Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

X

Osoby pracujące na zlecenie są traktowane bardzo źle, ciągłe zmiany grafików i jeżdżenie po całym Krakowie, dodatkowo wypłata jest odbierana w biurze (a nie przelewem na konto ani w punkcie gdzie się pracuje) przez co co miesiąc trzeba tracić czas na jazdę na Mistrzejowice po pieniądze. Ogólnie nie polecam.

Y
@X

Nie zgadzam się z Tobą, bo ja mam grafik za każdym razem robiony na miesiąc z góry więc wiem z wyprzedzeniem gdzie pójdę. Nie zdarzyło mi się żebym takiego grafiku nie miała. A jak miałam jechać dalej niż mój rejon to zawsze mnie pytano czy dojadę

@Y

To widocznie masz szczęście, u mnie zmiany grafiku z dnia na dzień to była norma, bo ktoś gdzieś wypadł i trzeba jechać

@X

No to faktycznie nie ciekawie, u mnie tak nie było. Kierowniczka zawsze pytała i ta współpraca fajnie przebiega. Jedynie jak zmieniczka chciała to się wymieniałyśmy zmianami. Powodzenia w nowej pracy bo z opisu wnioskuje że już nie pracujesz

@Y

Ja też ciągle biegam i dostaję informację o punkcie z dnia na dzień albo w ten sam dzień że zamiast np na Śródmieście muszę iść na inny punkt, czasem nawet muszę się sama upominać gdzie jestem rozpisana bo tak wszystko się zmienia lub miałam sytuację że nie byłam nigdzie rozpisana bo nie dostałam informacji

Nie gadajcie biedne studentki zarabiacie ponad 3000 macie lepiej niz my etatowi, malo robicie, wszystko robi sie za was i jeszcze wam źle! Idźcie do Carrefour lub gdzie indziej żeby się przekonać, my etatowi zwalniamy się bo pracujemy za najnizsza krajową, obowiązków milion.

Łucja

To w sumie jak wy macie obowiązki a jakie one tak w ramach zestawienia?

@X

Dlaczego pracujace na zlecenie narzekaja? Etatowe tez chodzą na zastępstwa po roznych punktach za najnizsza krajowa i pracuja sa solidne a nie dzwonia do biura ze nie przyjdą? A obiecane premie to utopia jak zrobic utargi pracujac w pojedynke gdy jest kolejka reszta klientów wychodzi bo spiesza sie do pracy, szkoly klienci narzekaja na brak napoi, pizzerinek, drozdzowek?

Klient

I tak właśnie jest,potwierdzam jako klient,teraz ciężko o asortyment w Awiteksie, nawet wody nie ma!Robię zakupy na Grzegórzeckim, ale tam teraz kiepsko,byłam w innych a tam też pustki.Pani na Grzeg.jest miła, ale strasznie wolna (była dziś rano, blondynka), ciągle ma kolejki,a jak jeszcze wrócą studenci?...

@Klient

Nie maja placone za akord tym bardziej ze sa w pojedynke druga blondyna tez jest mila i szybka obydwie zawsze cos doradza jezeli nie ma tego co chce natomiast czarna pozal sie boze niemila jakby byla za kare nie doradzi, burdzy pod nosem zero usmiechu

@Klient

Bo to prawda nie mamy placone na akordeonie

Bo to prawda

xyzwQrwliwy

Dlaczego notorycznie w waszych firmowych sklepach brakuje pewnych gatunków chleba, zmuszając tym klienta do kupowania tego, co jest, w moim pobliżu jest możliwość kupienia chleba z piekarni Buczek, chyba zmienię sklep !!!

@xyzwQrwliwy

Może za mały popyt był i się biedny chlebek marnował? Zawsze możesz osobiście podejść i podpytać może ściągną dla siebie na zamówienie w jakieś konkretne dni.

Klienci

Obsługa jedynej z Pań w Brzesku tragedia, blondynka średni wiek. Nie polecam tam chodzić jak ona jest

Ja już od kilku lat pracuje jako sprzedawca w punkcie Awiteks w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wypłaty oczywiście zawsze na czas, na szczęście dużo wyższe niż w innej firmie z pieczywem, dla której wcześniej pracowałam. Co do samych warunków pracy jest bardzo dobrze, można bez problemu dogadać się co do tego jak będzie ułożony grafik. Oczywiście koniecznie wszystkie badania i umiejętność kontaktu z klientem, bo bez tego trudno będzie sobie w takiej pracy poradzić i prędzej czy później będzie się człowiek męczył. Jak ktoś nie ma wymagań z kosmosu to myślę, że będzie z tej pracy zadowolony.

Ok
@Karolina

Pieniądze na czas do ręki haho jest niepoważne w dobie lotow w kosmos ok jesteś niepoważny!!!

