Opinie o Solid Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solid Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Łódź

Oko

W tzw . solidzie nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracować , mało kto odpowiada na ich ogłoszenia z propozycją pracy , podsumowując tonący chwyta się brzytwy tak jest w przypadku solida , żeby zamącić ludziom w głowach ogłoszenia zamieszczają tzw . rekruterzy , odzew na ich ogłoszenia jest prawie 00 .

Korupcja
@Oko

Odział handlowy nie polecam (usunięte przez administratora)zawistni szukają tylko (usunięte przez administratora) na handlowy by ich wykorzystać Brak tajemnicy prawa pracownika Wszyscy będę wiedzieli ile zarabiasz i inne o Tobie bazy całe kompletne przesyłają firmie ubezpieczeniowej

Komendant

Czy w solid security można postrzelać z granatnika???

@Wiktoria

Sa ogłoszenia na olx na inspektora za 3, 8 netto , praca z lapanki , po pół roku skoda citygo , i szczucie ludzi nic więcej

Dosyć tego ! Nowy wpis

Pewnie u was ten na obiektach są stare dziady z 2 grupą Co chcą robić po 300 h I ciągnąć z peflonu i z godzin kasę Jedyna wasza obrona to zgłaszać do Pipu i Zusu takie osoby w ten sposób zabierają im 2 grupę i każą oddawać pieniądze !

Czy w Łodzi solid przyjmuje tylko z grupą inwalidzką? W ogłoszeniach tylko mowa o pracownikach z grupą. Ktoś coś wie?

CC Nowy wpis
@Kandydat

Nawet z grupą zaproponują ci umowę zlecenie!

Norbert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

dla mnie jest to firma która (usunięte przez administratora) pracowników.Mowa tu o Muzeum gdzie obiecali 21 zł a po miesiącu obniżyli stawke tłumacząc się że się pomylili w przetargu . Widać że jest to ich stara metoda robienia ludzi .Jestem tylko ciekaw jak noc muzeum większość pójdzie na zwolnienia co wtedy zrobią

Anna Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła standardowo w miłej atmosferze, drugi etap to rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Jednak niepokojące i niejasne są oferowane warunki zatrudnienia na podstawie dwóch umów-o pracę i zlecenia. Pracy nie otrzymałam.

Pracownik Ochrony

Rozmowa z Instruktorem (sic!), a de facto koordynatorem pracowników na obiekcie) przebiegła gładko: zero pytań o doświadczenie tylko, co gdzie trzeba odhaczyć, by przejść patrol, pokazał wszystkie 4 stanowiska (najdłużej to, które przypominało przyczepę kampingową), po czym wyznał, że na podpisanie sterty dokumentów i pobranie umundurowania trzeba udać się na wskazany adres zabierając ze sobą wszystkie świadectwa pracy, dowód osobisty i dwa zdjęcia. I tam wyszło szydło z worka. Wszystkie egzemplarze umowy, oświadczeń podpisujesz in blanco. Żadna kopia podpisanego dokumentu, czy umowy nie trafia do Twojej ręki. Przynajmniej nie przez najbliższe dwa tygodnie (zgodne z prawem?). Co najfajniejsze zmiana stawki godzinowej (uzależnionej od stawki obiektowej) nie wymaga formy pisemnej, czyli zmniejszą Ci wynagrodzenie nawet nie informując Cię o tym fakcie.

Możesz zacząć od jutra ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Korupcja
@Oko

Czy w firmie Solid Security są regularne szkolenia pracownicze?

Komendant

Czy w solid security można postrzelać z granatnika???

@Komendant

Strzelić z ucha to zawsze, ale kto tam grsnarnik widział. Zawleczke to może najlepsi, po latach pracy, dostają zamiast tonfy jako ostateczny argument. PS Tonfa to taka pałka, gdyby ktoś z kierowników pytał.

@Tom

Fakt, byłem tam jakiś czas temu pytać o pracę. Kto ich zrobił inspektorami, czy tam kierownikami? Wyglądają jak chłopki roztropki.

