Opinie o Gestamp Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gestamp Wrocław. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gestamp Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestamp Wrocław w Wrocław

Boguc

Czy ktoś coś działa żeby zwiększyli dodatek za dojazdy do firmy? Bo przy obecnych podwyżkach bardzo skromnych w tej firmie a podwyżkach cen za transport publiczny, paliw itp niestety nie stać mnie na dojazdy. Bo wszystko poszło mocno w górę a te podwyżki słabe. Ktoś coś orientuję się ? Czy już czas na zmianę firmy?

@Boguc

Witam Bardzo dziękujemy za przesłane pytanie. To ważny temat. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje w tym obszarze. Zapraszamy do naszego biura HR. Chętnie przyjrzymy się tej sprawie, dlatego też każda informacja z Państwa strony na temat potrzeb jest dla nas niezwykle ważna. Wszelkie informacje będą podawane oficjalnymi kanałami.

@Gestamp Wrocław

Boguc ma rację to co napisał słabe te podwyżki !!!

Boguc
@Standartenführer

A odpowiedz typowa dla HR wymijająca, nic nie mówiąca ale pozory są że są zaangażowani. Wystarczy przeczytać opinie tu i sobie zanotować. 1. Niskie stawki + dodatki - chyba tylko żeby ładnie wyglądały że są w ofercie pracy... 2. Ciężkie warunki pracy w zadymionej hali 3. Lekceważenie pracownika 4. Źle wyliczane wynagrodzenia 5. Kierownictwo...- bez komentarza. I tak dalej... Można wymieniać wiele z tych komentarzy i w większości są to trafne opinie. A wizyta w HR i tak niewiele zmieni... Z doświadczenia, niestety wiem...

Otwarci?
@Gestamp Wrocław

Ile razy ludzie mówią co jest nie tak a finalnie zostają spławieni i najczęściej kończy się zmianą pracy przez pracownika. Dla tych co mają cierpliwość jeszcze pracować w tej firmie powyżej roku powinny być salwy honorowe i 13 pensja... byście zaoszczędzili, bo rotacja non stop a do oferty pracy z premiami i owocowymi czwartkami kolejna zachęta dla nowych . Stawki niskie, lekceważenie pracownika, zadymienie na hali, wymagania od pracowników rosną a płacicie tyle co na ochronie za nierobienie nic. Rotacja co trochę a potem problem bo jakościowo złe sztuki. A skąd nowy niedoświadczony ma wiedzieć na co zwrócić uwagę. Zapraszacie do HR z propozycjami ? Śmieszne bo co idę to nigdy nikt nie ma czasu albo to nie jest w kompetencji. A podnieść stawki potraficie sami i macie gdzieś czy pracownikowi się podoba czy nie. Niestety najczęściej są to marne grosze na obecną chwilę gospodarki niewarte nic.

Wojti
@Otwarci?

To prawda, hr nigdy nie ma czasu na nic. Tylko sie slyszy przyjdz o wyznaczonej godzinie, a jak chcesz juz przyjsc to kolejka ze szkoda stac

kandydant1523
@Boguc

jak to w zadymionej hali? skad ten dym? nie macie wyciągów i filtrów powietrza? Przeciez tym sposobem bedziecie zyc na pewno nie dluzej, a na pewno krocej, wczesniej chorujac.

Niestety
@kandydant1523

Niestety, dlatego jest mega rotacja. Teraz jeszcze większość zatrudnionych to kobiety. A praca ciężka, bo duże komponenty i ciężkie nawet dla faceta. Zarobki jak w każdej innej firmie... Im dłużej pracujesz tym mniej ci się to opłaca jedynie na zdrowiu tracisz i na dojazdach do pracy.

Mieszko Lambert

Tyle, że każdy naród miał krew na rękach.Takie były czasy.A teraz wydawać się może, że jesteśmy intelektualnie do przodu ponad przemocą, okrucieństwem, niechęcią do innych. jak widać nie wszyscy.Ale karma wraca.

Antonio

Jak tam Pumba z B3?

@Antonio

Chyba raczej jak tam Shrek z BU3 ???

Volkswagen zawiesza działalność fabryk na terenie Europy bo nie ma części z Ukrainy.Co na to Gestamp?

Vladziu
@Marek

80% . A co z podwyżkami które miały być jak biurowi ustalą nowe szczeble finansowe dla pracowników? Aktualne ? czy już rozglądać się za czymś nowym?

@Marek

A Gestamp Wrocław ma to gdzieś !

Vass

Mam pytanie. dlaczego jak nie chcecie zainwestować w dobre wentylatory żeby nie było na hali tego smogu przez który niewiele widać a pracownik po wyjściu z pracy odrazu czuć gdzie pracuje nawet inżynierowie na hali nie dajecie pracownikom masek antysmogowych z filtrami ? Na tych medycznych osiada cały syf od wewnątrz są żółte.

