Opinie o IMPEL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IMPEL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IMPEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Gdańsk

Pola

Nie jest tajemnicą że mamy rynek pracownika, wielu pracowników odchodzi, jak się coś nie podoba i z powodzeniem znajdują robotę gdzie indziej. w impelu takiej rotacji nie ma, ludzie chwalą sobie robotę, kasę na czas i elastyczne godziny

nik
@Pola

muszę się zgodzić, pracuje tu juz kilka dobrych lat i skład się nie "wykrusza" ewentualnie dochodzą nowe osoby, a tak to starzy wyjadacze hahaha

werka

ile ludzi tyle opini, ja nie narzekam - wiadomo, niezawsze jest kolorowo, ale cieszę się mam stabilna pracę

konrad

Rynek pracy jaki jest wiadomo a Impel świetnie sobie na nim radzi, nie ma przestojów i widzę że coraz więcej zleceń mają, dzięki tej firmie płacę za swoje potrzeby.

wowo

tutaj maja szacunek do mnie i pracy ktora ja wykonuje dla nich i traktuja jak czlowieka, a nie smioecia czy robota. dobra firma i fajni ludzie, mili symaptyczni

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie IMPEL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
asia

ja jestem na pierwszym roku studiow i pracuję w Impelu , nie wstydzę się od razu mnie przyjeli, dali umowe, pieniądze są jak w zasadzie wszędzie, a praca nie jest cięzka, jak ktoś chce, to dorobi Polecam

paula

Skorzystałam z porady znajomej, która dała mi namiar na sprzatanie w Impelu, może nie jest to strasznie ambitne ale w mojej sytuacji zarobione pieniądze sztukują czesne w szkole.

tadeusz

ja nie nialem szczescia wczesniej chyba, bo mnie ciagla naciagac chcieli czy kase obcinali z nienacka itp, ale tu jest w koncu, tak jak to mowiue NORMALNIE. ludzie normalni, przelozony fajnygosc i z kasa problemow nigdy nie ma, ze opozniena jakies czy cos. dobry pracodawca. taki normalny poprostu

radek
@tadeusz

no dokładnie, miałem takie same wrazenia po pierwszych kilku miesiacach pracy :))

alinka

Chwalę sobie robotę w impelowskiej firmie sprzatającej bo zakmuje mi to czas jaki sobie ustawiam sama , jak zrobię ide na chatę i coś do portfela jednak wpada a to wazne.

lepa
@alinka

a mozna nagoidziny dobrac sobie jaki ktos by potrzebowal?

alinka
@lepa

@lepa jasne, z tym nie ma problemu

dex

każdy może mieć swoje zdanie, ale moje jest jak najbardziej pozytywne. pracuje tu juz kilka lat i zlego slowa na szefa czy wspolpracownikow powiedziec nie moge

Ada

Dla mnie spoko, pracuję z fajnymi dziewczynami w biurowcach Gdańska. Pracodawca spoko bo dba o pracownika, nie było problemu aby zamienić rewiry kiedy potrzebowałam bliżej domu. Dla mnie praca w Impelu jest ok.

oskar

Impel jest sporą szansą dla wielu chetnych do pracy choćby w ochronie, ale szkoły jakby nie nadażają z edukacją dla tej branży; dobrze, że we własnym zakresie firma szkkoli.

Edmund

Kada zawsze jest o czasie, grafik można dostosować, a w zespole spoko ludzie pełni energii. Dla mnie spoko.

marek

no u mnie pozytywnie w ekipie jest, fajni ludzie i kierownik tez czlowiek sympatyczny taki. i zwrocili za okulary mi, a tego poprzednia firma nie chciala mi zrobic. do tego tez mozna brac nadgodziny jak ktos chgce, co tez jest spoko, jak ktos dorobic potrzebuje sobie

sprawdzony i pewny pracodawca, pomagają na początku jeśli ktoś tego potrzebuje, pieniądze na czas, obowiązki jasne, nie ma niedomówień. ze swojej strony polecam.

kowo

pracuje od 2 miesiecy i narazie to wszystko pozytywnie jest w sumie. jest sporo lepiej niz tam gdzie wczesniej pracowalem pod kazdym wzgledem w sumie. ekipa ok, bez jakiegos podkopywania czy cos, kasa lepsza i moge nadgodziny brac jak chce, wiec tez spoko dla mnie

agata

zaryzykowałam, poszłam na rozmowę o pracę i dostałam się i jestem bardzo zadowoloma, więc polecam próbować, nie ma się nic do stracenia

tomasz

Impel daje stałą i pewną pracę. Kasa zawsze o czasie a z grafikiem idzie się dogadać. Dla mnie spoko

bolo

no a potem ci co nie umieja, czy nie chca robic, to wchodza na takie strony i pisza, ze tak ciezko i niesprawiedliwie... a praca jest dobra, tylko trzeba robic uczciwie i chciec

Nataniel

Mogę potwierdzić, że też słyszałem sporo dobrego o firmie. Zastanawia mnie ta duża ilość ofert pracy?

adam

Do Gdańska przeniosłem się z Wawy. Dzięki fajnemu szefowi wet nie musiałem zmieniać firmy. Nie było problemu abym dalej pracował w Impelu, a w firmie już wypracowałem sobie pozycję. Szkoda by było rozstawać się ze stabilną robotą

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

IMPEL