Zdzisiek
@Komendant

To są inspektorzy z łapanki .

Komandant
@Zdzisiek

To robią łapanki na inspektorów, a później będą zdziwieni że ci nie wiedzą jak wygłąda np. granatnik czy inna broń i szczelajo!

Wiktoria
@Komandant

No ale te rzekome "łapanki" to co niby? Nie ma normalnych ogłoszeń i rozmów o pracę, że tak piszesz, czy po prostu obrazić chcesz kogoś?

@Wiktoria

Nie, nie ma normalnych ogłoszeń. Jest tylko adres i że rozdają paczki dla bezdomnych. A jak przyjdziesz to cie łapią i zostajesz koordynatorem. ŻART OCZYWIŚCIE.

@Wiktoria

Ja tam nie wiem jak jest, kolega wyżej tak napisał. A w ogłoszeniach o pracę to: orzeczenie o niepełnosprawności wymagane.

@Wiktoria

Dzien dobry wszystkim. Zacząłem prace niedawno w Łodzi. Dodam iż jestem na umówię zleceniu, czy może się zdazyc taka sytuacja ze nie dostanę swoich pieniędzy za miesiąc pracy?

Tom

Wykluczone. Solid płaci nawet tym co wylatuja z hukiem, co zarobiłeś to masz. Pod tym względem nie ma się co bać.

w

czyli masz 3 umowy, brak skaładek rentowych i emerytalnych , zero urlopu , dodatków nocnych i sbrak stażu do emerytury.

Ta firma to porażka nie polecam umowa zlecenie uszusty inaczej na umowie a co do wypłaty 16,89 za godz pracy tak płacą na Jędrzejowskiej 45A na bramie czy na hali czy na plombowaniu jak nie przyjdziesz do pracy kara pieniężna 500 zł nie polecam tę firmę Solid

@pracownik

Ta firma to jakaś porażka, płacą najniższą stawkę, a trzeba pracować po 24 godziny, niedziele i święta. A gdy się nie przyjdzie to płaci się kary umowne (500 zł). Dramat totalny, a jeszcze na domiar złego wypłata ok.15-16.dnia następnego miesiąca. Nie polecam nikomu!

Leser

Nie polecam pracy w tej chorej firmie (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy i nie wydają pasków za dany miesiąc tam pracuja tacy co podlizują się kierownikom i mają się za lepszych a kadry to jedna wielka pomyłka robią łaske o byle co jakby musiały tam pracować na siłę

Jeśli firma nie zrobi nic z Paniami mającymi o sobie wielkie mniemanie w obiekcie przy ul.Lodowej w Łodzi to raczej będą ho tydzień szukać nowych osób. Drzeć gębę i robić z siebie wielkie dowodczynie to sobie mogą ale nie w pracy gdzie powinny szanować ludzi a nie robić z kogoś (usunięte przez administratora) ale wygląda na to że firma Solid potrzebuje takich pustaków do ochrony które Poza darciem (usunięte przez administratora) nie wnoszą nic .Ja w takiej (usunięte przez administratora)napewno nie będę pracował ????SZCZERZE NIE POLECAM OBIEKTU PRZY UL.LODOWEJ w ogłoszeniu szukają ochrony na Dąbrowę.

Czy w Solid Security możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kristina

Czy w solid security przestrzegane są prawa osób transpłciowych? Czy nie stosuje się wobec nich (usunięte przez administratora), lub innych szykan?

Zorro
@Kristina

Tak jak najbardziej , mają osobne WC, osobne stołówki inne mundury , dodatki finansowe , w razie zmiany płci Solid pokrywa 1 raz w roku koszty operacji , czuwa nad nimi specjalnie zatrudniony psychiatra , czyli full wypas .

Ochrona z grupą specjalna

Ten solid to zakład pracy chronionej? Podobno jakieś wałki na umowach i zusach jeszcze robią?

