Opinie o Lewico w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lewico. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lewico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewico w Poznań

Piła

Ty Grucha, jesteś tylko taki zwany w Pile? Zapraszamy do reklamy kolegę. Miejsce znasz.........

???????????? Może napiszesz coś konkretniej i się przedstawisz. Grzegorz

oszukany

Tak jak myślałem panie Przemysławie, nie dość, że kultura biznesowa na niskim poziomie, to jeszcze kultura osobista poniżej zera. Widzę, że szlag cię trafia, że ktoś nie dał się okraść na więcej pieniędzy. Teraz uciekłeś do Bydgoszczy przed prokuratorem i komornikiem? Nie wiedziałem, że byłeś przy moim porodzie. Jak jesteś taki odważny to uzasadnij swoje twierdzenia. Chociaż twierdzę, że jesteś takim malutkim człowieczkiem (nazywanie ciebie człowiekiem to obraza dla innych ludzi) i tego nie zrobisz. Najlepiej ukrywać się pod różnymi nickami i obrażać innych (myślisz, że w sieci jesteś anonimowy). Brakuje ci na tyle odwagi żeby się przedstawić? Pewnie tak. Twoja odwaga cywilna jest na tak samo niskim poziomie jak twoja wiedza, kultura, inteligencja i uczciwość. Pomimo wszystko życzę ci powodzenia w UCZCIWEJ pracy, bo jak będziesz miał powodzenie to szybciej mnie spłacisz. Grzegorz Gruszka

Kolega z BYD.

Spójrz w lustro kutasie a zobaczyś główno. Myśle że wszystko już jasne.

@Kolega z BYD.

Kogo masz na myśli Kolego z BYD.? Grzegorz

Czy po rozmowie w Lewico rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Doktor

Ciekawa sprawa, ale myślę ze jednak boją się tego L...........,albo kłamią. Innej możliwości nie ma.

Pio

OJEJKU PIOTRKU< ROSNĄ TRUSKAWKI JUŻ W SZWEDZI?!

Piotr Narbut

No Panowie. Widzę,że 12 stycznia firma BT miała spotkanie w Poznaniu. Szkoda tylko, że próbujecie podawać się za innych.(Między godz. 20.42 a 21.46, aż 9 osób (nicków) siedziało i wymyślało głupie hasełka. Trochę myślcie Panowie). Przemo łatwo odgadnąć twoje wpisy bo dużo błędów orto. Pracowało się bardzo dobrze , atmosfera też była ok., zarobki też. Szkoda tylko,że nie do końca Lewy stanął na wysokości zadania (nie potrafi rozliczyć się za uczciwą pracę z pracownikami i musimy bezsensownie wydawać kolejną kasę na prawników i pozwy)). Wydaje mi się,iż wszyscy starali się ciągnąć ten wózek do przodu (wykładanie kasy na paliwo, hotele, czekanie na wynagrodzenie, itp.). Na pytanie dlaczego okręt zatonął znamy chyba wszyscy odpowiedź! Proszę nie podawajcie się za mnie pod jakimś nickiem Piotek (na marginesie-ja się nikogo nie boję bo mam czyste sumienie). Uważam,że pracowałem uczciwie i rzetelnie!! Życzę wszystkim zdrowego rozsądku!!!

klient z Torunia

Witam, pamiętam pana Sławka jak pracował w LewiCo, chciałem tarcze kupić to olał mnie jak.... Szkoda mówić o nim. Jak tak wygląda współpraca z tym panem.......lepiej gdzieś indziej kupować.

Kolega z BYD.

Cześć Sławku, teraz jesteś dyrektorem,szkoda tylko że w HTI nie miałeś tego tytułu. Dlaczego tylko?

jeden jedyny

UWAGA FLEXMANN SPRZEDAJE DO KOŃCOWYCH A ZAPRZECZA TEMU!!!!!!

jeden z wielu

Powiem tylko tak...............jesteście tak nudni że aż szkoda to czytać. Zawsze ludzie którzy wypadają z gry są tacy jak właśnie wy,panie S,M itd. Szkoda czasu na takich. Sławny to Ty jesteś ale tym lepiej się nie chwal........... Monar czeka!Kwestia czasu.

Maciej

Pracowałem w Lewico prawie do końca jej istnienia,jak w każdej pracy były dobre i złe momenty,handlowcy naprawdę z wysokiej półki,dawali radę nawet w ciężkich chwilach dla firmy.Ale losy firmy potoczyły się inaczej,to nie przypadek że większość handlowców odeszła z firmy.Ze mną Pan Lewandowski do tej pory się nie rozliczył i z tego co wiem nie tylko ze mną.Jeżeli chodzi o Pana Sławka to Ci którzy tu mają najwięcej do powiedzenia jakim to jest złym i słabym pracownikiem,to tylko jedno pytanie gdzie teraz byście byli, bo gdyby nie on to Lewico w ogóle nie zaistniałoby na rynku.Ja i część handlowców Lewico nadal pracujemy ze Sławkiem w firmie FLEXMANN i wiemy że to jest dobry kierunek naszej kariery zawodowej,co do kolegów którzy zostali w nowej firmie BT Beton Technik i Przemka Lewandowskiego życzę Wam powodzenia w nowej firmie.

W-wa klient Adam

Znam naszego kolegę z góry, jest z Białegostoku. Nie wypowiadam się na jego temat. Lewy , wymagający ale dla mnie był w porządku. Pomóg mi jak miałem komornika na d......

jeden z wielu

Pracowałem tam, było więcej niż ok. Duże oczekiwania, ale zarobki więcej niż bardzo dobre. Nie wiem jak inni ale ja miałem kartę płatniczą.

Hubert

Szkoda że ma LewiCo, pracowałem tam i było wesoło. Ze mną jak i z większością normalnie się rozliczył. Pozdrowionka

Akurat Darek zadzwonił że tutaj się coś dzieje. Ja wiem dlaczego Lewandowski zerwał z Baierem współprace............ Popieram jego czyń , powiem tylko że dowiedźcie się jakie oskarżenie kierownik Baiera w Niemczech od 10 lat ma w sądzie!!!! Macie sami dzieci i wspieracie takiego który własne...............

Paweł K.

Beż żalu chłopacy. Lewandowski był ok Ale uważacie na S.........a

Paweł N.

Potwierdzam Darka słowa. Myślę że teraz kiedy i ja tutaj pisze to rodzinka LewiCo jest znów w komplecie. Brakuje tylko jeszcze głównego aktora Lewandowskiego. Zadzwonię do niego , może coś napisz? Charakter może ciężki ale gość w porządku.

Darek

Powiem tylko, szkoda że tak się dzieje. Pracowałem tam i wiem jak było. Potwierdzam zarobki i każdy o tym w Polsce może potwierdzić. Warunki były w umowie,i każdy chyba wie co podpisywał. Miałem od czasu do czasu starcia z Lewandowskim , ale ogółem był w porządku.

Mickołaj

Kurde Piotek,chyba Piotrek ale to mniej ważne. Znasz tego Lewandowskiego? Co to za gość jak tyle ludków go się aż tak boji? Chyba mają lekki strach przed tym panem,albo jest tak jak piszesz.....tchórze. Ale miałem też handlowców , i wiem że są zmieni jak chorągiewki. Ale jak tutaj widać to mamy do czynienia z KREM de la KREM!!!! Aby ich było jak najmniej . Musze zobaczyć tą stronę Flexmanna, dzięki za rade.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewico - Poznań

Lewico
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 28 CZERWCA 1956 R. 159 lok. 1
    61-505 Poznań