Opinie o Gestamp Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestamp Wrocław. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gestamp Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestamp Wrocław w Wrocław

Yamsky

Jak tam operatory doczekali się podwyżki obiecanej w czerwcu przez kierowników?! Kilka jest gwarantowanych podwyżek tych za media, żywność i podobne. A kierowniki dalej będą mydlić oczy pracownikom podwyżkami w następnym miesiącu i tak od lutego... Niesłowność w tej firmie to normalność

Firma nastawiona jest na wyzysk na hali coraz więcej filipińczyków z zarobkami 3500 brutto.Kolejna nacja to Ukraina mniejszość stanowią Polacy. Firma nie dba o zdrowie każdego pracownika z hali(smród i zaduch to codzienność). Strata czasu jeśli myślisz o zatrudnieniu tutaj.

Sasek

Mało kto myśli o zatrudnieniu w tej firmie. Problem jest nawet z chętnymi na liderów przy takich kierownikach. Biorą żółtodziobów. ci żeby się wykazać to sprzedają wszystko i wszystkich do kierowników. Zamiast tworzyć zgraną grupę to zatrudniają ludzi za niskie stawki najczęściej ojców,matki, braci, siostry i jak rodzinie ktoś nie pasuje to pozbywają się go. Jeśli już zatrudnione są masowo rodziny to chociaż po różnych działach żeby nie knuli za plecami innych.

Halina
@Sasek

Czemu liderzy mieliby sprzedawać kogoś? I za co? Chyba normalnie pracujecie prawda?

PIP

Ten zakład dalej istnieje?

Istnieje
@PIP

I nawet się rozbudował. Gdyby bardziej dbali o zdrowie, warunki pracy ludzi i ich wynagrodzenia które na obecną chwilę są niskie. najniższe w okolicy... To firma miałaby potencjał ale ciągła rotacja ludzi największą chyba wśród operatorów maszyn. Negatywne opinie między ludźmi źle wpływa na wizerunek firmy. Produkcja jest źle zarządzana przez ludzi którzy są brani z łapanki. I tak się kręci...

Renata
@Istnieje

Co jest przykładem tego, że produkcja jest źle zarządzana ?

Alka
@Renata

Zbyt dużo tego... Kierownicy "wiedzą lepiej" po czasie okazuje się,że jednak robimy po staremu. Nikt nie słucha operatorów którzy chcieliby oddychać lepszym powietrzem w tej firmie. BHP mocno kuleje... Niskie stawki odstraszają ludzi, natomiast za te pieniądze przychodzą tylko ci którzy chcą mieć dochód dopóki nie znajdą czegoś lepiej płatnego. Niektórzy co awansowali mają wyżej nos niż kompetencję... I tak się kręci...

@Alka

nie ma jakiejs osoby w firmie odpowiedzialnej za to BHP ? ktorej mozna by zglaszac problemy i ktora by je wprowadzala ?

T.

Obaj są dobrzy... W ogóle porobili niebiesko odblaskowych pracowników co sobie spacerują po hali oglądając chyba zadymienie przy suficie a robić nie ma komu przy celach bo nikt nie chce przyjść za takie pieniądze do pracy. Ale ci biurowi na to wychodzi są bardziej potrzebni niż operatorzy. Jak nie będzie miał kto pracować przy celach zaczną brać tych w niebieskich kamizelkach.

Bułka a masłem

jak dział HR oraz polski dyrektor przestaną pokrywać kierownika BU3 to tylko wtedy będzie porządek…no i jak do działu HR przestaną zatrudniać „koleżanek/ kolegów po studiach”

A. M.

Usuwają komentarze, które przedstawiają sytuację nieciekawą firmy względem pracowników. W wielkim skrócie unikać bu3.

Tomasz
@A. M.

Coś więcej możesz napisać? Jeśli nie złamiesz regulaminu to komentarz zostanie :)

@A. M.

Masz rację usuwają wpisy bo prawda w oczy kole !!!

Gdacz

Miałem napisać opinię ale nie warto.

