Opinie o GCB Centrostal w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GCB Centrostal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GCB Centrostal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Bydgoszcz

mars snikerowski

na serio zostali przejęci p[rzez ŁÓdź? możecie powiedzieć skjąd macie takie informacje i gdzie można je sprawdzić zweryfikować? no i ciekawe co oznacza to w praktyce, czy to opznacza poprawę warunków i zwiększenie zatrudnienia czy może wręcz przeciwnie? o obu zakładach dużo dobrego słyszałem, co o tym sądzicie?

Zwolniony

Po wielu latach pracy i wieku 50+ tęskni się za stabilizacją i pewnością jutra.

stefan

A zaczym tęsknisz? Była

była....

...ja też tęsknię.....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GCB Centrostal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
thunderbolt

Kto wie co się stało z GCB Bydgoskim? strona www.centrostal.pl to strona jakieś centrostalu łódzkiego a nie bydgoskiego. Czy GCB wyciągnął już nogi ? Co sie stało? Ktoś coś wie?

aa

masz rację... łezka się w oku kręci....

To już widzę ostatnie wpisy dogorywającej pamięci po GCB CENTROSTAL BYDGOSZCZ S.A. 15 lat pracowałem w tej firmie i dziś tęsknię za firmą którą traktowałem jak rodzinę. Raz było lepiej raz gorzej jak w życiu. Pozdrowienia dla wszystkich byłych.

A więc nie wiem czy słyszałeś o Centrostalu KUJAWY z siedzibą w Mogilnie?! .(usunięte przez administratora).

wroclaw

Wrocław właśnie szuka miejsca w Bydgoszczy pod nowy oddział i skład. Na pewno praca dla kilkunastu osób na początek się znajdzie.

GCB CENTROSTAL BYDGOSZCZ OFICJALNIE W UPADŁOŚCI!!!! SSwięza informacja z przed 5 min. od pracownika.

TW Satyr

W końcu się ujawnił . Ponad 30 lat gadania na koszt właścicieli , niech porozrabia w innym rezerwacie .

wrocław

następny będzie Centrostal Wrocław, ale to pewnie w przyszłym roku padnie, bo na razie jeszcze na rezerwie śmiga

CB oleeee

do października jak dobrze pójdzie to już nie usłyszymy o czymś takim jak GCB

W pażdzierniku podobno

on

To prawda ,proces rekrutacji , zatrudniania to było fajne ...ale już po paru miesiącach wiedziałem że trafiłem do bizancjum ,prywatnego folwarku .Wartiości unikalne to ludzie których poznałem .Najbardziej wyraziste (usunięte przez administratora) .Pozdrawiam .

Nik

246 osób(usunięte przez administratora)też było przykro jak poleciały ciche zwolnienia grupowe i zastraszanie wszelkimi możliwymi metodami przez właśnie tych pseudo bohaterów co zwiali do Łodzi. Trzymajcie się Ci co pracowali a nie ściemniali.

kama

wiecie co, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mnie też zwolnili, ale długo nie czekałam i bardzo sobie chwalę pracę w nowej firmie...pod każdym względem, choć odchodząc żal mi było nawiązanych znajomości i chwili kiedy mnie zatrudniali -GCB Centrostal Bydgoszcz tak ładnie, dumnie to brzmiało, kojarzyło mi się z taka potęga,a potem...pozdrawiam wszystkich pracowników

były

Przemówił obłowiony kaszalot ! bla bla bla Przypomina mi to teksty pewnego gościa - (usunięte przez administratora). Jaja kaszalocie to wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie , zamykają ci oddział trzeba ludziom znależć pracę wszystkim !!! - (usunięte przez administratora)

były - 2011-07-28 19:25:18 Ucieczka ? w popłochu ? tobie chyba coś się pomieszało .Trzeba było mieć jaja żeby zejść z pokładu - każdy kto przeszedł nie żałuje i był uczciwy ..pomyślał o sobie . A co powiesz o tych co jeszcze siedzą i od dawna pracują dla innych firm to dopiero postawa moralna . Dajcie spokój . Mówisz o kilkunastu osobach z tej całej masy (246 osób) i nie rób z racji swojej swymi oszczerstwami krzywdy reszcie. Zaręczam Ci , że większość z tych , którzy odeszli również robiła i robi nadal to o czym piszesz. Bo jak raz zacząłeś , to i nie przestaniesz ... prawda? Może sam o tym coś wiesz. Nie przeceniaj również funkcji swych jaj , bo 1/10 z tych , którzy odeszli , to rzeczywiście miała jaja , natomiast reszta tylko kalkulator. A moralność mój drogi dzisiaj dla każdego znaczy coś innego. Dla starych kaszalotów coś bardzo ważnego i świętego , a dla tych , którym wydaje się , że posiadają te sławne jaja , to tylko wiszący u nich dzwoneczek.

były

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Bydgoszcz