logo IMPEL

IMPEL

Gdańsk

Opinie o IMPEL

hilman 2012-06-08 12:01:29
Zapytajcie co sie stalo z [usunięte przez moderatora] kierowniczka Impela?
ona 2012-07-17 11:59:12
no wlasnie gdzie jest pani [usunięte przez moderatora] kto na to odpowie
ogr 2012-08-01 14:13:56
Wywalili ją, chciała za dobrze dla uck.
Memory 2015-06-19 17:49:20
Nie polecam- zgodzę się z opinią xoxox z 09.05.2015r. wiele osób nie wytrzymuje psychicznie tej pracy, tym bardziej w biurze po godzinach i to niepłatnych, to jest Zakład Pracy Chronionej, więc firma zatrudniając os. niepełnosprawne w tak ogromnej ilości ma mega dofinansowanie, na dodatek ma miesięczną pulę pieniędzy przeznaczoną dla nich np. leki, szkolenia, kursy, szkoły, sanatoria. Tylko to jest zatajane żeby nikt nie korzystał z tego. Wam się to należy- nie ma że boli! Dodatkowo osoby sprzątające nie mają zazwyczaj szkoleń BHP, szkoleń stanowisk owych to już chyba w ogóle, odzieży roboczej często, osoby niepełn. pracują po 12 godz.- gdzie grafiki mają układane zupełnie inaczej. Często byłam świadkiem, gdzie Brygadzista wypisał/a Wniosek Urlopowy za pracownika, później ów pracownik przychodzi- a tu nie ma urlopu....dodatkowo pełen wyzysk! Traktują ludzi jak przedmiot, który można przerzucać ze Spółki do Spółki /umowa zlecenie/. Często giną Rachunki do wypłaty ze zlecenia /ludzi na górze to nie obchodzi/ a człowiek musi jakoś żyć. Osoby pracujące na szpitalach głównie nie mają często ważnych badań lekarskich jak również sanitarno- epidemiologicznych. Gdy przychodzi kontrola- wszystko jest pięknie i jest zatajane. Często też słyszałam, że na Szpitalach w tym UCK Gdańsk- każą się pracownikom chować podczas Kontroli Sanepidu- ponieważ nie mają odzieży roboczej i nie powinni być dopuszczeni do pracy. Wszystko jest zatajane , a ludzie wykorzystywani! Ta firma w 2014 r., znalazła się na 2 miejscy jako najgorszy pracodawca roku / a przed nią tylko Tesco było/. Ludzie walczcie o swoje prawa i pilnujcie swoich urlopów! /pozdrawiam- były pracownik biura w Gdyni Redłowie/
Arek 2015-06-22 19:58:47
Porażka nic nie robisz tylko wklejasz gdzie się da ten sam tekst, nie poparty rzeczywistością. Szkoda nawet ten wpis komentować.
Memory 2015-06-25 14:02:47
Pracowałeś w biurze? Wklejam żeby ludzi ostrzec, firma tak się na nich wybiła więc wklejam. poparty rzeczywistością i ogromną karą z PIP i IP.
Leon 2015-06-28 21:34:36
Zawsze ktoś coś słyszał czy mówił, zupełnie jak głuchy telefon niestety prawda wtedy nijak się ma do rzeczywistości.
jan 2015-11-27 15:42:28
Ktoś coś słyszał? Ja tam pracowałem i mogę coś powiedzieć. Nigdy się nie spóźniali z kasą, z przełożonym zawsze można się było dogadać, a przy okolicznościówkach zawsze jakaś premia wpadała. Mam wrażenie, że piszemy o różnych firmach.
magda 2016-05-22 14:56:23
impel we wroclawiu z tego co się da zaobserowac rosnie w sile
anita 2016-05-29 15:51:26
impel to nietylko ochrona, duzo tam pracy administracyjnej, sama pracuje w kadrach i naprawde duzo sie dzieje
iza 2016-05-30 12:15:16
to fakt, maja duzo działów, zwlaszcza we wroclawiu, gdzie jest ich glowna siedziba, firma badzo sie rozrasta i rozwija
maniek 2016-06-03 05:26:30
i zalezy na stalej pracy, czy tutaj taka znajde?
agata 2016-06-10 05:40:16
pewnie, jak sie tylko sprawdzisz, to oni chetnie biora osoby na stale, u nas pracuja ludzie po kilka lat
karolina 2016-06-17 05:34:00
tezmi sie wydaje ze to zalezy od tego czy ktos ma predysspozycje do danej pracy czy nie, atomiare szybko widac
magda 2016-06-24 05:34:58
u mnie kilka osobo pojawilo sie takich,ktorzy przychodzili do pracy po to zeby sie poobijac, jednak nasz kierownik szybko to zauwazyl i dobrze, trzeba przyznac ze sprawiedliwie sie tutaj pracuje
oli 2016-07-02 08:50:46
wiesz najlepiej isc na rozmowe i sie osobiescie przekonac jak jest, zawsze mozna probowac zarobki negocjowa, tak jak w kazdej firmie pytaja ile sie chce zarabiac przeciez
nina 2016-07-05 12:26:41
z tego co slyszalam umowy maja tutaj normalne o prace i atmosfera tez spoko, kolezanka pracuje chyba juz ze 3 lata i jest bardzo zadowolona
mateusz 2016-07-16 02:04:44
na pewno, przedstawiciele handlowi zawsze niezle zarabiaja, praca latwa nie jest, ale warta poswiecenia
malwina 2016-07-19 16:03:21
ja bym w biurze nie wytrzymala, zawsze mialam prace mobilna i niektorzy na prace przedstawiciela handlowego narzekają, a dla mnie to idealny wybor
anita 2016-07-24 07:29:17
ja sie tez zastanawiam nad taka praca, a przyjmuje ludzi bez doswiadczenia?
wiktor 2016-07-28 17:00:05
swietnie, daja mozliwosc ludziom, ktorzy gdzies nauczyc sie musza, popieram
wiktor 2016-07-28 17:00:37
swietnie, daja mozliwosc ludziom, ktorzy gdzies nauczyc sie musza, popieram
marika 2016-07-31 15:55:59
umowy o prace sa,jest ciekawie, czasami stresujaco, ale ogolnie fajna atmosfera panuje
ach 2016-07-31 16:21:31
No to skoro jest zapewniona odpowiednia atmosfera, to nie jest tak źle, bo kazdy dba o pozytywne relacje między pracownikami. Nie ukrywam, że chętnie mógłbym się załapać, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie.
Wroc 2016-11-10 07:15:07
Ńie polecam,
Niska jakość procesu rekrutacyjnego, brak informacji zwrotnej.
Skoro tak i poziom reprezentują na wejściu, nie mam pytań o dalsze etapy
Zostaw swoją opinię o IMPEL - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL