Opinie o IMPEL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IMPEL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IMPEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Gdańsk

Mar Nowy wpis

Tragedia!!! Szpital Swissmed To normalnie (usunięte przez administratora) Brygadzistyką to normalnie kawał (usunięte przez administratora) Wydziera (usunięte przez administratora) nic nie można powiedzieć. Bardzo zle traktuje do dziewczyn z Ukrainy. Pracujesz za dwie osoby, a później musisz słuchać. Sama praca jest spoko ale kolektyw to dramat.

Kasia Nowy wpis

Witam a u was kto jest brygadzista? Ja też pracuje w impelu i mamy taką brygadzista że szkoda słów nie ma szacunku do ludzi dużo by tego pisac. U nas jest Anna Ł.

Czy w IMPEL możliwa jest praca na podstawie B2B?

Owl Nowy wpis

W sumie praca jest spoko. Kiedy ciebie otaczają ludzie którzy chcą nauczyć jak dokładnie robić robotę to i praca idzie lepiej i masz doświadczenie. Przepracował w CH Ogrody od firmy sprzątającej Impel (na wiele różnych stanowiskach) wprawie 2 lata i pewnie nadał by pracował ALE Zabierają godziny. Oszukuja na godziny Wymagania wysoki i wymagania wielofunkcyjne za które nie płacą Pomimo tego na stanowisku koordynatora przyjąły osobę z chorobą psychiczną i powiem szczerze że nie da się z takim człowiekiem współpracować. Codziennyj mobing. Pani u pracy spożywa napoje alkoholowe Wyzywanie od (usunięte przez administratora), upokorzenie (jak ze strony kierowniczki tak i koordynatorki) Kierownictwo z Gdańska ma to gdzieś liczę się tylko kasa Kto ma chęć i komu zależy na pracy to najniższa krajowa będę miał Umowę o pracę dają osobam nie pełnoprawnym

Czy w IMPEL wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie IMPEL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
paulina

Ucinają etaty , wymagania oczekiwania, obniżają wynagrodzenie, tyle w temacie

Pyatnie

Czy Pani Ania B dalej pracuje w Gdynii?

@Pyatnie

też jestem ciekawy czy ta obleśna łamaga nadal pracuje :)

Oj tak
@Pyatnie

Nie jednemu człowiekowi życie zawodowe zepsuła.

Leszek
@Oj tak

Dlaczego? To ciekawe, opowiesz więcej w jaki sposób to zrobiła?

Kameo
@Leszek

To nie rozmowa na tutaj

Krzysztof
@Kameo

Pracowałeś w firmie i stąd masz takie doświadczenia? Powiedz jak było z atmosferą? Naprawdę nie można było się dogadać z niektórymi osobami? W ogóle próbowałeś?

Tragedia
@Krzysztof

Praca jak kazda inna tylko ze przez atmosfere zafundowana przez tę niezrównoważoną kobietę nie dało sie wytrzymac. Co do reszty firmy nie oceniam. Mam nadzieję ze wywalil ktos ja

Wiktoria
@Tragedia

I według ciebie tylko ta jedna osoba odpowiada za atmosferę w firmie? W całej firmie? Wyjaśnij mi swój tok myślenia, jeśli możesz…

Dawid
@Krzysztof

Trudno się tam dogadać.

@Tragedia

Ta pani co robi atmosferę to gdzie pracuje?

Olga
@Dawid

Ale w praktyce z kim nie idzie? Z samą górą czy ze współpracownikami też tu jest jakiś problem?

@Wiktoria

Zadaj to pytanie do byłych pracowników co na nią narzekają. Nie da rady chyba streścić całej firmy w komentarzu po to ten portal powstał żeby swoje opinie wyrażać, bo co mam chwalić to że wypłata co miesiąc była ? MNie też ciekawi czy ją wywalili dlatego tu wchodze a jeśli spotkam tę paniusie na mieście to lepiej niech ucieka :)

Olga
@mielnik

Po tym komentarzu aż ciekawa jestem z jakiego powodu byłaby tego typu reakcja. wobec innych współpracowników też tu można mieć podobne odczucia?

