Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

lektorkaaaa

witam, bylam lektorem w CEL i jesli chodzi o wspolprace z biurem, naprawde cudowni pracownicy mozna zadzwonic zapytac w razie watpliwosci o wszystko. Zajec indywidualnych jest dosc duzo, jest z czego wybierac, zawsze jest telefon jak pojawi sie jakas dodatkowa lekcja lub zastepstwo. Materialy dydaktyczne (zwlaszcza te przedszkolne) niestety nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia - mam tu na mysli (nierealne)scenariusze lekcji, robotki reczne na ktore nie ma czasu w 15 min czy pol godz zajec, caly material trzeba praktycznie opracowac samemu. Praca z malymi dziecmi weryfikuje niestety "sztywne" plany ktore mozna włozyc miedzy bajki, wiec wiele mi te materialy nie pomogly. O ile wspolprace z CEL oceniam w miare na plus, to uwazajcie na niektore przedszkola. Przychodze na zajecia a tam nagle angielski odwolany (bez wczesniejszych ustalen) wielokrotnie - a to jaselka, dzien dziecka, wycieczka, wyjscie na spacer, spotkanie z klaunem, magikiem, strazakiem, pszczelarzem,policjantem i Bog wie kim jeszcze ! Zero kontaktu od Pan prowadzacych, choc do niektorych placowek musialam dojezdzac. Zajecia odwolane a nie zaplacone bo sie nie odbyly. NIe dosc ze trudno ustalic ramy czasowe zajec(bo obiad, rytmika, tańce i inne cuda) to jak zajecia sa odwolane, to nikt nawet nie zadzwoni i po ludzku nie powie ze zajec nie ma, mimo moich wielu prosb. Przyszli lektorzy uwazajcie i zawsze dogadujcie sie z pracwonikami placowek bo oszczedzicie na tym wiele czasu i nerwow. pozdrawiam:)

Jasiek

Ważne, że firma jest dobra i można spokojnie pracować.

Aneta

@Xxx, dziękuję za Twoją opinię, jest rzeczowa i wiele wnosi do wątku odnoszącym się do pracy w CE Lingua. Czy inni forumowicze również podzielają zdanie użytkownika Xxx? Dodajcie tu proszę swoje opinie.

Feliks

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Xxx

Niedawno zakończyłem półroczną współpracę na stanowisku instruktora i szczerze mogę polecić pracę na kolejny rok szkolny! Najbardziej odpowiadał mi elastyczny grafik, dlatego że pracowałem też w innym miejscu i nie mogłem prowadzić zajęć codziennie. Ogólnie kontakt z kierownictwem też oceniam bardzo dobrze, każdą sytuację problemową udało się od razu rozwiązać. Chętnie powrócilbym do współpracy!

Ulka

Każdy ma prawo do wyboru. Jednej osobie coś odpowiada drugiej nie i tyle!

Czy warto zainteresować się firmą CE Lingua jako pracodawcą?

Oczywiście. Ja polecam pracę w Ce Lingua

endżi

Nie polecam. może i płatny staż (1500 brutto) za 1, 5 miesiąca. Monotonne wykonywanie pracy ( chociaż na początku Pani/Pan opowiadali o stanowisku bardzo interesująco, co później okazało się nieprawdą. Kolejną sprawą jest to,że po odbyciu stażu, miała być umowa o pracę, a nie zlecenie za 2000.

Mimi

Pracuję w biurze CE Lingua już jakiś czas i jestem zadowolona. Rozmowę kwalifikacyjną wspominam bardzo dobrze. Otrzymałam konkretne informacje na temat charakteru pracy jak i formy zatrudnienia a to o czym mówiła rekruterka okazało się być zgodne z prawdą. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji są zapraszane na dzień próbny. Fajna sprawa z tym dniem próbnym bo można przyjść i przekonać się czy to jest praca dla Ciebie. Na początek firma oferuje płatny staż a potem jeśli ktoś się sprawdzi otrzymuje propozycje zatrudnienia. Tak właśnie było w moim przypadku. Sama praca jest typowo biurowa ale zawsze jest coś do zrobienia. Duży plus za atmosferę w pracy - bez stresu, w miłym gronie a pracownicy pomagają sobie nawzajem.