Ciekawe
@Karolina

Wynagrodzenie dużo wyższe niż w poprzedniej firmie? Serio można dużo mniej zarabiać niż minimum krajowe??? Hmmm fizyka kwantowa co się fizjologom nie śniła paradoksalnie

@Ciekawe

W sumie to można chociażby na czarno. ;p Ale rozumiem, że przyjmujemy, że wszystko 100% legalnie się odbywa? Tu też wszystko zgodnie z prawem?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

Dziękuję byłym i obecnym pracownikom za opinie. Ja tam już nic nie kupię. Nie wspieram wyzyskiwaczy traktujących pracowników jak jakiś motłoch do orania. To dzięki pracownikom pan wyzyskiwacz może budować swoje „imperium” i to właśnie tym pracownikom należy się odpowiednie traktowanie.

Roman
@Klient

Skąd wiesz jak traktowani są pracownicy skoro tam nie pracujesz? Coś zaobserwowałeś przy zakupach?

Nylon

Kobiety przecież jak komuś nie pasuje może robić wszędzie po co pisać pierdoły jak komuś nie chce się robić to zawsze będzie narzekał możecie is do biedronki tam będzie lajcik????

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Awiteks Sp. z o.o.?

Odp

Od 1.06 już 3000

Xd

Blado 3000 brutto I (usunięte przez administratora) Na 3 etaty Ale mozes, sie przyjąć bo nowych lepiej traktują niż starych. Xd

Do Xd
@Xd

Zawsze możesz się zwolnić i poszukać szczęścia za 5000 brutto wtedy już nie będzie tak blado

Jarek
@Do Xd

Na szczęście nie muszę bo nie jestem pracownikiem. Wiem z opowiadań mojej narzeczonej jak dokładnie wygląda praca. Wiele do życzenia.....

Mama
@Jarek

Widzę że trzymają pracowników siłą i nie chcą ich puścić, albo pracownicy mają zakaz odejścia pod karą więzienia. A takie pytanie dlaczego Pana narzeczoma jeszcze nie zmieniła stanowiska pracy skoro taki wyzysk tam jest?? Teraz jest dużo ofert pracy

odp
@Mama

krótko mówiąc wyzyskiwacze, firma taniej siły roboczej i tyle, kto tam idzie niech później nie płacze,ze zarabia grosze.

Mama2
@odp

Zawsze można się zwolnić i problem z głowy :)

L4 pracowników kontra prywata
@Mama2

zawsze pracownicy mogą iśc na L4 na tydzien, 2 tygodnie. Jednocześnie:) i co wtedy? Co z biznesem?Jakie straty?:) więc spokojnie cwaniaczki z tym zwalnianiem pracowników,bo sama bedzie rypać na 20 sklepach :)

Najniższa krajowa, zero premii nie mówiąc o paczkach na święta czy głupim pączku na Tłusty Czwartek.pracownik jest do zatyrania najlepiej nie chodzić na L4 bo wtedy albo wypowiedzenie umowy albo przeniesienie na gorszy sklep. Nie polecam

@L4 pracowników kontra prywata

Dziwne ze przed swietami i we wakacje jest tyle l4 moze warto by sie zainteresowac tymi ,, chorymi,, z urojenia a inne nawet jak sue zle czuja to pracuja

Lilla 4

Nie martw się karma wróci. Też mam taką zmienniczkę ze choruje nagminnie jak tylko słońce zaświeci

Anka

Czy Awiteks rozpoczyna nową działalność? mianowicie sauny? ostatnio weszłam do dwóch sklepów i myślałam, że padnę. Miałam nadzieję się ochłodzic na chwilę przy tych upałach, a tu sauna. Pytam się pani jak wytrzymuja i co z klimą? ponoc jest ale nie wydala, panie zgłaszały kierownictwu problem juz jakiś czas temu. W sklepie jednym i drugim, min.40stopni, ciekawe jak ktoś tam sie przewróci, to co firma umyje ręce. Moim zdaniem powinna zainteresować sie tym Inspekcja Pracy bo to jest niezgodne z Kodeksem Pracy!

Wiecie może, czy w Awiteks Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Klient

Na Wzgorzach robiąc zakupy w Awiteksie nie lubię tych pan. Dretwa atmosfera a ta stsrsza muchy w nosie, natomiast blondyna krótko ścięta wyniosła.

Pravownik były
@Klient

Bzdura!!! Już nie mogę tego czytać, jak tak można kogoś oczerniać. Każdą z Pan znam i nie sądzę, żeby tak było! Porażka

Kamila
@Pravownik były

Skąd wiesz czy coś się nie zmieniło? W końcu jesteś byłym pracownikiem.

Negatywna

Byłam poniżana przez kierowniczke na centrum b. Jej "dzieci" (stare pracownice) mają ciche przyzwolenie na gnojenie innych nowych pracowników. Ogólnie nie polecam pracy na tym punkcie i pod tą (usunięte przez administratora) Myśli że nie ma lepszej pracy...

Dziecko
@Negatywna

A Na Stokach też jest źle?

@Dziecko

To prawda, teraz nikt nie chce pracować w tej firmie. Dużo osób się pozwalnialo. Pracownik jest słabo traktowany.

Dokladnie lepiej siedziec na malym punkcie i miec najnizsza krajowa niz padac na twarz za te same pieniadze a jak na punkcie jest wiecej niz dwie sprzedajace to lataja po punktach w calym Krakowie niewazne czy maja jak dojechac czy maja bilety paranoja

Klient

Lipa i tyle, wczoraj kupiłam dwa chleby zbójnickie, niestety stare, gorzkie, odgrzewane....Może kiedyś było tam dobre pieczywo, żałuję że zrezygnowałam z Buczka i Czajczyka bo ostatnio tam kupuję i nie zawiodłam się nigdy. A Awitex sprzedał mi stary odgrzewany chleb, nie polecam

Gadasz głupoty

Ola
@Klient

Odgrzewany chleb:)):):)? Ciekawe, muszę iść do sklepu kupić i spróbować :)

Ada
@Ola

Kajzerki w sobotę też były jak odgrzewane, nic trudnego, widać bo nie chrupkie mimo że ranonkupywanecale jak wata

Zzzzz
@Ola

Taki odgrzewany chlebek jest na pewno pyszny i chrupiący. Narobiłaś mi smaka????

Hucer

Pan awiteks zablokował sprzedaż rogali i precli a czemu bo tak jego znajomi psychopaci chcieli by mi uprzykrzyć rzycie i się poznęcać dalej na demną i ma rodziną i dziećmi bo pan awiteks to kolejny prezes na niby chyba by blokować sprzedaż na wolę mordercom, psychopatów i nie ważne czemu czy w zamian za co prześladowcom moim ok mej rodziny cha cha to tak jakby dziecku smoczka zabrać i wpakować kamień do ust widać k. Sendor G.sidzinski byli znajomi byli już tam i (usunięte przez administratora) zablokowali towar na widzimisię przestępcuw hakera i inneo ciecia jako że pan nic o tym nie wie więc to pan mając mecdane zablokował se tak jak Buczek Carrefour ziemniaczki na widzimisię (usunięte przez administratora)studenciaka psychopatę ciecia a potem drożdżówki z podsłuchami będą co jak łapki z hakerem za głupotę się płaci to czemu pan nie płaci i wy sadyści tylko uczciwi ludzie, kturzy mają odwagę nazwać sadydste sadysta policyjnego (usunięte przez administratora)

Ale08

Witam. Chciałabym podzielić się moja dzisiejsza wizytą w jednym z punktów Awiteks w Galerii Krakowskiej. Pani która mnie "obsługiwała " nie odrazu przypomniala sobie ze jest w pracy. Grzecznie z nią się przywitałam na co ona prawie krzykiem powiedziała mi poczekać i kontynuowała śmiać się do kogoś przez telefon. Kiedy ona w końcu skończyła rozmowę to w chamski sposób zapytała się u mnie "czego?". Na koniec rzuciła mi resztę a nie podała jak to wygląda u normalnych ludzi. Nie polecam. Jak nic z tym nie zrobią będę się starała o jej zwolnienie.

@Ale08

Dzisiaj rano na Jagielonskim kolo biedty pani też nie grzeczna

Janusz
@Ale08

Nie przejmuj się duzo lasek robi łaskę że Cię obsłuży. Dzisiaj nie dalej jak 15min temu na Wzg pani chyba przechodzi depresję bo zero uśmiechu. Wiadomo nie każdemu z rana chce się śmiać. Ale08 jak chcesz to cie obsłużę. ????

Klientka
@Klient

W sobotę i dzisiaj ta sama pani. Odpowiada z łaską, niegrzeczna bardzo. W ogóle po co przychodzimy jako klienci.

Oleee
@Janusz

Po podwyzkach bylem swiadkiem jak gosc naublizal ekspediencce na R. Grzegorzeckim od zlodziejek, oszustek itp. Zenada kobieta spokojnie tłumaczyła ale miala lzy w oczach po mojej interwencji wyszedl

Ula
@Oleee

Codzienne zdążają się takie albo inne sytuacje. Ekspedientki są obrażane, wyzywane. Żadnego słowa dziękuję, proszę a o dzień dobry i do widzenia enia już zapomnij. Tylko: ja chcę!, pokroić! A później wystawiają tylko opinie nie zastanawiając się nad tym, że taka lub inną odpowiedź od sprzedawcy, była spowodowana ich słowami. Nie mówię, że wszystkie sprzedawczynie są mile, ale nie wszyscy klienci się również tacy. A każdy z nas jest takim samym człowiekiem nie zależnie od tego czym się zajmuje lub na jakim stanowisku jest.

Bardzo miła obsługa na Centrum B, polecam prze pyszną szarlotkę z kawą. Na pewno jeszcze wrócę

Klientka

Bardzo lubię robić zakupy w sklepie na Majora, świeże pieczywo, miłe panie, ale to co w ostatnim czasie się dzieje to kosmos, kolejki przed sklepem, ruch jak w Rzymie, tylko jedna pani obsługuje, kurcze stać na zimnie i czekać, bo firma oszczędza na pracownikach, przynajmniej tak to wygląda, zróbcie coś z tym w końcu, i tylko jedno mnie zastanawia jak te panie korzystają z toalety, skoro cały czas kolejki są... Ja nie wyobrażam sobie tak pracować...proszę coś zrobić z tymi kolejkami bo stracicie klientów...

@Klientka

A czy tam nie było zawsze dwóch kasjerek? Ruch był od kąd pamiętam.

Maria
@Klient

Wcześniej w tym sklepie zawsze były dwie panie i obsługa szła szybko i sprawnie, ale od kilku dni jest tylko jedna pani rano i jedna popołudniu. Niestety trzeba więc stać i marznąć pod sklepem bo wewnątrz mogą być tylko dwie osoby.

Bartek
@Maria

Na Serenadzie też często długa kolejka ale przynajmniej stoi i czeka się w ciepelku

Klien

Widzę że załoga w Bochni w coraz gorszym stanie, wstyd

Firma miała dać znać jaki jest wynik rekrutacji, niezależnie od tego czy zostaliśmy zatrudnieni czy nie. Do tej pory nie ma żadnej odpowiedzi i już nigdy nie będzie. Po co więc tak kłamać?

Klient

Witam. Widzę że coś zaczęło się dziać w Brzesku, szkolą nową dziewczynę i nieprzyjemna pani która pomaga będzie mogła wrócić z kąd przyszła.

Aga

Praca w Awiteksie to jawna kpina z pracownika, już nie wspomnę tutaj o niskim wynagrodzeniu, brak toalety w lokalach. Jako pracownik musiałam chodzić do piwnic sąsiedniego bloku lub do pobliskiej konkurencji. Kawa jest wyliczana co do ziarna żadnych benefitów, dla pracowników. Zdecydowanie nie polecam.

@Aga

Zgadzam się z powyższą opinią, dokładnie tak jest. Pracuje już kilka lat na sklepie gdzie jest duży ruch, zarobki 2200 i zero premii, a na dodatek jak brakuje personelu na innym sklepie to z dnia na dzień trzeba jechać na inny sklep na zastępstwo i nikogo nie obchodzi że Ci nie pasuje lokalizacja albo że masz w tym dniu jakiś plany

Basia
@Ewa

Się zwolnij po co się męczysz tyle lat normalnie nie dowiary jak mi coś nie pasuje to odchodzę a nie gadam głupot

@Ewa

Poszukaj szczęścia gdzie indziej, może dadzą Ci więcej :)

@Basia

Dokładnie tak zrobiłam

Iza
@Aga

Ale gadasz głupoty! Większość z nas jest zadowolona ale widocznie ty należysz do tej grupy osób które wiecznie mają pretensje, wiecznie im mało i wiecznie są niezadowolone a już nie wspomnę o tym że wiecznie chciałyby więcej. Najlepiej jakbyś wszystko dostała za darmo a do tego żeby ktoś za ciebie pracował

O.K
@Aga

Dokładnie, do tego cały czas rotacja pracowników żeby tylko się nie wiązać na stałe

Agoussia
@Aga

Nie jeden taki punkt jest bez toalety... a po sikaniu do wiaderka podajesz ludziom chleb

gość
@Agoussia

(usunięte przez administratora)A tak w ogóle to nie nosisz rękawiczek ochronnych?

Thgff

Cha chalo pytanko panie awiteks wie pan że każda firemka z ceną na towarze z 3 i 2 to firemka ktura w swych szeregach ma osoby skorumpowane i przestępcze czy pana kokosanki tak wzięły się tam dziś przez przypadek czy od własnego widzimisię twoich znajomych kturzy mają prawo gdzieś

??

Ale że o co chodzi?????

Karol
@Thgff

Awiteks to jeden wielki przekręt. Powinni się tym zająć i pip i urząd skarbowy. Sanepid pominę bo wszystko jest ustawione.

Zika
@Thgff

Co to za (usunięte przez administratora) to pisał? Do szkoły było pod górę?

inspektor gadżet
@Thgff

Proszę o podpowiedź o koło ratunkowe : pół na pół :)

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.