Mm
@Vass

Jak masz oddech jak Shrek to masz żółtą.

Smród i zadymienie na hali , brak BHP , absurdalne pomysły i decyzje przełożonych i szefostwa , nierówne traktowanie pracowników co miesiąc problemy z naliczaniem pensji można byłoby wymieniać dużo rzeczy ale szkoda się rozpisywać .

LASKA

Bo to wszystko prawda !!!

On

A jak dział jakości? Pomiarowcy, technicy? Warto tam pracować w jakości?

Warto
@On

Jedno co warto, to zwolnić się warto...

On
@Warto

Haha, a coś więcej?

Luli
@On

Przyjdź zobacz. Jednemu będą odpowiadać niskie stawki za wykonywaną pracę niezależnie od stanowiska czy to operator, wózkowy czy audytor. Z doświadczeniem w tej firmie wychodzisz tak że zarabiasz tyle co w innej firmie oferują na starcie kariery z możliwością rozwoju. A obowiązki wymagania tylko przybywają . Warto się zastanowić czy warto przychodzić do takiej firmy, której na pracowniku mam wrażenie nie zależy. największą wadą jest ciągle upominanie się o źle wypłacone pensje... nikt nic z tym nie robi problem od długiego czasu ten sam.

@On

Tam gdzie kończy się logika - zaczyna Gestamp !!!

Wolny człowiek

Dzień dobry, co słychać w Gestapo....ekmm... Gestampie? 2022... i nadal chaos jak w lipcu, o 17 na La Rambla? Nadal wymagania odwrotnie proporcjonalne do wynagrodzenia? Nadal brak konsekwencji, pomysłu i wiedzy? Dyktat...ekhmm.. przepraszam... Dyrektor Dwie Twarze nadal trzyma się kurczowo stołka, by dodać sobie wielkości? Przez te lata już wie coś o spawaniu, wdrażaniu projektów i prowadzeniu zespołu? Ile w ciągu ostatnich 2-4lat zwolniło się przez niego inżynierków? Człowiek Bicz nadal robi "karierę" od lidera do managera wrzaskiem i trzaskiem? Kierowniczka Loczek nadal skutecznie udaje, że zna się na jakości i zarządzaniu, a reklamacji przybywa? Nowy Pan sypie groszem na rozwój i modernizacje? HR nadal przymyka oko na wszystko? BHP jeszcze istnieje, czy wdeptali ich w ziemie? Jestem ciekaw opinii i ploteczek...

Trafione
@Wolny człowiek

Na temat atmosfery w firmie teraz jest jeszcze większy bałagan i trafnie napisałeś. góra nawala a na zwykłych pracowników spada wina. Kim jest bicz? Bo pasuje do kilku "kierowników" którzy chcą pokazać swoją " władze" zapominając, że ta firma niewiele oferuje pracownikom. Niskie stawki, nieregularne zmiany zmian, brak możliwości nadgodzin, przełożeni źle traktujący pracowników. A potem szok bo ludzie odchodzą, nie ma operatorów, wózkowych, audytorów. Info dla pracowników zacznijcie zgłaszać złe traktowanie bo będzie tylko gorzej.

Sergio
@Wolny człowiek

Lepiej, możesz nie umieć nic, spać w pracy i awansować. Wystarczy pomiatać ludźmi, lepszego zakładu w okolicy chyba nie uświadczysz :D

Wolny Człowiek
@Trafione

Za moich czasów "Bicz" to był kierownik BU2. Ale jeżeli wiecej osobom pasuje ksywak, to... niech Bóg ma w Opiece.

Standartenführer

Te podwyżki to totalny śmiech na sali !!!

Duchu
@Standartenführer

Bo inflacja w Polsce operatorów nie dotyczy dlatego dali takie śmieszne podwyżki. Ważne że wybranym lizuskom się zgadza... A i tak źle naliczyli przy wypłatach. Ciekawe czy ktoś w tej firmie kiedyś doczeka dnia wypłaty ze wszstko będzie dobrze policzone.

Michnik

Zakopiańska impreza, w trakcie której uczestniczyli m.in. Adam Michnik oraz m.in. sędziowie Waldemar Żurek i Beata Morawiec wciąż budzi kontrowersje. Uczestnicy politycznej debaty dyskutowali o jedności opozycji i „przestrzegali” przed „różnorodnością” w obozie antyPiS. Szokuje, że w tym wydarzeniu brali udział sędziowie, którzy powinni stronić od polityki. Stało się inaczej. Żurek i spółka zachowywali się, jak aktywiści partyjni. Zwrócił na to uwagę Paweł Jabłoński, wiceminister spraw zagranicznych .

Piotruś pan
@Michnik

kopiuj-wklej poddaj się utylizacji, bo za chwilę będzie za późno.

Czy ta firma upada?

Bo mówią na starcie są 3 zmiany w firmie a ciągle rozbijają trzecia zmianę na pierwszą i drugą. Dziwny sposób "logicznego" myślenia. Ale w ostatnich miesiącach tej firmy już mnie tu nic nie dziwi.

Fari

Jak wygląda praca na stanowislu audytor? Na jakie zarobki mozna liczyć? Jak warunki pracy? Warto aplikować?

Toms

Kiedyś leader jakiś zdanie i znaczenie miał w firmie. Teraz biega banda podrostków na wszystko się zgadzając żeby tylko utrzymać stanowisko. Odradzam dział bu3.

@Toms

Potwierdzam liderzy BU3 jak i innych działów to zwykłe chwieje nic nie mają do gadania !!!

@Standartenführer

Liderzy BU3 dziękują! Jeśli piszesz o nich to musisz wiedzieć że nie ma tak ogarniających ludzi jak oni. Pewno nie zrozumiesz jakie mają wyniki i jak dobrą pracę wykonują. Niech Ciebie złość rozpirdala ale to są najlepsi liderzy Gestamp. Twoja opinia jest nic nie ważna , wygląda na to że nie wiesz czym te osoby się zajmują. Internet dał Tobie szansę na Hejt , posil się tym. My się śmiejemy z takich ocen , to znaczy że dobrze działamy. Pozdrawiam

Toms

Nikogo nie hejtuje. Ale czasami mogli by się wstawić za pracownikami. Tak , dobre wyniki to nie zasługa operatorów i techników tylko leaderów. Bo to oni tuptają przy maszynach przez 8/12h. Brawo wy!

Sam

Koń już padł ze śmiechu, dlatego się nie uśmieje.

Santa

Wesołych Świąt

Ona

Ostatnio odnotowano nagminne zjawisko pseudo mężczyzn-przełożonych chcących strachem wymusić na kobietach uległość i podporządkowanie się... Jeśli myślicie że takimi zachowaniami coś wymusicie... Jeszcze trochę i sami będziecie budować wspólna przyszłość firmy. Bo podobnych firm o lepszych warunkach materialnych i bhp w okolicy jest dużo. Jakie dajecie warunki pracy i finansowe takie dostajecie zaangażowanie.

Koper

Pandemia szaleje a w szatniach tłok bo ciasne pomieszczenia, ludzi tłum i nie ma jak się przebierać szafka koło szafki, nikt tego nie wietrzy. Na czterech brygadach nie było takiego problemu nie stał jeden na drugim. Dystans i dobra organizacja w tej firmie nie istnieje.

jaPier
@Koper

zatrudniają ludzi a nie mają szafek dla nich . przebierasz się w przejściu gdzie wszyscy chodzą... Wnioski?! niech każdy sam wyciągnie

Logistyk OWW

Powiem krótko gdyby nie zlikwidowali 4 brygad to mieli by obsadę a gdyby nawet nie to ktoś by się znalazł za 100% a teraz oni chcą żeby pracować po 8 godzin + zostanie na nadgodzinach za marne grosze , jeśli są tacy mądrzy to niech sami doginają na hali w smrodzie.

Koper
@Logistyk OWW

A ludzie ze zmęczenia padają albo ulegają wypadkom w firmie... Powinno się to zgłosić bo pracować po 12 h przez 2 tygodnie non stop takie rzeczy tylko w gestampie. Albo dają bank godzin bezprawnie, wymuszają branie urlopów w czasie dla nich dogodnym albo zmuszają do pracy jak już ruszy produkcja. Pozornie robią szkolenia psychospołeczne a nikt nie reaguje na to co się dzieje od przełożonych na hali. 4 brygady to najlepsze wyjscie ale w fabryce tej słucha się tylko niedoświadczonych kierasów i jest gorzej niż bylo... I te opary na hali... Za te pieniądze nie warto tu pracować.

Baca

Rozliczanie czasu pracy metodą tzw. banku lub kont czasu pracy na podstawie przepisów Kodeksu pracy nie jest możliwe. Pracodawca może próbować wprowadzać takie metody rozliczenia Zaplanowana praca poza godzinami wynikającym z norm kodeksowych jest zabroniona i naraża pracodawcę na odpowiedzialność za wykroczenie z art. 281 pkt 5 k.p.we pod warunkiem zawarcia porozumienia ze związkami zawodowymi. Warunkiem ustalenia kont czasu pracy jest wprowadzenie ich wyłącznie przepisami zbiorowego prawa pracy, tj. porozumienia lub układu zbiorowego pracy, zawartymi skutecznie i zgodnie z prawem. Oznacza to, że samodzielne wprowadzenie takich kont przez pracodawcę (np. w umowie o pracę lub w regulaminie pracy) jest niedopuszczalne i może skutkować np. odpowiedzialnością za planowanie nadgodzin.

L.
@Baca

To może pozew zbiorowy? W ogóle czy ktoś o zgłaszał to do pipu, że robią co im się podoba? Traktując ludzi jak mięso armatnie. Podejrzewam że połowa obsady operatorów jak dostaną " podwyżki " to pójdą za większe pieniądze do konkurencji. Bo szkoda zdrowia, nerwów i czasu na firmę G. Plus ci kierownicy chyba tani są... Zamiast skupić się na problemach ważnych wentylatory, awarię itp które są od długiego czasu to czepiają się tam gdzie problemu nie ma. Ale żeby się wykazać. A potem się dziwią, że nie ma ludzi chętnych do pracy i że ludzie rezygnują z tych pozornych luksusów finansowych. Bo stawki są niskie a im dłużej pracujesz tym mniej ci się to opłaca... Zero poszanowania pracownika z doświadczeniem. Dlatego trzeba szukać czegoś lepszego. I to szybko.

Wrzosowy
@Baca

Hej Czytaj ze zrozumieniem , "Warunkiem ustalenia kont czasu pracy jest wprowadzenie ich wyłącznie przepisami zbiorowego prawa pracy...." Związki podpisały Przedstawiciel pracowników podpisał No to o co chodzi ? Nie rozumiecie tego co czytacie ? Dostaliśmy dodatkowe hajsy za to , każda odrobiona godzina to nadgodzina 50% w dni powszednie 100% w soboty 150% w niedziele i święta Czyli , siedziałeś w domu , dostałeś hajs , musisz odrobić i za to masz nadgodziny , o co kaman ? Mamy jak we Wrześni , wcześniej o to walczyliśmy , teraz jest , ale znowu jakiś wiór komuś w oko wleciał.... Nie kumam.

Do instrumentu
@Wrzosowy

O to kaman, że ludzie byli gotowi do systematycznego trybu pracy a to firma wyganiała na wolne . Przestój nie był z winy pracownika. Związki podpisały ? To niech teraz Pietrek odrabia. Powinno być postojowe płacone za każdy dzień. Bo teraz w HR nie mogą się zliczyć co komu źle policzyli kto co odrobił i nadgodziny. Odkąd pamiętam były problemy z liczeniem urlopów, nadgodzin ale teraz to przesada... Do tego chcą ludzi zarypać nadgodzinami a 4 brygady zlikwidowane. I tylko utrudniają pracę ludziom"dobrymi zmianami ".

Piotruś pan
@Wrzosowy

Rozliczanie czasu pracy metodą tzw. banku lub kont czasu pracy na podstawie przepisów Kodeksu pracy nie jest możliwe. Czytaj ze zrozumieniem. A gdzie wisiały te podpisane porozumienia m/d związkami a pracodawcą? Nikt niczego nie widział. Pietrek jeden i drugi to matoły i boją się pokazać swoje prawdziwe oblicze. Doopowłazy jak nic. Aby byc przy korycie. Dobrali sie.

Starypracownik(:
@Baca

Zabrali 4brygaduwki, a teraz chcąc żeby my pracowali 12h 7dni w tygodniu. Gestamp potrzebuje :).

Dud

A co z podwyżkami? Ktoś coś wie? Wszystko drożeje zdecydowanie bardziej niż coroczne podwyżki 100-250 zł brutto! Łącznie z dojazdami. Kieras bąbel na 3 chce błysnąć zamiast wymyślać żałosne i głupie zakazy i nakazy nic nie wnoszące do firmy. A nawet bardziej zniechęcające ludzi do współpracy to by dał porządne podwyżki.

A firma płaci jakieś jubileuszowe ? Jak ktoś pracuje jakiś dłuższy okres czasu ? Czy jak pracownik złoży wypowiedzenie to firma jeszcze o niego się stara ? Np. Wyższą stawką lub awansem ? Czy raczej po prostu olewają ? Będzie następny na chwilę co nie będzie się starał, będzie miał przyszłość firmy,produkcji gdzieś bo niedługo i tak pójdzie tam gdzie większe pieniądze i lepsze warunki BHP pracy . Zróbcie coś z tym zadymieniem na hali . Głowy od niego ludzi bolą!

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Gestamp Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 27 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Wrocław?

Kandydaci do pracy w Gestamp Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Wrocław
1.4/5 Na podstawie 560 ocen.

Gestamp Wrocław