 godzin :-) to mały pikuś. Przecież nikt z nas nie ma rodziny i nic do roboty w "wolnym czasie" więc można chyba coś dla "naszej kochanej firmy " zrobić. No a CB radia mamy po to by uciekać przed inspekcją ale jak już nas złapią to Ci [usunięte przez administratora] powie "przecież widziałeś ile brałeś" i ręce umywa ( żałosne ). A przecież inspekcja im kary nie nałoży bo my jesteśmy na własnej działalności więc nie jesteśmy tam zatrudnieni i komu nakładają mandat ....KIEROWCY. Ps.Poszukiwane jest nowe stanowisko pracy kontroler kierowcy czyt. "tajniak" który jeździ za kierowcą. Następne niezbędne stanowisko. Pozdrawiam wszystkich pracowników na niezbędnych stanowiskach tj.koordynatora od czego ????nie mam pojęcia ważne że kasa na konto wlatuje i jest dostęp do neta :-) / narzeczoną koordynatora bo przecież to jest firma rodzinna :-) co robi??? odciąża logistyka co miał za dużo na głowie bo nie mógł w spokoju poszukać nowej karty graficznej na allegro albo jakiejś innej części komputerowej. Pytanie dla kierownictwa: Gdzie te czasy co kiedyś był tylko jeden logistyk ogarniał wszystkie te czynności za 3 o których wcześniejsza mowa? To są już dwa etaty za dużo a nie wspomnę już nic o biurze. Jak nie macie na co wydawać pieniędzy to podwyżki dajcie.....

sara

znajomy ma zone na oddziale w Gnieznie twierdzi ze u Szeszyckiego zarabia bardzo dobrze bo 4000zl.moze poniosla go fantazja????

........

Poznań po 200,300 zł premii..... A Gniezno za nich połowę roboty odwala......

QWE

Pracowałem w tej firmie ładne kilkanaście miesięcy aż sam się teraz dziwię że tak długo wytrzymałem ..., pensje małe odpowiedzialność za towar jeśli czegoś brakowało a nie raz brakowało musiałes pokryc to z własnej kieszeni bo zmianowy nie chciał podpisać protokołu.. , auta w opłakanym stanie łyse opony i nie tylko z reguły przeładowane o nawet parę ton czas pracy to już zupełna parodia nawet i po 16 godzin i oczywiscie na drugi dzień znowu na 5 do pracy bo towar musi być wywieziony człowiek się tam nie liczy byle towar był dostarczony i klient zadowolony . NIE POLECAM

Dark Angel

Hmm wiecie czytam to wszystko i nie mogę uwierzyć... że byłam taka głupia i ślepa i prędzej nie weszlam na ta strone zeby przeczytac z czym bede miala doczynienia. Moze przynajmniej nie zostalabym potraktowana jak wycieraczka, nic nie znaczaca rzecz w rekach jakis (usunięte przez administratora) ktorzy nie maja szacunku dla samych siebie a co dopiero dla drugiego czlowieka. Zarowno hurtownia PHUP jak i siec sklepow polskich to jakies nieporozumienie i wyzysk czlowieka. Nie polecalbym tej pracy nawet najwiekszemu wrogowi bo mysle ze nawet taka osoba nie zaslugiwalaby na takie ponizanie. WYZYSK CZLOWIEKA !!!!! Jesli ktokolwiek to czyta to uwierzcie mi ze szczerego serca, gdyby to byla ostatnia praca w kraju NIGDY BYM JUZ TAM NIE WROCILA. Wspolczuje wszystkiem ktorzy nie maja wyjscia i musza sie dawac tak traktowac i ponizac przez tych wszystkich "kierownikow" ktorzy nawet nie wiedza czym jest prawdziwa praca. Szyldem tej firmy powinny byc slowa: "Arbeit macht frei" wszystko niestety do tego daży. Ale ciesze sie ze nie jestem sama, chociaz szkoda mi nas wszystkich.. Pozdrawiam

Magazynier-z-ca magazyniera

Ostatnimi czasy pojawiają się dziwne stanowiska otóż koordynator, kogo? Co on koordynuje, sprawdza, kontroluje? Kierownika, dyrektora? Jesli są takie etaty, to może pomocnik magazyniera vel koordynator magazyniera? Będzie on chodził przy magazynierze i koordynował jego pracę. Ale wypłatę będzie odbierał jak przystało na koordynatora, czyli.... więcej niż magazynier, bo on jest koordynatorem. Kpina!!!!!

IZKA

[usunięte przez administratora] firma, praca ponad możliwosci człowieka za śmieszną pensję 1181,36 zl masz sie całkowicie poswiecic firmie, a jeszcze co miesiąc i tak obetną pensje bo przeciez za duzo zarabiamy. do tego trzeba przepracowac 2 soboty w miesiącu, NAJLEPIEJ ZA DARMO!!!!!!!!!! !!!!!!

prawda

Ta firma to białoruski konglomerat. Nie polecam nikomu. Tanie intrygi, szukanie sensacji, zorientowanie na totalny wyzysk pracowników. Do tego nie przestrzegają przepisów prawa pracy. Nie płacą nadgodzin, jeśli idziesz na L4 to jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) To są cechy charakteryzujące tą firmę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

PHUP

Zarobki w Gnieznie sa tragiczne.. To prawie zapomoga. I jeszcze zabiora bo inwentura czy obrot.. Tragedia

:D

Najlepszy jest czas wypłat. Nie wiesz czego możesz się spodziewać. Najczęściej obrót był słaby (jakby to od nas zależało) i czekasz za przelew a tam co minus 150... (motywacja)....

xxxx

Formuła PHUP chyba się już kończy , zaczynają nam odjeżdżać,Pani Prezes nie ma co się oglądac.............

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.