Brak chętnych do pracy na operatorów na linii i ciągłej rotacji wystarczy rozwiązać prostą metodą podwyżki stawki zasadniczej!!! szanowaniu ludzi którzy pracują żeby Ci wyżej mogli mieć kierownicze stanowiska... Na tyle żeby ludzie chcieli współpracy z firmą. Bo na obecną chwilę Polacy nie chcą pracować w firmie jako operatorzy bo ciężko, stawki niskie a zagraniczni wolą jechać za zachodnią granicą pracować. Możecie tłumaczyć że pojechali na wojnę fakty są takie że wolą wyższe stawki w sąsiednich firmach gestampu które mają wyższe stawki i lżejszą pracę albo euro niż słaby złoty pracując za trzech za jedną marną wypłacine. kierownicy są jacy są dlatego nie wierzę że coś tu się zmieni bo kiepskie zarobki pracowników to nie ich sprawa. A ludzi ubywa.

Czy dodatek do urlopu

Czy z okazji zbliżającego się urlopu dodatek do urlopu wzrośnie ?

Halina
@Czy dodatek do urlopu

A czemu niby ma wzrosnąć?

Tom
@Halina

Bo jest niski.

Młody

Cześć, byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy. Babka z HR miła i rzeczowa, podobnie jak kierownik. Opowiedzieli, pokazali co i jak. Z tego co wiem, pozmieniali się tam ludzie z góry i wprowadzają nową jakość :) Żadnego zadymienia na hali nie było, telewizory były - potwierdzam, ale czy to źle, że zakład chce być nowoczesny, rozwijać się?

Piotrek
@Młody

Pewnie roboty były w stanie uśpienia skoro zadymienia nie było ????

BylyStary
@Młody

Zalezy jak leży, jaki dzial i jaki kierownik?

Ooo

To zapraszamy. Bo tu jest pięknie :) sam zobaczysz xD

Bułka z masłem

Szczerze nie polecam tej firmy, czyli praca jest spoko tylko kierownictwo jest (usunięte przez administratora) praca na bu2 jest w miare spokojna, generalnie tylko dla chłopaków, dla dziewczyn tam ciężko, jedyne lca dla kobiet bu3 to koszmar, mobbing, dyskryminacja, bulling, HR olewa to wszystko, ludzie te którzy pracują tam długo zwalniają sie, nie wytrzymują, bhp w tej firmie nie ma, nie ma do kogo zgłosić, jest tragedia

Sven

Po bardzo niskich podwyżkach na początku roku kierownicy obiecywali kolejne podwyżki dla operatorów i techników w kwietniu/maju. Zapewniali ludzi że biuro nad tym pracuje że wszyscy dostaną kolejne w tym czasie. Mamy już maj i nadal nikt nic nie wie... Myślę, że znów nas wych #@##@# ! ? Na szczęście ja nie mam zamiaru tu już dalej pracować i znosić to bractwo kierownicze i ciągły problem z biurem źle naliczone godziny, wypłaty, grafik z kosmosu robiony chyba na kolabie. poważnie praca w tej firmie gra nie warta poświęcenia. Duszno brak wentylatorów, wyciągów przy stanowiskach pracy. Kierownicy którzy mają tylko status kierownika bo na robocie wiedzą tylko tyle żeby się czepić że paleta krzywo stoi. Zero odpowiedzialności kierowników, zarzadu za jakość firmy i zadowolenie pracownika, wszystko pozorne.

Małgorzata
@Sven

Dlaczego nie ma wentylacji dobrej? Przecież to niewielka rzecz która minimalnie poprawia warunki pracy, firmy nie stać?

@Małgorzata

Od lat z tym nic nie robią a teraz dogadać się z kierownikami którzy sami nic nie wiedzą a jedyne ich decyzje to złe decyzje. Ludzi zaangażowanych z doświadczeniem ubywa bo się zwalniają. Dlaczego?, nikt nie chce pracować z takimi kierownikami (bu3). Zero szacunku a małe pieniądze nie warto marnować czasu w tej firmie. Już są braki w operatorach a będzie jeszcze mniej z tego co słyszę. Będą cebulki sami pracowali na tych maszynach śmierdzących spawaniem i zgrzewaniem może przynajmniej schudnie kruszyna.