PatoSolid
@Ochrona z grupą specjalna

To jedna z agencji ochrony. Która istnieje tylko dzięki marce Solid. Każdemu kto liczy na choć trochę profesjonalizmu. Odradzam w 200 %

Ochrona z grupą specjana
@PatoSolid

A ta marka solid to co to za cudo? Wiem tylko ze robią walki na umowach zlecenie, i że czasy dojazdu mają kompletnie nie realne na alarmy. Jest w polsce jakąś profesjonalna firma ochrony? Przecież to inwalidzi przeważnie i dziadki. Były kiedy w polsce firmy zachodnie G4s, Brinks, ale dawno się zmyły.

Jak wygląda atmosfera pracy w biurze Solid we Wrocławiu? Czy jest duża rotacja? Z czego wynikają te niepochlebne opinie? Pytam bo staram się o stanowisko Referentki ds. Rekrutacji

Czy urlop w Solid Security jest płatny 100%?

Roland7 miałem.

Miałem.wypadek.w.pracy.11.czerwca.2023.spadla.brama.dopuki.inspektor.nie.uznał.wypadku.bylo.dobrze.jAK.uznał.wypadek.kazali.sie.zWolnica.pani.agnieszka.kordynator.dzisaj.29.czerwca.pani.agnieszka.kordynator.posadziła.zoni e.ze.zginela.drabina.23.czerwca.mimo.ze.zone.co.drugi.dzien.jest.to.konbinacja.zeby.nie.dAC.wyplaty.nie.polewam.fIrmy.solid

Były handlowiec

Nie polecam pracy ani w łódzkim oddziale ani wogóle w całej firmie. Wyścig szczurów. "Koledzy" z pracy dosłownie chcą zabić o umowę z klientem,kierownik faworyzuje swojego pupila i nie ponosi żadnych konsekwencji. STFU.

Oko

Ta firma to masakra , nikt nie chce u nich pracować , na początku podpisuje się książkę dotyczącą umów w 3 firmach , ręka boli od składania podpisów na korytarzu , na pytanie o stawkę tzw. kadry wysyłają do koordynatorki zasłaniając się niewiedzą , koordynatorka obiecuje 18 netto , przy wypłacie okazuje się niecałe 14 netto na umowę zlecenie , po prostu (usunięte przez administratora) . W najbliższym czasie zajmnie się tą sprawą Inspekcja Pracy . Koordynatorka z ul . Jędrzejowskiej zagubiła się w ,, akcji ,, , brak jej oprócz prawa jazdy kompetencji do wykonywania tej funkcji . Nazwa Solid powstała chyba od solidnego okradania pracowników .Rada omijać szerokim łukiem . Można by było napisać o braku badań lekarskich pracowników , składania oświadczeń o nie karalności , zapoznania pracowników z przepisami BHP, czego w tej tzw. firmie się nie praktykuje . Przyjmuje się pijanych , związanych i o łasce, nie wymieniając osób chorych psychicznie .Podsumowując tzw. SOLID to żenada .

Załogant grup interwencyjnych
@Oko

Czyli nic się nie zmieniło :D

Zuza
@Oko

Niestety firma nie patrzy na to kogo zatrudnia przy rekrutacji padło tylko pytanie „czy masz sprawne ręce i nogi” przy czym zatrudniają osobę z żółtymi papierami

Agnieszka

Zgadzam się w 100%

Obserwator
@Oko

Ratuj się kto może nie pracujcie w tzw. Solidzie w tym bez dna bajorze .

Vulgi
@Oko

Ta firma jest super, dobrze zarabiam i nie muszę siedzieć w pracy cały miesiąc, wystarczy tak 300 godz., umowę to nie wiem jaką mam i na jaką kasę jeszcze ładny mundur jak policja ma, naprawdę jest dobrze.

Marzena
@Vulgi

300 godzin? To nie przesada?

axel
@Oko

żenada .nikomu nie proponuję tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Łódź

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security