Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

Black Ops

Szczerze odradzam prace, totalne moralne (usunięte przez administratora) straszenie pracownika na dzień dobry, kary finansowe, zwolnienia za CH wie co tak naprawdę od humorku chyba czasami jakiegoś trepa, towarzystwo w pracy no mix nie z tej Ziemi. Pracują tam ludzie co nawet do pilnowania gruzu się nie nadają a rotacja jak na festiwalu, czasami się zastanawiałem jakim cudem ta firma jeszcze nie padła zwłaszcza za walenie w ciula z fakturami, odnośnie swoich samych klientów, większość negatywnych opinii o Solidzie jest niestety prawdziwa, a kto nie wierzy to niech się sam przekona na własnej skórze.

Pawel

Poziom kultury równy zero. Nie wiem kto ich szkoli, a przede wszystkim przyjmuje jako pracowników, ale swoim poziomem przypominają ZOMO-wców z lat 80-ych.Co prawda opinia oparta na zachowaniu jednego z zatrudnionych w tej firmie, ale mundur z logo zakładu ochrony powinien zobowiązywać. Dodam, że sytuacja, w której dana "postać" błysnęła swoją bezobjawową kulturą, nie była związana z jakąkolwiek interwencją. Zdecydowanie nie polecam firmy..

Wtymtemacie

Wszystkie wpisy negatywne o tzw. Sold z własnego doświadczenia wiem , że są prawdą , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , złe traktowanie pracowników są na porządku dziennym i taka firma śmie się ogłaszać o naborze pracowników , Olx powinien pomijać ogłoszenia tego tzw . pracodawcy , ludzie nie dajcie się omamić .

Szymon
@Wtymtemacie

Co masz na myśli mówiąc o tym złym traktowaniu? Jakieś przykłady takich akcji podasz? Zamieniam się w słuch!

Zaleski
@Szymon

Straszyli mnie tutaj że często pensja się nie zgadza, o dziwno od 3 miesięcy wszystko się zgadza (20zł brutto, 16.50 do ręki), straszyli mnie że nie odprowadzają składek, składki po sprawdzeniu na pue zus są odprowadzane, straszyli mnie niekompetentnymi przełożonymi, mój koordynator jest ok. Czasem nie warto sugerować się internetem i przepracować 1-2 miesiące i się przekonać z jaką firmą ma się do czynienia, więc generalnie nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka, że coś jest na pewno źle lub dobre

Wtymtemacie
@Szymon

Jak możesz zamieniać się w słuch , tu się czyta nie słucha , przykłady , proszę bardzo , koniec zmiany , brak zmiennika , koordynator ,, musi Pan, pani pracować nadal , przepracowałeś 24 h , pracuj następne ludzi brak , to po 1 , po 2 straszenie sankcjami finansowymi , a ty gościu jesteś z tzw. dyrekcji , czy coś w tym rodzaju , że tak ,, słuchasz ,, , jak byś był prostym pracownikiem nie ,, słuchał ,, byś tak intensywnie . Solid omijać szerokim łukiem .

@Wtymtemacie

Info dla świeżaków: filma wcale nie jest pralnią kasy od lat 90- tych.

Marzena
@Specjals

Czyli mimo wszystko była? To na podstawie czego można zaufania co do tego nabrać skoro twierdzisz, że już na pewno nie są?

@Marzena

A gdzie ja napisałem że nie są? I mimo co była? Czytasz ty co piszesz?

Marzena
@Specjals

Soreczka, zabrzmiało to tak jakby nie byli od lat 90 a w tych latach jeszcze tak, więc zwątpiłam. Czyli dla jasności jak to z tym jest?