Nie uczciwie potrakrowany

Pracowalem nie dawno na lotnisko w gdansku. Jeden wielki wyzysk ludzi wymagania jak z apartamentow. Juz nie mowie o brygadziastkach. Zero pojecia o sprzecie a maszyny i sprzet dramat. I do tego traktowanie ludzi jak przedmioty. Fikcyjne umowy. Pijany pracownicy. Duzo by bylo pisac.

Uczciwy
@Nie uczciwie potrakrowany

Firma Impel nie miała usługi ochrony lotniska w Gdańsku.

Www
@Uczciwy

Myślę, że mowa była o usługach sprzątających a nie o ochronie. Więc przedmowca raczej wie co pisze.

Gdańsk, Morena

Pracowałam tylko i aż 3 tygodnie jako pracownik ochrony w hipermarkecie. Praca pod presją, wymagania, których cię nie nauczono, wieczne cmokanie i niezadowolenie z powodów powyżej. Przełożony "z temperamentem", który potrafi się wydrzeć na ciebie z nieuzasadnionego powodu i wypomnieć wszystkie "błędy". Szef główny, aniołek, który pyta się ciebie co się stało, że się martwi i nic nie jest twoją winą, a po rezygnacji ze współpracy szantażuje cię nie wypłacaniem wynagrodzenia. Koniec końców skończyłam z najniższą krajową mimo, ze stawka wynosiła 19,50zł/h i nie wypłaceniem pieniędzy za szkolenie. Czytajcie umowy, a w przypadku tej oferty pracy, nie podpisujcie jej, przecież i tak będą mieć cię gdzieś, kiedy zrobisz coś nie po ich myśli.

Ewelina

A czy ktoś pracuje lub pracował w Tczewie w firmie Impel?

Czy rozmowa rekrutacyjna w IMPEL odbywa się również w języku angielskim?

Irena

Witam, zależy na jakim stanowisku!

Pracuję w Impelu już dwa lata w trójmieście i narzekać nie mam na co kasa spoko i na czas, elastyczne godziny, fajny młody zespół

Janek
@Tomek

Firma dobra tylko dla tych którzy chwilowo chcą dorobić.

@Tomek

sprzatanie dla osób bez żadnego wykształcenia jest OK, zawsze najniższa krajowa stawka

@Tomek

Witam, cieszę się, że doceniasz Impel. Właśnie młody zespół tworzy swój wizerunek! Pozdrawiam i powodzenia.

@Irena

Witam, cieszę się że młody zespół tworzy swój wizerunek. My tworzymy Impel, opinie, nie zawsze jest miło, kierownicy, brygadziści nie doceniają podstawowych pracowników. Pozdrawiam i powodzenia, trzymam kciuki.Dacie radę!.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w IMPEL?

Irena

Witam, Impel zawsze dostrzegał i dostrzega pozytywny wpływ zdrowej atmosfery na efektywność pracowników! "Jak sobie poscielisz tak wyśpisz! Powodzenia i pozdrawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Irena

Witam, Impel ma na to 2 tygodnie.Pozdrawiam.Powodzenia.

A do biura dostanę się bez doswiadczenia?

@Michał

Witam, postudiach, być może,ale nie koniecznie! Powodzenia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w IMPEL? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Irena

Witam, zależy na jakim stanowisku, Impel ma 76 Agencji.Brak szczegółów, żeby precyzyjnie odpowiedzieć.Powodzenia.

Sylwia

@mielnik a wiezz może jak jest w Gdańsku w biurze? Lepsza atmosfera?

PPP
@Sylwia

To co było to dramat. Ciekawe jak jest teraz, oby się zmieniło.

@Sylwia

Nie wiem, nie mialem kontaktu z tamtymi osobami.

mielnik

Radze unikac pracy w biurze w Gdyni. Kobieta ktora tam pracuje nie zachowuje sie jak osoba zdrowa psychicznie.

Anka

A gdzie jest to biuro?