Xdx
@Mimi

Skoro tam pracujesz, to nie wypada Ci pisać inaczej i ogólnie jesteś mało wiarygodna.

mis

Moja koleżanka pracuje jako lektor języka angielskiego, jest zadowolona, wypłaty na czas, podobno otrzymała materiały do prowadzenia zajęć i ustaliła sobie grafik do swojego wolnego czasu

Rozczarowana

Witam, jakiś czas temu dostałam zaproszenie na rozmowę o staż w biurze (mimo, że w ogłoszeniu było napisane, że jest to stała praca na cały etat, ani słowa o stażu) w Krakowie. Pojechałam, (mimo, że do Krakowa mam ponad 200 km) - okolica dosyć ciekawa, siedziba firmy również. Ogólnie sympatyczna atmosfera przed rozmową kazali mi wypełnić formularz, w którym trzeba było podać pierwsze oraz drugie imię, dokładny adres zamieszkania (to już miasto/numer domu/ulice/powiat/gminne itd.). Następnie - napisać od kiedy jest się dyspozycyjnym oraz wypisać swoje umiejętności. Po wypełnieniu formularza, młoda Pani zaprosiła mnie na rozmowę. Myślałam, że zdobędę kolejne doświadczenie w rozmowie o prace, ale......nie zdobyłam żadnego. Pani zadała mi jedno pytanie o karierę zawodową i stwierdziła, że poprzez wypełnienie formularza ona nie ma już więcej pytań do mnie. Sama z siebie nie powiedziała jaka jest forma zatrudnienia, ani nie zapytała czy ja mam jakieś pytania do niej. Dopiero ja zasugerowałam, ze mam pytania i się dowiedziałam, że proponują miesięczny staż, a przed stażem dzień próbny. Cała "rozmowa" trwała może z 5 minut. Pani powiedziała, że tego samego dnia zadzwonią i powiedzą o decyzji jaka zapadła. Na odpowiedź czekam do dziś. Mimo, że jechała te ponad 200 km, oni nawet nie raczyli odpowiedzieć, że decyzja jest negatywna. Z Pr-owego punktu widzenia, z ich strony to był strzał w stopę, bo to świadczy o braku szacunku oraz o tym jak traktują potencjalnych pracowników. Ja, sobie nie mam nic do zarzucenia, bo nie miałam nawet możliwości wykazać się na rozmowie, skoro Pani miała tylko jedno pytanie. I na koniec mogę dodać, że szczerze nie polecam.

Polecam pracę w tej firmie.Dobre warunki , pracuje sie tylko w placówkach które pasują. Wypłata na czas. Ja pracuje jako lektor u nich.

Aneta

@x.x.x.x.x.xco masz na myśli mówiąc, że CE Lingua to nieprofesjonalna firma? Możesz podać jakąś konkretną sytuację?

Jak dla mnie to co piszesz to zwykle oszczerstwa i tyle. Może napiszesz co takiego Ty zrobiłaś ? byłaś idealnym pracownikiem ? nie sądzę. Ludzie nie wierzcie w takie komentarze !!!!Dziwne jest to,że ja pracuje dla nich kilka lat i nigdy nie miałam z nimi problemów wręcz przeciwnie idą na rękę w wielu kwestiach. Prawda jest taka,że jeżeli ktoś chce pracować i wykonuje swoje obowiązki należycie firma odwdzięcza się tym samym.

Aneta

@NICKa Ty jesteś pracownikiem CE Lingua? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy?

NICK

Te pozytywne opinie są pisane w tak podobnym stylu, wygląda jakby pisała je ta sama osoba ;)

Aneta

@lektor w ogłoszeniach o pracę można również znaleźć informacje o pełnym pakiecie socjalnym. Mogłabyś powiedzieć co się na niego składa?

lektor

pracuję drugi rok. Nie wiem w jaki sposób zwracają koszty odjazdu, ponieważ mnie powiedziano, że "takiej opcji nie ma". Ogólnie nie jest źle, płacą w terminie, ale wydaje mi się, że ludzie pracujacy w centrali w Krakowie chyba nie do końca ogarniają. Przez dwa lata "zajmowały się" mną 4 osoby - trochę sporo, widać, że mają rotację. W tym roku nie otrzymałam żadnych materiałów edukacyjnych (dwa lata temu - tak). Po kilka razy proszą o to samo (5 maili o skan, zdjecie, etc). ogólnie nie powiem, że polecam, ale i nie powiem, że nie polecam. W każdej firmie są jakieś minusy i plusy, tutaj także. Co do płacy lektora - gdybym wiedziała ile zarabiają lektorzy 2 lata temu, to napewno inaczej bym negocjowała, stawki powiedziałabym średnie, jak nie zaniżone w stosunku do stawek w okolicy.

opinia2

opinia napisana przeze mnie pracownik biurowy jest napisana w złości i jest nieprawdziwa proszę nie brać jej pod uwagę.

Aneta

@alicjam8 czy jesteś właśnie w trakcie stażu? Mogłabyś powiedzieć czego mogą się spodziewać osoby, które rozważają podjęcie stażu w CE Lingua? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach oraz o tym czego nauczył Cię czas spędzony w firmie.

opinia

Witam, opinia jest nieprawdziwa tak naprawdę napisana w złości.Prosze nie brać jej pod uwagę autor komentarza stażysta 2017-05-25 10:40

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua