Opinie o Bartosz Witczyk Trade Finance w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bartosz Witczyk Trade Finance. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartosz Witczyk Trade Finance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Witczyk Trade Finance w Poznań

Michał Nowy wpis

Czy według Was firma traktuje każdego pracownika na rowni ?

sorter Nowy wpis

hej , ciężko jest znaleźć jakiekolwiek oferty pracy związane właśnie z Trade Finance . Mam nadzieję , dlatego , że może uda mi się pozyskać jakieś informacji tutaj od Was . Widzę , że nie jestem pierwszym zainteresowanym tą firmą. Jednak osób udzielających odpowiedzi jest co raz mniej. Podrzucicie coś?

hahahahahahahah Nowy wpis

Boże co za ortografia :D:D:D:D nadajecie wy się do doradztwa moi drodzy faktycznie ;p;p raczej do Liceum na literowanie

Ania - 2009-11-04 21:07:31 Nie prawda co wy piszecie .Firma zmieniła się nie do poznania. Teraz otworzyła 2 oddział w prestiżowym miejscu , zmieniła swój profil działalności jak i zmienia nazwę a co najfajniejsze w końcu są umowy o pracę!!!!! Cieszę się że tu pracuję .:) Szanowna Pani chyba nie wie co pisze, chyba że szefowa każe pod przymusem zwolnienia. Jestem doradcą w konkurencyjnej firmie i Wsze praktyki podchodzą pod zgłoszenie do KNF-u !!!! 1. Nie pobiera się pieniędzy od klienta. 2. Nie składa się wniosku za wszelką cenę, chociaż przedszkolak by wiedział, że klient nie ma zdolności kredytowej. Co do zmiany nazwy to chyba najlepsze posunięcie, bo klienci jak i byli i przyszli pracownicy nie skojarzą firmy "krzak" po nazwie :) Pani Anno...firma tonie w długach i nie stać jej na sprzęt biurowy jakim jest ksero a o "prestiżowym" miejscu mogą jedynie pomarzyć. Jesteście pośrednikiem pośrednika a co za tym idzie zdzieracie klientów (o ile jeszcze ich macie). Co do zmiany profilu...drugi zonk ... nikt z Waszych pracowników nie ma uprawnień do prowadzenia szkoleń, więc dlaczego oszukujecie... nie macie pojęcia o doradztwie finansowym a chcecie tego uczyć innych ???? Pani Aniu - radzę dobrze przyjrzeć się strukturze firmy, bo jak już Pani zrozumie o co w tym przedszkolu chodzi to może być już za późno.

Czy po rozmowie w Bartosz Witczyk Trade Finance rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Trade FICTION

Ania...chyba Ci placą za to biadolenie....heh...śmiech na sali!!

Trade FICTION

Nic nie wiecie...TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE PRZEDSZKOLE!!! Prowizje ok...ale oszukiwania w umowie nie było!! Nie wypłacają pieniędzy na czas, i wypłacają bardzo okrojoną prowizję. Pani v-ce prezes trzęsie całą tą firmą...Dyrektorka generalna to dziewczyna, która nieźle [usunięte przez administratora]. AAA to druga sprawa...JAK WŁAŚCICIEL JEDNOOSOBOWEJ FIRMY MOŻE NAZYWAĆ SIĘ PREZESEM?? Biuro...syf jakich mało!! meble to chyba wszystko co jest tam ładne...toaleta to kanciapa...gdzie włącznik swiatła jest miedzy rurami...Wszystkim obiecują złote góry, a w realiach to jest jedno wielkie [usunięte przez administratora]

Dla mnie firma bardzo w porządku. Byłam na rekrutacji , fakt trzeba mieć wysokie umiejętności , i dużo pracować ale firma ta deje duże możliwości rozwoju. Fakt nie ma nic za darmo z tego co wiem i byłam na rekrutacjach wszędzie jest czysta prowizja ale najważniejsze jest to by pracować i współtworzyć coś całkowicie nowego i ta firma to właśnie daje fakt minusem jest prowizja , ale najważniejsze jest to że atmosfera jest wspaniała i pracownicy są zaangażowani Ogólnie polecam

tomek

miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji, ciekawa wizja firmy i niesamowite podejście pracowników do wspólnego realizowania celów... gdyby nie system czysto prowizyjny dałbym bdb

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Witczyk Trade Finance - Poznań

Bartosz Witczyk Trade Finance
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Karpia 17 lok. 129
    61-619 Poznań