Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

daj sobie spokój godzinówka podstawa + nadgodziny za wszystko odpowiadasz za towar za samochód a i za kolizje masz zabrane 1000 lub 2000 zl z wyplaty auta sa beznadziejne łyse opony itd chyba ze trafisz na jedno z nowych iveco ale jest mało prawdopodobne szczerze nie polecam pracy w tej firmie pracuje bo musze......

zmęczony :(

Robi się coraz gorzej w tej firmie.Wypłaty ciągle te same i [usunięte przez administratora] :( kiedy to się skończy?

mick

kolego jestes idiota albo krotko pracujesz...w tej firmie rzadzi jedna osoba a reszta to pionki ktore maja slepo wypelniac decyzje. Biora kase wiec sie nie stawiaja i to jest przykre, chociaz w dzisijeszych czasach szukanie nowej pracy to dramat wiec dlatego wszyscy siedza cicho i jak napisales jakaja sie jak musza wytlumaczyc nieswoje decyzje...atmosfera? zapraszamy do Gnizna tam jej nie ma w ogole

nie zatrudniony jeszcze w tej firmie

Wiecie może jak wygląda praca kierownika regionalnego? Jest odpowiedzialny materialnie za inwenturki? Z góry dzięki za odpowiedz

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Nie wierzący

Wątpliwy scenariusz, a nawet jeśli to zmieni się nazwa a rządzić będzie ta sama klika no chyba że bedzie cud i wtedy stołki się złamią i pewni siebie z nich spadna np. anty brygadzista z papierosów ala kierownik z serów i inni.

Grzyb

a mianowicie chodzi o to,iż jeśli ktoś faktycznie dobrze pracuje i robi to bez żadnych zastrzeżeń ,to i od strony kierownictwa nie powinno być żadnego 'ale'... ale jak wiadomo, niejaki Z.[usunięte przez moderatora]. zawsze coś wynajdzie aby chociażby te głupie 50 zł zabrać z wypłaty... bo nie masz rejonu posprzątanego, bo o 2 minuty dłużej na kawie siedziałeś...PARODIA! Ale tak to już jest jak ma się status ''Człowiek Firma'' ;]

tak masz racje

masz racje w 90% bo ludzie pracują bo niema w gnieznie pracy.

adhd

Nic mu niemorzna zrobic przemek ma ADHD w bardzo wysokim stopniu pozd dla prac....

anka

Chciałam wam tylko napisać, że na sklepach jest tak samo syfffff.

Wyrobnica

Daj se luz. Idź na bezrobocie, lepiej płacą i nic nie robisz.

Wyrobnica

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka. Siedzę tu tylko do czasu aż nie znajdę czegoś innego. Nauczyli się, że ludzie pracują dla nich w soboty za darmo. Chyba ich powaliło. Jak nie musicie to się tu nie zatrudnijcie, chyba że po to by jak w poczekalnie przeczekać na lepszą propozycję. Powodzenia.

nie martw się, będzie dobrze, tam jest miło i sympatycznie ;) po tygodniu jeżeli komuś nie [usunięte przez moderatora] lub zapłacisz za nie swój błąd to zrozumiesz.

rop

jak kierownik nabiału inaczej nie umie to niech go poślą na szkolenie z dobrych manier.Mówią, że on z rodziny. Dziwne, że [usunięte przez admina] nie słyszał o tym zachowaniu. Zastępca kierownika, to tez dobry numer - wygada co potrzebuje dla siebie. To się robi jej rodzinny interes - 3 osoby na jeden magazyn.

Digi

Czym się różni stefan od krycha? Wiekiem:)

la la la...

[usunięte przez admina] JEŚLI CHODZI O STEFANA TO JEST TO NIESTETY PRAWDA TYLKO PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDA. sa sa sa

Wszystko co jest napisane poniżej to większość nie prawda!!! jak komuś nie chce się pracować to zawsze będzie narzekać. Awans można zdobyć i to szybko wiele osób przekonało się o tym. Zarobki jak wszędzie a nawet i lepiej trochę. a co do działalności to wiele firm teraz tak zatrudnia !!!!! Dzieki działalności można wiele więcej zarobić tylko trzeba pomyśleć troche. Firma bardzo dobra płatności zawsze na czas wynagrodzenie dobre. Nie polecam NYGUSOM !!!!!

DO-finetouuu

dawaj koleś więcej info na ten temat. Kto,gdzie,kiedy ?? Na razie cisza ja nic nie słyszałem...

obserwator

finetouuu - 2012-01-06 12:03:23 a słyszeliście o kierowcy który ich pozamiatał w sądzie? Wytoczył im proces w sądzie pracy w Gnieźnie i wygrał.Co ja slysze cos w koncu zaczyna sie dziac na dobre w tej firmie.Pani Szefowa zaczela mysles w dobrym kieronku.Dobre ogloszenie w Przemianach czas najwyzszy na tych Panow,

finetouuu

hujwdupexd...

najerzdzać to ty możesz na siebie...;p stefan jest w porządku...;d a śmierdząca rączka to ty!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.