Rocco

Pracowałem niemal dwa lata w wyżej wymienionej firmie, początkowo jako pracownik ochrony, następnie jako operator monitoringu/operator techniczny. Mimo że jeszcze przed zatrudnieniem słyszałem same negatywne opinie o pracy w ochronie zdecydowałem się nie bacząc na nie podjąć zatrudnienie. Niespełna w kilku zdaniach opisać ogromu patologii trawiącej tego pracodawcę mimo to warto podjąć próbę. Starałem się zawsze poprawnie realizować założenia firmy i godnie ją reprezentować. Chyba tylko raz zdarzyło mi się spóźnić do pracy z przyczyn losowych, nigdy nie opuściłem posterunku, ponadto często z racji braku pracownika decydowałem się na nadgodziny. Brałem również udział przy ujęciach i gromadzeniu dowodów kradzieży. Robiłem wiele by poprawiać bezpieczeństwo chronionych obiektów. Firma moje niemal dwa lata pełnego zaangażowania postanowiła nagrodzić dalszym zatrudnianiem mnie na umowę zlecenie przez trzy spółki jednocześnie. Fikcją jest rzekoma opcja zatrudnienia/przejścia na UoP, bez posiadania grupy inwalidzkiej graniczy to z cudem. Żenujące są tłumaczenia jakoby firma nie zatrudniała już na UoP z racji pandemii. O ile mi wiadomo Solid to firma ochroniarska, a nie hotelarska, turystyczna, czy gastronomiczna, aby miała zostać w znacznym stopniu dotknięta obostrzeniami. Koordynatorzy i inspektorzy zachowują się -nie ubliżając rolnikom - jak oderwani od pługa chłopi, a nie liderzy z krwi i kości. Nie ma żadnego systemu motywacyjnego, wyłącznie kary finansowe i groźby zwolnienia lub odpowiedzialności za straty/szkody. W sytuacji jakiegokolwiek problemu nie ma się do kogo zwrócić gdyż panuje wszechobecna dezinformacja oraz polityka spychalności odpowiedzialności. Aby zostać koordynatorem wystarczy odpowiednio długo pracować(najczęściej zaledwie kilka miesięcy!) lub umiejętnie donosić na współpracowników. Nietrudno zauważyć że ambitna i rzetelna praca jest mniej warta niż podlizywanie się i kablowanie. Niejednokrotnie konieczne było wykonywanie przeze mnie obowiązków osób z wyższego stanowiska, gdyż zwyczajnie nie potrafiły one wykonać swojego zadania i zrzucały je na innych. Jednakże tym co najbardziej uderza jest fakt umiejętnego lawirowania na granicy prawa przez spółkę w temacie składek społecznych. Firma odciąga swoim pracownikom zatrudnionym na Umowie Zlecenie składki na ubezpieczenia rentowne/emerytalne co dwa miesiące, pomimo osiągania przez nich wynagrodzenia conajmniej minimalnego nawet w każdym miesiącu. Sam jestem ofiarą takiego zagrania ze strony firmy. W efekcie przepracowałem w świetle prawa jedynie rok. Firma nie boi się pozwów, bo podobno ma świetnych prawników. Najprawdopodobniej jednak większość pracowników nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo jest oszukiwana, bo nikt nie informuje ich o tym fakcie. Podczas podpisywania umowy otrzymuje się stos papierów(kilkadziesiąt stron), osobiście umowę podpisywałem na korytarzu nie mając nawet krzesła. Aby być w pełni świadomym warunków zawieranej umowy trzebaby chyba przeanalizować ją wraz z prawnikiem. Kandydat nie jest zatem świadomy tego co podpisuje. Jeżeli wypracowałeś już sobie emeryturę, jesteś masochistą i lubisz jak ktoś ma Twoje zdanie/zdrowie/życie prywatne za nic. Jeżeli uwielbiasz intrygi, chaos, donoszenie, nieróbstwo - Aplikuj jak najszybciej, a poczujesz się jak w domu. W przeciwnym razie, lepiej zrobić wyliczankę i wysłać CV do losowych firm zajmujących się ot choćby sprzątaniem padniętych zwierząt. Zapewniam Cię że trafisz lepiej i stworzysz sobie szansę na lepszą przyszłość. Przynajmniej Twoje składki emerytalne będą rzetelnie odciągane. Efektem powyższych działań jest fakt cierpienia przez firmę na ciągły brak rąk do pracy. Zatrudnia się już niemal każdego, osoby bez doświadczenia, czy kompetencji, ludzi chorych, w podeszłym wieku, emerytów, rencistów. Zdawałoby się zatem że młoda, ambitna osoba chcąca się rozwijać, zostanie przez firmę doceniona, jednakże na własnej skórze przekonałem się że taką osobę traktuje się bardziej jako potencjalne zagrożenie, gdyż może ona walczyć o swoje i zadawać niewygodne pytania. Pozdrawiam tych niepokornych.

