Dwór Oliwski Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dwór Oliwski Sp. z o.o.

Staf

Nie rozumiem jak to miejsce działa?? Wszyscy pracownicy otrzymują większość wynagrodzenia pod stołem bez ubezpieczenia i odprowadzania podatku. Sprawa została już zgłoszona do ZUS i US. Miejmy nadzieje ze się tym zajmą.

wierzyciel

Hotel zalega do dnia dzisiejszego sporo kasy byłym pracownikom. Właściciel ma na karku komornika a do ściągnięcia z nieruchomości są grube miliony.

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Dwór Oliwski Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Dwór Oliwski Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dwór Oliwski Sp. z o.o.