Zarobki w stosunku do ilosci obowiazkow i presji "z gory" srednie. Duzo zalezy od osob z ktorymi sie na codzien pracuje. Ja mialam to szczescie ze pracowalam dosc krotko ale w bardzo fajnym teamie natomiast jest jeden wielki minus - kierownicy rejonu. Zastanawia mnie czy kierownicy okregu zdaja sobie sprawe z tego jak pracuja KR, jak odnosza sie do podwladnych i jak demotywuja pracownikow. Odnosze wrazenie ze na stanowisko KR zatrudnia sie z premedytacja ludzi z roznymi schorzeniami psychicznymi ktore nie sa stabilne emocjonalnie. Firma na pewno ma potencjal lecz jesli nie zmienia podejscia na srednim szczeblu to nie wroze swietlanej przyszlosci tej firmie. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.