Załogant grup interwencyjnych
@Rocco

Hej, miło spojrzeć na opinie po ponad roku od momentu zwolnienia i zobaczyć czy coś się zmieniło - wnioskuję z tego posta,że nie. Podczas swojej "przygody" na grupach mam bardzo podobne odczucia co kolega z wpisu wyżej. Jeśli chciałbym pracować/dorobić w firmach ochroniarskich wybierałbym inne na naszym rynku - lepsze warunki pracy, często dostanie się normalną umowę, ewentualne potrącenia i inne cuda dostaje się na papierze a nie jak w tym (usunięte przez administratora) miejscu na przysłowiową gębę (pajda 500 ziko za niewykrycie włamania i siemano bez żadnego potwierdzenia/stwierdzenia itd. itd.) Co do dokumentów przy podpisywaniu umowy to miałem podobna sytuację z tym stosem dokumentów, najlepsze jest to że po odbieraniu ostatniej wypłaty po wypowiedzeniu nie dostałem żadnej kopii umowy tfu zlecenia - jedyne potwierdzenie, że tam pracowałem to rozliczenie PIT i to wszystko. Większość ludzi którzy tam pracują to po prostu ludzie którzy są do tego zmuszeni żeby po prostu pracować, generować dochód różnych przyczyn albo ciucmoki bez żadnych ambicji, którym odpowiada wspomiane kablowanie, plotkowanie i opieprzanie się przez większość życia. W dalszym ciągu nie polecam: (usunięte przez administratora)pieniądze, stres,nerwica, praca zmianowa to miało powiedziane - praca po 24h+ jednym ciągiem, ryzyko utraty zdrowia w wyjątkowych sytuacjach. Lepiej pójść do przysłowiowej żaby wydawać hotdogi i zarobić prawie 2 razy więcej w normalnych warunkach pracy - więcej się zyska w przysłowiowym warzywniaku kasy, doświadczenia zawodowego i rozwoju. Pozdrawiam kolegę i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym :)

Małgorzata
@Rocco

Bo to prawda mam podobne doświadczenie, gdyż pracowałam w tej Firmie. Nie polecam zamierzam złożyć skargę za zwolnienie z pracy bez ważnego powodu.

@Załogant grup interwencyjnych

Kto w ogóle chce pracować na tych grupach? Podobno non stop alarmy, dozory i 450 km na 24 godz. W ogłoszeniach wpis mile widziany (???), jak to możliwe? Za takie pieniądze lepiej siedzieć na cieciuwie. Wygląd załoganta: stare bojówki, desanty, p-83, i stary (usunięte przez administratora). Porównajcie do policji jak wyglądają. Obciach.

Rangers
@Mefisto

Przecież grupa interwencyjna to według ustawych dwóch uzbrojonych prac. ochrony, to jak wpis mile widziany? Ale tak jest w ogłoszeniach, widziałem. Chyba trzeba upasć na głowę żeby tam pracować, lepiej już iść na Amazon, bo umowa normalna i nadgodziny normalnie. Ciągle się ogłaszają. Takie rzeczy to tylko w polsce (celowo z małej).

Green
@Rocco

Z jakieś trzy, cztery lata temu byłem tam w sprawie pracy. Na rozmowie z panią rekruterką zadawałem pytania : ile godzin się pracuje, czy są kary finansowe, odprowadzane składki itp. Pani powiedziała : będziemy do pana dzwonić, chociaż oferty wisiały na olx. Oczywiście nigdy nie zadzwonili. Mój wiek nie emeryt, bez grupy. Tak jak piszesz, jesteś traktowany jak zagrożenie jak zadajesz niedygodne pytania.