Sergio
@Andrzej

Może szeryf BU3 w końcu się weźmie za robotę a nie za spanie hehehe

@Małgorzata

Ludzi mają gdzieś firma woli wydać na telewizory niż zainstalować dobrą wentylację odprowadzającą opary spawalnicze. Jednym słowem masz się truć i koniec !!!

V
@Sergio

Szeryf tylko zwodzi pracowników, że dostaną podwyżki. A nic z tym nie robi. Kto naiwny ten czeka... Boi się o swój stołek wyspany dlatego się nie wychyla. na nadgodziny niech sam przychodzi i pracuje z upoconym ziomkiem od stania. Zabrali dodatki likwidując system 4brygadowy. To niech zasuwa po 12 h /6.

Katarzyna
@V

A co do tych nadgodzin, to są jakoś ekstra płatne? Czy liczone po normalnej stawce godzinowej?

Odp
@Katarzyna

50% jak zostajesz po godzinach dnia roboczego. 100% w sobotę sporadycznie się trafia ale się trafia jak potrzebują... W niedzielę 150% ale to w ogóle dzień niedostępny chyba że grafik Ci wypada bo niektórzy zaczynają nocki od niedzieli do piątku. Unikaj bu3 bo kierownicy psują atmosferę pracy. ludzie są ok ale zarząd nie ma dobrych opinii. I kontroluj czy nadgodziny Ci dobrze naliczają bo z tym jest problem...

Marian

Właściwy człowiek na właściwym miejscu :D Prawdziwy przodownik...

Domi

Zgłosicie skargę na krusz ynkę do hr. Baleron stoi i go poty zalewają a co dopiero jakby miał skakać przy robotach... Niestety może szkoły jakoś tam skończył ale kultury i szacunku do innych to nie miał kto go nauczyć.

@kandydat

Jest oferta na inżyniera jakości w Gestamp, czy ktoś wie jakie są obowiązki, jaka atmosfera, jakie kierownictwo?

Alex

Mam wrażenie że firma woli wydawać kasę na rotację nowych operatorów niż zapewnić lepsze warunki płacy pracownikom starym. Dziwn firma

Tako H.

przeglądam oferty pracy i firmy na początek współpracy proponują takie stawki na operatorów bez doświadczenia jakiej nie mam w gestampie z doświadczeniem. Tak, to odpowiedni czas na zmiany.

Natalia
@Tako H.

A to w takim razie jaka jest tu stawka?

Karina
@Natalia

Nieważne jaka stawka,ważne jest zdrowie a to tracisz wchodząc na zasmrodzona, głośną halę. Odpowiedź sobie sam na ile to wyceniasz. Bo ten pracodawca ma to w (usunięte przez administratora)

Yata

Uczciwy pracodawca podaje stawkę w ofercie pracy. Gestamp się ogłasza unikając takich informacji żeby pozyskać pracownika najniższym kosztem. Unikacje bu3 ciężka praca. kierownicy są kierownikami chyba z przypadku. Zarządzają fatalnie, bez wyobraźni i znajomości schematu pracy a za swoje złe decyzje szukają winnych w pracownikach.

50CENT wreszcie odszedł największy błazen jaki pracował na makro.

Pietras

Witam czy posiada ktoś adres e-mail do biura HR ?

Standartenführer

Dla pracowników dobrych podwyżek to nie ma ale żeby kupować telewizory Samsunga i rozwieszać je po całym zakładzie to są pieniądze ! Żenada i absurdy !!!

Darka
@Standartenführer

Kupują rzeczy których się nie używa albo są awaryjne ... A pracownik dostaje marne grosze... Firma jeśli chodzi o stawki nie wyróżnia się niczym od innych gdzie praca jest lżejsza i przynajmniej nie wisi spalanie metalu nad głową. A tu nawet nie ma masek antysmogowych... Fajnie że coś chcą zmieniać szkoda że nie chodzi o wyższe pensje czy zdrowie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Gestamp Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 27 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Wrocław?

Kandydaci do pracy w Gestamp Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Wrocław
1.4/5 Na podstawie 560 ocen.

Gestamp Wrocław