@Anka

Biuro mieści się na ul. Starowiejskiej. Radzę wam unikajcie tego miejsca, osoba która tam pracuje jest niezrównoważona psychicznie(płacz, agresywne zamykanie drzwi, brak odpowiedzi na dzień dobry,dziwne odpowiedzi, krzyk a raczej nazwałbym to wiskiem), mobbing(praca po godzinach), przekleństwa w stronę współpracowników, ciągłe obgadywanie a jeśli nie obgadujesz - jesteś stracony. Mam jedno nagranie jak ta osoba dostaje ataku oraz jedno jak ta osoba rozmawia o niepełnosprawności współpracownicy w sposób prześmiewczy. Nie bedę ruszał g*** i szczerze - nie mam na to czasu. Praca to praca a nie miejsce leczenia swoich kompleksów oraz frustracji życiowej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Www
@mielnik

Mam te same złe doświadczenie. Niestety.

@Anka

Na Sportowej 8 w Redłowie.

@mielnik

To prawda. Nikt nie chce z nią pracować.

@Paulina

Ma Pani na myśli Starowiejska i Pania Ania B? Jeśli to obleśne coś nadal tam pracuje to żenada.

AAA
@mielnik

Miałam nieprzyjemność poznać tą kobietę. Coś strasznego, brak szacunku do drugiego człowieka.

Czy w IMPEL są paczki/bony świąteczne?

Zrozpaczona.

Nigdy nie było ,bynajmniej dla tych uczciwie wykonujących swoją pracę. Owszem dają tzw zapomogi świąteczne dla tych co chodzą na zwolnienia,dla tych co źyją w konkubinatach aby mieli na alkohol dla swoich partnerów.Nikomu,nawet największemu wrogowi nie polecam pracy u tych pracodawców.

Gianna
@Zrozpaczona.

Dziwi mnie rozczarowanie lubi co do braku premi światecznej, przecież każdy jest świadomy tego co podpisuję.Przy przyjęciu do pracy każdy dostał druk do podpisania że nie ma socjalu.Czyli premi świątecznych wczasów pod gruszą itp.Pracuje w firmie od trzech miesięcy i jak do tej pory jestem zadowolona

Zrozpaczona.
@Gianna

Tylko 3 miesiące ale nie lata.Ją juz nigdy w źadnej w z tych spółek nie polecam pracy źeby zaoszczędzić nerwów i zdrowia.I tu nie chodzi o premie ale tzw pomoc świąteczną,której udzielają najgorszym nygusom.Źyczę dalszej pracy u tych oszustów,wyzyskiwaczy bez nerwów.Ale innym radzę jak najdalej trzymać się od takich pracodawców ,jeźeli chcą zaoszczędzić zdrowie i nerwy.

Gianna
@Zrozpaczona.

Pomoc świąteczna też jest socjalem????. Jest Pani strasznie rozczarowana , może dla tego że inne oczekiwania miała pani do pracy lub po prostu nie trafiła pani do nas.Zapraszam do pracy w tej firmie na lotosie a przekona się pani że nie jest tak jak pani opisuje.

Maryś

Tak na szprotki.

@Maryś

A na jakich stanowiskach pracujecie? Warto doprecyzować, bo właśnie trafiłam na ogłoszenie IMPEL na stanowisko pomocy kadrowej. I wymieniają w nim pakiet benefitów. Czyli na niektórych stanowiskach jednak są?

Emil

Nic nie ma. Wszystkie benefity darmowe w innych firmach tutaj są płatne. Porażka

@Monika

Nie ma takiego stanowiska. Może chodziło o staż?

@Monika

Jeśli ktoś myśli, że to dobra firma to szczerze odradzam. Stażyści uciekają bo wiedzą, że zostaną zatrudnieni za 2000. Żenada. Nawet w Biedronce zarabia się więcej. Jest wiele lepszych firm.

@Monika

Właśnie się zwolniłem - benefity sa ale płatne np. zamiast 120 zł płacisz 100 zł za opiekę medyczną LUXMED. Wynagrodzenie w administracji 3100 zł brutto. Praca dobra dla studenta aby miał na kieszonkowe.

@Paulina

to prawda, w biedronce 3800, tutaj 3000 zł brutto

Zła

(usunięte przez administratora) do potęgi!!!!Okradają inwalidów na wszystkim co się da urywając nawet po kilkadziesiąt godzin z miesiąca. Kaźdemu gorąco odradzam pracy w tej firmie,obojętnie w której ze spółek.Ludzi mają za nic.

@Zła

Zyskują na tym, że ludzie nie mają pracy.

Czym IMPEL zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nic nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

IMPEL