Green
@Mefisto

Kto chce pracować na grupach? Ci co mają urojenia że są komandosami, a naprawdę są ruchomymi cieciami.

Michael
@Rangers

Po co tym niby grupom broń palna? Straż miejska nie ma, a jakaś śmieszna ochronka ma? Wiadomo, że pracują czasami różni ludzie.Z prywatnej firmy jeżdżą po mieście z bronią?!

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mefisto

Zdarzenie, interwencja, sklep Żabka, na miejscu policja i solid. Policja elegancko: nowe świetne mundury, furażerki, sprzęt. Solid: bojówki lata 90-te wyblakłe, buty desanty, p-83.Obraz nędzy po prostu. Ta ta firma dba o pracowników.

Special
@Mefisto

Fakt faktem, wyglądają jakby ich przenieśli w czasie z lat 90 - tych. Taki model zarządzania i budowania wizerunku, a raczej totalny brak, bo przecież liczy się tylko kasa.

Mistrz testo
@Special

Ważne że po stacjach nie strzelajoo!

Michael
@Mistrz testo

Było kiedyś coś takiego nie Łódzi, nie???

Mistrz Testo

Jak się za granicą spytasz ile kto zarabia to ci powie: zarabiam 1500 euro, a zapytasz się solidowca to ci powie: najniższa krajowa i zlecenie, jestem kuhwa kimś, jak w chlewie obsranym goownem, i do tego 300 godzin. Pooolacyyyy robacy! Weżta se Ukraińców na chatę i na nich róbcie, ha, ha, ha. Polak cham, a ukrainiec pan! KMIOTY!

@Mistrz Testo

Mocne i dobre! Warto też dodać że to solidowiec (usunięte przez administratora)ręczniki na siłowni u billego (kto ma wiedzieć ten wie).

Zniesmaczony

Dyrekcjo tzw . Solid gdzie są Pity za 2021 r. , dlaczego nikt nie potrafi dać odpowiedzi , jest połowa marca , ta firma nie powinna istnieć .

CykCyk
@Zniesmaczony

I to jest miejsce na takie pytania? Na pewno Prezes przeczytał.

Na jakie benefity można liczyć w Solid Security?

Ztuszyna

Sorry , czy Twoje pytanie to żart , w tzw . Solidzie,ie nikt nie zna takiego słowa , po prostu zapomnij .

Zuza

Szczerze to na żadne, pracujesz za 14/h i traktują cię jak nikogo

Alicja
@Zuza

A po ile godzin dziennie się pracuje i ile w miesiącu ? To można sobie szybko obliczyć ile można tu zarobić

Sulvivalman

Dodatkowe służby kiedy nie ma obsady, po 48 lub 72 godziny lub nawet więcej!

@Sulvivalman

Krążą legendy że byli tacy co przez miesiąc nie wychodzili z roboty, wtedy zarabiali kasę i oszczędzali na energii, ogrzewaniu i gazie w domu, dobry deal!

Special

Podobno, jak dostaniesz wypłatę bez potrąceń, to jest benefit.

Marine

Benefity? W tej firmie? A co to?

Czy można liczyć w Solid Security na prywatną opiekę medyczną?

Marine

Tak, w klinice w schwarzwaldzie, lub w szpitalu w leśnej górze ( jest super), polecam!!!

FeFe

Czy Solid security zapewnia kawę i herbatę do pracy na 24 godz. zmiany i jakieś wyżywienie?

@FeFe

Jak jesteś dobry zapewnia nawet wodę ognistą.

Alex

Jak w solid security patrzą na osoby transgender?

Solidowiec

Uważam że filma zatrudnia za dużo ludzi z grupą inwalidzką, a za mało ludzi z Ukrainy. Ludzie, przecież tam jest wojna! Co z tego że nie mówią po polsku i lubią trochę wypić? Przecież dla nich to ja Pana Boga za nogi złapać! Pracować w takiej renomowanej agencji znanej w całej Europie, na pewno za takie pieniądze będą się starać dobrze pracować, tam tyle co tu to w półroku nie zarobi. Więcej odwagi w rekrutacji.

Były cieć
@Solidowiec

Bracia Ukraińcy to wam podziękują tak że ich przyjmą a was wyleją, jak solid dostanie kasę od rządu.

@Były cieć

Jakby solid dostawał kasę od rządu to pracowały by same hohoły.

Noob3l

W normalnej firmie na wakacje dostajesz na wakacje jak idziesz na urlop w tym (usunięte przez administratora) dostajesz kilka stówek mniej

Gabriela
@Noob3l

Czyli podsumowując ile dostajecie na wakacje?

Wkurzony

Witam, kto jest odpowiedzialny za wypłynięcie danych osobowych, osoba ta skopiowała je na swój prywatny nośnik i go zgubiła. Ktoś znalazł i dostarczył do firmy.

Zniesmaczony

Dyrekcjo tzw. Solid , gdzie są Pity za 2021 r . , kto jest odpowiedzialny za ich nie dostarczenie , jest połowa marca .

ZmarnowanyCzas

Nie polecam pracy na monitoringu . Koordynatorzy do niczego, godziny pracy z kosmosu a stawka śmiechu warta. Większość ludzi którzy tam pracują to po prostu ludzie którzy są do tego zmuszeni żeby po prostu pracować, generować dochód różnych przyczyn albo ciucmoki bez żadnych ambicji, którym odpowiada wspomiane kablowanie, plotkowanie i opieprzanie się przez większość życia. Zespół jest po prostu tragiczny każdy na siebie napierdala robią wszystko żeby uprzykrzyć ci życie. Wracając do koordynatorów , Pani W. Nie polecam współpracy z tą panią, pani jest bardzo zakompleksiona i raczej się troszkę w życiu pogubiła. Drze japę cały dzień jakby była nie wiadomo kim napierdala dosłownie na każdego. Nie mam żadnych pozytywnych słów na temat tej firmy i jej pracowników. Serdecznie nie pozdrawiam, karma wraca ????.

bolo

Zaleski I Szymon proszę czytać bardziej wnikliwie opinie , tylko was 2 lub 1 występujący jako 2 chwali tzw. Solida , coś tu jest z wami nie tak , proszę nie mącić ludziom w głowach , jesteś żałosny , wszystko w tym temacie .

Ztuszyna

Uwaga na osobników Zaleski i Szymon , osobnicy ci wywodzą się z dyrekcji , która chce poprawić swój wizerunek w necie , ludzie zrozumieli , że z tzw. Solidem IM nie po drodze , Solid zaczyna ztrudniać na ochronie pracowników z Ukrainy , którzy nie rozumieją co się dzieje niektórzy z nich poodchodzili , porównując pracę w tzw . SOLIDZIE i innych firmach . Ciekawe do czego posunie się tzw. Solid chcąc pozyskać nowych pracowników , firma Sollid jest żałosna , tak jak i wpisy jej klakierów , czytaj pracowników dyrekcji Zaleski i Szymon .

Gość.

Dlaczego w pandemii zamiast termometru bezdotykowego, jest alkomat nie dezynfekowany?

Rocco

Pozdrawiam Sławka, Bajtka, Gada i Michała z Monitoringu ME. Jest szansa że jeszcze pracujecie w tym bajorze. Dajcie znać czy Łysy wziął się za robotę, czy już nawet do kibla trzeba za niego chodzić. :D

Nutelo
@Rocco

Także Pozdrawiam oraz ślę zapytanie czy pracuje tam ten mały pryszczaty człowiek który udaje że pracuje? Mowa o Panu Adamie F xd

Heh
@Nutelo

A ten typ też jest wybitnym pajacem jak i nowy koordynator pan Radek To nie wina pani Wioli że zmienia się grafik kilka razy jeśli ludzie na ostatnią chwilę piszą że nie będzie ich w pracy Ktos pisał o Panu W lecz pracownicy nie mają z nim bezposredniego kontaktu Pan P znający się na temacie i osoba która to wszystko spina Pani O fakt patogia

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security